• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התלבטות בבחירת בנק חדש

TOM_27

משתמש סולידי
דירוג
12
היי רבותיי,

אנוכי לקוח של הבנק הבינלאומי כבר כ-5 שנים, הצטרפתי דרך מועדון הוט בזמנו. סה"כ הבנק הלך לקראתי בתקופות קשות, אך השירות שלהם די מחפיר ולא יעיל ולעיתים ממש לא קיים. החלטתי שברצוני להחליף בנק, כרגע יש ביכולתי לעבור ללאומי שעובדים עם מועדון הוט וגם לקחת הלוואה ללא ריבית בניגוד להלוואה עם הריבית המופקעת שאני משלם כיום בבינלאומי ואני בבדיקה האם יכול להיות זכאי לחשבון דרך מועדון הייטקזון בפועלים.

הדבר העיקרי שחשוב לי הפעם הוא תקשורת דיגיטלית ישירה ורציפה מול בנקאי אחד, קבוע, מקצועי וזמין. הדבר הוכיח את עצמו כאקוטי ואינו קיים בבינלאומי/ הבנק הדיגיטלי. לא רוצה לדבר יותר עם מוקד לעולם. כמו כן מעוניין להמשיך ולהישאר עם חשבון ללא עמלות כולל פטור דמי כרטיס. הבנתי שיש עוד בנקים שמספקים זאת גם ללא חברות במועדונים כלשהם ואני עם ראש פתוח לגמרי בנושא.

פתחתי גם חשבון בבנק הדיגיטלי כפאונדר עם התנאים הנלווים, הבנק התגלה כחובבני ביותר ועם שירות ילדותי ומתנשא ואפליקציה איומה ולכן החלטתי לסגור את החשבון בטרם העברתי פעילות אליו.

אשמח להמלצותיכם.

תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:
לאומי שעובדים עם מועדון הוט וגם לקחת הלוואה ללא ריבית
לפי שרשור אחר, בהלוואה הזו יש כל מני תנאים שגורמים לכך שפתאום מתחילים לגבות ממך ריבית.
אני הייתי נזהר ממתנות והלוואות כאלה.

לפי שרשור אחר, בהלוואה הזו יש כל מני תנאים שגורמים לכך שפתאום מתחילים לגבות ממך ריבית.
אני הייתי נזהר ממתנות והלוואות כאלה.
ההלוואה נושאת ריבית רק אם לא עמדת בתנאי ההטבה-העברת משכורת דרך המסלקה ושימוש של לפחות 2000 ש"ח בכרטיס. כל חודש בו לא עמדת בתנאים יישא ריבית.

הדבר העיקרי שחשוב לי הפעם הוא תקשורת דיגיטלית ישירה ורציפה מול בנקאי אחד, קבוע, מקצועי וזמין.
אני לקוחה של הבנק הזה כבר יותר מ-30 שנה, ולא תאמין אבל עם אותן 2 פקידות מאז :)
הקשר הישיר שלי איתן הוא דרך הטלפון או דרך מייל וזה קורה לעיתים רחוקות מאד. אם זה לא משהו מיוחד אז כל פקיד בסניף טוב לעניין ובדרך כלל לא צריכים אף אחד.
למה התכוונת בתקשורת דיגיטלית רציפה? שכל פעם שתשלח לפקיד ווטצאפ הוא מיד יענה לך? קוראים לך יצחק תשובה במקרה?

אני לקוחה של הבנק הזה כבר יותר מ-30 שנה, ולא תאמין אבל עם אותן 2 פקידות מאז :)
הקשר הישיר שלי איתן הוא דרך הטלפון או דרך מייל וזה קורה לעיתים רחוקות מאד. אם זה לא משהו מיוחד אז כל פקיד בסניף טוב לעניין ובדרך כלל לא צריכים אף אחד.
למה התכוונת בתקשורת דיגיטלית רציפה? שכל פעם שתשלח לפקיד ווטצאפ הוא מיד יענה לך? קוראים לך יצחק תשובה במקרה?
הלוואי, אבל כמובן שלא. אלא שיהיה לי מייל או טלפון ישיר שלו בסניף, או צ׳אט, משהו.. בבינלאומי אין לי שום דרך להגיע לבנקאי ישירות, למיילים הם לא מגיבים, רק כשמתחשק להם ולא מחוייבים להגיב, על פי דברי הבנקאית וטלפון ישיר אין להם. כך קורה שתמיד אני חוזר להתחלה ומגיע למוקד חסר התועלת שלהם.

לפחות לפי הפרסום שלהם - הפועלים ולאומי כן מספקים תקשורת ישירה כזו.

נראה לי שהכל תלוי סניף. אני בבינלאומי ודרך "התכתבות עם בנקאי" חוזרים אלי תוך יום-יומיים מהסניף.
אני דווקא מעדיף לדבר כמה שפחות עם הבנק (על מה? אפשר לעשות כמעט הכל באתר).

נראה לי שהכל תלוי סניף. אני בבינלאומי ודרך "התכתבות עם בנקאי" חוזרים אלי תוך יום-יומיים מהסניף.
אני דווקא מעדיף לדבר כמה שפחות עם הבנק (על מה? אפשר לעשות כמעט הכל באתר).
אז אצלי זה לעיתים הסניף ולעיתים מוקד, אף פעם לא קבוע ואף פעם לא בנקאי אחד ואי אפשר לייצר רציפות כך. אי אפשר לעשות הכל באתר, כפי שאמרתי, הייתה לי שנה קשה כלכלית, אז למשל כשידעתי שהתשלומים לא יכובדו והייתי צריך מיידית סיוע והגדלת מסגרת על מנת שלא יחזרו תשלומים - זה היה סיפור והייתי צריך גם להטריח את עצמי לסניף.

והייתי צריך גם להטריח את עצמי לסניף.
השם ישמור :>
אף פעם לא קבוע ואף פעם לא בנקאי אחד ואי אפשר לייצר רציפות כך
לכל פקיד יש את התפקיד שלו ולכן אי אפשר שתמיד יהיה לך את אותו הפקיד לסידור העניינים. חוץ מזה שגם לפקידים יש ימי חופש ומחלות ולכן מישהו אחר יטפל בך.
אני דווקא ממליצה להגיע לסניף כדי שיכירו את פרצופך. אתה יכול לנסות לבקש שם אם אפשר שתהיה לך כתובת אחת שאליה תפנה בכל בעיה (והפקיד כבר יעביר לטיפול למי שצריך). בכל אופן, אדם שיש לו חובות וזקוק להלוואות או שינויי מסגרת, לא יכול לבוא בטענות שדורשים ממנו להגיע פיזית לסניף.
אני אומרת תודה על זה שאני לא צריכה כבר להגיע בשביל פנקס צ'קים וחידוש כרטיס אשראי - יש התקדמות שירותית בהחלט. אין לך מושג איזה סוס ועגלה זה היה אפילו לפני עשר שנים.
אגב, לגבי הצורך ברציפות מבחינתך - אתה מודע לזה שנדיר מאד שהפקידים נשארים באותו הסניף עד הפנסיה? ומודע לזה שאותו פקיד יכול לעבור לתחום אחר באותו סניף או לקבל שידרוג לניהול בסניף או במקום אחר? מודע לזה שפקיד יכול לסיים את עבודתו בסניף/בנק/מקצוע?
אני הייתי מוותרת על דרישת הרציפות...

השם ישמור :>

לכל פקיד יש את התפקיד שלו ולכן אי אפשר שתמיד יהיה לך את אותו הפקיד לסידור העניינים. חוץ מזה שגם לפקידים יש ימי חופש ומחלות ולכן מישהו אחר יטפל בך.
אני דווקא ממליצה להגיע לסניף כדי שיכירו את פרצופך. אתה יכול לנסות לבקש שם אם אפשר שתהיה לך כתובת אחת שאליה תפנה בכל בעיה (והפקיד כבר יעביר לטיפול למי שצריך). בכל אופן, אדם שיש לו חובות וזקוק להלוואות או שינויי מסגרת, לא יכול לבוא בטענות שדורשים ממנו להגיע פיזית לסניף.
אני אומרת תודה על זה שאני לא צריכה כבר להגיע בשביל פנקס צ'קים וחידוש כרטיס אשראי - יש התקדמות שירותית בהחלט. אין לך מושג איזה סוס ועגלה זה היה אפילו לפני עשר שנים.
אגב, לגבי הצורך ברציפות מבחינתך - אתה מודע לזה שנדיר מאד שהפקידים נשארים באותו הסניף עד הפנסיה? ומודע לזה שאותו פקיד יכול לעבור לתחום אחר באותו סניף או לקבל שידרוג לניהול בסניף או במקום אחר? מודע לזה שפקיד יכול לסיים את עבודתו בסניף/בנק/מקצוע?
אני הייתי מוותרת על דרישת הרציפות...

לא כל-כך אהבתי את הציניות וההתנשאות בתגובה זו.

אני יכול לבוא בטענות למי ועל מה שאני רוצה, זו דמוקרטיה ושוק חופשי. הלקוח תמיד צודק. מספיק הם שתו ממני לאורך השנים. הסיבה שהשירות פה כל-כך גרוע ומזלזל בכל תחום, הוא כי אנשים מתפשרים ומקבלים את הבינוניות הזו במקום למחות.

ובוודאי שאני מודע להכל… זה בכלל לא מהות הנושא. אני רוצה להיות משויך לבנקאי אחד בדיוק כפי שאני משוייך לרופא משפחה אחד ולא מועבר בכל תור ופנייה שלי לרופא חדש שלא מכיר אותי ואת ההיסטוריה שלי ואת צרכיי.

נערך לאחרונה ב:
אני רוצה להיות משויך לבנקאי אחד בדיוק כפי שאני משוייך לרופא משפחה
לחלום תמיד מותר, לפעמים זה מתנגש עם המציאות.
שבת שלום, ותשתדל לא להיעלב על כלום ושום דבר.

המצב שלך לא קשור לבנק אלא לסגמנט אליו אתה משויך. ברגע שתשויך לבנקאות פרטית(או סגמנט גבוה יותר), תהיה לך כתובת אחת להכל.

אחד החשבונות שלי הוא בבינלאומי ואני משויך לבנקאות פרטית. יש לי מייל וטלפון של בנקאי בסניף שמטפל בי.

לכן לא משנה לאיזה בנק תעבור, כל עוד לא תשויך לסגמנט גבוה, השירות שתקבל יהיה ממוקד כללי. ככה זה בכל הבנקים.

אני רוצה להיות משויך לבנקאי אחד בדיוק כפי שאני משוייך לרופא משפחה
שירות מסוג זה ניתן ללקוחות פרטיים VIP.
גם לי קשה להגיע "לבנקאי האישי" שלי.
היום כשרוב האינטראקציה עם הבנק היא וובית, משאירים הודעה/מסרון ואיזה מישהו חוזר אליך תוך 24 שעות.
יש כמובן גם טלפון ארצי שמנתב את השיחה לסניף שלך.
אם אתה מאוד, מאוד רוצה לדבר עם הבנקאי שלך תצטרך להגיע לסניף..
בבנק לאומי אני בדרך כלל מקבל בטלפון חוזר את אותו בנקאי, ות'אמת, אני אפילו לא זוכר מה שמו.
בבנק הפועלים חוזרים אלי רנדומאלית מי שפנוי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה התלבטות קשה בבחירת המסלול התפתחות אישית 2
O התלבטות בבחירת דירה - דירה בהנחה נדל"ן 9
M התלבטות בבחירת מוסד לימודים לכלכלה התפתחות אישית 7
ה התלבטות בבחירת קריירה ותואר התפתחות אישית 9
ק התלבטות בבחירת עבודה התפתחות אישית 21
א התלבטות בבחירת מדד שוק ההון 40
S התלבטות לגבי רכישת דירת גן מקבלן - עצות? נדל"ן 6
D התלבטות אם למכור RSUs שוק ההון 1
ש התלבטות לגבי דירה יד שנייה בחיפה נדל"ן 2
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
F התלבטות מבחינת 2 דברים בפתיחת תיק אצל הברוקר שוק ההון 5
א קרן כספית - התלבטות שוק ההון 15
O התלבטות אם להשאיר דירה שניה או למכור נדל"ן 10
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
Bosco התלבטות קשה - השקעה עבור בן משפחה שוק ההון 32
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10
מ התלבטות קשה לגבי דמי אבטלה, דמי לידה ומה שביניהם יומני מסע אישיים 2
E התלבטות לגבי חלק סולידי בתיק השקעות שוק ההון 0
O התלבטות לאן לנתב כסף פנוי כל חודש שוק ההון 5
B התלבטות בין S&P500/כספית/העברה מט״ח שקל לדולר - לטווח של כחצי שנה שוק ההון 7
D ויתור על אזרחות אמריקאית - התלבטות מיסים 43
מ התלבטות בין פיקדון בבנק לקרן מחקה אגח מיסים 0
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
D התלבטות אם להמשיך להחזיק דירה שנייה. נדל"ן 23
B התלבטות בין שתי חלופות השקעה נדל"ן 6
A התלבטות בין הנדסת נתונים לכלכלה וסטטיסטיקה התפתחות אישית 8
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
ב התלבטות ביטוח מנהלים מול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
V התלבטות קריירה קשה - קידום או עזיבה התפתחות אישית 17
J התלבטות בנוגע למשיכת כספי פנסיה בצורה חד פעמית לפורש לפנסיה עקב הכנסות אחרות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 27
A התלבטות לגבי פרעון משכנתא נדל"ן 2
O התלבטות לגבי משכנתא והון פנוי נדל"ן 29
N התלבטות בנוגע לפרעון משכנתא נדל"ן 15
א מחזור או פרעון חלקי של משכנתא - התלבטות נדל"ן 6
ז התלבטות לגבי תחום בקריירה התפתחות אישית 3
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
ל התלבטות בין שני כיווני קריירה התפתחות אישית 6
romrom התלבטות בין דירות (מחיר למשתכן) נדל"ן 2
בובין חוט-השני התלבטות לגבי דירה על דרך נמיר נדל"ן 13
A התלבטות לגבי פרעון משכנתא נדל"ן 15
א האם למשוך תגמולים בפטור ממס - התלבטות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
T התלבטות בין 2 מסלולי קריירה בראיית חשבון התפתחות אישית 1
א התלבטות השקעה נדל"ן 1
M התלבטות לגבי רכישת נכס נדל"ן 6
R התלבטות האם למכור מגרש או לבנות נדל"ן 60
ה התלבטות בין מק״מ לפקדון בבנק שוק ההון 3
ב התלבטות בין 3 ל- 4 חדרים - מחיר למשתכן נדל"ן 8

נושאים דומים