• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדות עצמאיות לחיסכון באמצעות כרטיס אשראי

RaeNye

משתמש בכיר
דירוג
1,024
אלו ספקים של מוצרים פיננסיים (קרן פנסיה/קופ"ג/קה"ש במעמד עצמאי, קופ"ג להשקעה, פוליסת חיסכון, קבר רחל, תרמית פירמידה, ...) מוכן לקבל הפקדות בכרטיס אשראי? עם או בלי עמלה?
בתנאי הרשיון כתוב שמותר להם לקבל כרטיס אשראי אבל רוב החברות רוצות הוראת קבע/העברה/צ׳ק. בינתיים ידוע לי רק על אחת שמקבלת כרטיס אשראי.
תודה ליודעים!

• אהבתי
Reactions: ITS
ניחוש: מיילים תעופה?
אם כן, תחשוב יותר בכיוון של pepper pay ובעלות על שתי חשבונות בנק

ניחוש: מיילים תעופה?
אם כן, תחשוב יותר בכיוון של pepper pay ובעלות על שתי חשבונות בנק
האמת שזה רעיון מעניין.
אפשר להעביר ככה לבית השקעות בכלל?
למרות שאני אישית בכל מקרה מעביר קודם מבנק הפועלים אל לאומי דיגיטלי בשביל לבצע העברת זה"ב אז לפחות עבור החלק המנייתי בחו"ל התשובה לא משנה

שים לב שב pepper אתה מוגבל ל2000 ש"ח ליום או 6000 לחודש. בbit אני לא יודע על הגבלה לעומת זאת

עוד משהו שזה בעצם מאפשר זה הלוואה ללא ריבית לחודש:)

עוד משהו שזה בעצם מאפשר זה הלוואה ללא ריבית לחודש
כל כרטיס אשראי מאפשר את זה, זה הרעיון של כרטיס אשראי.
בפפר יש הגבלה של 2000 שקל ליום אלא אם יש לך חשבון בפפר. כך שלחיסכון מעבר לסכום הזה לא רלוונטי אלא אם כן יש לך סבלנות לעשות כל יום העברה כזאת ולחכות שיצטבר.

אפשר להעביר ככה לבית השקעות בכלל?
לצד המקבל צריך שיהיה סמארטפון ונכונות להתקין עליו את האפליקציה.

קרן פנסיה/קופ"ג/קה"ש - לפי מה שאני מכיר רק הו"ק/העברה/צ'ק. בעבר חלק מהחברות היו עושות גביה באשראי לחברת הביטוח ומשם זה מוזרם לפנסיה.
אני מכיר שהרוב המוחלט הפסיקו עם זה.

פוליסת חיסכון וכל מה שתחת "ביטוח" ניתן לרוב באשראי.

כל כרטיס אשראי מאפשר את זה, זה הרעיון של כרטיס אשראי
איזה כרטיס אשראי מאפשר לך להעביר לחשבון בנק שלך או לחבר על חשבון הקרדיט? זה שונה מגיהוץ מאוד

אלו ספקים של מוצרים פיננסיים (קרן פנסיה/קופ"ג/קה"ש במעמד עצמאי, קופ"ג להשקעה, פוליסת חיסכון, קבר רחל, תרמית פירמידה, ...) מוכן לקבל הפקדות בכרטיס אשראי? עם או בלי עמלה?
כלל מוכנים.

איזה כרטיס אשראי מאפשר לך להעביר לחשבון בנק שלך או לחבר על חשבון הקרדיט? זה שונה מגיהוץ מאוד
מה זה משנה אם העברת מזומן לבנק ואז קנית אם זה משהו או שגיהצת?
אלא אם כן אתה מתכוון להתמנף בצורה חודשית בהשקעות, וזה כנראה לא שווה את הסרבול.

פפר מאפשר כרטיסי אשראי חו"ל?
תבדיל בין פפר הבנק ל-pepper pay שהיא אפליקציה המאפשרת להעביר כסף לאנשים דרך האשראי שלך.

אני מנחש שנקודות/מיילים בכרטיס האשראי.
התפתחו פה שתי דיונים שונים

1) אני טענתי שאם לחפש דרכים ליצור מיילים יש מאין, אז pepper pay היא אופציה טובה בהנחה ויש לך שתי חשבונות בנק ושתי טלפונים.

2) @liranviper טען שזנ אחלה דרך לקבל הלוואה ללא ריבית לחודש, ואני עניתי ששימוש באשראי הוא אותו דבר, אלא אם כן מתכוונים להתמנף עם הכסף.
(סתם להעביר מחשבון לחשבון זה לא הלוואה מבחינתי, אלא אם כן הוצאת את הכסף על משהו)

מה זה משנה אם העברת מזומן לבנק ואז קנית אם זה משהו או שגיהצת?
למשל אם יש לך הוצאה חד פעמית גבוהה.. אתה יכול לקחת הלוואה ברגע על חשבון המשכורת הבאה שלך במקום להיכנס למינוס ולשלם ריבית רצחנית לבנק או להתחיל תהליך מסורבל של הלוואה מגוף פיננסי (או למכור מניות השם ירחם)

לפני חצי שנה בערך, מיטב דש הסכימו לקבל את ההפקדה הראשונה לקופ"ג להשקעה בכ"א. לא מצליח למצוא את זה באתר שלהם עכשיו ולא ידוע לי לגבי עמלה.

איך אתה סוגר ברגע מינוס זמני בבנק ללא ריבית?
Pepper pay מאפשרת לך להעביר כספים בין שתי חשבונות שלך. אז באותה מידה היית יכול להעביר כסף מחשבון לחשבון ישירות.

ד.א. אם הבעיה שלך היא מינוסים, עדיף לך להתנהל במזומן ולא לעשות משחקי אשראי.

Pepper pay מאפשרת לך להעביר כספים בין שתי חשבונות שלך. אז באותה מידה היית יכול להעביר כסף מחשבון לחשבון ישירות.
כל הקטע הוא שאין לך יתרה.. אתה באמת לא מבין את ההבדל בין להעביר על חשבון קרדיט ולהעביר על חשבון העו"ש?

ומה הקשר לבעיית מנוסים? אמרתי הוצאה חד פעמית.. נראה לי 'אתה בכלל לא קורא מה שאני כותב

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
B קרן השתלמות מנוהלת או הפקדות עצמאיות שוק ההון 5
הפקדות עצמאיות לקרן השתלמות צרכנות פיננסית 1
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
M עזרו לי להבין, יש לי קופת גמל מעסיק ישנה, ללא הפקדות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T ביטוח נכות\אכ"ע בלי הפקדות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
O קרן השתלמות IRA במגדל - לא ניתן להפקיד הפקדות חדשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
ה עיכוב שיוך הפקדות קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א חישוב מס רווח הון - הפקדות לקרן השתלמות (עצמאי) מעל לתקרה המזכה: מיסים 7
S קרן השתלמות נזילה על סך 20 אלף ש״ח ללא הפקדות בזמן הקרוב - האם לפדות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
S העברת כספי פיצויים לקופת גמל והמשך הפקדות תגמולים לקרן פנסיה מקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
E פדיון חלקי לקרן השתלמות עם הפקדות מעל התקרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
TheTieMan שינוי מסלול - הפקדות עבר + הפקדות עתיד או רק הפקדות עתיד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
P משיכת שליש מקרן השתלמות לא חוסמת הפקדות? מיסים 4
F קה"ש IRA עם הפקדות מעל התקרה - מכירה למען איזון תיק זה אירוע מס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
A התייעצות לגבי פנסיה ללא הפקדות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
P בדוח שנתי - חובה לדווח על הפקדות פנסיוניות? מיסים 12
ז אסטרטגיית הפקדות שוק ההון 18
S הפקדות רטרואקטיביות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
doc29 העלאת דמי ניהול בקופת גמל ללא הפקדות ועם הלוואה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
י פיצול הפקדות פנסיה וגמל -שאלת ביטוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ק חישוב תשואת תיק עם הפקדות חודשיות במשך 15 שנים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
ז גודל הפקדות שוק ההון 2
Y הפקדות פנסיונר לקרן השתלמות בניהול אישי - האם יש מגבלה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
M כיצד לחסוך מזומן שבידיי ובנוסף הפקדות חודשיות לטובת פרישה לגמלאות בעוד 10-12 שנים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
E שיוך הפקדות כ"אינן מוטבות" בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
B הפקדות של שכיר שהוא גם עוסק פטור לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 26
י החזר מס בגין הפקדות לפנסיה מיסים 6
D טעויות שנעשו בשיוך הפקדות בשנת 2020 בקרן פנסיה שניידתי, יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ג הפקדות רטרואקטיביות לפנסיה - מי מממן את הפרשי התשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
נגב הפקדות לקרן השתלמות כעצמאי - האם אני מפספס משהו? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
B שיוך הפקדות חודשיות מהמעסיק - כמה זמן זה אמור לקחת ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
פ קרן השתלמות שאלה על הפקדות וסגירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G הפקדות קריטיות לקרן ההשתלמות שוק ההון 34
O עזרה בהבנת היתרונות בפיצול הפקדות בין פנסיה לגמל (האפשרות הנוספת) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
לארוצה יצירת קובץ הפקדות לבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
B פיצול הפקדות בין קופות בשכר מעל 34K פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 54
M הפקדות לקרן ההשתלמות, מהברוטו או מהנטו? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ב הפקדות להשתלמות מעל התקרה כדאי ? בהינתן הפרטים שלי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
T פיצול הפקדות פנסיה וגמל בין בתי השקעות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ל העברת קופות פנסיה פעילות לקרן עם דמי ניהול נמוכים מצבירה, ולהעביר הפקדות לקרן חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T הפקדות מתמשכות לפק"מ שוק ההון 16
Y עליית שכר משמעותית - איך לשנות הפקדות לקרן השתלמות ופנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
O מעקב הפקדות בתיק ההשקעות שוק ההון 27
Kipodi מיטב דש - שירות בעייתי בנושא הפקדות שוק ההון 1
W מעסיק לא העביר הפקדות לקרן השתלמות עבור מספר חודשים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
שניצלוינאי הפקדות באירו ל-IB שוק ההון 24
I הפקדות פנסיוניות לעובדת קשישה לפני גיל פרישת חובה צרכנות פיננסית 1

נושאים דומים

Back
למעלה