• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חוות דעת על רשת סלולרית זולה

yossik

מודרטור
דירוג
15,830
אני אולד טיימר אבל אין לי ברירה ואני, בלחץ נכנע לדרישות החברתיות והמשפחתיות וצריך להיות מחובר לעולם גם דרך הנייד.
עד היום היו לי שני סימים. האחד שהוא תעודת הזהות שלי כבר למעלה מעשור ועליו אני משלם פר שיחה ומשמש אותי ב 99% מהזמן רק לשיחות נכנסות וסמסים מספקים ונותני שרותים למניהם.
הסים השני עם 60 דקות + אינטרנט של 1 [כן, אחד] GB שמשתמש רק למקרי חירום בדרכים.
אני מתכוון לנייד סים אחד לספק חדש שיתן לי מעט מרווח נשימה.
חשבתי על WE4G עם החבילה האטרקטיבית שלהם של 40 GB גלישה, 5000 דקות שיחה, 5000 אסמסים ב 30 ש"ח לחודש לחיים.
האם למשהו מכם יש נסיון אתם?
תודה.

30 ש"ח לחודש לחיים.
לא .אין לי ניסיון
יש לי 012 עם מחיר לשנתיים.
מניח כוונה ל 30 שח לחודש לכל החיים.
1-קח בחשבון שזה אולי צמוד מדד (לא בדקתי)
2-הצרכים הטכנולוגים שלך ישתנו בעתיד (DATTA) כך שאולי תצטרך לשנות חבילה ביוזמתך.
חוץ מזה מחיר סבבה

יש לי ניסיון עם we4g. למיטב ידיעתי הם עובדים עם התשתית של סלקום והקליטה או חוסר הקליטה היא כמו סלקום.
יש לי מספר סלולרי שלהם שמתחיל עם 051. הבעיה העיקרית היא שאנשים לא חוזרים אלי כי הם מניחים שמדובר במספר שגוי ואתרי אינטרנט מסוימים כלל לא מאפשרים להכניס מספר סלולרי שמתחיל עם 051 אלא מאפשרים רק לבחור מתפריט שלא כולל את הקידומת 051.
השם we4g הוא שם שמעיד על חברה ללא חזון עתידי. מה הם יעשו כשהטכנולוגיה תתקדם מ 4g? ישארו עם שם מיושן או יחליפו את שם החברה?
2 האפשרויות גרועות.
חוצמיזה הם בסדר. עד עכשיו אין לי תלונות.

נערך לאחרונה ב:
מניח כוונה ל 30 שח לחודש לכל החיים.
1-קח בחשבון שזה אולי צמוד מדד (לא בדקתי)
כן, 29 לחודש עד 120 וצמוד למדד.
למיטב ידיעתי הם עובדים עם התשתית של סלקום והקליטה או חוסר הקליטה היא כמו סלקום.
יש לי מספר סלולרי שלהם שמתחיל עם 051
כן, הם עובדים על תשתית סלקום. אני מתכוון לנייד את ה 054.... שזה כמו תעודת הזהות שלי.
תודה לשניכם.

נערך לאחרונה ב:
האם למשהו מכם יש נסיון
ספציפית עם we4g אין לי ניסיון, יש לי ניסיון עם המון חברות סלולר. ניידתי חיברתי וניתקתי מספרים כמה עשרות פעמים גם בחברות פיזיות וגם אצל ספקים וירטואלים. בסופו של יום הניסיון שלי מסתכם במספר תובנות.
* אין דרך נוחה היום לשמור על מספר בלי חיוב חודשי קבוע, כלומר ברגע בו ניידת מתוכנית לא דיברת לא שילמת לא תוכל לחזור לשם.
* לכל חברה יש יתרונות וחסרונות משלה. מה שמתאים לי, לא בהכרח מתאים לאחר. לי יש קליטה עם חברה א' למישהו אחרן אין. יש חברות בהן אפשר לקבל סמס בחו"ל בלי חבילה ויש כאלו שלא.
* היופי בכל תהליך הניוד והניתוק הוא שיש כללים נורא ברורים אותם המדינה קבע והצרכן מוגן מא' עד ת'. כאשר החלק הכי טוב הוא החיוב יחסי למשך זמן בו הייתה משתמש בשרות. התחברת ואחרי שבוע אתה לא מרוצה, אתה יכול לנייד הלאה. הנזק הוא פחות מ 10 שקלים.
*לכל חברה ניתן ורצוי לפנות במייל ככה יש תיעוד של הפניה ובדרך כלל מי שיושב במוקד פניות לקוחות במיילים יודע לקרוא ולכתוב (משהו שלא בהכרח קיים במוקד טלפון).

ניידתי את אבא שלי (גר בקריות) ל-w4g לחבילה ב-19 ש"ח. חבילה מעולה בייחוד למי שלא צופה בסרטים בפון שלו.
הוא מאוד מרוצה. הוא טוען שזה יותר טוב ממה שהיה לו קודם עם גולן שלפעמים לא היו לו קליטות.
אני מתכוון לעבור גם לחבילה זו אחרי שהמבצע שלי בגולן יסתיים.

אנחנו עברנו כל המשפחה אך לאחד הניידים היה תקלה. והשרות לקוחות לא בדיוק פתר את הבעיה (כולל נסיון להזמין כרטיס שים חדש חלקי שבוע שבועיים עד שהוחלט לנייד את המספר הזה)

כמוני כמוך.
טלפון ישן ליוםיום [סים רגיל] ולחירום מכשיר חכם עם אינטרנט עם ברמי לוי 20ש"ח לחודש, חבילה דומה לשלך עד כמה שידוע לי.
כמה שנים איתם, סה"כ לא היה לי תקלות.

בהצלחה חבר

אין לי נסיון איתם (בעצם, הייתי אצלם כחצי יום עד לקבלת הצעת שימור מהחברה הקודמת), אבל עם האינטרנט של 018 אקספון (אותה קבוצה) היו לי ניתוקים בלתי פוסקים כחצי שנה. הם לא פתרו והאשימו את הראוטר, אבל הבעיה חלפה מיידית כשחזרתי לספקית הקודמת שלי. נזכרתי כשקראתי את
אנחנו עברנו כל המשפחה אך לאחד הניידים היה תקלה. והשרות לקוחות לא בדיוק פתר את הבעיה (כולל נסיון להזמין כרטיס שים חדש חלקי שבוע שבועיים עד שהוחלט לנייד את המספר הזה)

לנו יש מספר קווים ב WE4G בחבילה של ה 19 ש"ח, הניסיון מעולה, החל מהזמנת הסימים שהגיעו מהר בדואר 24 וכלה בתגובתיות של שירות הלקוחות.

אני אולד טיימר אבל אין לי ברירה ואני, בלחץ נכנע לדרישות החברתיות והמשפחתיות וצריך להיות מחובר לעולם גם דרך הנייד.
עד היום היו לי שני סימים. האחד שהוא תעודת הזהות שלי כבר למעלה מעשור ועליו אני משלם פר שיחה ומשמש אותי ב 99% מהזמן רק לשיחות נכנסות וסמסים מספקים ונותני שרותים למניהם.
הסים השני עם 60 דקות + אינטרנט של 1 [כן, אחד] GB שמשתמש רק למקרי חירום בדרכים.
חשבתי על WE4G עם החבילה האטרקטיבית שלהם של 40 GB גלישה, 5000 דקות שיחה, 5000 אסמסים ב 30 ש"ח לחודש לחיים.
תודה.

חד משמעית אני מציע לעבור לוויפורג'י.
לא מרגיש הבדל בהשוואה לחברות אחרות זה פשוט מוצר זהה.
סלקום הודיעה שהיא מעלה מחירים וצופים שכל השוק יעלה מחירים בעקבות סלקום.
יש מצב שעוד 2-5 שנים המחירים יזחלו ל50-80 ש"ח.

לדעתי שווה לעבור לאופציה שמבטיחה 29 שח לכל החיים (זה גם חוסך את עלויות מעבר/סיום חבילה/ שקר כלשהו שכל חברות הסלולר עושות כל שנה שנתיים כשמסתיימת חבילה)

נערך לאחרונה ב:
טוב, היום נרשמתי לשרות we4g לתוכנית 29 לחודש קבוע לחיים. אקבל את הסים תוך שבוע ואין עלות על ניוד מספר.
עלות סים 19.90 משלוח חינם.
מחיר התוכנית צמודה למדד במקרה שיעלה מעל איזה אחוז מסויים [הוגן].
המפעיל הוא אקספון, חברה אמינה עם טכנאים ברמה גבוהה והתשתית של סלקום.
תודה לכל המגיבים.

יוסי אני אני אני :lol:
עברתי לפני חודש מגולן טלקום, בגלל שהמנכ"ל החדש של גולן טלקום, ששמו בישראל גיל שרון, מעלה לי את הסעיף. לא סובל אותו.
יש רק אדם אחד אחר שאני לא סובל אותו יותר, ששמו בישראל ידין ענתבי, שיבדל לחיים ציבוריים לא ארוכים, ושהוריד אותי על 4.
כן, עברתי חברה בגלל שהמנכ"ל שלה מביא לי את הקריז. הייתי בגולן טלקום משהו כמו 4-5 שנים, מהראשונים שקפצו על העגלה תוך כדי אצבע משולשת ענקית לשלושת הגזלניות הגדולות. אני מאוד מרוצה אצלם, אין שום בעיה אחת אפילו.
חוץ מהמנכ"ל הנבלה הסרוחה הזה.

WE4G עושים את העבודה. אין ניתוקים, יש אינטרנט, אין בעיות קליטה... הכל טוב. ממש ככה.
30 ש"ח בחודש יורדים, וזה הכל. לא צריך מהם כלום והם לא צריכים ממני כלום. בדיוק כמו שאני אוהב.
זו החברה של חזי בצלאל שנקראת אקספון, יש להם גם אינטרנט וקו ביתי זול מאוד.
אני משתמש קטן מאוד בגלישה (פחות מ- 1GB לחודש), אבל לפחות בכל מה שקשור לחוויות ה"שימוש" שלי בעייפון 4 שבו אני אוחז באדיקות של מודם 56K, ממש אין בעיות.
אחלה חברה, כמו כל החברות לדעתי ולא פחות.
תעבור בלי חששות, גם אני במסלול של ה- 29 ש"ח 40GB גלישה "לכל החיים"... המסלול צמוד למדד.
החיסרון במסלול הוא שהוא לא באמת לכל החיים כי עוד 3-5 שנים 40GB גלישה יהיו בדיחה מצחיקה ומבדחת, ממש כמו מודם 56K.
יש לך מסלול ב- 19.90 ש"ח שהוא יותר סולידי :)

הכי חשוב זה שלא מעלים או משנים את החבילה כל שנה או כל 3 שנים. לי אישית נמאס מזה.

עריכה: העברתי לפני כחודשיים, ממש כשיצא המבצע, את 2 ההורים ל- WE4G, חסכתי להם כמה מאות שקלים בשנה כל אחד.
הם מרוצים ואין שום תלונות.

מעבר נעים!

נערך לאחרונה ב:
עברתי לפני חודש מגולן טלקום, בגלל שהמנכ"ל החדש של גולן טלקום, ששמו בישראל גיל שרון, מעלה לי את הסעיף. לא סובל אותו.
אם זה השיקול העיקרי שלך - לבריאות,
רק שתדע ש WE4G עושים שימוש עם סלקום וגולן טלקום בתשתיות משותפות, כך שלא נפרדת מהם לחלוטין ;)
מקוה שלא קילקלתי לך את החגיגה. :lol:

אם זה השיקול העיקרי שלך - לבריאות,
האמת?... בתור פסאודו-סוציאליסט, זה באמת היה שיקול די עיקרי.
לקח לי שנה לעכל את העובדה שאני לא סובל אותו עד כדי כך. כבר תיכננתי על המהלך הזה די הרבה זמן.
אני באמת מאוד לא סובל את הבנאדם. ואם יכול להביע את המחאה שלי בתור לקוח שלא בא לי שהוא יהיה המנכ"ל של החברה שאני שם אצלה את הכסף, אז לו יהי.
גם חצי בוטן עדיף מ- 2 אבוקדואים על העץ :lol:

עדכון
הבוקר קיבלתתי ב 'דואר 24' את הסים מ we4g.
3,4 שלבים לניוד דרך האתר שלהם ותוך שעה הניוד הושלם.
בין שלב ראשון לשני הופגזתי באסמסים מהספק הקודם שהמליצו לי לחזור אליהם ל'נציג בכיר'.
התעלמתי והתהליך הושלם באוטו פיילוט ללא שיחות לנציגי שרות/טכני. הכול עובד כולל גלישה.
אמתין עוד כשבוע ואז אבטל את הסים השני שלי.

עדכון
הבוקר קיבלתתי ב 'דואר 24' את הסים מ we4g.
3,4 שלבים לניוד דרך האתר שלהם ותוך שעה הניוד הושלם.
בין שלב ראשון לשני הופגזתי באסמסים מהספק הקודם שהמליצו לי לחזור אליהם ל'נציג בכיר'.
התעלמתי והתהליך הושלם באוטו פיילוט ללא שיחות לנציגי שרות/טכני. הכול עובד כולל גלישה.
אמתין עוד כשבוע ואז אבטל את הסים השני שלי.
בשעה טובה, בהצלחה!

@yossik
מקווה שהכל עובד לך חלק.
אם לא,
אני יכול להגיד מנסיון של כמה שנים שגולן טלקום אחלה מבחינתי, מחירים טובים, אין בעיות, התנהלות אינטרנטית נוחה מולם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
L חוות דעת על תמהיל משכנתא + מיקוח ריביות נדל"ן 8
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
D חוות דעת על השקעה ל 10 שנים שוק ההון 2
G חוות דעת על תכנית השקעה ל25 שנים שוק ההון 26
B חוות דעת על בתי השקעות אוף טופיק 7
N הערכה מחדש - חוות דעת על תיק שוק ההון 25
S סוחר מתחיל - תיק עצמאי חוות דעת. שוק ההון 12
א חוות דעת לתיק השקעות שוק ההון 4
ב חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 30
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
jinjiy חוות דעת - מה הצעד שהייתם לוקחים? נדל"ן 33
A חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 7
N תיק השקעות - חוות דעת שוק ההון 23
השקעה לא מזל חוות דעת על קרן נאמנות חדשה בשוק שוק ההון 6
Y חוות דעת לפני פתיחת תיק שוק ההון 4
B חוות דעת - תמהיל משכנתא נדל"ן 5
O תמהיל משכנתא - חוות דעת נדל"ן 1
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14
B חוות דעת על תיק לזוג בני 65 שוק ההון 7
א חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש ופנסיה) שוק ההון 5
N חוות דעת על תמהיל לרכישה דירה ראשונה נדל"ן 23
T תיק השקעות- חוות דעת שוק ההון 4
T חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 3
I חוות דעת לגבי תיק השקעות שוק ההון 17
א חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 13
י חוות דעת על הצעה למשכנתא נדל"ן 10
C חוות דעת אישית על הספר 'חוק מספר 1' ועל השיטה שמוצגת בו שוק ההון 4
C חוות דעת *אישית* על הספר 'חוק מספר 1' והשיטה שמוצגת בו שוק ההון 0
B תיק השקעות ראשון - חוות דעת שוק ההון 4
G חוות דעת תיק ההשקעות הראשון שלי שוק ההון 2
T חוות דעת - תיק השקעות ראשון שלי שוק ההון 6
pasta חוות דעת על תיק השקעות חדש שוק ההון 11
H חוות דעת בנוגע לריביות משכנתא צרכנות פיננסית 4
D חוות דעת תיק השקעות - התיק של DOR22 שוק ההון 16
stamEhad חוות דעת על תיק השקעות ראשון לבת זוגי שוק ההון 14
stamEhad חוות דעת תיק קיים של הייטקיסט בן 32 - מחפש את השינויים הנכונים שוק ההון 14
נירוש צריך חוות דעת לגבי PEPPER פוסטים מאיכות נמוכה 17
O התיק (הראשון) שלי - חוות דעת, הערות והתייחסויות יתקבלו באהבה שוק ההון 10
E חוות דעת והצעות לשיפור ההשקעות לחסוך מתחיל וצעיר שוק ההון 9
T חוות דעת IRA - הלמן מול הפניקס/אקסלנס שוק ההון 18
Y חוות דעת - מיטב דש שוק ההון 22
Y חוות דעת על תיק השקעות פשוט מני"ע נסחרים בשקלים שוק ההון 3
A חוות דעת תיק השקעות ראשון שוק ההון 1
חורש חוות דעת על בניית תיק עם שילוב שוק מקומי שוק ההון 6
נ חוות דעת על תיק השקעות + שאלה על אג"ח שוק ההון 11
S חוות דעת על תמהיל השקעה עבור הכנסה שוטפת ויציבה + פיזור סיכונים שוק ההון 3
D חוות דעת על תיק השקעות ושאלה על איזון עם IRA שוק ההון 8
T חוות דעת על מסלול מסויים התפתחות אישית 3