שירותים מומלצים

ש

מדי פעם אני ממליצה על אי אילו מוצרים ושירותים שבהם אני משתמשת בעצמי.

רכישה באמצעות קישורי השותפים הבאים הבאים תניב לי עמלה צנועה.

אם הכתיבה שלי סייעה לכם בדרך כלשהי לאורך השנים ומתחשק לכם לתמוך בבלוג, זו דרך נחמדה ואופציונלית לעשות זאת, ללא עלות נוספת מבחינתכם.

מסחר עצמאי בבורסה

אקסלנס טרייד – תיק מניות הדיבידנד שלי מנוהל במסגרת חשבון עצמאי באקסלנס. מצטרפים חדשים נהנים פטור מדמי טיפול לשנתיים, בונוס הצטרפות של 100 ש"ח (שישולם אחרי חודשיים) , קורס למצטרפים חדשים, ו-40 פעולות קנייה ללא עלות של קרנות סל מבית קסם. בנוסף, אקסלנס מציעה עמלות קנייה/מכירה זולות משמעויתית בהשוואה לבנקים: 0.06% על אגרות חוב, 0.07% על קרנות מחקות, 0.07% על קרנות סל ומניות בישראל (בכפוף למינימום 3 ש"ח לעסקה) ו-1 סנט למניות וקרנות סל בארה"ב (בכפוף למינימום של $5 לעסקה).  אחרי שנתיים דמי הטיפול החודשיים יעמדו על 15 ש"ח בחודש ויתקזזו כנגד עמלת המסחר (כלומר, אם ביצעתם פעולות בלמעלה מ-15 ש"ח בחודש, לא תשלמו דמי טיפול).אפשר כמובן לעבוד באמצעות ברוקרים זרים, אבל לי חשובה המעטפת של בית השקעות ישראלי מפוקח שמטפל גם בענייני הניכוי במקור למס הכנסה. באקסלנס מאפשרים להשקיע באמצעות אפליקציית המסחר המעולה והנוחה של של אינטרקטיב ברוקרס. לנוחיותכם, מדריך בנושא השקעה עצמאית בבורסה נמצא כאן.  מינימום לפתיחת חשבון: 20,000 ש"ח. להרשמה לחצו כאן.

קורס שוק ההון

קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות של רונן מרגוליס: תפיסת העולם שמנחה את הבלוג הזה היא שכל אדם יכול ללמוד להשקיע בכוחות עצמו ולקחת אחריות ובעלות על גורלו הפיננסי. זו הסיבה שהתכנים כאן מוצעים לכולם ובחינם. לצד זאת, אני מכירה במגבלות הפדגוגיות של פורמט הבלוג ושל המילה הכתובה בכלל: רבים לומדים טוב יותר במסגרת קורס השקעות מסודר ומובנה. קורס שכזה יכול לחלץ רבים מ"תסמונת הסטודנט", ולאפשר להם להתחיל להשקיע בביטחון. האתגר הוא למצוא קורס השקעות איכותי מתוך עשרות הקורסים הפיננסיים הזמינים היום בשוק, שחלקם הגדול, לדאבון הלב, עלול להסב יותר נזק מתועלת. על רקע זה אני שמחה להמליץ על קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות של רונן מרגוליס, מייסד Simplifynance וקהילת המשקיעים הפאסיביים של ישראל. שמעתי על הקורס בעקבות המלצות של בוגרים, ולאחר שהזדמן לי לעבור על תכני הקורס בעצמי, התרשמתי שהחומר מונגש בצורה ברורה ומסודרת מהמסד ועד לטפחות. הקורס זמין הן בפורמט דיגיטלי והן כקורס פרונטלי המתקיים מעת לעת, ומספק בנוסף מעטפת תמיכה וליווי נרחבת הכוללת, בין היתר: שיחת הכוונה עם מתכנן פיננסי, הוזלת עלויות במוצרים הפנסיוניים, שירות "הנודניק האישי", תבניות אקסל, קבוצה להתייעצויות לבוגרים, ועוד. הקורס מוצע בהנחה של 20% לגולשי הסולידית בהזנת קוד הקופון:

למידע נוסף והרשמה באתר Simplifynance לחצו כאן.

החזרי מס הכנסה

פינאפ החזרי מס  – מס הכנסה בישראל מנוכה במקור על-ידי המעסיק. לכן, שכירים רבים מרגישים שהכסף מעולם לא יצא מכיסם, ואת הניכוי הזה הם מקלים את הניכוי כגזירת גורל. זה לא חייב להיות כך. מדינת ישראל לא תתנדב להחזיר לכם מס עודף — אלא אם תבקשו ממנה. אפשר כמובן לעשות זאת לבד, אבל עבור מי שמעדיף להימנע מחיכוך ישיר עם פקידי השומה, השירות של פינאפ (מבית מיטב דש) מציע חלופה קלה, פשוטה ומשתלמת למדי, בעלות של 12% מגובה ההחזר. לבדיקה לחצו כאן.

קריפטו

אני קונה ביטקוין בלבד דרך בורסת הקריפטו המפוקחת קראקן, ומחזיקה את המטבעות בארנק קר מסוג לדג'ר נאנו S. להסבר, אנא קראו בפוסט הזה.

שאר ירקות

בלוהוסט – פלטפורמה טובה וזולה להקמה ולאחסון של הבלוג הראשון שלכם. מוזמנים לקרוא את המדריך שלי בנושא כאן.

אודיבל – זהו שירות ספרי שמע (audiobooks) מצוין מבית אמאזון.

לספרים מומלצים, עיינו בספריה.

.

עקבו אחרי

הסולידית בטוויטר

תגובות אחרונות בבלוג

RSS מהפורום

דילוג לתוכן