• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דיון בתוכנית ההכרעה של סמוטריץ

• פותח הנושא Deleted member 12189
  • פורסם בתאריך
מה תעשה עם אלו שלא רוצים לעזוב את האדמה עליה הם חיים מספר דורות, וכן תופסים את עצמם כלאום נפרד שזכאי להגדרה עצמית? עזוב, אל תענה, אתה הוזה ואני מפסיק לבזבז את הזמן שלי עליך.
ואני תופס את עצמי כגרמני, אז מה אני זכאי לאזרחות גרמנית?
ההזיה היחידה היא מה שאתה רואה במראה. לא מתכתב עם המציאות בשום צורה
ערב טוב ידידי
אני רק אגיד לך דבר אחד נוסף, בעיניים ימניות ושמרניות - מי שרוצה לספח אוכלוסיה לא-יהודית ועוינת בפוטנציה,
אתה החשוך, שלא מכיר בזה שיש ערבים שרוצים לחיות בשלום
במיליונים, מסוכן יותר מכל התקפה של חמאס ודומיו. לא רוצה לומר מילים קשות יותר בעת זו, רק אסתפק בלומר שבדיוק קנאות מסוג זה החריבה את עמנו מספר פעמים בעבר.
עיוורון מהסוג שלך גרם לכל הקונספציות מה30 שנה האחרונות. שכולם מלאות דם ואימה

כאשר הוא ישלוט אני אאחל למשיחיים ולמתנגדיהם בהצלחה.
מוכן לכבות את האור בנתבג אם יבקשו יפה.
הביטוי האהוב עליכם. משיחיים. אתה לא יודע אפילו להסביר מה זה. ואיך זה קשור לציבור שלם

מסכן

דעתי האישית שאנשים פה דמגוגים וקוראים חצאי משפטים. ואני צריך לחזור על עצמי בצורה מעייפת למרות שאני כותב את השברים במפורש.
מניח שאתה לא מתכוון אלי (כי דווקא קראתי בעיון את כל המאמר של סמוטריץ', ואת כל התגובות שלך).
אבל בכל אופן לא מבין איך התגובה הזו קשורה למה שציטטת.

בקריאה לענווה התייחסתי למשפטים כמו:
כשאנחנו נבין שזכותנו על הארץ, וקולות מתוכנו שרוצים לתת להם מדינה יפסקו. נוכל להתחיל לעבוד. כל עוד פה אנשים לא מאמינים בצדקת דרכם, וחושבים שאנחנו כובשים, גם ביו״ש וגם בתל אביב. אין מה לנסות להתקדם
הבעיה היא לא לשכנע אדם זר בחו״ל. הבעיה היא להתחיל לשכנע אנשים שפה. כדוגמתך
אם תמשיך להיות תקוע בדעה שלך ושכמותך. לא נצליח אפילו להתקרב לזה. אם תהיה חלק משיח שמבין את הבעיה באמת ורוצה לפתור אותה באמת. נוכל להתחיל ליצור שיח עם השותפות הערביות ולשנות פה את המצב.
בכולם אתה מניח משום מה שהבעיה נמצאת בישראלים שלא מסכימים עם "הפתרון" שאתה מעלה.

קודם כל קשה לי עם עצם העובדה שלדעתך הבעיה היא ישראלים (לדעתי זו האשמת הקורבן, כי הבעיה היא המחבלים),
אבל לא פחות קשה לי עם המחשבה שאתה עד כדי כך בטוח בצדקת הפתרון שלך,
שמבחינתך הבעיה היא אנשים מתוך העם שלך עצמך, שבסך הכול שואלים אותך שאלות על הנושא.

אני טוען שמדובר כאן על בעיה מורכבת מאוד
(סכסוך על שטח הוא תמיד מורכב, בפרט כשחלק לא קטן מהצד הנגדי הוא בעל נטיות רצחניות וקורא לרצח עם בשם הדת),
אז מן הראוי שתהיה קצת יותר פתוח לשאלות ותהיות במקום ישר לתקוף את מי ששואל ולומר שהבעיה היא "אנשים כדוגמתו" או לרמוז שהוא אינו "חלק משיח שרוצה לפתור את הבעיה באמת".

• אהבתי
Reactions: ogi
אני לא. פשוט תקרא את התוכנית. תפסיק לעשות מעצמך בדיחה
טוב, קראתי. אין שם אף מילה על תשלומי קצבאות ומימון שירותים אזרחיים לערבים. כל מה שיש שם הוא טענה שלא מדובר באפרטהייד כי היעדר זכות הצבעה אינה גוררת אפרטהייד.
אפס התייחסות לעלות הכלכלית של הפנטזיה ההזויה הזו. והוא עכשיו שר האוצר. איך שאומרים - שאלוהים יעזור לנו.

מניח שאתה לא מתכוון אלי (כי דווקא קראתי בעיון את כל המאמר של סמוטריץ', ואת כל התגובות שלך).
אבל בכל אופן לא מבין איך התגובה הזו קשורה למה שציטטת.
כמובן. איתך השיח בוגר. תודה
בקריאה לענווה התייחסתי למשפטים כמו:

בכולם אתה מניח משום מה שהבעיה נמצאת בישראלים שלא מסכימים עם "הפתרון" שאתה מעלה.

קודם כל קשה לי עם עצם העובדה שלדעתך הבעיה היא ישראלים (לדעתי זו האשמת הקורבן, כי הבעיה היא המחבלים),
אני לא אמרתי שהאשמים הם השמאל ולא המחבלים. רק המחבלים אשמים
אבל לא פחות קשה לי עם המחשבה שאתה עד כדי כך בטוח בצדקת הפתרון שלך,
שמבחינתך הבעיה היא אנשים מתוך העם שלך עצמך,
זה לא נכון וזה ודאי לא כוונתי.
כתבתי דמגוגיה כי אני מוצא את עצמי חוזר שוב ושוב על דברים שכתבתי במפורש. והם מתעלמים מזה. דנים איתי סלקטיבית. והאדם השני עדיין בוחר לראות זאת כאפרטהייד. בלי לנסות לפתוח את הראש (לא ביקשתי שיסכים, רק שיבין את העיקרון שאני כותב)
שבסך הכול שואלים אותך שאלות על הנושא.

אני טוען שמדובר כאן על בעיה מורכבת מאוד
(סכסוך על שטח הוא תמיד מורכב, בפרט כשחלק לא קטן מהצד הנגדי הוא בעל נטיות רצחניות וקורא לרצח עם בשם הדת),
אז מן הראוי שתהיה קצת יותר פתוח לשאלות ותהיות במקום ישר לתקוף את מי ששואל ולומר שהבעיה היא "אנשים כדוגמתו" או לרמוז שהוא אינו "חלק משיח שרוצה לפתור את הבעיה באמת".
אני לא תוקף. אני טוען טענה עניינית. אם אדם ממשיך להחזיק בדעתו אחרי 30 שנה, ובנתיים נרצחים פה אנשים, והוא עדיין חושב שסמוטריץ רוצה אפרטהייד, בלי לקרוא את התוכנית במלואה, ולראות שמתואר שם במפורש ההפך מהפרטהייד. אז זה מוציא מדעתי

תודה על הביקורת

אתה עיוור למציאות. כמו אוסלו וההתנתקות. ברש״פ מהללים את ה7 באוקטובר. ואתה רוצה לשאת ולתת איתם. כמה עוד דם עד שתירגע ותתפכח משיכרון השלום?
אוסלו נכשל חלקית, היום הרשות היא השותף של ישראל נגד החמאס שהיא האויב גם שלה, לא פחות משלנו.

ההתנתקות לא נכשלה, כי בכלל לא נתנו לה צ'אנס. כאשר סגול השיער מממן אירגון טרור, מחנך אותו שאחרי כל ירי הוא מקבל כסף, משחרר 1500 טרוריסטים לעזה ודרג מדיני בראשות נתניהו מרשה לצה"ל לא לירות על הפגנות שהפלסטינים מארגנים על הגדר והכל בתמיכת הרעיונות של סמוטריץ' המשיחיסט שמכריז שהחמאס הוא נכס עבורנו, לא זו הייתה אמורה להיות ההתנתקות.

אבל אתה רוצה לתת לשני המשוגעים שהזינו את החיה הזאת , הזדמנות להרוג את מדינת ישראל גם מדינית, לא מספיק הרגתם אותנו פיזית?

באותה מידה אנחנו יכולים לדבר על תוכנית להפיל פצצת אטום על עזה, משוגע לא פחות מהתכנית של המשיחיסטים והרבה יותר פשוט.

אוסלו נכשל חלקית, היום הרשות היא שותף של ישראל נגד החמאס שהיא האויב גם שלה, לא פחות משלנו.
שותף שלנו? לשלוח לך סרטונים של הרשפ מהללים את שבעה באוקטובר?
ההתנתקות לא נכשלה, כי בכלל לא נתנו לה צ'אנס. כאשר סגול השיער מממן אירגון טרור, מחנך אותו שאחרי כל ירי הוא מקבל כסף, משחרר 1500 טרוריסטים לעזה ודרג מדיני בראשות נתניהו מרשה לצה"ל לא לירות על הפגנות שהפלסטינים מארגנים על הגדר והכל בתמיכת הרעיונות של סמוטריץ' המשיחיסט שמכריז שהחמאס הוא נכס עבורנו, לא זו הייתה אמורה להיות ההתנתקות.

אבל אתה רוצה לתת לשני המשוגעים שהזינו את החיה הזאת , הזדמנות להרוג את מדינת ישראל גם מדינית, לא מספיק הרגתם אותנו פיזית?

באותה מידה אנחנו יכולים לדבר על תוכנית להפיל פצצת אטום על עזה, משוגע לא פחות מהתכנית של המשיחיסטים והרבה יותר פשוט.
טוב

https://www.google.com/amp/s/www.*****.co.il/amp/?id=857891

עיוורון מהסוג שלך גרם לכל הקונספציות מה30 שנה האחרונות. שכולם מלאות דם ואימה
איך אתה יודע מה העיוורון שלי או מה הדעה שלי בנוגע לתכניות השונות בשנים האחרונות? אתה לא, אתה יכול לרשום דבר כזה רק אם אתה משוכנע שהתכנית שלך היא היחידה שנכונה.

מעט צניעות.

איך אתה יודע מה העיוורון שלי או מה הדעה שלי בנוגע לתכניות השונות בשנים האחרונות? אתה לא, אתה יכול לרשום דבר כזה רק אם אתה משוכנע שהתכנית שלך היא היחידה שנכונה.

מעט צניעות.
העיוורון שאני מדבר עליו לא קשור לתוכנית כזו או אחרת. הוא קשור לזה שאתה משוכנע שאני הזוי ותומך אפרטהייד. אתה לא מנסה קצת לפתוח את הראש. אחרי כ״כ הרבה נרצחים. העיקר הזכות של הפלסטינים להגדרה עצמית. פשוט איכס

אני לא תוקף. אני טוען טענה עניינית. אם אדם ממשיך להחזיק בדעתו אחרי 30 שנה, ובנתיים נרצחים פה אנשים, והוא עדיין חושב שסמוטריץ רוצה אפרטהייד, בלי לקרוא את התוכנית במלואה, ולראות שמתואר שם במפורש ההפך מהפרטהייד. אז זה מוציא מדעתי
תודה על ההתייחסות העניינית.

אנסה לסכם את הדיון כאן:
התוכנית שהבאת מציעה סיפוח של יו"ש, שלאחריו "בשלב הראשון" תהיה הפרדה בזכויות החוקיות של הערבים לעומת היהודים.
יש כמה מקומות שבהם זה נאמר, למשל בציטוט הזה:
ערביי יהודה ושומרון יוכלו לנהל את חיי היום-יום של עצמם, אולם לא יוכלו בשלב הראשון להצביע לכנסת ישראל.

סמוטריץ' (וגם אתה כאן) אומרים שגם בשלב הראשון הזה מצבם של הערבים הגרים ביו"ש יהיה הרבה יותר טוב ממה שהוא כיום,
כי ישראל היא מדינה מערבית מתקדמת, במצב טוב יותר מזה של הרש"פ.

מעבר לטיעון אחר שהועלה כאן לפיו לפלסטינים יש רצון משלהם, וזה לא מקומנו להחליט בשבילם,
@Delver טען בצדק שהפרדה של זכויות חוקיות לפי לאום היא - בהגדרה - "אפרטהייד", ושהעולם (כולל בנות בריתנו) לא יקבל את זה.
האם יש כאן לדעתך הוצאה מהקשר או דמגוגיה? הוא התייחס בפירוש לתוכנית של סמוטריץ' לגבי "השלב הראשון".

כנ"ל לגבי הסתייגויות אחרות שהועלו -
איך בדיוק עוברים מ"השלב הראשון" לשלבים הבאים?
צריך או הסכמה ממדינות ערב (שבינתיים לא מוכנות לזה, ואין שום וודאות שאי פעם כן יסכימו),
או הסכמה מערביי ישראל עצמם (התוכנית מדברת על עידוד הגירה מרצון, אבל אין שום וודאות שרצון כזה אכן יבוא אי פעם).
אז האם העולם (או אפילו אנחנו) לא יחשוש ש"השלב הראשון" הוא למעשה גם האחרון, ושלעולם לא יהיה שוויון?

בנוסף, הועלו תהיות לגבי ההיבט הכלכלי, וגם אלו לדעתי התייחסויות ענייניות.

אגב, אני לא חושב שאתה צריך לקחת אישית את התהיות (ואולי אפילו הביקורת) על התוכנית.
אתה מעלה תוכנית (שכנראה אפילו אינה שלך), ואחרים מעלים צדדים שונים שאולי לא ניתן להם מענה מספיק.
לא מבין למה הדיון הופך להיות אמוציונלי...

מתוך כל הרשימה, יש שם איש רשות אחד בלבד, יש גם חברת קונגרס אמריקאיות שתמכה בהתקפת חמאס(ולארה"ב אין הסטרית אלימות בינינו), האם גם נגדם נצא בהכרזת מלחמה?

אחרי כ״כ הרבה נרצחים. העיקר הזכות של הפלסטינים להגדרה עצמית. פשוט איכס
שוב אתה מחליט בשבילי מה חשוב לי? לא חבל על אנשי הקש?

הדבר היחיד שמעניין אותי הוא מדינת היהודים, לדעתי התכנית שאתה מציג מביאה לסופה של המדינה עקב תגובת העולם ו/או עקב התפרקות פנימית כתוצאה מייבוא ואזרוח אוכלוסיה ערבית מרובה , לא יודע מה יבוא קודם.

אני חושב שהדיון בינינו התלהט כי אני חושב שאתה מיתמם בכוונה. בהנחה שזה לא כך, נראה ש @איניגו מונטויה יותר סבלני ממני, אשמח אם תענה לנקודות שהוא מציג, אני מסכים עם התוכן.

תודה על ההתייחסות העניינית.

אנסה לסכם את הדיון כאן:
התוכנית שהבאת מציעה סיפוח של יו"ש, שלאחריו "בשלב הראשון" תהיה הפרדה בזכויות החוקיות של הערבים לעומת היהודים.
רק כחלק מהתהליך. מה לעשות שאי אפשר בקסם לפתור בעיות טרור של 2 מיליון ערבים
יש כמה מקומות שבהם זה נאמר, למשל בציטוט הזה:

סמוטריץ' (וגם אתה כאן) אומרים שגם בשלב הראשון הזה מצבם של הערבים הגרים ביו"ש יהיה הרבה יותר טוב ממה שהוא כיום,
כי ישראל היא מדינה מערבית מתקדמת, במצב טוב יותר מזה של הרש"פ.

מעבר לטיעון אחר שהועלה כאן לפיו לפלסטינים יש רצון משלהם, וזה לא מקומנו להחליט בשבילם,
לא מחליטים בשבילם. הם מחליטים איפה להיות. מי שמתחמק מהעובדה ששתי השאיפות הלאומיות לא יכולות להתקיים כאן יחדיו. פשוט חי בדימיון
@Delver טען בצדק שהפרדה של זכויות חוקיות לפי לאום היא - בהגדרה - "אפרטהייד",
טעות. הפרדה בזכויות חוקיות לפי לאום על בסיס שלאום אחד עליון על השני. וזה לא המצב. אנחנו לא עליונים עליהם. העולם מכיר בזכות למדינת לאום וזה מה שאנחנו רוצים לשמר. ואני מדגיש שוב. ההפרדה הזמנית הזו היא הכרחית בגלל המצב והתהליך, של שנים שלטון מושחת וצמא דם. המציאות מורכבת יותר מאשר דיון ממוזג בבית משפט בערכים חשובים ככל שיהיו
ושהעולם (כולל בנות בריתנו) לא יקבל את זה.
יקבל גם יקבל. העולם מת להעיף את החמאס וההתקרבנות הבלתי נסבלת של הפלסטינים
האם יש כאן לדעתך הוצאה מהקשר או דמגוגיה? הוא התייחס בפירוש לתוכנית של סמוטריץ' לגבי "השלב הראשון".
כן דמגוגיה. כי ההתיחסות היא לחלקי משפט. ולא הבנה כוללת של העמדה
כנ"ל לגבי הסתייגויות אחרות שהועלו -
איך בדיוק עוברים מ"השלב הראשון" לשלבים הבאים?
צריך או הסכמה ממדינות ערב (שבינתיים לא מוכנות לזה, ואין שום וודאות שאי פעם כן יסכימו),
הדיון הוא לא על האיך. הדיון על העיקרון. כשנסכים על העיקרון. נוכל להתחיל לדון באיך
או הסכמה מערביי ישראל עצמם (התוכנית מדברת על עידוד הגירה מרצון, אבל אין שום וודאות שרצון כזה אכן יבוא אי פעם).
יבוא גם יבוא. רוב הפלסטינים הם עם פשוט שרוצה לחיות ולעבוד בשלום. הקיצונים שהפכו זאת למלחמת דת דוחקים בהם
אז האם העולם (או אפילו אנחנו) לא יחשוש ש"השלב הראשון" הוא למעשה גם האחרון, ושלעולם לא יהיה שוויון?
זה בטוח עדיף על המצב הנוכחי. אם כבר אתה חושש
אגב, אני לא חושב שאתה צריך לקחת אישית את הביקורת.
לא לקחתי אישית. אני דן מאוד עניינית. ואתה ההוכחה לזה. כי אתה עונה גם עניינית ולא מתעלם
אתה מעלה תוכנית (שכנראה אפילו אינה שלך), ואחרים מעלים צדדים שונים שאולי לא ניתן להם מענה מספיק.
לא. אחרים מתעלמים ממה שאני אומר ומתייחסים לחלקי משפט. לאחרים תקוע שסמוטריץ חשוך ושונא ערבים, כי כל תפיסת העולם שלהם לגביו מגיעה ממסך הטלויזיה. במקום לשמוע לבנאדם עצמו
לא מבין למה הדיון הופך להיות אמוציונלי...
מאוד ענייני לא אמוציונלי. מצפה לתשובות ענייניות ולא דמגוגיות

הדבר היחיד שמעניין אותי הוא מדינת היהודים, לדעתי התכנית שאתה מציג מביאה לסופה של המדינה עקב תגובת העולם ו/או עקב התפרקות פנימית ורגרסיה לאיראן , לא יודע מה יבוא קודם.
ובכל מקרה, במקרה של הצלחה פנומינלית, נסיים עם 40- 50 מנדטים של מפלגות ערביות בכנסת. על סף מדינה שאינה יהודית (וודאי שאינה מערבית אן לוקחים בחשבון את היהודים שאינם בעד מדינה מערבית).

שוב אתה מחליט בשבילי מה חשוב לי? לא חבל על אנשי הקש?
אם עדיין אחרי הטבח אתה טוען שיש להם זכות להגדרה עצמית, כלומר אתה מכיר בזכותם למדינה למרות כל הדם ששפכו, מלפני 48 וגם לאחר מכן, אז כן. זה הזוי מצידי
הדבר היחיד שמעניין אותי הוא מדינת היהודים, לדעתי התכנית שאתה מציג מביאה לסופה של המדינה עקב תגובת העולם ו/או עקב התפרקות פנימית ורגרסיה לאיראן , לא יודע מה יבוא קודם.
כי אתה תקוע במה שסיפרו לך. במקום לקרוא את התוכנית ולהבין מה רוצים
אני חושב שהדיון בינינו התלהט כי אני חושב שאתה מיתמם בכוונה. בהנחה שזה לא כך, נראה ש @איניגו מונטויה יותר סבלני ממני, אשמח אם תענה לנקודות שהוא מציג, אני מסכים עם התוכן.
נכון. הוא בחור טוב. עונה ומגיב עניינית. תלמד ממנו

א
ובכל מקרה, במקרה של הצלחה פנומינלית, נסיים עם 40- 50 מנדטים של מפלגות ערביות בכנסת. על סף מדינה שאינה יהודית (וודאי שאינה מערבית אן לוקחים בחשבון את היהודים שאינם בעד מדינה מערבית).
אלוהים כמה תיאוריה וחשבונות.

אם עדיין אחרי הטבח אתה טוען שיש להם זכות להגדרה עצמית, כלומר אתה מכיר בזכותם למדינה למרות כל הדם ששפכו, מלפני 48 וגם לאחר מכן, אז כן. זה הזוי מצידי
אשמח אם תפנה אותי לאיפה טענתי משהו כזה. אם אתה לא מוצא, אנא תערוך או תתנצל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H ולמה זה רע? - דיון תאורטי על השקעות הדיוטות במדדים אוף טופיק 6
מ דיון על סיוע מצד ההורים אוף טופיק 106
A דיון על LK-99 אוף טופיק 16
O דיון תיאורטי - מניות שלא מחלקות דיבידנד שוק ההון 3
A דיון על החוקה למתנגדי ההפיכה הדיקטטורית בלבד פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 75
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
NightStyle דיון ה-VTI/VXUS של מניות הדיבידנד שוק ההון 6
W סיפורו של אדם שניצח את השיטה - דיון תאורטי פוסטים מאיכות נמוכה 69
W איך לנצח את השיטה ? דיון תאורטי בלבד. שוק ההון 69
J דיון - שיקום המצב הכלכלי בלבנון. אוף טופיק 152
ה דיון על NFT השקעות אלטרנטיביות 1
ה דיון ו(אולי)רעיון לפוסט בבלוג: האם נכון שבעוד מס' עשורים יהיו בישראל לא מעט מיליונרים? אוף טופיק 24
ב דיון: זכויות הפרט מול זכויות הציבור - דעות ומשמעויות אוף טופיק 275
R עליות מחירי הנדלן בעולם - דיון נדל"ן 37
ס דיון: גידור סיכונים עם ביטוחי בריאות דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 0
קפיצת הדרך דיון בפוסט - 2020: האם הפכתי לצרכניסטית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 76
adamshalev דיון על Chamath Palihapitiya שוק ההון 33
Z דיון תיאורטי - שינויים קטנים שישפרו את שוק הפנסיה בישראל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
twister סקר + דיון: כמה מזומן אתם מחזיקים בעו"ש למחייה היומיומית? שוק ההון 120
לא חשוב שמות דיון - איך לייצר הכנסה פסיבית ממניות דיבידנד (פוסט מ-25.11) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 28
O דיון: נכסים דיגיטליים מניבים שוק ההון 1
יבגני_ל דיון קצר על מתי "נכון" למשוך כסף משוק ההון עבור דירה למגורים שוק ההון 3
anonyshmeger דיון - "ראש בראש: השקעה פסיבית במדדי מניות מול השקעה במניות דיבידנד" דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 15
M מדדים מול קופת גמל - דיון בהטבת מיסוי מיסים 9
LenqS תיק השקעות ראשוני - דיון על החלק הסולידי שוק ההון 15
ה השפעת הקורונה על נדלן - דיון תיאורטי נדל"ן 363
Adrian דיון | האם עשיתם טעויות בעולם העסקים? אם כן, מהן? שוק ההון 1
ר דיון תיאורטי - מה עדיף מבחינת מיסוי, להתחתן ברבנות או לא? מיסים 2
מרק סרפדים דיון מוגן באנגליה חברת GILON נדל"ן 27
ImCarryGG דיון בנושא שוק הקנאביס והETF's החדשות שיצאו שוק ההון 37
ב דיון תיאורטי: מה יקרה כשהבורסה לא תהיה רלוונטית יותר? שוק ההון 29
הדב דיון: התפקדות למפלגות אוף טופיק 71
RaeNye תיק ממונף אצל ברוקר שפשט רגל (דיון תיאורטי) שוק ההון 4
bobby הטיה לסקטור הטכנולוגי - דיון שוק ההון 32
bobby הטיה לשווקים מתעוררים - דיון שוק ההון 18
ג דיון תיאורטי: מה יקרה לשקל במקרה של משבר נדל"ן? שוק ההון 4
avik דיון תיאורטי על חייל משוחרר. שוק ההון 26
ד דיון| לשנות את השיטה או לתמרן במסגרתה אוף טופיק 12
לא חשוב שמות דיון| רווקות, זוגיות, אלהורות, ולגור אצל ההורים. התפתחות אישית 152
G דיון - מי מנהל את קרן ההשתלמות שלכם? צרכנות פיננסית 49
ק דיון על הקשרים בין ריבית לאינפלציה שוק ההון 21
קרן דיון פילוסופי על החיים אוף טופיק 21
yossik אגרת טלוויזיה - משלמים או לא? עדכון נושא - דיון כללי בנושא ראשות השידור אוף טופיק 34
I איזון קרן השתלמות IRA פעילה (עם הפקדות)- דיון שוק ההון 8
J כניסה כספק של משרד החינוך בתוכנית "גפן" התפתחות אישית 9
Y האם יש מסלול פסיבי או IRA בתוכנית "חסכון לכל ילד"? פוסטים מאיכות נמוכה 63
N איך אתם מחליטים אם להפטר מניירות שלא בתוכנית ארוכת הטווח שלכם? שוק ההון 13
J סדר בתוכנית לעתיד (קופ"ג, השתלמות, פנסיה וביטוחים להמשיך החיים ותיכנון סגירה המשכנתא מוקדם) צרכנות פיננסית 7
F אופטימזציה (מינורית) בתוכנית חיסכון נטו של כחלון צרכנות פיננסית 0

נושאים דומים

Back
למעלה