• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדות עצמאיות לחיסכון באמצעות כרטיס אשראי

ומה הקשר לבעיית מנוסים?
איך אתה סוגר ברגע מינוס זמני בבנק ללא ריבית?
מה פספסתי?

אני קראתי והבנתי כל מה שכתבת. אני פשוט טוען שאין פה בשורה. אתה יכול להעביר לעצמך כסף לבנק ואז להוציא אותו, או שאתה יכול פשוט להמשיך ולחייב את ההוצאות שלך באשראי.

בסופו של דבר ההגבלה היומית די מגבילה בהקשר הזה. על 2000 חריגה גם לא תשלם יותר מדי ריבית.

התפתחו פה שתי דיונים שונים

1) אני טענתי שאם לחפש דרכים ליצור מיילים יש מאין, אז pepper pay היא אופציה טובה בהנחה ויש לך שתי חשבונות בנק ושתי טלפונים.

2) @liranviper טען שזנ אחלה דרך לקבל הלוואה ללא ריבית לחודש, ואני עניתי ששימוש באשראי הוא אותו דבר, אלא אם כן מתכוונים להתמנף עם הכסף.
(סתם להעביר מחשבון לחשבון זה לא הלוואה מבחינתי, אלא אם כן הוצאת את הכסף על משהו)
אז כנראה פספסתי משהו.
אני לא כלכך מכיר את pepper pay. אתה אומר בעצם שיש שם אפשרות להעביר כסף מכל כרטיס אשראי לכל חשבון בנק? ולמה בדיוק אתה צריך 2 חשבונות בנק אם הכסף יורד לך מכרטיס האשראי?
אתה יודע איך הכסף יורד מהאשראי? הם זה נרשם כמו קניה רגליה בחנות או כמו הוצאה של כסף מהכספומט (יש לזה השלכות גדולות על עמלות/נקודות/אשראי וכו').

אני חושב שמה שיפה זה לשלב ביניהם - גם לקבל אשראי של כמה אלפי שקלים בחודש בחינם, וגם לקבל על זה נקודות.

מה פספסתי?
תרחיש: יש לך 2 חשבונות בנק, באחד אתה עם אפס ש"ח ואחד אתה עם מינוס

בלי פפר: אתה משלם ריבית לבנק על המינוס או לוקח הלוואה כדי לכסות אותו ומשלם ריבית על ההלוואה

עם פפר: אתה מעביר כסף לחשבון עם המינוס על חשבון האשראי של החודש הבא באשראי, ללא ריבית כלשהי

יותר ברור מזה אני לא יכול להיות

בלי פפר: אתה משלם ריבית לבנק על המינוס או לוקח הלוואה כדי לכסות אותו ומשלם ריבית על ההלוואה

עם פפר: אתה מעביר כסף לחשבון עם המינוס על חשבון האשראי של החודש הבא באשראי, ללא ריבית כלשהי

לא הבנתי עדיין למה אני צריך 2 חשבונות בנק בשביל זה?
אם פפר מחייב את האשראי (ובהנחה שהוא מחייב אותו כמו "עסק" ולא כמו "כספומט"), מה הבעיה להעביר ככה כסף מכרטיס אשראי לתוך חשבון הבנק, בלי לעבור בחשבון בנק נוסף בדרך?

כמה המסגרת אשראי בכרטיס?
10K? 20K?
אין שום עמלה על ההעברה הזו?

כמה המסגרת אשראי בכרטיס?
10K? 20K?
תלוי בך ובכרטיס האשראי. יכול להיות לך גם 40K ויותר, ויכולים להיות לך גם כמה כרטיסי אשראי שונים עם מסגרת בלתי תלויה. כלומר בקלות אתה יכול להגיע למסגרת של מעל 100K

אבל נראה לי שהמגבלה באה מהכיוון של פפר. אאל"ט דיברו פה בשרשור על מקסימום של 6K חודשי

לא הבנתי עדיין למה אני צריך 2 חשבונות בנק בשביל זה
אולי לא צריך.. סתם הנחתי ש2 הצדדים צריכים למלא פרטי בנק אבל גם הגיוני שהצד המעביר רק צריך אשראי וזהו

כמה המסגרת אשראי בכרטיס?
10K? 20K?
אין שום עמלה על ההעברה הזו?
כשאני ביקשתי בעבר עשרות אלפים הם העלו בלי לשאול שאלות.. הם דווקא מרוצים מזה שתשתמש הרבה. ואין עמלה זה חיוב רגיל של גיהוץ מבחינת האשראי

לא הבנתי עדיין למה אני צריך 2 חשבונות בנק בשביל זה?
כשאתה נרשם לאפליקציה אתה מזין חשבון בנק (כדי לקבל כספים מאחרים) וכרטיס אשראי (כדי להעביר לאחרים).

ההעברה עצה מתבצעת על ידי משלוח סמס למקבל, ואז אצלו נפתחת האםליקצה והוא מאשר את הקבלה.

אז אני הנחתי שצריך שתי חשבונות ושתי טלפונים, לא בהכרח שתי אשראי, אבל אין לי מושג הכל ספקולציה כרגע.

אתה יודע איך הכסף יורד מהאשראי?
האמת שאין לי מושג. קראתי באתר שלהם שזה מתבצע באמצעות חיוב האשראי ולא חשבתי על זה שזה יכול להיות כמו משיכת מזומן (האמת שזה יכול גם להיות מסווג כפעולה שלא מקבלים עליה מיילים כמו תשלום לרשויות).

באמת שאני עכשיו יותר מבולבל, אמרת שאתה לא מדבר על מינוסים, עכשיו כן מדברים על מינוסים?

אני גם אבהיר: אם אתה במינוסים, משחקי אשראי יעזרו לך בטווח הקצר בלבד.

אם אתה לא במינוסים, ההעברה הזאת לכשעצמה לא נותנת לך כלום מעבר לחיוב רגיל של ההוצאות שלך באשראי (אלא אם באמת יש את ההטבה של המיילים).

באמת שאני עכשיו יותר מבולבל, אמרת שאתה לא מדבר על מינוסים, עכשיו כן מדברים על מינוסים?
לא על מנוסים ברבים. לא כדרך חיים. לא כי אתה לא יודע לנהל משק בית. מינוס ביחיד. אחד. פעם אחת. דיברתי על זה שזה שימושי אם אתה באופן חד פעמי צריך להוציא הרבה כסף ולא רוצים להיות במינוס אז שימושי לקחת הלוואה חד פעמית לחודש ללא ריבית בחצי דקה

אני לא אומר שיש פה מהפכה.. בסך הכל ציינתי שזה רעיון נחמד אם יש צורך בהלוואה חד פעמית כזו. זה הכל..

תלוי בך ובכרטיס האשראי. יכול להיות לך גם 40K ויותר, ויכולים להיות לך גם כמה כרטיסי אשראי שונים עם מסגרת בלתי תלויה. כלומר בקלות אתה יכול להגיע למסגרת של מעל 100K

אבל נראה לי שהמגבלה באה מהכיוון של פפר. אאל"ט דיברו פה בשרשור על מקסימום של 6K חודשי
ברור לי.
אכן התכוונתי לשאול לגבי פפר.
ואין עמלה זה חיוב רגיל של גיהוץ מבחינת האשראי
מוזר, הם משלמים סליקה.
מעניין מה המודל העסקי.

מוזר, הם משלמים סליקה.
מעניין מה המודל העסקי.
אני מניח שהם סופגים את זה כדי ליצור user base ובהמשך הם יגבו כסף או יעשו כסף בדרך אחרת.. פפר אפילו משלמים 75 ש"ח בחבר מביא חבר

האמת שזה יכול גם להיות מסווג כפעולה שלא מקבלים עליה מיילים כמו תשלום לרשויות
אתה יודע אם הסיווג הזה תופס גם לכרטיסי אשראי זרים (ספציפית אמריקאים) או רק לישראלים?
הנקודות שאפשר לצבור בכרטיס ישראלי הן זניחות יחסית לכרטיס אמריקאי, ולכן פחות מעניינות אותי.
השאלה היחידה היא אם זה מוגדר באמת כעסקה ולא כמשיכת כסף/cash advance שעליה לא רק שאין נקודות אלא גם יש עמלות.

אני גם אבהיר: אם אתה במינוסים, משחקי אשראי יעזרו לך בטווח הקצר בלבד.
מה כלכך מפחיד את כולם פה במילים "מינוס" ו"אשראי"?
אם אני אקרא לזה "מינוף" במקום, זה ישמע יותר טוב?
אם אני מגלגל את זה מחודש לחודש (כלומר כל חודש לוקח שוב "הלואה" של 6000 שח) אני בעצם מקבל מינוף בחינם של 6000 ש"ח. מה רע בזה? אפילו על תשואה סולידית של 3% בשנה אתה עדיין מקבל כמעט 200 ש"ח בחינם בשנה.

מנורה מבטחים מאפשרים הפקדות לקרן פנסיה באמצעות כרטיס אשראי

אז מי רוצה לשלוח לי referral לתשלום-פלפל?

אז מי רוצה לשלוח לי referral לתשלום-פלפל?
זה לא לינק.. פשוט שולחים לחברים שאין להם חשבון סכום כלשהו ואז אתה מקבל 25 ש"ח עבור שלושת הראשונים שנרשמים

אם תכתוב לי את הטלפון שלך בפרטי אני אעביר לך שקל ;)

מישהו הצליח בסוף להעביר כספים בפפר-פי עם כרטיס אשראי אמריקאי?
ניסיתי עם כמה כרטיסים שיש לי והאפליקציה לא הסכימה לקבל אף אחד מהם (על כל אחד קיבלתי הודעת שגיאה שונה)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
B קרן השתלמות מנוהלת או הפקדות עצמאיות שוק ההון 5
הפקדות עצמאיות לקרן השתלמות צרכנות פיננסית 1
R איך מאזנים קרן השתלמות IRA כשאין הפקדות? שוק ההון 6
yanosh34 סדר משיכה מקרן השתלמות עם הפקדות מעל התקרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
M עזרו לי להבין, יש לי קופת גמל מעסיק ישנה, ללא הפקדות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T ביטוח נכות\אכ"ע בלי הפקדות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
O קרן השתלמות IRA במגדל - לא ניתן להפקיד הפקדות חדשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
ה עיכוב שיוך הפקדות קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א חישוב מס רווח הון - הפקדות לקרן השתלמות (עצמאי) מעל לתקרה המזכה: מיסים 7
S קרן השתלמות נזילה על סך 20 אלף ש״ח ללא הפקדות בזמן הקרוב - האם לפדות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
S העברת כספי פיצויים לקופת גמל והמשך הפקדות תגמולים לקרן פנסיה מקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
E פדיון חלקי לקרן השתלמות עם הפקדות מעל התקרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
TheTieMan שינוי מסלול - הפקדות עבר + הפקדות עתיד או רק הפקדות עתיד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
P משיכת שליש מקרן השתלמות לא חוסמת הפקדות? מיסים 4
F קה"ש IRA עם הפקדות מעל התקרה - מכירה למען איזון תיק זה אירוע מס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
A התייעצות לגבי פנסיה ללא הפקדות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
P בדוח שנתי - חובה לדווח על הפקדות פנסיוניות? מיסים 12
ז אסטרטגיית הפקדות שוק ההון 18
S הפקדות רטרואקטיביות לקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
doc29 העלאת דמי ניהול בקופת גמל ללא הפקדות ועם הלוואה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
י פיצול הפקדות פנסיה וגמל -שאלת ביטוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ק חישוב תשואת תיק עם הפקדות חודשיות במשך 15 שנים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
ז גודל הפקדות שוק ההון 2
Y הפקדות פנסיונר לקרן השתלמות בניהול אישי - האם יש מגבלה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
M כיצד לחסוך מזומן שבידיי ובנוסף הפקדות חודשיות לטובת פרישה לגמלאות בעוד 10-12 שנים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
E שיוך הפקדות כ"אינן מוטבות" בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
B הפקדות של שכיר שהוא גם עוסק פטור לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 26
י החזר מס בגין הפקדות לפנסיה מיסים 6
D טעויות שנעשו בשיוך הפקדות בשנת 2020 בקרן פנסיה שניידתי, יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ג הפקדות רטרואקטיביות לפנסיה - מי מממן את הפרשי התשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
נגב הפקדות לקרן השתלמות כעצמאי - האם אני מפספס משהו? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
B שיוך הפקדות חודשיות מהמעסיק - כמה זמן זה אמור לקחת ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
פ קרן השתלמות שאלה על הפקדות וסגירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G הפקדות קריטיות לקרן ההשתלמות שוק ההון 34
O עזרה בהבנת היתרונות בפיצול הפקדות בין פנסיה לגמל (האפשרות הנוספת) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
לארוצה יצירת קובץ הפקדות לבנק לאומי צרכנות פיננסית 1
B פיצול הפקדות בין קופות בשכר מעל 34K פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 54
M הפקדות לקרן ההשתלמות, מהברוטו או מהנטו? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ב הפקדות להשתלמות מעל התקרה כדאי ? בהינתן הפרטים שלי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
T פיצול הפקדות פנסיה וגמל בין בתי השקעות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ל העברת קופות פנסיה פעילות לקרן עם דמי ניהול נמוכים מצבירה, ולהעביר הפקדות לקרן חדשה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T הפקדות מתמשכות לפק"מ שוק ההון 16
Y עליית שכר משמעותית - איך לשנות הפקדות לקרן השתלמות ופנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
O מעקב הפקדות בתיק ההשקעות שוק ההון 27
Kipodi מיטב דש - שירות בעייתי בנושא הפקדות שוק ההון 1
W מעסיק לא העביר הפקדות לקרן השתלמות עבור מספר חודשים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back
למעלה