• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אולי כדאי שנפסיק את השיח האנטישמי??

מצב
הנושא נעול.

kochavee

משתמש רשום
דירוג
5
אני ראשית כל מתנצל שאני פותח את האשכול במקום זה עקב סיבות/תקלות תכניות במחשב שלי שלא נתן לי לפתוח אותו במקום הנכון

אני בן אדם שגדל בבית מסורתי (ומדגיש,לא חרדי בכלל)
לא מבין מה זה השיח שהתחיל לאחרונה עם החרדים,שיותר נותן תחושה שאנחנו בגרמניה של שנות 30.
ובכן,רצוני לפתוח קיוון מחשבתי לאזרח הפשוט ולתת תרומה קטנה נגד השטיפות מח של התקשורת שמגוייסת של השמאל שכל מטרתה לשסע ולפלג

חוק הארנונה.הגיע הזמן שהשמאול תפתח קצת שכל להבין מה מטרה של חוק ולהבין שלא הכל קשור לחרדים
איזה עיר חרדית תרוויח מזה??? בני ברק תפריש לקרן.אין בביתר עילית כמעט בניה.בנ''ל מודיעין עילית. אז איך זה שהחוק הוא כדי שהחרדים ימצצו דם????

כל היום צועקים,החרדים לא עובדים ולא משלמים מיסים...
לא הבנתי.חרדי הולך ולרמי לוי ויש לא פטור של 17% מע'ם???
חרדי קונה דירה ואין לו מס רכישה???
חרדי מוכר דירה אין לו מס שבח??
חרדי משקיע בשוק ההון לא משלם 25%???

אז זהו.כנראה שכן משלמים מיסים (רק שאגב הצליחו להכניס סיסמה לציבור)

ובכן מה קורא עם מס הכנסה.
אז קודם כל סטטיסטי רוב הציבור החרדי עובד (נשים באזור 80% וגברים מעל 50%)
אלא מה??? מתלוננים שהם נותנים למדינה פחות כי לא משתכרים כ''כ הרבה וע''ז השנאה.
כלומר,בראש של חילוני כל צפת,טבריה,בית שאן,שדרות,עפולה,עכו,נתיבות,דימונה,אופקים,ערד,חיפה
וכל הערים האלה כוווולם משתכרים שמה 30K ש''ח לחודש.אין שם אבטלה ואין שם עניים.כי הרי רק חרדים עניים ורק הם לא עובדים

חוץ מזה,בן אדם שמחליט לא לעבוד כשיטה בגלל סיבות שקשורים להשקפת עולמו,מה זה אמור לעניין אותי??
הם שמים הרבה דגש על חיי משפחה וחינוך ילדים (וברור שכך,ראיתם מה נערים חרדיים קלאסים בני 15 מול הנוער הצעיר של היום שהוא כולו סמים מסיבות פורנו וכו??)
אם הם רוצים לחיות בדוחק מסויים ובלבד שיוכלו להתקיים ולהיות שמחים אז מה???? אני צריך לכוף עליהם לעבוד 8-10 שעות על כסף שלא רוצים???

אז תגידו לי שהם מוצצים דם של המדינה
איך בדיוק??? קצבת ילדים??? כי רק לחרדים יש ילדים????
בגלל ה800 מאוד שקל שאברך מקבל כל חודש??? על זה הרעש???
ועל סכומה עתק על תרבות או ספורט או כסף לערבים אין שום רעש???

ובקשר לצה''ל.לא מתגייסים מתוך סיבות של דת.
מה הבעיה שלך?? יש להם ערך של לימוד תורה שאין לך.אתה לא מסכים לערך שלהם??? בדיוק כמו שהם לא מסכימים להרבה דברים שלך
עדיין מתלונן?? אז תהיה חרדי וכך תוכל לא להתגייס.
חוץ מהכמות האדירה של חילונים שגם לא מתגייסים
חוץ מהכמות של חרדים שכן מתגייסים
חוץ מזה,מי קבע שכך זה הצורה לתרום למדינה??

ומה עם ערבים???
חלקם באוכלוסייה גדול משל חרדים,ילודה אולי יותר גבוהה כי יש לכל אחד כמה נשים,וגם עובדים פחות,וגם לא משרתים בצה'ל...נקרא להם בפומבי מוצצי דם??? נכוף עליהם דעותינו??

אנחנו רוצים שהחרדים יכופו עלינו את דעות שלהם??? ממתי מגזר נכנס לחיים של מגזר אחר????
תחייו את היום יום שלהם ותראו שלא כ''כ קל להם.הם שמחים באורח חיים שלהם,אבל לא נראה לי שחילוני רגיל רוצה לקום כל יום ב6,להכין כמות יפה של ילדים לבית ספר,ללכת להתפלל,3-4 שעות לימוד קשות מול ספר,לאסוף כמה וכמה ילדים בצהריים,להאכיל ולהעסיק אותם,ואחרי זה עוד 3 שעות לימוד,תפילה,להאכיל ולהשכיב......
ושוב,אני אומר את כל זה מהיכרות יד 1 עם המגזר,הם שמחים בכך.לחייות צנועים בלי לוקסוס של מסעות נסיעות וכו.....

ובקשר לתרומה שלהם..האירגונים הבאים הם חרדיים שחוסכים סכומי עתק של תקציבים בריאותיים,סעודיים,ועזרה וצדקה ולא מיועד למגזר שלהם אלא לכולם
יד שרה, מאיר פנים, יד עזרא ושולמית, עזר מציון, עזרה למרפא, זק"א, זכרון מנחם, שלוה, יד אליעזר, זה לזה, חסדי נעמי, איחוד הצלה, ידידים.....ובטח יש עוד

אינני מעוניין לשכנע שמאל קיצוני ששונה יהדות ותורה לא פחות ממה שנאצי שנה סתם יהודי
רצוני שהאזרח הפושט לא יאמין לשטויוט של התקשורת

יש לך בעיה עם אורח חיים חרדי?? זכותך.גם להם יש הרבה מה להגיד על אורח חיים חילוני
אתה רוצה לשנות משהו?? אני מציע לך שלא על ידי שנאה או כפיה עם חוקיים,כי זה לא יעבוד.
תדבר איתם,תבין מאיפה הם באים ומה השקפת עולמם ועם תקשורת טובה אפשר להגיע רחוק....

אנחנו גרים במדינה הזאות ביחד בין מתוך אידאל שהארץ נתנה לנו כעם היהודי או לא.וכנראה נצטרך לנהל חיים משוטפיים.
וכמו שאני בטוח שהחרדים לא כ''כ שמחים עם הרבה דברים במדינה הזו,גם הצד השני צריך להבין שאי אפשר לאכול את כל העוגה.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y הרפורמה\המהפכה המשפטית - אולי בכלל המחלוקת היא על מושגי יסוד. מה אני מפספס? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 305
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
M אולי אני גם אכתוב יומן מסע? יומני מסע אישיים 50
D רכישת מניות כשיש (אולי) משכנתא באופק שוק ההון 10
c881 כשנציג מכירות אומר לך "אולי לא מגיע לך"... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
ה דיון ו(אולי)רעיון לפוסט בבלוג: האם נכון שבעוד מס' עשורים יהיו בישראל לא מעט מיליונרים? אוף טופיק 24
A ביטול אג״ח מיועדות…אולי הפעם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
סול אולי הייתי צריך למצע? יומני מסע אישיים 28
א מאה פחות הגיל - אולי להיפך? שוק ההון 51
JG1 אולי בכל זאת? משיכת פנסיה לפני גיל פרישה צרכנות פיננסית 2
ר מדוע יש נהירה לתחום של מדעי המחשב? אולי זה הזמן "לברוח" התפתחות אישית 118
ר העברה מקרן פנסיה וביטוח מנהלים לקופ"ג IRA - מה (אולי) פספסתי? צרכנות פיננסית 5
א בעיה טכנולוגית אולי מישהו ידע? אוף טופיק 7
M אולי שווה להקדים תשלום מס? שוק ההון 10
A אולי פשוט להשקיע בקרן מנוהלת? שוק ההון 18
doc29 תזמון שוק - אולי בכל זאת? שוק ההון 62
לירן אולי בכל זאת ביטוח מנהלים? צרכנות פיננסית 35
תפוזינה פנסיה לעומת קופת הגמל החדשה - אולי כבר דובר על זה צרכנות פיננסית 1
H אולי פשוט נבחר בדרך הפשוטה ... פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 10
Y אולי יש מלכודת בקופות הגמל להשקעה ? (ובאלטרנטיבות) שוק ההון 139
א מדיניות השקעה - מקרה לא שגרתי (אולי ...) שוק ההון 14
R חשיפה לסל מדדי מניות עולמיים עם קרן מובטחת - האם כדאי? שוק ההון 29
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
M איך כדאי למשוך RSU פירותי? בפעימה אחת או פעימות קטנות? מיסים 27
O דיבידנדים מול מדדים בהקשר של יציאה לחופש כלכלי - איך כדאי להתנהל דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 88
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M התייעצות - האם כדאי למכור תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים? שוק ההון 14
H האם יש חשיבות לתזמון סגירת עוסק פטור והאם כדאי להשאיר עסק ללא הכנסות? מיסים 0
ח איפה כדאי להשקיע לחרדית שוק ההון 78
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
C 10 סיבות למה אני לא כדאי להשקיע במדד מחקה שוק ההון 14
I האם כדאי לפתוח קרן השתלמות לעצמאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
G האם כדאי למכור ניירות הפסדיים ורווחיים ולקנות מחדש כדי להנות ממגן מס? מיסים 15
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
U יועץ משכנתאות, כדאי? נדל"ן 2
י האם כדאי להמיר עכשיו דולר לשקל (60K)? צרכנות פיננסית 24
M מתי כדאי לפתוח חברה מיסים 20
C האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה שוק ההון 14
A העברה בנקאית לחו"ל - כדאי דרך הבנק? צרכנות פיננסית 2
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מגרש מאושר לבניה - האם כדאי להיכנס להסכם שיתוף עם שאר בעלי הקרקעות במגרש? נדל"ן 2
A העברת כסף לחו"ל עבור תשלום לפרילנסרים - איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
M אודה מאוד לעזרה- לא מצליחה להבין מה כדאי לפרוע ברכיבי המשכנתא שלי נדל"ן 1
א איזה מסלול כדאי לי לסגור במשכנתא? נדל"ן 13
א אחזקה ישירה באג"ח - תשכנעו אותי שלא כדאי שוק ההון 25
A האם כדאי להמשיך עם 3 המניות או להתחיל לקנות את הקרן העולמית? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה