אז כמה אאוטפיטים יש לכם לעבודה משרדית?

חסכונית

משתמש ותיק
דירוג
160
לאילו שעדיין מגיעים למשרד מדי יום ופוגשים את אותם אנשים, איך הייתם מעריכים את מלאי הבגדים שאתם מייעדים לעבודה שלכם?
במסגרת תהליך התמנמלזות שאני עוברת, נפטרתי מבגדים רבים שלא אהבתי ונשארתי עם קומץ מצומצם (אולי מצומצם מדי ;)). מתלבטת האם ובכמה עליי להרחיב את המלתחה (אני עובדת במשרד עורכי דין, הסטנדרטים גבוהים מאוד).
המתח בין פונקציונליות לבושה הוא אדיר כאן.

FIYaacov

מודרטור
דירוג
14,409
כל עוד את בשלב הצבירה, את צריכה לראות את זה כרע הכרחי ולזרום עם זה (בהנחה שלהחליף מקצוע לא בא בחשבון:))

ברגע שתגיעי לעצמאות כלכלית יש לך שתי ברירות:
1) לנסות לשנות את ההווי במשרד אם את מעוניינת להמשיך לעבוד
2) אם את מתכוונת להתפטר, להגיע ביום שאת מודיעה עם שרוול, כפכפים וחולצת דריי פיט ולהודיע להם ככה.

אנא-אל

משתמש בכיר
דירוג
2,359
שנה שעברה היו לי מעט מדי בגדים לעבודה. לא שזה הפריע שם למישהו אבל זה די ביאס אותי להתלבש בבוקר.
החלטתי להרחיב, ותכלס הבנתי גם שמינימליזם בשבילי זה לא "רק מה שצריך" או "כמה שפחות" אלא זה שיהיו ברשותי אך ורק דברים מושלמים. זה לא מגביל במספר אבל מסנן מעולה. זה האיזון המתאים בשבילי בין המשיכה למינימליזם ותחושת פרשיות לבין להראות טוב.

yossik

מודרטור
דירוג
12,078
אני עובדת במשרד עורכי דין, הסטנדרטים גבוהים מאוד
במשרדי עו"ד יש קוד לבוש נוקשה למדי אבל די שבלוני. חצאית, מכנס נעלים - שחור או כהה, חולצה לבנה או בהירה.
אף פעם לא תדעי מתי יקפיצו אותך לבית משפט כדי להגיש מסמכים לעו"ד ולבוש ייצוגי נדרש - זה חלק מהמשחק.

c881

משתמש בכיר
דירוג
8,345
3 זוגות מכנסיים.
8 חולצות "יצוגיות"
עם 4 ילדים, לא בטוח שיהיה מקום במכונה לבגדים שלי.
במקרה שלי, ג'ינס נותן טווח של כמה ימים בין כביסה לכביסה.

Fitch

משתמש בכיר
דירוג
2,872
תגידי להם שאת מכבסת כל יום / משתמשת בשירותי ניקוי יבש לעתים תכופות.

artist

משתמש ותיק
דירוג
182
יש פה מלא מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר. אף אחד לא סופר כנראה אאוטפיטים . לפחות לא בחברות שאני עבדתי בהן.בנוסף יש אופציה להגיע עם החולצות שהחברה מחלקת או שקיבלת בכנסים. נורא מוזיל עלויות של המלתחה :).

חסכונית

משתמש ותיק
דירוג
160
יש פה מלא מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר. אף אחד לא סופר כנראה אאוטפיטים . לפחות לא בחברות שאני עבדתי בהן.בנוסף יש אופציה להגיע עם החולצות שהחברה מחלקת או שקיבלת בכנסים. נורא מוזיל עלויות של המלתחה :).
הלוואי שיכולתי לעשות את זה! בן הזוג שלי ככה, ולדעתי הרבה יותר נוח לו ביום-יום.
אגב, נראה לי שאצל נשים האתגר קצת יותר גדול, יש יותר תשומת לב וציפייה בתחום הזה.

נערך לאחרונה ב:

חסכונית

משתמש ותיק
דירוג
160
במשרדי עו"ד יש קוד לבוש נוקשה למדי אבל די שבלוני. חצאית, מכנס נעלים - שחור או כהה, חולצה לבנה או בהירה.
אף פעם לא תדעי מתי יקפיצו אותך לבית משפט כדי להגיש מסמכים לעו"ד ולבוש ייצוגי נדרש - זה חלק מהמשחק.
למזלי אין שום קשר ביני ובין בתי משפט, התפקיד שלי הוא בעיקר ניסוח חוזים והסכמים בתוך משרד (עם שותפה) ומדי פעם פגישות פרונטליות עם לקוחות.
כל יום בארוחת הצהריים במשרד אני רואה את כל העובדים בחדר האוכל ומכאן ה"חשיפה" היומיומית לכולם.
פעם חשבתי שאולי יספיקו 10 תלבושות טובות אותן אמחזר כל שבועיים.

חסכונית

משתמש ותיק
דירוג
160
שנה שעברה היו לי מעט מדי בגדים לעבודה. לא שזה הפריע שם למישהו אבל זה די ביאס אותי להתלבש בבוקר.
החלטתי להרחיב, ותכלס הבנתי גם שמינימליזם בשבילי זה לא "רק מה שצריך" או "כמה שפחות" אלא זה שיהיו ברשותי אך ורק דברים מושלמים. זה לא מגביל במספר אבל מסנן מעולה. זה האיזון המתאים בשבילי בין המשיכה למינימליזם ותחושת פרשיות לבין להראות טוב.
אני בערך באותו מצב, וגם אני מחפשת פריטים שהם פשוט מצוינים ושימושיים עבורי. בעבר קניתי המון פריטים שיחד הם אחלה, אבל כל אחד לחוד לא משהו, וזה מבאס.

דרורה

משתמש ותיק
דירוג
652
קניתי לאחרונה את הספר "סוד הקסם היפני " ואני עומדת בפני מבצע מסירת הבגדים שלא משמחים אותי כך שמצטרפת לתהייה .. כנראה שמה שחשוב זה לאהוב את הבגדים שבארון ולא להיתקע עם בגדים ש"חבל לזרוק."

בכל אופן כעו"ד אין לך הרבה ברירה.. ייצוגיות היא חלק מדרישות המקצוע.

c881

משתמש בכיר
דירוג
8,345
מתכנתים שמגיעים לעבודה עם כפכפים ומכנס קצר.
א. על 2 גלגלים, אני לא יוצא מהבית על כפכפים ומכנס קצר.
ב. אם אני אצא באיזושהי דרך שמזכיר את א' - בת הזוג תירה בי.

yossik

מודרטור
דירוג
12,078
[אוף טופיק]
למזלי אין שום קשר ביני ובין בתי משפט
חבל, זה אחלה ניסיון להכיר את הבראנג'ה ומינגינג, להכיר עוד עורכי דין ולהרחיב את הנטוורק...

חסכונית

משתמש ותיק
דירוג
160
[אוף טופיק]

חבל, זה אחלה ניסיון להכיר את הבראנג'ה ומינגינג, להכיר עוד עורכי דין ולהרחיב את הנטוורק...
זה בטוח, אבל לדעתי גם להכיר משקיעים, אנשי מפתח בקרנות הון סיכון, חברות טכנולוגיות וציבוריות וכו' מועיל לא פחות :) זה אפילו יכול להוביל לתפקידים הבאים בקריירה שלי..
ליטיגציה עשיתי במשך 6 שנים ופרשתי כך שניסיון בבתי משפט יש :)

michali

משתמש סולידי
דירוג
69
הפסקתי לקנות בגדים לפני כמה חודשים. פעם ראיתי בזה סוג של בילוי, מתישהו החלפתי דיסקט ועכשיו זה בעיקר נטל מבחינתי.

יש לי כמה "סטים" ייצוגיים לפגישות וכו' (פחות מ- 10, לדעתי) ובד"כ אני יודעת מראש מתי תהיה לי פגישה עם אנשים חשובים ומתי אני יכולה לבוא סתם בג'ינס. היו כמה תקלות. כרגע לא מרגישה מחסור, שמתי לב שממילא יש לי די הרבה בגדים בארון שאני לא באמת לובשת באופן קבוע, משתדלת לגוון באמצעותם. אני גם עו"ד, לא במשרד פרטי. את כל השאר שאני רואה שאני ממש לא לובשת, משתדלת למסור או לזרוק ולקבל תמונה יותר ברורה של המלתחה שלי.

בקיצור, איתך בהתלבטות.

האופטימית

משתמש ותיק
דירוג
973
אני האמת משתדלת מאוד שהבגדים של העבודה יהיו סבירים גם להמשך היום. הרבה פעמים אני יוצאת ונפגשת עם חברים ישר אחרי העבודה אז חשוב לי שפריט כלשהו יהיה שימושי לא רק לעבודה. אני גם בתפקיד ייצוגי אבל יש לא מעט בגדים שאפשר להפוך אותם לייצוגיים יותר או פחות עם ז'קט מתאים או גופיה מתחת.
בגדול קוד הלבוש יחסית נוקשה לגברים (מכנסיים, חולצה מכופתרת) אבל לנשים יש הרבה יותר אופציות. אישית אני מעדיפה שמלות כי זה פריט אחד שלא צריך לדאוג שיתאים לחלק אחר וכי זה תמיד נראה טוב ומכובד עם יחסית ממש מעט מאמץ.

הלוואי שיכולתי לעשות את זה! בן הזוג שלי ככה, ולדעתי הרבה יותר נוח לו ביום-יום.
אגב, נראה לי שאצל נשים האתגר קצת יותר גדול, יש יותר תשומת לב וציפייה בתחום הזה.
לצערי את צודקת בנושא הזה והדבר המעצבן הוא שהתשומת לב והציפייה היא בעיקר מכיוון נשים אחרות. לא פעם ולא פעמיים פנו אלי נשים אחרות במשרד שאני צריכה לשדרג את המלתחה שלי ולעשות יותר קניות. התעלמתי מהן באלגנטיות, יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הכסף שלי ומכיוון שרוב העבודה שלי היא גם ככה עם גברים שלא שמים לב יותר מדי ללבוש זה לא מטריד אותי.

אנא-אל

משתמש בכיר
דירוג
2,359
שלא משמחים אות
קודם כל, מארי קונדו גאונה.
אבל מצאתי שלשאול את עצמי האם פריט גורם לי לניצוץ של אושר זו שאלה שהיה קשה לי לענות עליה. לעומת זאת, כשהתחלתי לשאול את עצמי האם הייתי קונה את זה אם זה היה עכשיו בחנות- העפתי 7/8 מהארון בצ'יק.

קפה שחור

משתמש בכיר
דירוג
10,012
אצלי פגישות חובה באלגנט מלא
עבודה משרדית בשורט ונעלי ספורט
עבודה בבית יחף וחצי עירום
בכל המקומות אני מאובזר בכוס קפה כמובן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Gambit אז… איך אתם עוקבים אחרי תיק ההשקעות שלכם? שוק ההון 24
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
Y אז מה בעצם העלות של משכנתא כמינוף לשם מינוף? נדל"ן 13
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
1337justme אז למה לא קצבה לכל החיים? שוק ההון 45
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
Y אז מה עושים עם פנסיה משלימה? צרכנות פיננסית 6
ת "אל תמהר להפעיל ביטוח רכב, כי..." אז -האם אני צודק במסקנה שלי אוף טופיק 6
א אז השנה היא 2020 - אג״ח עוד רלוונטיות? שוק ההון 59
K נו... אז הבטיחו תשואה ללא סיכון נדל"ן 1
L אז איפה ככי זול? שוק ההון 8
Wannabe אז מה לעזאזל בעצם קורה פה?! שוק ההון 22
S אז....הצטרפתי לפרוייקט של "דרך ערך" אוף טופיק 31
Cleo אז מה ערך התיק בנקודת הסיום? (אזהרה - פוסט מורבידי) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
Wonko פתחתי חשבון בבית השקעות! אבל אז התחלתי לקרוא.. שוק ההון 46
מ אז להעביר את הקרן המחקה שלי לקרן סל? בעקבות הרפורמה שוק ההון 0
N אז לכל מי שרצה כרטיס אשראי ישראלי עם 1% עמלת המרה צרכנות פיננסית 178
M אז למה כן להחזיק אג"ח ממשלתי? שוק ההון 87
tpr אז מה לא בסדר בתיק שוקולד מריר שוק ההון 13
pin2win אז אקסלנס החליטו להעלות לי את דמי הטיפול שוק ההון 45
N משקיע חדש - אז... מה קורה עם אג״ח? שוק ההון 2
R אז מה דעתכם לגבי אג"ח בימים אלו? שוק ההון 24
M אז... מתי בעצם למכור? שוק ההון 13
Frenchman אז בעצם, כל הכסף בעולם הוא דיגיטלי? אוף טופיק 40
Y אם אני מאמין שטסלה הולכת להתרסק אז איפה ואיך כדאי לקנות שוק ההון 29
pin2win אז מה דעתכם על מניית GE? שוק ההון 26
D הבנק שינה את התנאים אז החלטתי לעזוב, האם זו עילה לשיחרור פיקדון? צרכנות פיננסית 5
גרהם אז מה נקבע בקשר לקיזוז הפסד שנובע מירידת שעח ? שוק ההון 0
מ אז איפה מכירים סולידיות? אוף טופיק 65
BRK אז מה עושים כשהשוק יורד? שוק ההון 13
c881 אז הגעתי לנקודת הפקדה חודשית לפנסיה שיש לחלק את הסכום שוק ההון 40
א אז כמה אפשר להפקיד בקרן השתלמות לעצמאים+שכירים שוק ההון 1
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
R אז מה אתם אומרים על וורן באפט ב-2016? שוק ההון 121
גרהם אז למה לא להשקיע במניות בודדות? שוק ההון 141
Benjamin W אז מהיום מיטב דש זאת חברה סינית שוק ההון 23
M אז מה קנינו ביום הרחוק הסיני 11/11 ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
O רווחים בקופות גמל/מסלולי השקעות אקטיבים באופן עקבי, אז למה השקעות פאסיביות? שוק ההון 61
I אז איך האינפלציה לא עולה? אוף טופיק 36
waskindalost אז כמה רכוש יש לאמריקאי ממוצע ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
c881 אז היא נכנסה למניות - מקרה מבחן ל"משקיע על סמך שמועה" שוק ההון 31
Henchman34 אז למה שההדיוט לא ישקיע בפיקדון מובנה? שוק ההון 20
yossik אז מה דוחפים לנו במזון. אוף טופיק 5
adamshalev אז ..... קנינו בית! אוף טופיק 49
Roi אם לא קראתם אז בבקשה: 6 סיבות להפסיק לחסוך ולהתחיל לבזבז כסף ! מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
R אז כמה באמת צריך להוציא על אוכל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 109
Henchman34 אז למה פוסלים באופן גורף את ביטוח הבריאות של הקופות? צרכנות פיננסית 17
Y אז בקשר להשקעות בזהב...... שוק ההון 108

נושאים דומים

למעלה