• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אז כמה אאוטפיטים יש לכם לעבודה משרדית?

חסכונית

משתמש רגיל
דירוג
176
לאילו שעדיין מגיעים למשרד מדי יום ופוגשים את אותם אנשים, איך הייתם מעריכים את מלאי הבגדים שאתם מייעדים לעבודה שלכם?
במסגרת תהליך התמנמלזות שאני עוברת, נפטרתי מבגדים רבים שלא אהבתי ונשארתי עם קומץ מצומצם (אולי מצומצם מדי ;)). מתלבטת האם ובכמה עליי להרחיב את המלתחה (אני עובדת במשרד עורכי דין, הסטנדרטים גבוהים מאוד).
המתח בין פונקציונליות לבושה הוא אדיר כאן.

כל עוד את בשלב הצבירה, את צריכה לראות את זה כרע הכרחי ולזרום עם זה (בהנחה שלהחליף מקצוע לא בא בחשבון:))

ברגע שתגיעי לעצמאות כלכלית יש לך שתי ברירות:
1) לנסות לשנות את ההווי במשרד אם את מעוניינת להמשיך לעבוד
2) אם את מתכוונת להתפטר, להגיע ביום שאת מודיעה עם שרוול, כפכפים וחולצת דריי פיט ולהודיע להם ככה.

שנה שעברה היו לי מעט מדי בגדים לעבודה. לא שזה הפריע שם למישהו אבל זה די ביאס אותי להתלבש בבוקר.
החלטתי להרחיב, ותכלס הבנתי גם שמינימליזם בשבילי זה לא "רק מה שצריך" או "כמה שפחות" אלא זה שיהיו ברשותי אך ורק דברים מושלמים. זה לא מגביל במספר אבל מסנן מעולה. זה האיזון המתאים בשבילי בין המשיכה למינימליזם ותחושת פרשיות לבין להראות טוב.

אני עובדת במשרד עורכי דין, הסטנדרטים גבוהים מאוד
במשרדי עו"ד יש קוד לבוש נוקשה למדי אבל די שבלוני. חצאית, מכנס נעלים - שחור או כהה, חולצה לבנה או בהירה.
אף פעם לא תדעי מתי יקפיצו אותך לבית משפט כדי להגיש מסמכים לעו"ד ולבוש ייצוגי נדרש - זה חלק מהמשחק.

3 זוגות מכנסיים.
8 חולצות "יצוגיות"
עם 4 ילדים, לא בטוח שיהיה מקום במכונה לבגדים שלי.
במקרה שלי, ג'ינס נותן טווח של כמה ימים בין כביסה לכביסה.

תגידי להם שאת מכבסת כל יום / משתמשת בשירותי ניקוי יבש לעתים תכופות.

יש פה מלא מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר. אף אחד לא סופר כנראה אאוטפיטים . לפחות לא בחברות שאני עבדתי בהן.בנוסף יש אופציה להגיע עם החולצות שהחברה מחלקת או שקיבלת בכנסים. נורא מוזיל עלויות של המלתחה :).

יש פה מלא מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר. אף אחד לא סופר כנראה אאוטפיטים . לפחות לא בחברות שאני עבדתי בהן.בנוסף יש אופציה להגיע עם החולצות שהחברה מחלקת או שקיבלת בכנסים. נורא מוזיל עלויות של המלתחה :).
הלוואי שיכולתי לעשות את זה! בן הזוג שלי ככה, ולדעתי הרבה יותר נוח לו ביום-יום.
אגב, נראה לי שאצל נשים האתגר קצת יותר גדול, יש יותר תשומת לב וציפייה בתחום הזה.

נערך לאחרונה ב:
במשרדי עו"ד יש קוד לבוש נוקשה למדי אבל די שבלוני. חצאית, מכנס נעלים - שחור או כהה, חולצה לבנה או בהירה.
אף פעם לא תדעי מתי יקפיצו אותך לבית משפט כדי להגיש מסמכים לעו"ד ולבוש ייצוגי נדרש - זה חלק מהמשחק.
למזלי אין שום קשר ביני ובין בתי משפט, התפקיד שלי הוא בעיקר ניסוח חוזים והסכמים בתוך משרד (עם שותפה) ומדי פעם פגישות פרונטליות עם לקוחות.
כל יום בארוחת הצהריים במשרד אני רואה את כל העובדים בחדר האוכל ומכאן ה"חשיפה" היומיומית לכולם.
פעם חשבתי שאולי יספיקו 10 תלבושות טובות אותן אמחזר כל שבועיים.

שנה שעברה היו לי מעט מדי בגדים לעבודה. לא שזה הפריע שם למישהו אבל זה די ביאס אותי להתלבש בבוקר.
החלטתי להרחיב, ותכלס הבנתי גם שמינימליזם בשבילי זה לא "רק מה שצריך" או "כמה שפחות" אלא זה שיהיו ברשותי אך ורק דברים מושלמים. זה לא מגביל במספר אבל מסנן מעולה. זה האיזון המתאים בשבילי בין המשיכה למינימליזם ותחושת פרשיות לבין להראות טוב.
אני בערך באותו מצב, וגם אני מחפשת פריטים שהם פשוט מצוינים ושימושיים עבורי. בעבר קניתי המון פריטים שיחד הם אחלה, אבל כל אחד לחוד לא משהו, וזה מבאס.

קניתי לאחרונה את הספר "סוד הקסם היפני " ואני עומדת בפני מבצע מסירת הבגדים שלא משמחים אותי כך שמצטרפת לתהייה .. כנראה שמה שחשוב זה לאהוב את הבגדים שבארון ולא להיתקע עם בגדים ש"חבל לזרוק."

בכל אופן כעו"ד אין לך הרבה ברירה.. ייצוגיות היא חלק מדרישות המקצוע.

מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר.
א. על 2 גלגלים, אני לא יוצא מהבית על כפכפים ומכנס קצר.
ב. אם אני אצא באיזושהי דרך שמזכיר את א' - בת הזוג תירה בי.

[אוף טופיק]
למזלי אין שום קשר ביני ובין בתי משפט
חבל, זה אחלה ניסיון להכיר את הבראנג'ה ומינגינג, להכיר עוד עורכי דין ולהרחיב את הנטוורק...

[אוף טופיק]

חבל, זה אחלה ניסיון להכיר את הבראנג'ה ומינגינג, להכיר עוד עורכי דין ולהרחיב את הנטוורק...
זה בטוח, אבל לדעתי גם להכיר משקיעים, אנשי מפתח בקרנות הון סיכון, חברות טכנולוגיות וציבוריות וכו' מועיל לא פחות :) זה אפילו יכול להוביל לתפקידים הבאים בקריירה שלי..
ליטיגציה עשיתי במשך 6 שנים ופרשתי כך שניסיון בבתי משפט יש :)

הפסקתי לקנות בגדים לפני כמה חודשים. פעם ראיתי בזה סוג של בילוי, מתישהו החלפתי דיסקט ועכשיו זה בעיקר נטל מבחינתי.

יש לי כמה "סטים" ייצוגיים לפגישות וכו' (פחות מ- 10, לדעתי) ובד"כ אני יודעת מראש מתי תהיה לי פגישה עם אנשים חשובים ומתי אני יכולה לבוא סתם בג'ינס. היו כמה תקלות. כרגע לא מרגישה מחסור, שמתי לב שממילא יש לי די הרבה בגדים בארון שאני לא באמת לובשת באופן קבוע, משתדלת לגוון באמצעותם. אני גם עו"ד, לא במשרד פרטי. את כל השאר שאני רואה שאני ממש לא לובשת, משתדלת למסור או לזרוק ולקבל תמונה יותר ברורה של המלתחה שלי.

בקיצור, איתך בהתלבטות.

אני האמת משתדלת מאוד שהבגדים של העבודה יהיו סבירים גם להמשך היום. הרבה פעמים אני יוצאת ונפגשת עם חברים ישר אחרי העבודה אז חשוב לי שפריט כלשהו יהיה שימושי לא רק לעבודה. אני גם בתפקיד ייצוגי אבל יש לא מעט בגדים שאפשר להפוך אותם לייצוגיים יותר או פחות עם ז'קט מתאים או גופיה מתחת.
בגדול קוד הלבוש יחסית נוקשה לגברים (מכנסיים, חולצה מכופתרת) אבל לנשים יש הרבה יותר אופציות. אישית אני מעדיפה שמלות כי זה פריט אחד שלא צריך לדאוג שיתאים לחלק אחר וכי זה תמיד נראה טוב ומכובד עם יחסית ממש מעט מאמץ.

הלוואי שיכולתי לעשות את זה! בן הזוג שלי ככה, ולדעתי הרבה יותר נוח לו ביום-יום.
אגב, נראה לי שאצל נשים האתגר קצת יותר גדול, יש יותר תשומת לב וציפייה בתחום הזה.
לצערי את צודקת בנושא הזה והדבר המעצבן הוא שהתשומת לב והציפייה היא בעיקר מכיוון נשים אחרות. לא פעם ולא פעמיים פנו אלי נשים אחרות במשרד שאני צריכה לשדרג את המלתחה שלי ולעשות יותר קניות. התעלמתי מהן באלגנטיות, יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הכסף שלי ומכיוון שרוב העבודה שלי היא גם ככה עם גברים שלא שמים לב יותר מדי ללבוש זה לא מטריד אותי.

שלא משמחים אות
קודם כל, מארי קונדו גאונה.
אבל מצאתי שלשאול את עצמי האם פריט גורם לי לניצוץ של אושר זו שאלה שהיה קשה לי לענות עליה. לעומת זאת, כשהתחלתי לשאול את עצמי האם הייתי קונה את זה אם זה היה עכשיו בחנות- העפתי 7/8 מהארון בצ'יק.

אצלי פגישות חובה באלגנט מלא
עבודה משרדית בשורט ונעלי ספורט
עבודה בבית יחף וחצי עירום
בכל המקומות אני מאובזר בכוס קפה כמובן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E האם המשפט “אקנה דירה , מקסימום לא אוכל לעמוד בהחזרים ,אז אמכור אותה”-הוא מטעה מאוד נדל"ן 18
littleSeal אז למה לא להשקיע בחסכון בבנק, בעצם? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד האם הגיע הזמן להוציא את ההשקעות מהארץ? ואם כן, אז איך? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 145
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
de dud מחפש קטע ג׳אז כבר שנים .. HELP! אוף טופיק 4
Flex אז למה לא בעצם? בן 27 יומני מסע אישיים 38
Sp0 אם אני מחזיק מק"מ עד תאריך הפירעון אז אני יכול להתעלם מעליות\ירידות? שוק ההון 3
Y אז מה היא אינפלציה? הנה הסבר לכל מי שלא יודע... שוק ההון 163
stamEhad זכייה במחיר למשתכן - אז עשיתי סימולציות. מנסה כעת להבין מה הצעדים הבאים ומשתדל לא לעשות טעויות יקרות נדל"ן 33
א האם זה זמן טוב להתחיל ליצור שכבות מלאכותיות, ואם כן אז איך לעשות את זה? שוק ההון 19
T אז.. ממה מתחילים? שוק ההון 7
N קרן מחקה אג"ח ממשלתי כללי - אז מה קורה עכשיו? שוק ההון 16
M אז איך אתם עם הוצאות החגים פורים ופסח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Gambit אז… איך אתם עוקבים אחרי תיק ההשקעות שלכם? שוק ההון 32
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
Y אז מה בעצם העלות של משכנתא כמינוף לשם מינוף? נדל"ן 13
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
1337justme אז למה לא קצבה לכל החיים? שוק ההון 45
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
Y אז מה עושים עם פנסיה משלימה? צרכנות פיננסית 6
ת "אל תמהר להפעיל ביטוח רכב, כי..." אז -האם אני צודק במסקנה שלי אוף טופיק 15
א אז השנה היא 2020 - אג״ח עוד רלוונטיות? שוק ההון 59
K נו... אז הבטיחו תשואה ללא סיכון נדל"ן 1
L אז איפה ככי זול? שוק ההון 8
Wannabe אז מה לעזאזל בעצם קורה פה?! שוק ההון 22
S אז....הצטרפתי לפרוייקט של "דרך ערך" אוף טופיק 31
Cleo אז מה ערך התיק בנקודת הסיום? (אזהרה - פוסט מורבידי) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
Wonko פתחתי חשבון בבית השקעות! אבל אז התחלתי לקרוא.. שוק ההון 46
מ אז להעביר את הקרן המחקה שלי לקרן סל? בעקבות הרפורמה שוק ההון 0
N אז לכל מי שרצה כרטיס אשראי ישראלי עם 1% עמלת המרה צרכנות פיננסית 178
M אז למה כן להחזיק אג"ח ממשלתי? שוק ההון 87
tpr אז מה לא בסדר בתיק שוקולד מריר שוק ההון 13
P אז אקסלנס החליטו להעלות לי את דמי הטיפול שוק ההון 45
N משקיע חדש - אז... מה קורה עם אג״ח? שוק ההון 2
R אז מה דעתכם לגבי אג"ח בימים אלו? שוק ההון 24
M אז... מתי בעצם למכור? שוק ההון 13
Frenchman אז בעצם, כל הכסף בעולם הוא דיגיטלי? אוף טופיק 40
Y אם אני מאמין שטסלה הולכת להתרסק אז איפה ואיך כדאי לקנות שוק ההון 29
P אז מה דעתכם על מניית GE? שוק ההון 26
D הבנק שינה את התנאים אז החלטתי לעזוב, האם זו עילה לשיחרור פיקדון? צרכנות פיננסית 5
גרהם אז מה נקבע בקשר לקיזוז הפסד שנובע מירידת שעח ? שוק ההון 0
מ אז איפה מכירים סולידיות? אוף טופיק 65
BRK אז מה עושים כשהשוק יורד? שוק ההון 13
c881 אז הגעתי לנקודת הפקדה חודשית לפנסיה שיש לחלק את הסכום שוק ההון 40
א אז כמה אפשר להפקיד בקרן השתלמות לעצמאים+שכירים שוק ההון 1
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
R אז מה אתם אומרים על וורן באפט ב-2016? שוק ההון 121
גרהם אז למה לא להשקיע במניות בודדות? שוק ההון 141

נושאים דומים

Back
למעלה