• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התלבטות בין קורסים של פיתוח תוכנה

Nk98z7

משתמש רשום
דירוג
0
שלום,
אני חדש בפורום ואשמח לעזרה בייעוץ והכוונה.

אני בן 29 נשוי +2, עובד כרגע בהוראה משרה מלאה.
אני מעוניין לעשות הסבה לפיתוח תוכנה.
אני נמשך לתחום כבר כמה שנים, ומבחנים פסיכוטכניים שעשיתי המליצו לי מאד על התחום.

בגלל שאני עובד בהוראה יש לי יכולת ללימוד קורסי ערב בלבד,
התעניינתי ב 3 מסלולים שונים לקורס full stack:

1. מכללת int - שנותנת בסביבות 400 שעות לימוד, פעמיים בשבוע למשך 10 חודשים.

2. הקורס של hackeryou שנותן בסיביבות 600 שעות לימוד פעמיים בשבוע למשך 14 חודשים, עם התחייבות להשמה.

3. חברת סלע - חברת הייטק שמלמדת קורס ערב 1200 שעות פעמיים בשבוע למשך שנתיים, ובסוף אתה עובד של החברה (מקבל תלוש מחברת סלע) ועובד בפרויקטים חיצוניים של חברות אחרות.

מהבדיקות שעשיתי, חברת סלע נשמעת הכי רצינית ומקיפה בהכשרה שלה, אך מצד שני שנתיים זה המון זמן בשבילי, במיוחד כשאני מעוניין לעשות את ההסבה. לכן הייתי מעדיף את אחד מהמסלולים האחרים, רק שאני לא יודע עד כמה בוגר קורס כזה מוכן לשוק העבודה, ומה הסיכויים למציאת עבודה שווה.
אשמח לקבל טיפים ומידע נוסף מבעלי ניסיון.

תודה רבה

בת הזוג שלה עשתה הסבה ב
elevation academy
והצליחה להתקבל לעבודה. היא מרוצה ומרוצים ממנה.

אני מהנדס תוכנה מנוסה, וראיתי את הלימודים שם מהצד, ולמען האמת אני ממליץ מאוד (במסלול web).

תשקול גם את זה.

עשיתי קורס פיתוח דומה במשך כשנה, לא ממליץ ובמיוחד לא הייתי בונה על "התחייבות להשמה" מסיבה מאד פשוטה - לא הם אלו שיעסיקו אותך אז כיצד הם יכולים להתחייב שחברה כלשהי באמת תעשה את זה? הכל תלוי בסופו של דבר רק בך.

ללכת על מסלול לימודים של FULL STACK זה לשקר לסטודנט, אי אפשר ללמוד בפרק זמן כל כך קצר גם וגם ובמיוחד אם אין לך ניסיון בתחום.
לדעתי הדרך הטובה יותר היא קודם כל לנסות לקחת קורס מצומצם באתרים כמו Udemy ולנסות ללמוד את זה בכוחות עצמך ע"י כך שתבנה דברים שבאמת עובדים - לא חסר רעיונות לפרויקטים קטנים שניתן לבנות בכוחות עצמך בכל מיני רמות.
אחרי שראית שזה באמת משהו שאתה מתחבר אליו (הרבה מהחברים שלי שניסו את זה הבינו שזה פשוט לא מתאים להם) תחפש להירשם לקורס כלשהו, לי אישית קשה להמליץ על משהו ספציפי, אבל בכל מקרה אם תחפש קורס - תחפש משהו כמה שיותר מצומצם שמלמד תחום אחד בודד אבל ממש לעומק.
או לחילופין (עדיף לדעתי), תמשיך לקחת קורסים נוספים באותו התחום (לצורך העניין פיתוח Front End) ותמשיך לבנות דברים ובמקביל תחפש עבודה למתכנת מתחיל בסטארט-אפ כלשהו.

באופן אישי, את רוב הידע שלי צברתי מאתר בשם Pluralsight, לטעמי האתר עם התוכן האיכותי ביותר וגם יש שם מסלולים שאת היכול ללמוד באותו אופן כמו ב"מכללה" עם מבחנים וכדומה, אתר נוסף שממש התרשמתי ממנו לטובה הוא freecodecamp שאתה לומד באמצעות עשיה, על כל דבר תיאורטי שאתה לומד יש לך תרגיל שאתה חייב לפתור כדי להתקדם לשלב הבא באמצעות מימוש של קוד.
אם יש לך שאלות אשמח לענות לך בפרטי (ניסיתי לתמצת כמה שאפשר, אפשר לחפור על זה שעות...).

בהצלחה!

כמאמר הפרסומת:
"זה יכול לתרום למימוש הפוטנציאל שבך"

בסוף אתה עובד של החברה
אני בוגר קורס הסבה לתוכנה אינטנסיבי בחברה אחרת שלא נזכיר על מנת לא לפרסם. וממליץ בחום.
אני לא מכיר אף אחת מהחברות שהזכרת.

אני ממליץ על התאמה באינטרסים בין החברה המלמדת לבינך. מכללות שלוקחות את כספך מראש ומלמדות אותך הן אמביוולטיות לגבי התוצאות שלך מהקורס. מקומות שמרווחים רק/בעיקר כאשר אתה עובד, יש להם אינטרנס חזק שתצליח למצוא עבודה. וגם אינטרס להעיף אותך באמצע הקורס אם הם באמת חושבים שאין סיכוי שתמצא עבודה (טוב גם בשבילך לא לבזבז זמן).

זה יעזור אם תכתוב באיזה חברה עשית את ההסבה... אם אתה מרוצה ממנה, זו חתיכת המלצה!
אני גם נמצא בצומת דרכים הזו...מתלבט באיזה קורס/חברת הסבה לבחור...

אם יש לך את התחת ללמוד לבד הייתי פוזל גם לכיוון הזה, הרבה נכנסו ככה.
לא מכיר, לא עשיתי, לא מייעץ - הרבה משבחים את אינפינטילאבס כקורס ברמה מאוד גבוה, אולם יש תנאי כניסה בעייתיים ותצטרך פסיכו גבוה.

מקפיץ את השרשור

לא הצלחתי להתקבל לאינפינטי לאבס :(
מה חברת ההשמה הכי טובה אחרי אינפינטי שאתם יכולים להמליץ עליה? אין לי בעיה לשלם סכום יפה תמורת קורס איכותי.

אשמח להמלצות כאן ובפרטי

נערך לאחרונה ב:
מקפיץ את השרשור

לא הצלחתי להתקבל לאינפינטי לאבס :(
מה חברת ההשמה הכי טובה אחרי אינפינטי שאתם יכולים להמליץ עליה? אין לי בעיה לשלם סכום יפה תמורת קורס איכותי.

אשמח להמלצות כאן ובפרטי
לא הייתי רץ לחברה הבאה. אינפיניטי עשו לך טובה ונתנו לך הזדמנות להבין שיש פער שכדאי לסגור לפני שמנסים שוב. קיבלת מהם פידבק מפורט על מה לא עבד?

אני מסכים עם @Solid seat שאולי כדאי לנסות פעם נוספת, למיטב ידיעתי, סיכויי ההשמה שם די גבוהים. עד המבחן הבא, אתה יכול לקחת MOOCs למיניהם באיזורים שהתקשית.

אם בכל זאת אתה מחפש משהו בתשלום, אני חושב שהמסלול ללימודי תעודה למדמ"ח בפתוחה הוא אחלה מבחינה מקצועית, אבל אין לי מושג לגבי נתני השמה של בוגרים שלו.

לא הייתי רץ לחברה הבאה. אינפיניטי עשו לך טובה ונתנו לך הזדמנות להבין שיש פער שכדאי לסגור לפני שמנסים שוב. קיבלת מהם פידבק מפורט על מה לא עבד?

קודם כל תודה על הטיפ. ברור שאני צריך לנצל את ההזדמנות ולצמצם פערים.

זה היה המועד ב' שלי באינפינטי. הם אמרו, ובצדק, שהייתי צריך יותר מידי עזרה בפיתרון השאלות. הם פתחו לי את האופציה ליצור איתם קשר למועד ג' בעוד כמה חודשים אם ארגיש יותר מוכן. הייתי הרבה יותר מוכן ממועד א' אבל ללא ספק אני צריך עוד תרגול.

אני פשוט בנקודה בחיים שבה אני יחסית פנוי לקורס אינטנסיבי. בשנים הקרובות יהיה לי הרבה יותר קשה לפנות את הזמן. לכן אני מעדיף להתחיל עכשיו בקורס אחר במקום "לשרוף" עוד כמה חודשים בהכנה לאינפינטי.

*ברור לי שלשרוף זה מונח מטופש. בהכנה למבחן של אינפינטי אני הופך למתכנת יותר טוב. אז אולי שווה לי להקדיש עוד חודש חודשיים לתרגול תכנות אינטנסיבי ולנסות להתקבל אליהם שוב. הבעיה שלי עם לשבת בבית ולתכנת זה שקשה לי לשבת ללמוד לבד וזו הסיבה שאני מעדיף למצוא קורס להתחיל ממנו.

@TechPeon @Solid seat תודה על העזרה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
F יש עתיד עם קורסים ? התלבטות התפתחות אישית 10
S התלבטות לגבי רכישת דירת גן מקבלן - עצות? נדל"ן 6
D התלבטות אם למכור RSUs שוק ההון 1
ה התלבטות קשה בבחירת המסלול התפתחות אישית 3
ש התלבטות לגבי דירה יד שנייה בחיפה נדל"ן 2
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
F התלבטות מבחינת 2 דברים בפתיחת תיק אצל הברוקר שוק ההון 5
א קרן כספית - התלבטות שוק ההון 15
O התלבטות אם להשאיר דירה שניה או למכור נדל"ן 10
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
Bosco התלבטות קשה - השקעה עבור בן משפחה שוק ההון 32
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10
מ התלבטות קשה לגבי דמי אבטלה, דמי לידה ומה שביניהם יומני מסע אישיים 2
E התלבטות לגבי חלק סולידי בתיק השקעות שוק ההון 0
O התלבטות לאן לנתב כסף פנוי כל חודש שוק ההון 5
B התלבטות בין S&P500/כספית/העברה מט״ח שקל לדולר - לטווח של כחצי שנה שוק ההון 7
D ויתור על אזרחות אמריקאית - התלבטות מיסים 43
O התלבטות בבחירת דירה - דירה בהנחה נדל"ן 9
מ התלבטות בין פיקדון בבנק לקרן מחקה אגח מיסים 0
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
D התלבטות אם להמשיך להחזיק דירה שנייה. נדל"ן 23
B התלבטות בין שתי חלופות השקעה נדל"ן 6
M התלבטות בבחירת מוסד לימודים לכלכלה התפתחות אישית 7
A התלבטות בין הנדסת נתונים לכלכלה וסטטיסטיקה התפתחות אישית 8
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
ב התלבטות ביטוח מנהלים מול פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
V התלבטות קריירה קשה - קידום או עזיבה התפתחות אישית 17
J התלבטות בנוגע למשיכת כספי פנסיה בצורה חד פעמית לפורש לפנסיה עקב הכנסות אחרות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 27
A התלבטות לגבי פרעון משכנתא נדל"ן 2
O התלבטות לגבי משכנתא והון פנוי נדל"ן 29
N התלבטות בנוגע לפרעון משכנתא נדל"ן 15
א מחזור או פרעון חלקי של משכנתא - התלבטות נדל"ן 6
ז התלבטות לגבי תחום בקריירה התפתחות אישית 3
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
ל התלבטות בין שני כיווני קריירה התפתחות אישית 6
romrom התלבטות בין דירות (מחיר למשתכן) נדל"ן 2
בובין חוט-השני התלבטות לגבי דירה על דרך נמיר נדל"ן 13
A התלבטות לגבי פרעון משכנתא נדל"ן 15
א האם למשוך תגמולים בפטור ממס - התלבטות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
T התלבטות בין 2 מסלולי קריירה בראיית חשבון התפתחות אישית 1
א התלבטות השקעה נדל"ן 1
M התלבטות לגבי רכישת נכס נדל"ן 6
T התלבטות בבחירת בנק חדש צרכנות פיננסית 12
R התלבטות האם למכור מגרש או לבנות נדל"ן 60
ה התלבטות בין מק״מ לפקדון בבנק שוק ההון 3
ב התלבטות בין 3 ל- 4 חדרים - מחיר למשתכן נדל"ן 8