שירותים מומלצים

ש

מדי פעם אני ממליצה על אי אילו מוצרים ושירותים שבהם אני משתמשת בעצמי.

רכישה באמצעות קישורי השותפים הבאים הבאים תניב לי עמלה צנועה.

אם הכתיבה שלי סייעה לכם בדרך כלשהי לאורך השנים ומתחשק לכם לתמוך בבלוג, זו דרך נחמדה ואופציונלית לעשות זאת, ללא עלות נוספת מבחינתכם.

אקסלנס טרייד – תיק מניות הדיבידנד שלי מנוהל במסגרת חשבון עצמאי באקסלנס. בתחילת השנה השיקו שם מבצע "חבר מביא חבר", המקנה פטור מדמי טיפול לשנתיים, בונוס הצטרפות של 100 ש"ח (שישולם אחרי חודשיים) ו-40 רכישות ללא עלות של קרנות סל מבית קסם.

בנוסף, אקסלנס מציעה עמלות קנייה/מכירה זולות, בוודאי בהשוואה לבנקים: 0.07% על קרנות מחקות, 0.08% על קרנות סל ומניות בישראל (בכפוף למינימום 3 ש"ח לעסקה) ו-1 סנט למניות וקרנות סל בארה"ב (בכפוף למינימום של $5 לעסקה).  אחרי שנתיים דמי הטיפול החודשיים יעמדו על 15 ש"ח בחודש ויתקזזו כנגד עמלת המסחר (כלומר, אם ביצעתם פעולות בלמעלה מ-15 ש"ח בחודש, לא תשלמו דמי טיפול).

אפשר כמובן לעבוד באמצעות ברוקרים זרים, אבל לי חשובה המעטפת של בית השקעות ישראלי מפוקח שמטפל גם בענייני הניכוי במקור למס הכנסה.באקסלנס מאפשרים להשקיע באמצעות Global Extrade ובאפליקציית Handy Trader המעולה והנוחה של של אינטרקטיב ברוקרס. לנוחיותכם, מדריך בנושא השקעה עצמאית בבורסה נמצא כאן.  מינימום לפתיחת חשבון: 20,000 ש"ח. להרשמה לחצו כאן.

פינאפ החזרי מס  – יש דיסוננס מטריד בין המשקל הכבד של מס הכנסה בתקציב של משקי הבית בישראל, לבין האדישות של הציבור ביחס אליו. מכיוון שהמס מנוכה במקור על-ידי המעסיק, שכירים רבים מרגישים שהכסף מעולם לא יצא מכיסם, ולכן הם מקבלים את הניכוי כגזירת גורל. זה לא חייב להיות כך. מדינת ישראל לא תתנדב להחזיר לכם מס עודף — אלא אם תבקשו ממנה. אפשר כמובן לעשות זאת לבד, אבל עבור מי שמעדיף להימנע מחיכוך ישיר עם פקידי השומה, השירות של פינאפ (מבית מיטב דש) מציע חלופה קלה, פשוטה ומשתלמת למדי.

אמאזון – אני משתמשת באמאזון בעיקר לצורך רכישת ספרים עבור הקינדל שלי (עיינו בספריה), אבל לא רק. לחלופין, אפשר לקנות גם דרך עלי אקספרס או איביי

אודיבל – זהו שירות ספרי שמע (audiobooks) מצוין מבית אמאזון, לחובבי הפודקאסטים.

קריפטו – אני קונה ביטקוין (ושאר ירקות) דרך בורסת הקריפטו המפוקחת קראקן, ומחזיקה את המטבעות בארנק קר מסוג לדג'ר נאנו S.

בלוהוסט – פלטפורמה טובה וזולה להקמה ולאחסון של הבלוג הראשון שלכם. מוזמנים לקרוא את המדריך שלי בנושא כאן.

 

לספרים מומלצים, עיינו בספריה.

.

עקבו אחרי

הסולידית בטוויטר

תגובות אחרונות בבלוג

RSS מהפורום