• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ציפיות שכר בהייטק ואיזון בית עבודה

שאלה טובה, אבל עליית המניות כבר קרתה ואנשים מתאימים את הציפיות בהתאם לשכר הנוכחי, אז לכל הפחות - לא סביר שהשכר יירד.
לא מן הנמנע שמי שחותם חוזים עכשיו יפסיד הרבה כסף ב-TC כי הפאנג נסחרים בבועה (לדעת רבים).

מישהו יודע באיזה חברות פאאנג ניתן לעבוד 1-2 ימים מהבית? אני יודע שבפייסבוק זה אפשרי
למישהו יש מידע לגבי האחרות?
נכון לעכשיו, בכל הפאנג עובדים מהבית עד סוף 2021 ועד אז בטח יוחלט לאפשר לעבוד חופשי מהבית לנצח.

@מתכנת על אל תשכח שהחברה שמגיעים לפאנג הם לרוב:
א. עילוי מבטיח, משמע איזה מצטיין דיקן בטכניון וכו
ב. דוקטורים
ג. אנשים עם הרבה מאוד ניסיון בתחומם, שהרבה נחשבים אוטוריטה בתחום(לא סתם הרבה מהכנסים של הגדולות גם הכי מבוקשים).
הנקודה היא שלא תמצא ״סתם״ גוניור.
אז כן, גם אני חושב ש30% פלוס מרוויחים מעל 40

30% מעל 40 ו 30% מעל 60 אלה 2 מספרים שונים לחלוטין
30% מעל 40 - די בטוח שזה נכון, אולי אפילו יותר
FAANG בארץ מעסיקים בטח 4000+ איש, לא יכול להיות שכולם עילוי

השכר הזה הוא שכר שפשוט לא מחובר בשום צורה למציאות של רוב בוגרי 4 האוניברסיטאות הטובות (לא רק הטכניון).
אלו גם האנשים שהולכים בד"כ לפאאנג.
אני מבין שכל אחד רואה את הבועה של עצמו
אבל בוגרי 4 האוניברסיטאות הם כנראה רק 10-20% ממעגל המצטרפים החדשים לתחום פיתוח התוכנה כל שנה

חברה, לפני שאתם מגיבים (תגובות לא עינייניות) לתגובות בשרשור תעצרו שנייה ותבדקו על איזה שאלה התגובות הללו באו לענות.
פותחת השרשור היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות, בעלת 10 שנות ותק ומקבלת כבר עכשיו שכר גבוה במיוחד. היא לא ״עובד עם קצת ניסיון״.

אז כן, אם יש לה את הניסיון הדרוש הרלוונטי, ובאחת החברות הללו יחליטו שהם מעוניינים בה, היא תקבל הצעה אטרקטיבית ביותר. אם היא תלך ותקבל הצעות מתחרות מעוד חברות (איכותיות) ההצעה הזו תוכל להיות עוד יותר אטרקטיבית. אני לא יודעת עד כמה ההצעה שהיא תקבל (אם תקבל) תהיה אטרקטיבית, אבל זה בטוח שווה את המאמץ לנסות. את גובה ההצעה היא תדע ב- 100% כאשר יגישו לה את החוזה ביד.

במקרה כזה אגב אני אשמח אם היא תוכל לחזור לכאן ולעדכן.
בטח יהיו כאלו שיחשדו בה שהיא מגזימה... אז את הספקנים זה כנראה לא ידרבן.

לפי מה אתה מעריך את זה? אתה אומר את זה מנסיון? אתה קיבלת משמעותית פחות? הרי אנשים ברמת השכר הזו לרוב לא יספרו לך כמה הם מרוויחים והדרך לדעת כמה מרוויחים שם זה רק דרך אתרים אנונימיים כמו פה או כמו זה. תכלס אתה לרוב רק תדע שהם משלמים מס יסף בגלל שאלות על מס או על רואי חשבון.

בכל אופן לדעתי אתה טועה ובגדול. אבל זו רק התרשמות אישית. אין לי מידע מבוסס וסטטיסטיקות.

הדיון הזה (כמו כל דיון אחר בערך בפורום הזה) מזמן חרג ממענה לשאלה הראשונית והפך להיות דיון סטייל כמה מרוויחים באמזון
ברמת הפרט, הכל אפשרי, אני בעצמי דוגמא טובה לכך. בסה"כ הערתי שברמת הכלל הסנטימנט שנוצר כאן הוא כבר ברמת הלא אפשרי

הדיון הזה (כמו כל דיון אחר בערך בפורום הזה) מזמן חרג ממענה לשאלה הראשונית והפך להיות דיון סטייל כמה מרוויחים באמזון
ברמת הפרט, הכל אפשרי, אני בעצמי דוגמא טובה לכך. בסה"כ הערתי שברמת הכלל הסנטימנט שנוצר כאן הוא כבר ברמת הלא אפשרי

אישית, עד התגובה שלך, לא ראיתי שהדיון חרג מהשאלה. במיוחד לא בתגובות לגבי גובה השכר הצפוי.
לגבי ״רמת הכלל״ - מן הסתם סטודנט שיגיע לעבוד בעבודת סטודנט לא יקבל את הסכומים הללו. אפילו לא קרוב. אז מה? למה זה צריך לעניין את פותחת השירשור?

עובדתית - שווה לפותחת השרשור להשקיע ולבדוק האם היא יכולה לקבל הצעה מאחת (או יותר) מחברות ה-faang. ברמת הניסיון שיש לה, אם היא תגיע למצב שהיא תקבל הצעה, סבירות גבוהה שהיא תקבל הצעה של בין 55K-65K. ניסיון *רלוונטי ואיכותי* של עשר שנים הוא יקר ערך בתעשייה. למעשה, יותר יפתיע אותי אם היא תקבל פחות מאשר אם היא תקבל הצעה יותר גבוהה.

בקיצור, מה שאני רוצה להגיד הוא שיותר הגיוני שהיא פשוט לא תקבל הצעה בכלל, מאשר שהיא תקבל הצעה ושהיא תהיה נמוכה (נמוכה יחסית לסכומים שהוצגו כאן).

אישית, עד התגובה שלך, לא ראיתי שהדיון חרג מהשאלה. במיוחד לא בתגובות לגבי גובה השכר הצפוי.
לגבי ״רמת הכלל״ - מן הסתם סטודנט שיגיע לעבוד בעבודת סטודנט לא יקבל את הסכומים הללו. אפילו לא קרוב. אז מה? למה זה צריך לעניין את פותחת השירשור?

עובדתית - שווה לפותחת השרשור להשקיע ולבדוק האם היא יכולה לקבל הצעה מאחת (או יותר) מחברות ה-faang. ברמת הניסיון שיש לה, אם היא תגיע למצב שהיא תקבל הצעה, סבירות גבוהה שהיא תקבל הצעה של בין 55K-65K. ניסיון *רלוונטי ואיכותי* של עשר שנים הוא יקר ערך בתעשייה. למעשה, יותר יפתיע אותי אם היא תקבל פחות מאשר אם היא תקבל הצעה יותר גבוהה.

בקיצור, מה שאני רוצה להגיד הוא שיותר הגיוני שהיא פשוט לא תקבל הצעה בכלל, מאשר שהיא תקבל הצעה ושהיא תהיה נמוכה (נמוכה יחסית לסכומים שהוצגו כאן).
קודם צריך לקבל הצעות ואז להחליט, זו משימה לא קלה בכלל, בהצלחה!

קודם צריך לקבל הצעות ואז להחליט, זו משימה לא קלה בכלל, בהצלחה!
חלק מהמעסיקים שואלים על ציפיות השכר לפני ההצעה.

למשל, זה יכול להיות קצת בעייתי לבקש 80K אם לא יודעים שהמעסיק מוכן לשלם סכומי כאלה. הוא יכול לטרוק את הדלת בפרצוף...

פתרון אפשרי הוא לבקש משהו סביר מהמעסיק הפוטנציאלי הראשון, ורק כשיש לך הצעה אחת ביד, אז ניתן לבקש סכום מופרך מהמעסיק הבא בתור.

איך היית מגדיר עילוי? (באמת סקרנית. אני לא יודעת איך זה הולך בחברות האלו).
כל תחום ותפקיד והעילוי שלו, לא חושב שיש כאן איזשהי הגדרה אחידה
אבל מעצם ההגדרה, זה לא מונח שמתאים ל 30% מאיזשהי אוכלוסייה, אלא לאחוזים בודדים בלבד

עצוב
בתור אחד שמראיין ולא מעט, אני לא מבין מה אפשר להבין על המועמד משאלות כאלה. בטח על מועמד עם יותר משנתיים ניסיון

אני מראיין אנשים לתפקידי מחקר. מבחינתי אפשר להבין המון משאלות על נושאים שלמדו באוניברסיטה, ופרוייקטים שעשו מזמן.

כשמישהו לומד לעומק ומבין מושג חשוב כמו שצריך, הוא ידע להסביר אותו היטב גם אחרי כמה שנים, וזה לא כל כך משנה מה הוא למד. לא הפרטים חשובים אלא ההבנה. יש אנשים שלומדים באופן שטחי, בדרך כלל הם לא מסוגלים להסביר מה שהם למדו. בין אם עברו שלושה חודשים או שלוש שנים. תחשוב על פרוייקט שעשית שהיה חשוב לך, ושאתה מרגיש שהבנת אותו טוב, אבל עשית אותו לפני שלוש שנים. אני בטוח שאתה יכול להסביר היטב את השיקולים, הדיזיין והתוצאות.
לא תאמין כמה אנשים אני מראיין ש"תמיד מאוד התעניינו ב- X". "ספרו לי על הפרוייקט הראשון שעשית בתפקיד האחרון" אני שואל. אתה לא תאמין איזה אחוז קטן מהאנשים מסוגלים להסביר למה הם עשו משהו. באחוזים גבוהים מהראיונות אומרים לי "זה היה כבר לפני חודשיים אז אני לא זוכר".

לא מן הנמנע שמי שחותם חוזים עכשיו יפסיד הרבה כסף ב-TC כי הפאנג נסחרים בבועה (לדעת רבים).
ספקולציות

למשל, זה יכול להיות קצת בעייתי לבקש 80K אם לא יודעים שהמעסיק מוכן לשלם סכומי כאלה. הוא יכול לטרוק את הדלת בפרצוף...
הוא יכול לטרוק את הדלת בפרצוף אבל זה לא נראה לי סביר.
בטח אם מציינים שציפיות השכר הן ביחס ל-TC (או לחלופין משתמשים במספר סביר עבור שכר ברוטו), 80000 למצטיין עם 10 שנים נסיון זה אולי חריג אבל לא בלתי אפשרי ובמקרה הגרוע אפשר לרדת ל-70000 (או להיכשל בראיונות)

אז כן, אם יש לה את הניסיון הדרוש הרלוונטי, ובאחת החברות הללו יחליטו שהם מעוניינים בה, היא תקבל הצעה אטרקטיבית ביותר. אם היא תלך ותקבל הצעות מתחרות מעוד חברות (איכותיות) ההצעה הזו תוכל להיות עוד יותר אטרקטיבית. אני לא יודעת עד כמה ההצעה שהיא תקבל (אם תקבל) תהיה אטרקטיבית, אבל זה בטוח שווה את המאמץ לנסות. את גובה ההצעה היא תדע ב- 100% כאשר יגישו לה את החוזה ביד.

במקרה כזה אגב אני אשמח אם היא תוכל לחזור לכאן ולעדכן.
בטח יהיו כאלו שיחשדו בה שהיא מגזימה... אז את הספקנים זה כנראה לא ידרבן.
תודה על מיקוד השרשור בשאלה שלי.

אני עדיין מתקשה לעזוב את אזור הנוחות המפנק והמאוזן שלי, למרות שכנגד קורצים לי האתגר (מיובשת כבר במקום הנוכחי) והתגמול.
אני לא גרה במרכז, ומעבר דירה הוא לא אופציה, כך שמעבר לחברות FAANG ידרוש בהכרח נסיעה. מצד שני, הקורונה פתחה אפשרויות נוספות של עבודה מהבית, וזו אחת הסיבות שאני שוקלת את זה.

לנסות בלי להיות בטוחה שזה מה שאני רוצה - יכול להתברר כטעות. שמעתי שבגוגל למשל, אם קיבלו JO ולא לקחו אותו - נכנסים לרשימה שחורה, ואין אפשרות לעבוד שם בעתיד.

בקיצור, אקמפל את עצמי ואת שיקולי, ואחזור לעדכן כשיהיה מה.
תודה רבה על כל התשובות!

אני מראיין אנשים לתפקידי מחקר. מבחינתי אפשר להבין המון משאלות על נושאים שלמדו באוניברסיטה, ופרוייקטים שעשו מזמן.

כשמישהו לומד לעומק ומבין מושג חשוב כמו שצריך, הוא ידע להסביר אותו היטב גם אחרי כמה שנים, וזה לא כל כך משנה מה הוא למד. לא הפרטים חשובים אלא ההבנה. יש אנשים שלומדים באופן שטחי, בדרך כלל הם לא מסוגלים להסביר מה שהם למדו. בין אם עברו שלושה חודשים או שלוש שנים. תחשוב על פרוייקט שעשית שהיה חשוב לך, ושאתה מרגיש שהבנת אותו טוב, אבל עשית אותו לפני שלוש שנים. אני בטוח שאתה יכול להסביר היטב את השיקולים, הדיזיין והתוצאות.
לא תאמין כמה אנשים אני מראיין ש"תמיד מאוד התעניינו ב- X". "ספרו לי על הפרוייקט הראשון שעשית בתפקיד האחרון" אני שואל. אתה לא תאמין איזה אחוז קטן מהאנשים מסוגלים להסביר למה הם עשו משהו. באחוזים גבוהים מהראיונות אומרים לי "זה היה כבר לפני חודשיים אז אני לא זוכר".

יכול להיות שלתפקידי מחקר הידע התיאורטי והשליטה בו הם חשובים מאוד, אני לא יודע
לפיתוח תוכנה מעשי, ברוב התפקידים - זה לכל היותר נחמד שיש אותם ברקע, לא יותר
בהחלט, אפשר לדבר על תיאוריה ועקרונות, אבל בין זה לבין לשאול שאלה קונקרטית על איך ממיינים באופן הכי יעיל רשימה מקושרת יש מרחק גדול. זאת לא שאלה שעוסקים בה ב 99.99% מהמקומות. אישית, אני מפתח 25 שנה ואין לי מושג מה התשובה, אבל אני בטוח שאמצע מאוד מהר את הדרך הכי יעילה בנסיבות קונקרטיות גם אם זה יהיה בניסוי וטעיה במידת הצורך

לגבי שאלות לגבי הפרויקט האחרון - זה מאוד נכון, ורלוונטי בעייני הרבה יותר משאלה שבודקת האם הוא זוכר אלגוריטם מיון מהלימודים שאף פעם לא השתמש בו כי אפשר פשוט לעשות List.Sort בכל שפה נורמלית

תודה על מיקוד השרשור בשאלה שלי.

אני עדיין מתקשה לעזוב את אזור הנוחות המפנק והמאוזן שלי, למרות שכנגד קורצים לי האתגר (מיובשת כבר במקום הנוכחי) והתגמול.
אני לא גרה במרכז, ומעבר דירה הוא לא אופציה, כך שמעבר לחברות FAANG ידרוש בהכרח נסיעה. מצד שני, הקורונה פתחה אפשרויות נוספות של עבודה מהבית, וזו אחת הסיבות שאני שוקלת את זה.

לנסות בלי להיות בטוחה שזה מה שאני רוצה - יכול להתברר כטעות. שמעתי שבגוגל למשל, אם קיבלו JO ולא לקחו אותו - נכנסים לרשימה שחורה, ואין אפשרות לעבוד שם בעתיד.

בקיצור, אקמפל את עצמי ואת שיקולי, ואחזור לעדכן כשיהיה מה.
תודה רבה על כל התשובות!

בנוגע למה שאמרת על גוגל - אני לא חושב שזה נכון.
אני לא עובד שם, אבל חבר שהתקבל אמר לי שעד שנה אחרי אפשר להחליט לבוא אפילו מבלי לעשות ראיון חוזר (אולי זה השתנה מאז), אבל רשימה שחורה נשמע לי תמוה, קשה לי להאמין שהם יסרבו לקבל אנשים חזקים שעברו את הראיונות שלהם.

בכל מקרה, המון בהצלחה..!

שמעתי שבגוגל למשל, אם קיבלו JO ולא לקחו אותו - נכנסים לרשימה שחורה, ואין אפשרות לעבוד שם בעתיד.
למה שיעשו דבר כזה? אני קיבלתי הצעה מגוגל ודחיתי, ואז פנו אלי מ Google Declines Team כדי להבין מתי יהיה כדאי לפנות שוב, ובאמת פנו שוב אחרי כמה זמן.
יכול להיות שאם דוחים הצעה בצורה רעה זה אכן ישפיע על העתיד - אף אחד לא רוצה לראיין מישהו שלא רוצה להגיע - אבל אם דוחים בצורה טובה אפשר בהחלט לנסות שוב אח״כ.

בנוגע למה שאמרת על גוגל - אני לא חושב שזה נכון.
אני לא עובד שם, אבל חבר שהתקבל אמר לי שעד שנה אחרי אפשר להחליט לבוא אפילו מבלי לעשות ראיון חוזר (אולי זה השתנה מאז), אבל רשימה שחורה נשמע לי תמוה, קשה לי להאמין שהם יסרבו לקבל אנשים חזקים שעברו את הראיונות שלהם.

בכל מקרה, המון בהצלחה..!
למה שיעשו דבר כזה? אני קיבלתי הצעה מגוגל ודחיתי, ואז פנו אלי מ Google Declines Team כדי להבין מתי יהיה כדאי לפנות שוב, ובאמת פנו שוב אחרי כמה זמן.
יכול להיות שאם דוחים הצעה בצורה רעה זה אכן ישפיע על העתיד - אף אחד לא רוצה לראיין מישהו שלא רוצה להגיע - אבל אם דוחים בצורה טובה אפשר בהחלט לנסות שוב אח״כ.
כנראה שמועה לא נכונה... תודה!

בלתי אפשרי ובמקרה הגרוע אפשר לרדת ל-70000 (או להיכשל בראיונות)
רק כדי להבין שאתם מדברים על TC של 60-80- מה הנטו שנכנס מדי חודש לבנק? בין ל- 30 ל- 40 ? ובעת הבונוס השנתי/RSU פעם/פעמיים בשנה אז בין 60-80 נטו ? אילו בחלט סכומים מטורפים.
אני עובד בחברה עם 150 עובדים והמנכ"ל אצלנו מקבל 35K.
לפות"ש את מקבלת פי 4 מהשכר הממוצע במשק בגיל 30 ועדיין נראה שזה לא מספק אותך. שזה מדהים בעיניי.

רק כדי להבין שאתם מדברים על TC של 60-80- מה הנטו שנכנס מדי חודש לבנק? בין ל- 30 ל- 40 ? ובעת הבונוס השנתי/RSU פעם/פעמיים בשנה אז בין 60-80 נטו ? אילו בחלט סכומים מטורפים.
אני עובד בחברה עם 150 עובדים והמנכ"ל אצלנו מקבל 35K.
לפות"ש את מקבלת פי 4 מהשכר הממוצע במשק בגיל 30 ועדיין נראה שזה לא מספק אותך. שזה מדהים בעיניי.
כי בימינו כדי לקנות דירה למשל גם זה לא מספיק, אם נכנס 20K נטו כל חודש משכורת ומזה אתה חוסך למשל 10K זה 120K בשנה, 10 שנים להגיע ל1.2M כדי לקחת משכנתא על ביתב3.5M שבימינו זה בית סבירה ולא יותר לפחות אצלי פה בשרון, וזה כבר משאיר אותך בלי שום חיסכון בצד ועם התחייבות להרבה שנים קדימה והרבה כסף כל חודש על משכנתא

אם היא יכולה להרוויח יותר, למה שלא תמקסם את פוטנציאל ההשתכרות שלה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל ציפיות שכר משרת סטודנט בגמפ"א + איך להתמקח התפתחות אישית 9
T ציפיות שכר ב אפל gampa גמפ"א התפתחות אישית 28
L ציפיות שכר אינטל התפתחות אישית 11
J ציפיות שכר ב גוגל gampa גמפ"א התפתחות אישית 106
C ציפיות שכר - היי טק אוף טופיק 136
V שאלה לגבי שינוי ציפיות שכר אוף טופיק 29
ג'וני לנד קל לתת ציפיות כלכליות קשה לעמוד בהם שוק ההון 4
Cfy חישוב ציפיות ריבית עתידיות מתוך ה-US treasury yield curve שוק ההון 0
Y ציפיות האינפלציה של הציבור לפי אג"חים ממשלתיים שוק ההון 16
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
R ציפיות לבורסת ישראל שוק ההון 6
סטרבו ציפיות האינפלציה של השוק שוק ההון 8
DavidA מה ציפיות שלכם לאינפלציה פה? אוף טופיק 7
A מסלולי מיסוי שכר דירה מיסים 1
S חוזה עם מעסיק על שכר ברוטו נמוך שלא כולל הפרשות ??? אוף טופיק 6
בובין חוט-השני איך מבטיחים שכר קבוע בעסק? (ספוילר: לא דרך שותפות) יזמות והגדלת הכנסות 6
ה רכיבי שכר למשכנתא נדל"ן 3
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
M שכר על מילואים בשישי-שבת אוף טופיק 1
H הפחתת הפרשות פנסיוניות לטובת שכר נטו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ב רילוקיישן, שכר ועוד אוף טופיק 5
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
D שכר דירה כהוצאה מוכרת נדל"ן 6
A מכירת מניות בשנה קלנדרית ללא שכר - משתלם? מיסים 3
פ שכר גלובלי, מילואים ועבודה **חלקית** באותו יום אוף טופיק 1
ל איך וכמה לבקש בהעלאת שכר? התפתחות אישית 13
G איך לגשת לעניין העלאת שכר בהעברת תפקיד? התפתחות אישית 30
3 תשלום שכר דירה לשנה מראש - רעיון טוב? נדל"ן 15
ע איך מתמחרים שכר דירה? נדל"ן 15
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ריש-לקיש שכר מקובל לייעוץ אסטרטגי - משרה התחלתית פוסטים מאיכות נמוכה 15
E תמחור שכר סופרים/אמנים לאזרח אמריקאי-ישראלי ושיקולים מיסויים מיסים 5
ה ניכוי הוצאת שכר דירה מסלול 10% נדל"ן 6
M שכר מקובל למשרות פיתוח תוכנה עם 2-3 שנות ניסיון התפתחות אישית 83
י חברת Diffe-rent להבטחת שכר דירה נדל"ן 39
Royi אופטימיזציה של תשלום מס בתא משפחתי עם פער גדול ברמות שכר מיסים 6
D קבלת תלושי שכר ממעסיק קודם מיסים 3
L ביטוח נגד אי תשלום שכר דירה פוסטים מאיכות נמוכה 5
R קרן פנסיה משלימה או קופת גמל ופיצול תגמולים פיצויים - שכר 45k פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
בובין חוט-השני לאחר 5 שנים - הגיע הזמן להעלות שכר דירה? נדל"ן 21
P יציאה מעבודות זמניות / עבודות שכר מינימום בגיל מתקדם יחסית לעבודות "רציניות" יותר פוסטים מאיכות נמוכה 35
S מתחיל ללמוד באונ׳- זמן להעלאת שכר? התפתחות אישית 7
ח גובה שכר להפרשה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
A מדוע הכנסה ממניות לא נחשבת כמו שכר בתחשיב של החזר משכנתא נדל"ן 72
B בקשת שכר בסיס נמוך יותר לצורך הפרשות פנסיוניות - האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
T כדאיות פתיחת עוסק פטור לשכיר עם שכר גבוה מיסים 21
H מקסימום תגמולי מילואים - פגיעה בבעלי שכר גבוה? צרכנות פיננסית 18
yossidiv סביבת עבודה, שכר ותנאים בנובה מערכות מדידה אוף טופיק 3
P תהליכי הפקת תלוש שכר (לבד)? מיסים 17
R ניהול מו"מ על שכר במקומי אוף טופיק 8

נושאים דומים

Back
למעלה