• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה אני עושה עם 8 מיליון ש"ח?!,זה ממש חוסר אונים!

מצב
הנושא נעול.

אברם דוניץ

משתמש רשום
דירוג
1
בבנק נותנים לי 3.5% לא צמוד ל-3 שנים,מה עליי לעשות?,for god sake?!

מתחיל לקרוא.

אהה... ומתרחק מהבנקים - הולך לבית השקעות.
תוסיף לרשימה - להתחיל להתקשר ולבקש הצעות לתיק של 2 מליון.
אחרי זה תבקש הצעות ל-8.

קרבה משפחתית לדב ורם דוניץ?
אם כן אין לך מה לדאוג, יש לכם יועצים טובים במשפחה.
אם לא, אז הייתי קונה יאכטה ומבלה את שארית חיי במסעות מסביב לעולם.
נו באמת, אתה רציני?
אם הגעת לסכום הזה אתה לא צריך עיצות מאיתנו חברי הפורום שמנסים לחסוך כול יום גרוש ועוד גרוש :)
צרות של עשירים...
ועכשיו ברצינות.
יש לך סכום נאה מאוד, וכפי שכתב @c881 , תתחיל בקריאה של הבלוג של הסולידית, אחר כך תמשיך בקריאת הפוסטים בפורום ואחר כך תשאל שאלות יותר ספציפיות וענייניות.

נערך לאחרונה ב:
עם כל הכבוד 3.5% שנתי זה יותר מ 1.5% ריאלי, מה שאומר 120,000שח בכל שנה.
צא לפנסיה ותחיה מה 120,000שח האלה (10000שח נטו לחודש) בשלוש השנים הקרובות.

לא מספיק!!..אני רגיל ל-50000 ש"ח חדשי,כאשר הייתי בהיי טק!...זה ממש זוועה לצאת לפנסיה בגיל 45!..אין מה לעשות,כבר הייתי בכל העולם,מיציתי הכל ב-12 שנה...זו ממש בעייה!...גם כשיש זה לא טוב,וגם כשאין זה לא טוב,אז מה עושים?!...פסיכולוג טוב ייעזור?...גם לא!!!

אברם זה לא להאמין,אני באותה בעייה,אז היא חסמה אותי..צור עימי קשר,יש לי משהו בבית השקעות גרמני.

לא מספיק!!..אני רגיל ל-50000 ש"ח חדשי,כאשר הייתי בהיי טק!...זה ממש זוועה לצאת לפנסיה בגיל 45!..אין מה לעשות,כבר הייתי בכל העולם,מיציתי הכל ב-12 שנה...זו ממש בעייה!...גם כשיש זה לא טוב,וגם כשאין זה לא טוב,אז מה עושים?!...פסיכולוג טוב ייעזור?...גם לא!!!
לא צריך פסיכולוג, שמעתי שויג'ין מתכננת טיסות לחלל, כסף קטן עליך.
חשבת אולי לתרום מזמנך וממונך לקהילה?
היית בהייטק, היכן אתה היום?

תפתח סטארטאפ שמעניין אותך.

אברם זה לא להאמין,אני באותה בעייה,אז היא חסמה אותי..צור עימי קשר,יש לי משהו בבית השקעות גרמני.
הסולידית לא חסמה אותך, היא נעלה את השרשור שלך שלא היה פרופר ע"פ תקנון האתר.

see, this is why we can't have nice things.

"אברהם דוניץ" ואלון דניאל הם אכן אותו אדם, העושה שימוש באותה כתובת IP. מורחק לצמיתות ברמת ה-IP והכינוי בגלל הפרת תקנון הפורום (הרשמה בניק כפול + בקשת ייעוץ מותאם אישית).ננעל

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S סחירות בקרנות סל בבורסת ת"א + רגולציה על עושה שוק שוק ההון 0
C מה בית ההשקעות עושה עם הכסף הנזיל בחשבון? שוק ההון 1
G מה מייק היה עושה עם דולרים? שוק ההון 12
Tsachi01 תתעוררו: הממשלה הזאת עושה בנו מניפולציות של שמאל ימין חרדיים חילונים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 54
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
S עושה חשבון נפש בנושא התעסוקה ואולי גם קצת פריקה התפתחות אישית 49
I מגן מס לא עושה היגיון - ספארק שוק ההון 33
deussex מה עושה לכם טוב - הרגשה טובה התפתחות אישית 60
stamEhad קבלת כספים בחשבון Wise - מה אני עושה איתם ? צרכנות פיננסית 12
S קרן סל ישראלית בלאקרוק בלי עושה שוק שוק ההון 5
T עושה הסבה מהנדסה למדעי המחשב (לימודי תעודה בפתוחה) -ממוצע נמוך התפתחות אישית 4
סול ביטוח - אני עושה את זה נכון? צרכנות פיננסית 28
V עושה סדר בפנסיה (והאם יש איך להתכונן לקראת פגישה עם יועץ פנסיוני?) - התייעצות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P הרהורים על ההווה ועל העתיד - ומה אני עושה הלאה מכאן. יומני מסע אישיים 144
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
בייניש עבר רבעון מאז שפתחתי את התיק, תוהה אם אני מפספס משהו בזה שאני לא עושה כלום שוק ההון 9
י ווליום , עושה שוק, ואיפה בודקים? שוק ההון 2
S קניה כאשר מחזור המסחר נמוך עם עושה שוק (בלאקרוק שקלי) שוק ההון 27
ב עזרה בנושא מיסוי - בחשבון אחד הרווחתי, ובשני יש לי מגן מס. מה אני עושה? מיסים 14
D מה אני עושה לא נכון ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 118
נ קרן סל אירית sp 500 - "עושה שוק" שוק ההון 2
Danielovich Dragon Protfoloio - איזה תיק עושה הכי הרבה תשואה ב100 שנה האחרונות? שוק ההון 12
A אני לא מאמינה שאני עושה את זה יומני מסע אישיים 19
ק איך וורן באפט עושה את זה שוק ההון 29
J עלות המרת שקל לדולר למטרת מסחר בברוקר אמריקאי -עושה סדר שוק ההון 65
כימאי עדכני - iShare עושה עליה (או שזה רק עניין שיווקי?) שוק ההון 22
A איך אתם עונים ל "מה אתה עושה בחיים"? אחרי פרישה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 34
C מה אני עושה הלאה(עבודה/קריירה) ? אוף טופיק 49
ל בהחלט עושה חשק להשקיע... שוק ההון 14
ש נדל"ן עד 2 מיליון נדל"ן 18
C האם החלפה בין קרן פיזית לסינטתית שווה באמת מיליון שקל? שוק ההון 10
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
A מיליון שקל לעשר שנים בשוק ההון שוק ההון 3
ש 1 מיליון בפקדון שוק ההון 10
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
A פרויקטים חדשים במרכז עד 2 מיליון שח, יזמים המאפשרים הקדמת תשלומים\גידור תשומות נדל"ן 19
ת מנפיקי קרנות הסל הישראליות "גונבות" מהציבור סכום של מעל 150 מיליון ש"ח בשנה שוק ההון 13
J אספר לכם עליי וספרו לי איך לדעתכם כדאי לי להשקיע מיליון₪ שוק ההון 14
D דמי ניהול לקופת גמל של מעל מיליון שקלים. כמה משלמים בממוצע בסכום כזה לבתי ההשקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ל חצי מיליון ש"ח- s&p 500 100% שוק ההון 64
R איך כדאי להשקיע חצי מיליון שקל שוק ההון 1
ש איפה "להחנות" 1.5 מיליון ש"ח לשנתיים שוק ההון 10
milx בית שעלה בערכו ב-3 מיליון שח - האם יש לשלם מיסים במכירתו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
S נכסי חוץ ששווים מעל 1.8 מיליון - האם פיצול בין בתי השקעות משנה? פוסטים מאיכות נמוכה 2
S מחזור מכירות מעל 2.5 מיליון ש"ח בשנה מיסים 15
Y איך משקיעים 3.5 מיליון בנדל"ן? נדל"ן 1
Y התיק שלי(2.5 מיליון ש''ח)- אשמח להערות שוק ההון 15

נושאים דומים

Back
למעלה