• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אז לכל מי שרצה כרטיס אשראי ישראלי עם 1% עמלת המרה

nomad

משתמש רגיל
דירוג
549
כידוע עמלות ההמרה בכרטיסי אשראי ישראליים יקרות. בין 2.3% ל-3% על עסקאות ובין 3% ל-3.9% על משיכות מזומן במט"ח. כרטיסי אשראי שמציעים כאן הנחות בעמלות המרה (וללא דמי כרטיס) עד היום היו נחלת מועדונים סגורים ומקומות עבודה בלבד, כשידן של חברות האשראי מאד קפוצה עם ההטבה הזו לכל השאר.

לכן גם לי במבט ראשון נראה קצת לא יאומן, אבל מנהל קבוצת 'כזה אני רוצה!' בפייסבוק הצליח לשכנע את לאומי-קארד לתת בדיוק את זה. No strings attached.

התנאי היחיד הוא להצטרף לקבוצה בפייסבוק וזהו. אפשר להזמין את הכרטיס. אין דמי כרטיס.

מדובר בכרטיס אשראי Executive שנותן הרבה הטבות.

מלבד עמלת המרה של 1% על עסקאות ומשיכת מט"ח בחו"ל מקבלים עוד הטבות שוות

* פטור מדמי כרטיס
* עמלת המרת מט"ח בגובה 1%
* כרטיס giftcard נטען 16.5% הנחה לרשתות נבחרות
* עד 10% הנחה בקניוני עזריאלי
* כניסה לטרקלין דן תמורת 2 פינוקים
*צבירת נק' למועדוני תעופה
* Priority Pass ללא עלות
* דחיית חיובי מט"ח שוטף 30 ללא ריבית
* הרץ – 13% הנחה בהשכרת רכב בחו"ל
* ממסי – 10% הנחה קבועה

לא יכול עדיין לפרסם לינקים. חפשו "כזה אני רוצה I need it" בגוגל . יש שם פוסט מסודר עם לינקים מהיממה האחרונה. יש גם דף חדש למועדון באתר לאומי-קארד.

* זו לא פרסומת. לא מרוויח כלום. לא מייעץ לא ממליץ. אינני קשור לקבוצה (עד לפני שעה לא הכרתי) . לא עשיתי את הכרטיס (יש לי כבר כרטיס אחר שנותן ההטבה הזו). ברור לי שיש כאן עניין רציני בהוזלת עמלות המרה והצטרפות אינה כרוכה בעלויות. מקווה שרף של בשורה צרכנית בקליבר הזה מספיק כדי לייחד כאן פוסט. נטו לתועלת הכלל :)

* עלה פה פעם מן רעיון להקים מועדון לחברי 'הסולידית' באחת מחברות האשראי עם הטבות שמדברות לחברים כאן. פתאום נראה ריאלי, לא? אולי שווה לשקול זאת שוב..

נערך לאחרונה ב:
מלבד הכרטיס לבוגרי אוניברסיטת ת"א שהוזכר בעבר, הוצאתי לאחרונה כרטיס אשראי של לאומי קארד לבוגרי האוניברסיטה העברית עם 1% עמלת המרה והטבות נוספות.

מדהים שפתאום יש כרטיסים שככה נותנים את ההטבה הזו. חיפשתי בנרות בסוף עשיתי את דיינרס fly card שגם יש לו דמי ניהול וגם לא מקבלים דיינרס בשום מקום.
לגמרי הולכת לעשות את הכרטיס של העברית גם עמלות מטח מצויינות ואין דמי מנוי.

פורסם כבר אתמול

צודק ראיתי מאוחר. טוב לפחות נתתי יותר פרטים...
העסק הושק אתמול בהודעה בפייסבוק של המפעיל אז הכל עדיין אקטואלי וטרי .
אגב הבנתי שיש שם עומסים עם הבקשות בלאגן קצת

מה שהבנק הצציע לי זה לגבות את המטח ישירות מחשבון המטח ללא עמלה נוספת, כך שמשלמים את עמלות ההמרה הרגילות של הבנק, שאמורות לצאת פחות מאחוז בהתאם להטבת השער. זה כניראה מקובל כי עשינו את זה גם בבנק הקודם ושם היה כרטיס חיצוני. צריך להחליט אם לשייך לחשבון הדולרי או יורו, אבל אפשר לשנות שיוך בשיחת טלפון. אם התשלום במטבע ״לא נכון״ יש עמלת המרה בכרטיס,

מה שהבנק הצציע לי זה לגבות את המטח ישירות מחשבון המטח ללא עמלה נוספת, כך שמשלמים את עמלות ההמרה הרגילות של הבנק, שאמורות לצאת פחות מאחוז בהתאם להטבת השער. זה כניראה מקובל כי עשינו את זה גם בבנק הקודם ושם היה כרטיס חיצוני. צריך להחליט אם לשייך לחשבון הדולרי או יורו, אבל אפשר לשנות שיוך בשיחת טלפון. אם התשלום במטבע ״לא נכון״ יש עמלת המרה בכרטיס,
אפשר לשאול על איזה כרטיס מדובר?
אני בבנק הפועלים והוא תומך גם בגבייה בחשבון יורו וגם בחשבון דולרי ללא צורך לקבוע את אחד המטבעות כמטבע עיקרי.

הייתרון הגדול בכרטיס שמוצע בשרשור הזה זה הגבייה בשוטף+30, שבאה בתמורה לעמלת מט"ח גבוהה במקצת מאשר עמלת המרה בבנק...
מצד שני, משתמשים רגילים (לא סולידיים הארד-קור) לא קונים מט"ח לעתים קרובות ולכן הנוחות של הכרטיס שווה להם.

בנוסף, אף אחד פה לא מתייחס לכך שאם קונים מט"ח באופן קבוע בחשבון הבנק כדי שיהיה מספיק בשביל לקנות מוצרים האינטרנט, אז בעצם מהמרים על שערי מט"ח כי השער יכול להיות נמוך יותר ברגע של קניית המוצר וההפרש יכול להיות יותר מאחוז אחד.

נערך לאחרונה ב:
מה שהבנק הצציע לי זה לגבות את המטח ישירות מחשבון המטח ללא עמלה נוספת
זה נחמד מאוד ואכן עמלות ההמרה שלך יהיו נמוכות יותר , אבל בכל שימוש כרטיס האשראי (לא הבנק רק חברת האשראי) גובה עמלה של בערל 3% . צריך כרטיס ספציפי שלא גובה עמלה . זו הדרך היחידה. בלי קשר לחשבון מט״ח ושיוך אליו.

זה נחמד מאוד ואכן עמלות ההמרה שלך יהיו נמוכות יותר , אבל בכל שימוש כרטיס האשראי (לא הבנק רק חברת האשראי) גובה עמלה של בערל 3% .
עמלה של 3% נגבת מבעלי העסקים. זה הסיבה שלבנק כדאי לתת לך כרטיס בלי דמי כרטיס חודשיים - הם מרוויחים על הכרטיס מהעמלה של בעלי העסקים.

אפשר לשאול על איזה כרטיס מדובר?
היה קודם כרטיס אמריקן אכספרס מהסכם עתיק עם העבודה בתנאים כמו שאתה מתאר, כולל 1% המרת דולר. יתרון נחמד שלו זה ששולח לך סמס חינם כשיש חיוב כשאתה עוד זוכר מה קנית, ושהם לא עשו בעיות במהלך הרבה מאד שנים (עצוב שזה מיוחד...). חסרונות - חייבים עוד כרטיס כי לא מקבלים אותו בכל מקום, והאתר שלהם קצת מציק. אנחנו מעדיפים לא לדחות תשלומים כך שפלוס שלושים לא קריטי לנו, וקצת מטח בחשבון טוב לפיזור. בסקר לקראת מעבר בנק בכל הבנקים "הסכימו לעשות מאמץ מיוחד" ולמצא "במיוחד עבורי" מועדון שהם "יעשו קומבינה" ויצרפו אותי אליו, בדכ אחרי שאמרתי שאין מה לדסקס תנאים בכרטיס אשראי כי אני במילא יקח חיצוני. כאמור הם מעדיפים שתיקח כרטיס שלהם כי הם גוזרים 3% עמלה מהסוחרים. בפועלים ספציפית יש להם הסדרים לעובדי מדינה, אבל גם להייטקיסטים הם מוכנים "למצא משהו".

אבל בכל שימוש כרטיס האשראי (לא הבנק רק חברת האשראי) גובה עמלה של בערל 3% .
זה לא מדוייק.
להבנתי ניתן לשייך כרטיס אשראי לחשבון מט"ח ואז אין המרה ואין עמלת המרה.
כמובן שאם החיוב במטבע ששונה מש"ח ושונה ממטבע חשבון המט"ח אז יש עמלה המרה שחברת האשראי גובה

הם גוזרים 3% עמלה מהסוחרים
היו מתים לקבל 3%
עמלת הסליקה בארץ נעה בין 1%-1.5% לכרטיסים ישראלים (וכ 2.5% לכרטיסים זרים).
העמלה הזאת מתחלקת בין הסולק, המנפיק(חברת האשראי) ועוד כמה גורמים בדרך.
אני בספק אם המנפיק מקבל חצי מזה.
מצד שני גם 0.5% על כל עסקה בלי לעשות כלום זה אחלה דיל לבנק :)

אני בבנק הפועלים והוא תומך גם בגבייה בחשבון יורו וגם בחשבון דולרי ללא צורך לקבוע את אחד המטבעות כמטבע עיקרי.
מה שהבנק הצציע לי זה לגבות את המטח ישירות מחשבון המטח ללא עמלה נוספת, כך שמשלמים את עמלות ההמרה הרגילות של הבנק
להבנתי ניתן לשייך כרטיס אשראי לחשבון מט"ח ואז אין המרה ואין עמלת המרה.
רק בכרטיס בנקאי.
חוץ בנקאי יחייב תמיד מחשבון שקלי עם תנאי המרת מט"ח של הכרטיס.

רק בכרטיס בנקאי.
חוץ בנקאי יחייב תמיד מחשבון שקלי עם תנאי המרת מט"ח של הכרטיס.
אתה בטוח?
נשמע כמו התניית שרות בשרות, מה שלא בדיוק מותר לבנק לעשות.
בנוסף בקרוב לא יהיו יותר כרטיסי אשראי בנקאיים וכולם יהיו "חוץ בנקאיים"

אתה בטוח?
נשמע כמו התניית שרות בשרות, מה שלא בדיוק מותר לבנק לעשות.
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/כרטיסי-אשראי-עם-גם-חיוב-מט-ח-ישיר-וגם-המרה.6578
בנוסף בקרוב לא יהיו יותר כרטיסי אשראי בנקאיים וכולם יהיו "חוץ בנקאיים"
ייתכן שבאמת לא יתאפשר לחייב מט"ח ישירות.
או שהרגולטור יתעורר ויאלץ את המוסדות הפיננסיים להתגבר על המכשולים הטכניים.

היו מתים לקבל 3%
עמלת הסליקה בארץ נעה בין 1%-1.5% לכרטיסים ישראלים (וכ 2.5% לכרטיסים זרים).
העמלה הזאת מתחלקת בין הסולק, המנפיק(חברת האשראי) ועוד כמה גורמים בדרך.
אני בספק אם המנפיק מקבל חצי מזה.
מצד שני גם 0.5% על כל עסקה בלי לעשות כלום זה אחלה דיל לבנק :)

אל תשכח את ויזה ומאסטרקארד בעצמן, שגם לוקחות חתיכה. מילא המנפיק שעוד לוקח איזה סיכון של הכחשת תנאי העסקה. ויזה ומאסטרקארד רק צריכות להשען אחורה ולתת לדולרים לזרום.

נערך לאחרונה ב:
אל תשכח את ויזה ומאסטרקארד בעצמן
זה נכלל תחת
ועוד כמה גורמים בדרך
:)

ויזה ומאסטרקארד רק צריכות להשען אחורה ולתת לדולרים לזרום.
לא מדוייק. הן מביאות את התשתיות הבסיסיות.
בלעדיהן כרטיסים בינ"ל לא יעבדו

לא בטוח כמה הן מעורבות כשהכרטיסים והסולק ישראלים

זה נכלל תחת

:)

לא מדוייק. הן מביאות את התשתיות הבסיסיות.
בלעדיהן כרטיסים בינ"ל לא יעבדו

לא בטוח כמה הן מעורבות כשהכרטיסים והסולק ישראלים
אני מניח שאם אפילו הבנקים משתמשים במותג שלהן (שלא לדבר על רמי לוי וכד'), אז הן הכרחיות.

אני מניח שאם אפילו הבנקים משתמשים במותג שלהן (שלא לדבר על רמי לוי וכד'), אז הן הכרחיות.
אני יודע שבארה"ב אם הסולק הוא הבנק המנפיק אז לא משתמשים ברשת של ויזה/מסטרכרט אלא "סוגרים מעגל" קצר.
אני מניח שגם בארץ אם הסולק הוא המנפיק אין סיבה לערב את ויזה/מסטרכרט וכו.
אם הסולק והמנפיק שונים לא בטוח אם רק שב"א מעורבת או גם ויזה/מסטרכארד

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y אז מה היא אינפלציה? הנה הסבר לכל מי שלא יודע... שוק ההון 163
1337justme אז למה לא קצבה לכל החיים? שוק ההון 45
E האם המשפט “אקנה דירה , מקסימום לא אוכל לעמוד בהחזרים ,אז אמכור אותה”-הוא מטעה מאוד נדל"ן 18
littleSeal אז למה לא להשקיע בחסכון בבנק, בעצם? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד האם הגיע הזמן להוציא את ההשקעות מהארץ? ואם כן, אז איך? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 145
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
de dud מחפש קטע ג׳אז כבר שנים .. HELP! אוף טופיק 4
Flex אז למה לא בעצם? בן 27 יומני מסע אישיים 38
Sp0 אם אני מחזיק מק"מ עד תאריך הפירעון אז אני יכול להתעלם מעליות\ירידות? שוק ההון 3
stamEhad זכייה במחיר למשתכן - אז עשיתי סימולציות. מנסה כעת להבין מה הצעדים הבאים ומשתדל לא לעשות טעויות יקרות נדל"ן 33
א האם זה זמן טוב להתחיל ליצור שכבות מלאכותיות, ואם כן אז איך לעשות את זה? שוק ההון 19
T אז.. ממה מתחילים? שוק ההון 7
N קרן מחקה אג"ח ממשלתי כללי - אז מה קורה עכשיו? שוק ההון 16
M אז איך אתם עם הוצאות החגים פורים ופסח? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Gambit אז… איך אתם עוקבים אחרי תיק ההשקעות שלכם? שוק ההון 32
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
aminadav האם נכון להסיק שגם אם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו אז ת"א בניה לא יושפע מזה ישירות? שוק ההון 1
Y אז מה בעצם העלות של משכנתא כמינוף לשם מינוף? נדל"ן 13
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
Y אז מה עושים עם פנסיה משלימה? צרכנות פיננסית 6
ת "אל תמהר להפעיל ביטוח רכב, כי..." אז -האם אני צודק במסקנה שלי אוף טופיק 15
א אז השנה היא 2020 - אג״ח עוד רלוונטיות? שוק ההון 59
K נו... אז הבטיחו תשואה ללא סיכון נדל"ן 1
L אז איפה ככי זול? שוק ההון 8
Wannabe אז מה לעזאזל בעצם קורה פה?! שוק ההון 22
S אז....הצטרפתי לפרוייקט של "דרך ערך" אוף טופיק 31
Cleo אז מה ערך התיק בנקודת הסיום? (אזהרה - פוסט מורבידי) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
Wonko פתחתי חשבון בבית השקעות! אבל אז התחלתי לקרוא.. שוק ההון 46
מ אז להעביר את הקרן המחקה שלי לקרן סל? בעקבות הרפורמה שוק ההון 0
M אז למה כן להחזיק אג"ח ממשלתי? שוק ההון 87
tpr אז מה לא בסדר בתיק שוקולד מריר שוק ההון 13
P אז אקסלנס החליטו להעלות לי את דמי הטיפול שוק ההון 45
N משקיע חדש - אז... מה קורה עם אג״ח? שוק ההון 2
R אז מה דעתכם לגבי אג"ח בימים אלו? שוק ההון 24
M אז... מתי בעצם למכור? שוק ההון 13
Frenchman אז בעצם, כל הכסף בעולם הוא דיגיטלי? אוף טופיק 40
Y אם אני מאמין שטסלה הולכת להתרסק אז איפה ואיך כדאי לקנות שוק ההון 29
P אז מה דעתכם על מניית GE? שוק ההון 26
D הבנק שינה את התנאים אז החלטתי לעזוב, האם זו עילה לשיחרור פיקדון? צרכנות פיננסית 5
חסכונית אז כמה אאוטפיטים יש לכם לעבודה משרדית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
גרהם אז מה נקבע בקשר לקיזוז הפסד שנובע מירידת שעח ? שוק ההון 0
מ אז איפה מכירים סולידיות? אוף טופיק 65
BRK אז מה עושים כשהשוק יורד? שוק ההון 13
c881 אז הגעתי לנקודת הפקדה חודשית לפנסיה שיש לחלק את הסכום שוק ההון 40
א אז כמה אפשר להפקיד בקרן השתלמות לעצמאים+שכירים שוק ההון 1
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
R אז מה אתם אומרים על וורן באפט ב-2016? שוק ההון 121
גרהם אז למה לא להשקיע במניות בודדות? שוק ההון 141

נושאים דומים

Back
למעלה