• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חוות דעת על רשת סלולרית זולה

@paskar
זה בדיוק בכותרות, לדוגמה.
בקיצור, אפל מגבילה את השירותים בטלפונים שלה ברשתות שלא חתמו מולה על הסכם.
גם גוגל עושים את זה, דרך אגב, במכשירי פיקסל. רק שהם עושים את זה באופן גורף לכל מדינה. כך שאין קייס מולם בהקשר הזה.

זה אומנם מקרה מאוד ספציפי, שכנראה יפתר אבל זאת נקודה לרעת המפעילים המוזלים הקטנים. אם לקשר לנושא השרשור.

היי אני זקוק להמלצה על חבילת סלולר משתלמת לבן אדם יחיד
הכי חשוב לי שיהיה קליטה שאהיה זמין וחבילת גלישה נורמלית סה"כ
יצא לי לבדוק איזה חבילה ההורים עשו לי וזה משהו הזוי 60 ש"ח בשביל 100GB ואין לי בכלל קליטה

ואין לי בכלל קליטה
לכל מפעיל סלולרי יש איזורים עם בעיות קליטה. תבדוק עם השכנים למי יש קליטה טובה ותבחר רשת (או מפעיל וירטואלי שפועל על אותה רשת) בהתאם.
ובכל מקרה לעבור מחברה לחברה זה סיפור של איזה 20 ש"ח, אז גם אם תנסה אחת ולא תהיה מרוצה, קל מאוד לעבור לאחת אחרת עד שתמצא חברה עם קליטה טובה מבין ארבעת החברות בעלות התשתית.

מניח כוונה ל 30 שח לחודש לכל החיים.
1-קח בחשבון שזה אולי צמוד מדד (לא בדקתי)
** עדכון **
עברו כמעט 5 שנים מאז שפתחתי את השרשור.
עדיין משלם את אותו מחיר [30 ש"ח - 10 אגורות] לחודש.
מסתבר שלמרות שמדד המחירים והאינפלציה עלו מאז מחיר המנוי לא השתנה.

אני בוויקום משלם 33 שקל על חבילה ללא הגבלה עם 500 ג'יגה אינטרנט! מה שחוסך לי לעשות אינטרנט ביתי שעולה כמאה שקלים. יש גם חבילה של 10,000 ג'יגה ב39.90 פשוט אין לי צורך ביותר מדי.

אני בוויקום משלם 33 שקל על חבילה ללא הגבלה עם 500 ג'יגה אינטרנט! מה שחוסך לי לעשות אינטרנט ביתי שעולה כמאה שקלים. יש גם חבילה של 10,000 ג'יגה ב39.90 פשוט אין לי צורך ביותר מדי.
WECOM זה השם החדש של WE4G

אני ב-019 עם תשלום חודשי קבוע של 21.90 בחבילה של 30GB.

לגבי 019 אני מניח שכל עוד הכל הולך חלק זה שווה את המחיר.
ניסיתי פעמיים להעביר אליהם קווים בשנים האחרונות, פעמיים נתקלתי בשירות כל כך גרוע שאני מעדיף לשלם כפול ולא להתקרב אליהם, וזה עוד בשלב המכירה והניוד שכל החברות הכי זמינות ושירותיות בו, עוד לא בשירות ותמיכה ללקוח קיים.

איזה שירות היה צריך?

עד כמה שזכור לי, דיברתי איתם בטלפון (או אולי עשיתי משהו דרך האתר כשהחשבון כבר היה קיים), הלכתי לאיזה חנות לקחת סים, דיברתי איתם פעם נוספת להפעיל משהו, וזהו.

אז קיבלתי עכשיו מכתב מפלאפון שבחודש הבא אני מתחיל לשלם 99 שקלים בחודש במקום 39 והחלטתי לעבור לאחת החברות הזולות. הבעיה היחידה שלי היא בנסיעות לחו"ל. אני משתמש הרבה בקבלת SMS לאימות באפליקציות שונות. איך אני יכול לנסוע עם חברה כמו 019 ודומיהן לחו"ל ולקבל SMS? הרי לדעתי הם מציעים לך להחליף טלפון בטרמינל.

אז קיבלתי עכשיו מכתב מפלאפון שבחודש הבא אני מתחיל לשלם 99 שקלים בחודש במקום 39 והחלטתי לעבור לאחת החברות הזולות. הבעיה היחידה שלי היא בנסיעות לחו"ל. אני משתמש הרבה בקבלת SMS לאימות באפליקציות שונות. איך אני יכול לנסוע עם חברה כמו 019 ודומיהן לחו"ל ולקבל SMS? הרי לדעתי הם מציעים לך להחליף טלפון בטרמינל.
אתה יכול לבקש מ 019 לשמר את המספר שלך. אני עברתי כבר 3 חברות והמספר נדד לכל חברה חדשה.
SMS מקבלים בכול מדינה ללא תשלום נוסף.

אתה יכול לבקש מ 019 לשמר את המספר שלך. אני עברתי כבר 3 חברות והמספר נדד לכל חברה חדשה.
SMS מקבלים בכול מדינה ללא תשלום נוסף.
לא בטוח שאני מבין איך זה עובד.
בפלאפון פרטנר או סלקום, אני יכול לנסוע עם הטלפון לחו"ל ולהישאר עם אותו מספר. כך אני יכול לדוגמה לעשות מנוי על eSIM לגלישה ולהשתמש במספר המקורי כדי לקבל SMS או לקבל שיחות נכנסות במסגרת חבילה מוקטנת.
בחברות הוירטואליות אי אפשר לנסוע עם אותו סים כי אין להם הסכם נדידה עם חברות בחו"ל. לכן אני צריך בתחנה מיוחדת בנתב"ג ולהחליף את הסים במסגרת חבילה שעולה לי כסף. עדיין לדעתי לא אוכל לקבל הודעות SMS בחו"ל למספר המקורי שלי, כיוון שעכשיו אני מסתובב עם מספר שונה. אני מנסה להבין אם זה המצב או שאני מפספס כאן משהו.

לא בטוח שאני מבין איך זה עובד.
בפלאפון פרטנר או סלקום, אני יכול לנסוע עם הטלפון לחו"ל ולהישאר עם אותו מספר. כך אני יכול לדוגמה לעשות מנוי על eSIM לגלישה ולהשתמש במספר המקורי כדי לקבל SMS או לקבל שיחות נכנסות במסגרת חבילה מוקטנת.
בחברות הוירטואליות אי אפשר לנסוע עם אותו סים כי אין להם הסכם נדידה עם חברות בחו"ל. לכן אני צריך בתחנה מיוחדת בנתב"ג ולהחליף את הסים במסגרת חבילה שעולה לי כסף. עדיין לדעתי לא אוכל לקבל הודעות SMS בחו"ל למספר המקורי שלי, כיוון שעכשיו אני מסתובב עם מספר שונה. אני מנסה להבין אם זה המצב או שאני מפספס כאן משהו.
אני הייתי בחו"ל עם 019 לא פעם. אף פעם לא קניתי דרכם חבילה ובטח שלא החלפתי מספר. יש מקומות בהם הכל היה בסדר ויכולתי לקבל הודעות SMS, ויש מקומות בהם הוא לא הצליח להתחבר רוב הזמן אלא רק מידי פעם.

אני הייתי בחו"ל עם 019 לא פעם. אף פעם לא קניתי דרכם חבילה ובטח שלא החלפתי מספר.
אני מבין שלא השתמשת בסים שלהם מלבד קבלת SMS? בכל מקרה זה מקרי. מפעילים שמשאירים את החיבוריות של הSMS פתוחה. מה עם נניח אני רוצה לקבל שיחות נכנסות למספר הרגיל וSMSs (זה בדרך כלל המצב אצלי)?

אני מבין שלא השתמשת בסים שלהם מלבד קבלת SMS? בכל מקרה זה מקרי. מפעילים שמשאירים את החיבוריות של הSMS פתוחה. מה עם נניח אני רוצה לקבל שיחות נכנסות למספר הרגיל וSMSs (זה בדרך כלל המצב אצלי)?
המחיר של שיחה נכנסת בחו"ל ללא חבילה יכול לרושש משפחה... רוב הזמן הסים לא היה פעיל, כך שאין לי מושג אם הגיעו אלי שיחות...
בדקתי עכשיו, ואני רואה שכל פעם שהגעתי לחו"ל (או לפחות בחלקן), קיבלתי SMS עם הזמנה להתקשר למספר כלשהו בשביל לרכוש חבילת גלישה. לא יודע איך זה מסתדר עם הטענה שצריך להחליף סים בארץ...

@Michel
למה אבל אתה שובר את הראש? יש חבילות באזור ה-35 ש"ח גם בחברות הגדולות שהן לא פלאפון. תתנייד אליהן...

המחיר של שיחה נכנסת בחו"ל ללא חבילה יכול לרושש משפחה... רוב הזמן הסים לא היה פעיל, כך שאין לי מושג אם הגיעו אלי שיחות...
זה לא עניין של מחיר. לפי דעתי זה פשוט לא יעבוד.
לא יודע איך זה מסתדר עם הטענה שצריך להחליף סים בארץ...
זה החברה בעצמה טוענת. אין הצעה לעשות חבילות ולהישאר עם אותו סים. אולי המספר שקיבלת מציע לך לעשות חבילת eSIM שלהם או בכלל של צד ג'.

למה אבל אתה שובר את הראש? יש חבילות באזור ה-35 ש"ח גם בחברות הגדולות שהן לא פלאפון. תתנייד אליהן...
זה מה שאני אעשה כנראה. כל המשפחה אצלי ב019 תמורת 20 שקלים. אלמלא התסבוכת הזאת עם חו"ל הייתי עובר אליהם גם. הרשת הסלולארית ב019 היא בכל מקרה של פרטנר. עניין אותי אם יש פתרון לסיפור הזה כי בחו"ל אני רוצה זמינות וגם SMS נכנס. אני לא מת על אף אחת מהגדולות.

זה לא עניין של מחיר. לפי דעתי זה פשוט לא יעבוד.

זה החברה בעצמה טוענת. אין הצעה לעשות חבילות ולהישאר עם אותו סים. אולי המספר שקיבלת מציע לך לעשות חבילת eSIM שלהם או בכלל של צד ג'.
באמת שאני לא יודע... הם לא מציעים ESIM גם היום (מרפרוף מהיר באתר שלהם), קשה לי להאמין שזה מה שהיו מציעים בחו"ל...
הסידור של סים אחר - זה תמיד היה כך, או משהו חדש?
זה מה שאני אעשה כנראה. כל המשפחה אצלי ב019 תמורת 20 שקלים. אלמלא התסבוכת הזאת עם חו"ל הייתי עובר אליהם גם. הרשת הסלולארית ב019 היא בכל מקרה של פרטנר. עניין אותי אם יש פתרון לסיפור הזה כי בחו"ל אני רוצה זמינות וגם SMS נכנס. אני לא מת על אף אחת מהגדולות.
גם בארץ, לפעמים (נדיר אמנם), יש פרקי זמן שאין לי קליטה בטלפון - הפעלה מחדש גם לא עוזרת. לא קרה לי בחברות אחרות...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
L חוות דעת על תמהיל משכנתא + מיקוח ריביות נדל"ן 8
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
D חוות דעת על השקעה ל 10 שנים שוק ההון 2
G חוות דעת על תכנית השקעה ל25 שנים שוק ההון 26
B חוות דעת על בתי השקעות אוף טופיק 7
N הערכה מחדש - חוות דעת על תיק שוק ההון 25
S סוחר מתחיל - תיק עצמאי חוות דעת. שוק ההון 12
א חוות דעת לתיק השקעות שוק ההון 4
ב חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 30
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
jinjiy חוות דעת - מה הצעד שהייתם לוקחים? נדל"ן 33
A חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 7
N תיק השקעות - חוות דעת שוק ההון 23
השקעה לא מזל חוות דעת על קרן נאמנות חדשה בשוק שוק ההון 6
Y חוות דעת לפני פתיחת תיק שוק ההון 4
B חוות דעת - תמהיל משכנתא נדל"ן 5
O תמהיל משכנתא - חוות דעת נדל"ן 1
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14
B חוות דעת על תיק לזוג בני 65 שוק ההון 7
א חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש ופנסיה) שוק ההון 5
N חוות דעת על תמהיל לרכישה דירה ראשונה נדל"ן 23
T תיק השקעות- חוות דעת שוק ההון 4
T חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 3
I חוות דעת לגבי תיק השקעות שוק ההון 17
א חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 13
י חוות דעת על הצעה למשכנתא נדל"ן 10
C חוות דעת אישית על הספר 'חוק מספר 1' ועל השיטה שמוצגת בו שוק ההון 4
C חוות דעת *אישית* על הספר 'חוק מספר 1' והשיטה שמוצגת בו שוק ההון 0
B תיק השקעות ראשון - חוות דעת שוק ההון 4
G חוות דעת תיק ההשקעות הראשון שלי שוק ההון 2
T חוות דעת - תיק השקעות ראשון שלי שוק ההון 6
pasta חוות דעת על תיק השקעות חדש שוק ההון 11
H חוות דעת בנוגע לריביות משכנתא צרכנות פיננסית 4
D חוות דעת תיק השקעות - התיק של DOR22 שוק ההון 16
stamEhad חוות דעת על תיק השקעות ראשון לבת זוגי שוק ההון 14
stamEhad חוות דעת תיק קיים של הייטקיסט בן 32 - מחפש את השינויים הנכונים שוק ההון 14
נירוש צריך חוות דעת לגבי PEPPER פוסטים מאיכות נמוכה 17
O התיק (הראשון) שלי - חוות דעת, הערות והתייחסויות יתקבלו באהבה שוק ההון 10
E חוות דעת והצעות לשיפור ההשקעות לחסוך מתחיל וצעיר שוק ההון 9
T חוות דעת IRA - הלמן מול הפניקס/אקסלנס שוק ההון 18
Y חוות דעת - מיטב דש שוק ההון 22
Y חוות דעת על תיק השקעות פשוט מני"ע נסחרים בשקלים שוק ההון 3
A חוות דעת תיק השקעות ראשון שוק ההון 1
חורש חוות דעת על בניית תיק עם שילוב שוק מקומי שוק ההון 6
נ חוות דעת על תיק השקעות + שאלה על אג"ח שוק ההון 11
S חוות דעת על תמהיל השקעה עבור הכנסה שוטפת ויציבה + פיזור סיכונים שוק ההון 3
D חוות דעת על תיק השקעות ושאלה על איזון עם IRA שוק ההון 8
T חוות דעת על מסלול מסויים התפתחות אישית 3