האם כדאי לבטל בIB את האפשרות להוצאת כסף לצד שלישי ?

NetanelOnline

משתמש סולידי
דירוג
8
שלום רב,

התייעצתי עם IB ראשית, למרות שרק התייעצתי הנציג החמוד שלהם Wassim פשוט הודיע לי שהוא ביטל את האפשרות הזאת עבורי לשלוח כספים לצד ג,
זה די גרם לי לחשוש מלשלוח אליהם סכומי כסף גדולים והודעתי להם זאת, מכיוון שלא ביקשתי לפעולה בחשבון שלי והייתי די ברור, רק רציתי להתייעץ.

אבל לגבי השאלה, האם כדאי לבטל את האפשרות בIB לשליחת כסף מIB החוצה לחשבונות שהן לא על שמי בשביל מטרה של הפחתת הסיכון של גניבה.
הבעיה שיש עוד צדדים אינפורמטיבים לחשוב עליהם וחשבתי שאולי אתם תוכלו להוסיף עוד כאלה או להשתתף בניתוח,
ראשית, אם משהו קורה לבעל החשבון, במידה ואין לו והוא לא מעוניין להוסיף מיופי כח בחשבון, הגבלה כזאת נראית לי בעייתית ומסוכנת כי אח"כ איך אנשים קרובים יוכלו להוציא את הכסף, ולחשוב שמעוניין לשים סכומי כסף גדולים במיוחד בחשבון.
שנית, האם יתאפשר לשלוח כספים לחשבון נאמנות על שמי, כי הרי את הכספים אתה שולח למשל לWISE שזה לא חשבון שלך אלא נאמנות עם חשבון פנימי שלך אצל WISE.

מבחינת היעילות של צעד כזה , המטרה להפחית סיכון שבמידה ומישהו ישתלט לי על החשבון, האקר לדוגמא, אפשר היום לעקוף גם 2 authentication מי שבאמת יודע מה הוא עושה, שלא יוכל לשלוח כספים החוצה מהחשבון לצד 3, לעיתים IB לא מאפשרת ולעיתים מאפשרת תחת אישור מיוחד וזה מה שביטלו אצלי בחשבון ועל זה מדובר.

YPV

משתמש בכיר
דירוג
2,513
ראשית, אם משהו קורה לבעל החשבון, במידה ואין לו והוא לא מעוניין להוסיף מיופי כח בחשבון, הגבלה כזאת נראית לי בעייתית ומסוכנת כי אח"כ איך אנשים קרובים יוכלו להוציא את הכסף, ולחשוב שמעוניין לשים סכומי כסף גדולים במיוחד בחשבון.
מה זה שונה מחשבון בנק/תיק השקעות בישראל, על שם בעל החשבון בלבד?

liranviper

משתמש בכיר
דירוג
1,777
למיטב ידעתי אי אפשר בכלל להעביר כספים לצד ג' מאינטרקטיב. זו גם ההצדקה לשימוש ב wise - כדי לעקוף את המגבלה

NetanelOnline

משתמש סולידי
דירוג
8
למיטב ידעתי אי אפשר בכלל להעביר כספים לצד ג' מאינטרקטיב. זו גם ההצדקה לשימוש ב wise - כדי לעקוף את המגבלה
בוודאי שאפשר, אבל זה תלוי מקרה , בשביל לגלות אם כן או לא בדף ביצוע העברה פותחים את התיבת בחירה לראות אם יש בחירה לThird Party אם אין אז אין לך אפשרות לשלוח לצד ג, אם יש אז כן, אבל תחת אישור .
בשביל לעזור פה לאנשים, זה משהו שאני די אוהב לעשות..
אני ממליץ לאנשים שרוצים להגן יותר על החשבון שלהם, לבקש מנציג שיבטל את האפשרות להעברה כספית לצד ג', במקרה וקורה משהו לבעל החשבון עדיין המשפחה יכולה למשוך כסף ואינטרקטיב עוזרים בכך, בנוסף אפשר לשלוח לחשבון בWISE רק לא לחשבון עם בעלים שונים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y האם כדאי לעבור לבנקאות פרטית? שוק ההון 25
S מחיר למשתכן בדרום - איזו דירה לבחור והאם כדאי לרכוש ללא משכנתא נדל"ן 5
I האם כדאי לשדרג לרכב חברה? צרכנות פיננסית 9
B בקשת שכר בסיס נמוך יותר לצורך הפרשות פנסיוניות - האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
S האם כדאי לקחת משכנתא מקסימלית? נדל"ן 4
S תואר שני במדעי המחשב - האם כדאי? התפתחות אישית 5
T קופת גמל להשקעה - האם כדאי להעביר את הסכום שהצטבר לברוקר? איך? שוק ההון 4
A קופת גמל להשקעה האם כדאי לפתוח עכשיו שהמניות בירידה שוק ההון 5
S סיום עבודה והתחלת הכשרה מקצועית-מה כדאי לדעת בנוגע לקרן הפנסיה ולקרן ההשתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מ ביטוח דירה - נזקי צנרת - האם כדאי שרברב פרטי על פני שרברב של חברה שבהסדר נדל"ן 15
deussex האם כדאי להחזיר את המשכנתא הנותרת - מסלול פריים ? נדל"ן 19
A אני רוצה לשלם אחת לחודש משכורת לפרילנס בחו"ל. איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
A האם באמת כדאי להכניס כספים חדשים למניות (מדדים) גם עכשיו כשהכל סוער? שוק ההון 1012
R האם כדאי יותר לעבוד במדינות אחרות? באילו? מיסים 6
A דירה סביב 2מ' שח- איפה כדאי? נדל"ן 3
האזרח החשדן האם כדאי לפתוח חשבון מט״ח? צרכנות פיננסית 11
S דירה שניה להשקעה - כיצד כדאי לחלק את המשכנתאות בין שני הנכסים? נדל"ן 14
T האם כדאי לדעתכם לעבור בגיל 46 למסלול מנייתי של מגדל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
deussex רכישת רכב חדש - איזה כדאי ? מבולבל מאוד, ועליית מחירים צרכנות פיננסית 55
T לימוד ייעוץ השקעות כדאי? שוק ההון 3
ת אייפון SE בתור מתנה לאמא, הוא לא חלש מדי? מתאים למבוגרים? ואיפה כדאי לרכוש? אוף טופיק 8
J אספר לכם עליי וספרו לי איך לדעתכם כדאי לי להשקיע מיליון₪ שוק ההון 11
א פיצויים שנצבעו בתור תגמולים - כדאי לתקן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
deussex האם כדאי לעבור לבית השקעות בחו"ל שוק ההון 76
י איך כדאי לחלק את ההשקעות בין קרנות השתלמות לתיק בבנק שוק ההון 2
T האם כדאי לסגור מסלול צמוד במשכנתא בהנתן הרבה rsu שוק ההון 15
R איך כדאי להשקיע חצי מיליון שקל שוק ההון 1
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 32
1337justme האם כדאי לנייד קה"ש וגמל IRA של אלדובי ז"ל למקום אחר עקב המיזוג עם הפניקס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
M פנסיה כעצמאי - האם כדאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
פ דמי ניהול זולים לקרן השתלמות דרך העבודה ,האם כדאי לעבור? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
F מבחינת ניהול השקעות - האם כדאי לקנות דירה להשקעה כמה שיותר יקרה? נדל"ן 47
מומו הברווז איך כדאי לממן את העסקה -והאם אני קופץ מעל הפופיק? נדל"ן 44
תפוזינה האם כדאי להפריש לפנסיה בשביל קצבת שארים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
N מה כדאי לעשות עם כסף בעו"ש שאצטרך בטווח הקרוב? שוק ההון 6
H דירה שלישית-האם כדאי לרכוש נדל"ן 23
F תואר ראשון ללימודים מה כדאי? התפתחות אישית 7
M יועץ ברכישת רכב - כדאי? אוף טופיק 9
מ איפה כדאי לקנות דירה שנייה להשקעה בארץ בתקציב של 600 אלף שקלים נדל"ן 4
T האם כדאי לחכות עם קניית רכב לדצמבר, אם החל מה-1 לאוקטובר לא יהיה לי רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
ב הפקדות להשתלמות מעל התקרה כדאי ? בהינתן הפרטים שלי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
M האם כדאי מתישהו למכור? לאחר עשור של גאות שוק ההון 9
S מה כדאי לבדוק לפני שמחליפים קופת חולים? צרכנות פיננסית 11
א האם ביטוח מנהלים באמת לא כדאי ומה האינטרס של חברות הביטוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
M האם כדאי לי להגיש דוח מס ,לפי ה867 שקיבלתי ? מיסים 2
ט קורס אופציות - כדאי? התפתחות אישית 10
E אני פרילנסר. האם כדאי לקחת עבודה בכל מחיר? או עדיף כלום? אוף טופיק 26
ת ביטוח רכב - כיצד מחשבים עליית הפרמיה בהפעלת הפוליסה? והאם כדאי (כלכלית) להתעקש תמיד על ה.עצמית גבוה? צרכנות פיננסית 0
stamEhad שינוי ניירות בתיק קיים - האם כדאי? שוק ההון 15
Meni3 באיזה נקודה בחיסכון כדאי לפתוח תיק השקעות שוק ההון 3

נושאים דומים

למעלה