• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נדל"ן עד 2 מיליון

שם בדוי

משתמש רגיל
דירוג
36
שלום,

אשמח לקבל שכונות אטרקטיביות להשקעה עד 2מ' (גג 2.2מ') שאתם מכירים.

אנחנו זוג צעיר וניקח משכנתא של כ 40%.

רצינו מעגל ראשון לתל אביב כמו ברמת גן וגבעתיים אבל המחירים כבר חצו... :(

מסתכלים על מעגל שני/שלי במרכז כמו ראשל"צ/חולון וכד'.

אשמח לחוכמת ההמונים כדי שאוכל להתמקד יותר. מהם השכונות המועדפות עליכם

מעגל ראשון לתל אביב זה בת-ים ושם יש מבחר ענק בתקציב הזה, גם בחולון לא חסר.

מעגל ראשון לתל אביב זה בת-ים ושם יש מבחר ענק בתקציב הזה, גם בחולון לא חסר.

מבת ים אני יחסית מתרחק בגלל סוג אוכלוסייה. חולון אפשרי, האם מכיר שכונה מומלצת?

מבת ים אני יחסית מתרחק בגלל סוג אוכלוסייה. חולון אפשרי, האם מכיר שכונה מומלצת?
@אורי ג. ספר לו על בת-ים קצת וכמה מיליונים הוא מפספס בקו החשיבה שלו.
בחולון אותו דבר, ג'סי כהן וגרין ועם.

בחולון יש שכונות עם אוכלוסיה מאוד חזקה. בטח בהשוואה לבת ים. תלך לבקר שם פעם, שכונות כמו אגרובנק מזכירות את צפון תל אביב. אני חשבתי לקנות שם השקעה לפני כמה שנים וממה שראיתי המחירים די התפוצצו שם.

@אורי ג. ספר לו על בת-ים קצת וכמה מיליונים הוא מפספס בקו החשיבה שלו.
תוכל לפרט?
בבת ים יש תנופת בנייה מטורפת ברמה גבוהה, עירייה שמעודדת פינוי בינוי ותמ"א, תכנונים לא רעים בכלל בדמות עירוב שימושים, רכבת קלה שכבר עובדת, גבול עם ת"א וים, תוסיף את זה לעובדה שהיא עדיין זולה מאד יחסית.
מה שבמרכז יפו עולה כ45K למ"ר ללא נוף לים בבת ים עולה כ29K למ"ר עם נוף לים.
הבעיה הגדולה: אוכלוסיה לא מן המשובחות אבל זה ישתפר עם הזמן וגם משתנה מפרוייקט לפרוייקט.

איפה אתם גרים היום? לכמה זמן תהיה ההשקעה?

ויש השקעות טובות גם מחוץ לגוש דן, למשל בתי קרקע בפריפריה.
אני למשל עכשיו מלווה לקוחה לרכישה של בית קרקע דו משפחתי בבאר שבע, בשכונה טובה, משופץ עם ממד, 160 מטר, ב1.87 מיליון.

היא רצתה משהו משופץ שיושכר במחיר טוב ולא בניין ישן ובגלל זה הבאתי אותה לעסקה הזאת.
אני חושב שהמחירים של בתי קרקע בכל הארץ יטוסו כי זה מוצר שכבר כמעט לא מייצרים, בשכונות החדשות של באר שבע מגרשים כבר נמכרים ב1.5-2.2 מיליון למשל.

כמובן שגם דירות במעגל שמחוץ לתל אביב כמו בת ים, חולון, פתח תקווה ועוד יניבו תשואה יפה בסבירות גבוהה למי שיקנה נכון, גם אני מושקע בדירה אחת כזאת, רק מציע לדיון גם עוד כיוון מחשבה מעניין.

תוכל לפרט מה טוב בה?
מניסיוני בגדול בתי קרקע בגדול הם השקעה גרועה.

תוכל לפרט מה טוב בה?
מניסיוני בגדול בתי קרקע בגדול הם השקעה גרועה.
בקושי משחררים בארץ מכרזים לבתי קרקע, בעתיד אני מאמין שיקצו אפילו פחות קרקעות לבניית בתי קרקע והרבה יותר עבור רבי קומות, פשוט כי בתי קרקע דורשים המון הוצאות ציבוריות עבור מעט מאוד תושבים, ומעט מאוד ארנונה, לכן אני משער שמחירי בתי קרקע יעלו יותר ממחירי דירות בבניינים.

בנוסף, לפחות בדוגמא אותה הזכרתי, מדובר במיקום עם ביקוש מאוד חזק להשכרה דווקא של בתי קרקע, הרבה יותר מדירות, ככה שהמאמץ בהשכרה יהיה נמוך, והדירה לא תעמוד ריקה כמעט אף פעם כל עוד לא יקרה משהו מאוד חריג.

בקושי משחררים בארץ מכרזים לבתי קרקע, בעתיד אני מאמין שיקצו אפילו פחות קרקעות לבניית בתי קרקע והרבה יותר עבור רבי קומות, פשוט כי בתי קרקע דורשים המון הוצאות ציבוריות עבור מעט מאוד תושבים, ומעט מאוד ארנונה, לכן אני משער שמחירי בתי קרקע יעלו יותר ממחירי דירות בבניינים.

בנוסף, לפחות בדוגמא אותה הזכרתי, מדובר במיקום עם ביקוש מאוד חזק להשכרה דווקא של בתי קרקע, הרבה יותר מדירות, ככה שהמאמץ בהשכרה יהיה נמוך, והדירה לא תעמוד ריקה כמעט אף פעם כל עוד לא יקרה משהו מאוד חריג.
אני חושב שגם האלמנט של הוצאת היתרים ותוספות בנייה ויחידות דיור כשאתה הדייר היחיד זה תוספת נחמדה להשבחה.

אני חושב שגם האלמנט של הוצאת היתרים ותוספות בנייה ויחידות דיור כשאתה הדייר היחיד זה תוספת נחמדה להשבחה.
לגמרי, יחידות דיור בבתים פרטיים יכולות להיות הכנסה נוספת מעולה.
ולפעמים גם מוסיפים זכויות בנייה עם השנים.

בחולון יש שכונות עם אוכלוסיה מאוד חזקה. בטח בהשוואה לבת ים. תלך לבקר שם פעם, שכונות כמו אגרובנק מזכירות את צפון תל אביב. אני חשבתי לקנות שם השקעה לפני כמה שנים וממה שראיתי המחירים די התפוצצו שם.

תודה
בבת ים יש תנופת בנייה מטורפת ברמה גבוהה, עירייה שמעודדת פינוי בינוי ותמ"א, תכנונים לא רעים בכלל בדמות עירוב שימושים, רכבת קלה שכבר עובדת, גבול עם ת"א וים, תוסיף את זה לעובדה שהיא עדיין זולה מאד יחסית.
מה שבמרכז יפו עולה כ45K למ"ר ללא נוף לים בבת ים עולה כ29K למ"ר עם נוף לים.
הבעיה הגדולה: אוכלוסיה לא מן המשובחות אבל זה ישתפר עם הזמן וגם משתנה מפרוייקט לפרוייקט.
אבל כל זה לא משנה כשיהיה לי שוכר בעייתי של תשלומים ופינוי וכו..
איך אפשר להשקיע בעיר עם אוכלוסיה קשה?
אני למשל עכשיו מלווה לקוחה לרכישה של בית קרקע דו משפחתי בבאר שבע, בשכונה טובה, משופץ עם ממד, 160 מטר, ב1.87 מיליון.

היא רצתה משהו משופץ שיושכר במחיר טוב ולא בניין ישן ובגלל זה הבאתי אותה לעסקה הזאת.
אני חושב שהמחירים של בתי קרקע בכל הארץ יטוסו כי זה מוצר שכבר כמעט לא מייצרים, בשכונות החדשות של באר שבע מגרשים כבר נמכרים ב1.5-2.2 מיליון למשל.

כמובן שגם דירות במעגל שמחוץ לתל אביב כמו בת ים, חולון, פתח תקווה ועוד יניבו תשואה יפה בסבירות גבוהה למי שיקנה נכון, גם אני מושקע בדירה אחת כזאת, רק מציע לדיון גם עוד כיוון מחשבה מעניין.

דווקא לדעתי מחוץ לגוש דן מסוכן. גם היתכנות נמוכה יותר לתמא. וגם אם באר שבע מגיע ל 2מ זה כבר מוגזם.. הראשונים לירידות מחירים זה פריפריה

אבל כל זה לא משנה כשיהיה לי שוכר בעייתי של תשלומים ופינוי וכו..
איך אפשר להשקיע בעיר עם אוכלוסיה קשה?
בכל עיר יש אוכלוסיה קשה (גם בת"א) ואפילו מאד קשה.
איך משקיעים? לא משכירים לאוכלוסיה קשה.
2 קומות מעלי היה שוכר אולטרה בעייתי (אין יותר קשה מזה) ואני גר בשכונה שיש שיאמרו הטובה בארץ. אל תתרגש ממיתוג של עיר, אתה בסוף משכיר לאדם 1 או משפחה 1, לא לנתון סטטיסטי כלשהו.

לא רשמתם כמעט פרטים על מה אתם מחפשים אבל בבת ים לא יודע אם תמצאו 3-4 חדרים בטווח הזה, וכמעט בוודאות לא תמצאו עם חניה, שזה רכיב הכרחי בבת ים לקהל יעד של דירות 3-4 חדרים כמו זוגות או זוגות עם קטנטנים.

וגם אם באר שבע מגיע ל 2מ זה כבר מוגזם..
זאת נקודה מעניינת, רוב אלו שמחפשים השקעות בבאר שבע מסתכלים על דירות ב0.6 מיליון עד מיליון, מי שמסתכל ברמת מחירים קצת יותר גבוהה כבר יכול למצוא עסקאות הרבה יותר טובות עם הרבה פחות תחרות.

מה עם פתח תקווה ?
יש כמה שכונות מעניינות
המרכז עובר חידוש
קו רכבת קלה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
K משקיעים רק בשוק ההון וחוששים כי אין נדל״ן שוק ההון 36
K תשואה על נדל''ן במרכז נדל"ן 12
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
H איך להכניס נדל״ן לתמהיל שלנו? נדל"ן 2
R ת"א נדל"ן לעומת מחירי הדירות נדל"ן 5
O מקפצת נדל"ן נדל"ן 5
F למה בעצם נדל"ן בישראל ולא בארה"ב? נדל"ן 32
C נדל''ן ותשואה נדל"ן 3
R איך מחלקים את ההשקעות בין שוק ההון ובין נדל״ן? שוק ההון 24
E קניית נדל״ן בגיל מבוגר - איך נזהרים? נדל"ן 72
D קורס מומלץ לייעוץ משכנתאות והשקעות נדל"ן שוק ההון 0
צ התייעצות לגבי קניית נדל"ן בחו"ל נדל"ן 2
כ הוצאה מוכרת דרך השקעות במניות או נדל"ן וכו'? (תכנון מס) (איך טראמפ עושה את זה?) שוק ההון 0
A ממתי לא ניתן לחזור מעסקת נדל"ן? נדל"ן 23
epk קרנות מעין-נדל"ניות של גלובלנט השקעות אלטרנטיביות 15
E השקעת נדל"ן בארה"ב - דוגמא שוק ההון 15
ה השקעת נדל"ן בחו"ל-טיביליסי בגאורגיה נדל"ן 11
ב השקעה ראשונה של נדל''ן בחו''ל נדל"ן 20
Y השקעות נדל"ן בחו"ל - איך מתחילים? נדל"ן 5
P מס רווח הון על מכירת נדל"ן בחו"ל שהתקבל בירושה מיסים 5
Y השקעת נדל"ן תוך לקיחת מינוף נדל"ן 12
ח מיסי ירושה על נדל"ן בבריטניה נדל"ן 10
e4e5nf3nc6 קרנות חוב פרטיות מגובות נדל''ן השקעות אלטרנטיביות 0
deussex תהליך חיפוש דיירים וחתימה על חוזה - לבד או דרך סוכן נדל"ן + עו"ד נדל"ן 27
S נדל"ן מניב VS קרנות מחקות מדד שוק ההון 10
I נדל"ן ביוון לצורך ויזת זהב והתאזרחות בהמשך פוסטים מאיכות נמוכה 81
T נדל״ן למגורים vs. נדל״ן מסחרי נדל"ן 3
חושב בגדול השקעת נדל"ן - שכירות מכסה משכנתא פוסטים מאיכות נמוכה 4
B דיווח רווחים מעסקת נדל"ן בארה"ב מיסים 2
א הלוואה לחברת השקעות נדל״ן נדל"ן 8
deussex מסתבר שעדיין מתקשה להגדיר אחוז סולידי בחלק הנזיל, מלבד נדל"ן שוק ההון 29
I איפה לשים מזומן שמיעוד לרכישת נדל״ן בעוד כשנה? נדל"ן 7
ק האם אנו לפני התפוצצות בועת המשכנתאות- נדל"ן ?! נדל"ן 104
V קורלציה גבוהה בין אפיקי השקעה שונים - מניות, נדל"ן, קיפטו וכדומה שוק ההון 15
מ מה דעתכם על תפקיד המתווך בעסקאות נדל"ן? נדל"ן 112
H מימון נדל"ן - 80% לדירה שניה,שלישית ומעלה נדל"ן 11
מ האם אנחנו חיים בתום עידן הבעלות הפרטית על נדל"ן? נדל"ן 6
G הילד שאוהב נדל״ן יומני מסע אישיים 55
צ מחירי נדל"ן לתעשייה נדל"ן 4
מ נדל"ן בקפריסין או יוון נדל"ן 2
N בחירה בין 2 אופציות - נדל"ן נדל"ן 8
unrealx עסקת נדל"ן גדולה וראשונה: התלבטויות נדל"ן 19
C השקעת נדל"ן בבאר שבע - בעד או נגד נדל"ן 46