• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עזרה בטיסה לחול

RRR547

משתמש רגיל
דירוג
31
חברים יקרים אני בטוח שיש פה כמה שיכולו לעזור לי.
אני והבת זוג שלי קנינו כרטיסי טיסה למקסיקו ל7.7 נחיתה בקנקון וחזור דרך מקסיקו סיטי ל17.8.
הזמנו דרך אתר שהוא מתווך ( יצא יותר זול )
העיניין ששלחו לנו הודעה כרגע שהטיסה בוטלה והציעו לנו חלופות לא רלוונטיות...
מה אפשר לעשות? יש מישהו שיכול קצת לעזור ולהדריך אותי?
אנחנו מנסים להבין איך אפשר לפנות לחברה אבל אני קצת מסתבך אפילו להבין איזה חלק מהטיסה בוטל ( הלוך או חזור או שניהם)

עדכון - מסתבר ככל הנראה שהזיזו לנו את הקונקשן יומיים אחרונה וטיסת הקונקשן בוטלה ככה שזה די הזוי שהקדימו לנו את הקונקשן בלי שנהיה שם בכלל

אשמח מאוד לעזרתכם !

נערך לאחרונה ב:
לא טסים לחו"ל עד תום עידן הקורונה.
ואם בכל זאת, לקנות ביטח ביטול טיסה.

תפנה לסוכן [המתווך].
אני לא אחכה לתום עידן הקורונה כשאני מתחיל תואר של ארבע שנים.. ולא טיילתי אחרי צבא :)
יש ביטוח ביטול טיסה זאת לא הבעיה.

הסוכן המתווך לא עוזר יותר מידי, ניסנו לחסוך בעלויות וכנראה קצת נפלנו באתר לא מאה.
אז אנחנו פונים לחברות התעופה

אז אנחנו פונים לחברות התעופה
כשמזמינים דרך סוכנות כלשהי בדרך כלל חברת התעופה לא מוכנה לדבר עם הצרכן ומפנה אותו לשבור את הראש מול הסוכנות.

כשמזמינים דרך סוכנות כלשהי בדרך כלל חברת התעופה לא מוכנה לדבר עם הצרכן ומפנה אותו לשבור את הראש מול הסוכנות.
דווקא המתווך אמר לנו שאפשר לפנות לחברת התעופה, ננסה דרכם
החברת תעופה זאת אירקנדה, ויש להם פה בארץ שירות לקוחות.. מקווה לטוב, הבנתי שהם עוזרים

לאחר שיחה איתם הם אמרו שצריך לפנות למתווך. הבעיה שהמתווך לא עונה.. מישהו שיודע שוודית ? כי זה מתווך שוודי :'(

נערך לאחרונה ב:
דווקא המתווך אמר לנו שאפשר לפנות לחברת התעופה, ננסה דרכם
החברת תעופה זאת אירקנדה, ויש להם פה בארץ שירות לקוחות.. מקווה לטוב, הבנתי שהם עוזרים

לאחר שיחה איתם הם אמרו שצריך לפנות למתווך. הבעיה שהמתווך לא עונה.. מישהו שיודע שוודית ? כי זה מתווך שוודי :'(
אני בטוח שהשוודים יודעים אנגלית, הציעו לך להשתמש בביטוח ביטול טיסות, אז תפעיל אותו ותקנה טיסה חדשה.
בהצלחה

אני בטוח שהשוודים יודעים אנגלית, הציעו לך להשתמש בביטוח ביטול טיסות, אז תפעיל אותו ותקנה טיסה חדשה.
בהצלחה
יש לנו אפשרות לבטל את הטיסה ולקבל החזר כספי, הבעיה זה לקנות כרטיס עכשיו יקר יותר כי עבר איזה שבועיים שלוש ממתי שקנינו

• אהבתי
Reactions: Roi
מעדכן אם יש למישהו רעיונות, התקשנו למספר שמופיע באתר
היינו שעה וחצי על הקו מחכים למענה!! ואין אף מענה...
ניסנו צ'אט של האתר, ענו לרגע והתנתקו

לצערי לא יודע איך לעזור חוץ מהעצה - להפעיל את הביטוח. אם חשוב לך מאוד לטוס, אז תשלם עוד קצת. או הרבה. ואם לא, אז תטוס בפעם אחרת.

בכל מקרה, הפוסט שלך נדיב ומהווה תזכורת לכולם שלפעמים דברים זולים עולים יותר. במיוחד בשוק כל כך צפוף ומחושב כמו טיסות. אין ארוחות חינם שם. אני אפילו הפסקתי עם אל על בשלב כלשהו, כשהבנתי שזו חברה גרועה שמזלזלת בלקוחות. מוכן לשלם קצת יותר, ולהסתבך קצת פחות. זה בטח עניין של גיל. בגילך טסתי פעם עם איזו חברה רוסית כדי לחסוך כמה גרושים. זה היה טיסה מצערת מאוד... לומדים.

ברים זולים עולים יותר
כשהבנתי שזו חברה גרועה שמזלזלת בלקוחות. מוכן לשלם קצת יותר, ולהסתבך קצת פחות
אני פה בשביל לתזכר שאל-על לרוב יקרים יותר מכולם ומזלזלים בלקוחות שלהם.

חברים יקרים אני בטוח שיש פה כמה שיכולו לעזור לי.
אני והבת זוג שלי קנינו כרטיסי טיסה למקסיקו ל7.7 נחיתה בקנקון וחזור דרך מקסיקו סיטי ל17.8.
הזמנו דרך אתר שהוא מתווך ( יצא יותר זול )
העיניין ששלחו לנו הודעה כרגע שהטיסה בוטלה והציעו לנו חלופות לא רלוונטיות...
מה אפשר לעשות? יש מישהו שיכול קצת לעזור ולהדריך אותי?
אנחנו מנסים להבין איך אפשר לפנות לחברה אבל אני קצת מסתבך אפילו להבין איזה חלק מהטיסה בוטל ( הלוך או חזור או שניהם)

עדכון - מסתבר ככל הנראה שהזיזו לנו את הקונקשן יומיים אחרונה וטיסת הקונקשן בוטלה ככה שזה די הזוי שהקדימו לנו את הקונקשן בלי שנהיה שם בכלל

אשמח מאוד לעזרתכם !
לא מבין גדול חושב ש:
א. תתקשר/שלח מייל לחברת תעופה, תראה מי נגד מי.

ב. יש לך עוד חודש:
תפסיק עם הטלפונים בישראל
תתקשר ישירות לחברת תעופה בחו"ל+מייל+פקס לכל מי שקשור לעניין בנושא "התראה לפני תביעה" גם לישראל וגם בחו"ל
-אתם לא מגיבים, אתם לא נותנים לי פתרון, יש לי מלא כסף שהפסדתי וכו' וכו'-
כן הייתי משתמש בעו"ד שלפחות יעזור לי בזה

ג.
אל תתעסק בטרלולי קונקשן אם לא מסתדר כי אז ירגישו שאתה מגמגם, תגיד שאתה רוצה החזר מלא ולך תסגור מול חברה אחרת ישירות.

לא סוכן, לא ממליץ.

לצערי לא יודע איך לעזור חוץ מהעצה - להפעיל את הביטוח. אם חשוב לך מאוד לטוס, אז תשלם עוד קצת. או הרבה. ואם לא, אז תטוס בפעם אחרת.

בכל מקרה, הפוסט שלך נדיב ומהווה תזכורת לכולם שלפעמים דברים זולים עולים יותר. במיוחד בשוק כל כך צפוף ומחושב כמו טיסות. אין ארוחות חינם שם. אני אפילו הפסקתי עם אל על בשלב כלשהו, כשהבנתי שזו חברה גרועה שמזלזלת בלקוחות. מוכן לשלם קצת יותר, ולהסתבך קצת פחות. זה בטח עניין של גיל. בגילך טסתי פעם עם איזו חברה רוסית כדי לחסוך כמה גרושים. זה היה טיסה מצערת מאוד... לומדים.
אין לנו בעיה בגדול לקבל החזר כספי, זה ביטוח מהסוכן
הביטוח שעשינו בהראל זה ביטוח בריאות, הם מבטחים טיסות רק אם זה מקרה של בריאות נגיד קורונה, וזה לא.
לטוס אנחנו נטוס גם אם זה לשים לאוניה כנפיים וללמד אותה לעוף, זה חשוב לי בטירוף עבדנו המון בשביל הטיול הזה ואני ככ מחכה לו במיוחד לפני התואר.
חד משמעית זה פוסט שמלמד ששווה לשלם אולי חמישים דולר יותר שזה סכום זעום לעומת הטיסה.. ולישון טוב בלילה עם עוד כמה שיערות על הראש.

אני פה בשביל לתזכר שאל-על לרוב יקרים יותר מכולם ומזלזלים בלקוחות שלהם.

לא מבין גדול חושב ש:
א. תתקשר/שלח מייל לחברת תעופה, תראה מי נגד מי.

ב. יש לך עוד חודש:
תפסיק עם הטלפונים בישראל
תתקשר ישירות לחברת תעופה בחו"ל+מייל+פקס לכל מי שקשור לעניין בנושא "התראה לפני תביעה" גם לישראל וגם בחו"ל
-אתם לא מגיבים, אתם לא נותנים לי פתרון, יש לי מלא כסף שהפסדתי וכו' וכו'-
כן הייתי משתמש בעו"ד שלפחות יעזור לי בזה

ג.
אל תתעסק בטרלולי קונקשן אם לא מסתדר כי אז ירגישו שאתה מגמגם, תגיד שאתה רוצה החזר מלא ולך תסגור מול חברה אחרת ישירות.

לא סוכן, לא ממליץ.
אל על באמת לא היו על הפרק סתם חיים בסרט חושבים שהמטוס שלהם עשוי מזהב.

א. דיברנו עם אייר קנדה הם אמרו שהם לא יכולים לעזור לנו כי הכל דרך הסוכן, לא משנה מה התשובה שלהם הייתה " תפנו לסוכן" ומכן גם לסעיף ב'

ב. הנציגים היו של ישראל באייר קנדה, הסוכנות נסיעות זה בחול, חיכנו שעה וחצי על הקו ולא היה מענה!
ענו לנו בצ'אט שלהם באתר אחרי שעתיים, ובדיוק הייתי בעבודה אז מחר על הבוקר אנסה שוב.
במקביל אני מפעיל קצת קשרים באייר קנדה שאולי יעזרו לנו לקחת מהסוכן את הכרטיס, וכן כנראה זה יעלה לנו עוד כסף.
בנוגע לעורך דין, זאת אפשרות.. אבדוק.
ג. יש לנו או לשנות את התאריך, או לשנות יעד שזה אמור לפתור לנו לגמרי את הבעיה, במידה ולא כמובן... נבקש החזר.

תודה לשניכם על התשובות!

דיברנו עם אייר קנדה הם אמרו שהם לא יכולים לעזור לנו כי הכל דרך הסוכן, לא משנה מה התשובה שלהם הייתה " תפנו לסוכן"
צפוי

ובגלל שהסוכנות בחו"ל הם לא כפופים לחוקי הגנת הצרכן ודי בלתי אפשרי לתבוע אותם.
אם הטיול חשוב לכם, תשלמו את ההפרש ותזמינו טיסה. ובלי קשר תגישו התרעה לפני תביעה (ואם צריך אז גם תביעה קטנה) כנגד אייר קנדה בישראל.

תפנה לחברת האשראי ותדווח על כשל תמורה. מנסיון שלי ושל אדם נוסף, הכסף מוחזר, גם אם בוצע החיוב בפועל.

צפוי

ובגלל שהסוכנות בחו"ל הם לא כפופים לחוקי הגנת הצרכן ודי בלתי אפשרי לתבוע אותם.
אם הטיול חשוב לכם, תשלמו את ההפרש ותזמינו טיסה. ובלי קשר תגישו התרעה לפני תביעה (ואם צריך אז גם תביעה קטנה) כנגד אייר קנדה בישראל.

למה אייר קנדה? אין שום קייס נגדם זה לא יזיז להם.. מבחינת החוק היבש הם "צודקים"
תפנה לחברת האשראי ותדווח על כשל תמורה. מנסיון שלי ושל אדם נוסף, הכסף מוחזר, גם אם בוצע החיוב בפועל.
ענק ! אפשרות מעולה שלא חשבתי עליה, למרות שכן בוצעה הזמנה אבל הכסף לא הגיע לאייר קנדה עדין והם לא יצליחו לתפוס את החברה שנקנה ממנה.
מעולה תודה ! אם לא נצליח עד שבוע הבא זה בדיוק מה שנעשה.

ענק ! אפשרות מעולה שלא חשבתי עליה, למרות שכן בוצעה הזמנה אבל הכסף לא הגיע לאייר קנדה עדין והם לא יצליחו לתפוס את החברה שנקנה ממנה.
מעולה תודה ! אם לא נצליח עד שבוע הבא זה בדיוק מה שנעשה.
לא רואה למה אתה רוצה לחכות עד שבוע הבא. צור קשר בהקדם עם חברת האשראי ותספר להם את הסיפור שיפתחו בבירור.

לא רואה למה אתה רוצה לחכות עד שבוע הבא. צור קשר בהקדם עם חברת האשראי ותספר להם את הסיפור שיפתחו בבירור.
יש סוכנת נסיעות שעוזרת לנו בתוך אייר קנדה... לא רוצה ליצור אי נעימות עם מי שקישר בנינו

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל עזרה מול המנהל אוף טופיק 5
מ עזרה בדו"ח שנתי מיסים 15
ל עזרה בנושא פתיחת תיק עוסק פטור אוף טופיק 3
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
D עזרה בתביעת אכ"ע פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
M עזרה בטופס 5329 מיסים 3
E צריך עזרה חברים, מי מקבל מאקסלנס טרייד שליח עם שוקולד יוקרתי ממקס ברנר לחג הפסח ? אוף טופיק 10
A עזרה בהבנת עסקאות וזמינות כסף בIB שוק ההון 1
S עזרה למשפחה - סמים אוף טופיק 38
tomchoook עזרה לחבר במינוס צרכנות פיננסית 4
R עזרה בקורס במימון חברות אוף טופיק 1
B עזרה פתחתי חשבון מסחר פעם ראשונה שוק ההון 2
י צריך עזרה בלבחור ברוקר שוק ההון 14
A עזרה בהבנת עסקה מתמשכת נדל"ן 14
דניאל פינקלברג עזרה בגוגל Sheets, חישוב רבית לילד אוף טופיק 6
B עזרה רוצה לבנות תיק השקעות לטווח קצר שוק ההון 10
A עזרה במעבר ל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
S Apple ID מכשירי אפל - עזרה פוסטים מאיכות נמוכה 2
I עזרה בבחירת קרן פנסיה והשתלמות לעובד צעיר ומרושש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
D1Ohadi עזרה למשקיע פסיבי במצוקה מיסים 14
S עזרה בבחירת ברוקר במעבר ל-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
G עזרה בנושא פינוי בינוי ותוכנית מתאר נדל"ן 0
כ עזרה במשמעות הנסח טאבו תאור דירה: אולם נדל"ן 5
א עזרה בתכנון פרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 14
S עזרה בהשקעה לטווח ארוך? שוק ההון 4
Marcus Aurelius עזרה בפיענוח אג"ח מסויים שוק ההון 9
י עזרה בנוגע לפתיחת חשבון מסחר אמריקאי למשקיע פסיבי שוק ההון 12
R טופס 1322 עזרה בהשלמת חישוב הפסדים להעברה מיסים 2
Y עזרה בהבנת גרף portfolio performance בIB שוק ההון 0
O עזרה בתכנון פרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 23
M טריפל סיבים - עזרה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
tomchoook עזרה במילוי טופס 1322 מיסים 16
tomchoook עזרה בחישוב מס על הכנסה משכ״ד נדל"ן 7
I עזרה במילוי 1322 מיסים 2
Michel מחפש עזרה בענייני רישום בטאבו ובטבלת איחוד וחלוקה. נדל"ן 0
I עזרה באסטרטגיה נדל"ן 17
H עזרה במציאת קרן השתלמות פאסיבית מדדי חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
L עזרה - מציאת שער קניה בפלטפורמות פוסטים מאיכות נמוכה 5
E עזרה במציאת תבע באלפי מנשה נדל"ן 4
V עזרה עם מוצר בקניה מאמזון צרכנות פיננסית 8
B עזרה בהלוואה צרכנות פיננסית 16
ב עזרה בהשוואת תשואות שוק ההון 1
O עזרה בנושא דיווח מס רווחי הון חצי שנתי במסחר דרך ברוקר זר מיסים 11
A עזרה בקשר לדירה להשקעה נדל"ן 54
N טופס 134 עזרה במילוי חלק של ק"ה מיסים 32
יבגני_ל עזרה עם טופס 161א פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T עזרה בנושא תיאום מס מיסים 2
Level מבקש עזרה להבין למה האג"ח השקלי של חברת החשמל בחשבון שלי מראה הפסד חריג שוק ההון 2
A צריך קצת עזרה בלהבין את אופציות ההשקעה בבלנדר צרכנות פיננסית 2
E מבקש עזרה. לשכור או לקנות נדל"ן 1

נושאים דומים

Back
למעלה