• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח לצאת מהבית של ההורים

האם אתם מעדיפים לשכור דירה או לקנות דירה?

• לשכור

הצבעות: 35 50.0%
  • לקנות

הצבעות: 24 34.3%
  • לגור עם ההורים

הצבעות: 11 15.7%

• סך הכל מצביעים
    70
פותח השרשור כמעט לא משתתף כאן בשיחה (5 תגובות שהאחרונה לפני כשבוע)) אז הגיוני שזה יזוז לכיוונים של שאר המשתתפים.

אני בעצמי מתקשה לעקוב אחרי הנושאים המרובים שצצים ככה שלא האשים את כותב השרשור.השאלה אם הוא גם כמוני הלך לאיבוד בכל הכאוס הזה והפסיק לגמרי לכתוב ולדון בנושא שלשמה התכנסנו

אני בעצמי מתקשה לעקוב אחרי הנושאים המרובים שצצים ככה שלא האשים את כותב השרשור.השאלה אם הוא גם כמוני הלך לאיבוד בכל הכאוס הזה והפסיק לגמרי לכתוב ולדון בנושא שלשמה התכנסנו
צודק, ותודה לחוטפי השרשורים...

*חושב שיש צורך במשטרת השרשורים. אני 90% קורא ו10 % מגיב , מרגיש שאנשים הרבה יותר תורמים וחכמים ממני בנושאים. לצערי הולך הרבה לאיבוד ושורף זמן על דיונים מוזרים שלא קשורים לנושאים כלל.

ולנושא: אני פחות אוהב לשפוט אנשים ומרגיש קצת כעס על שפיטה נוקבת מידי על נעליים שאחרים לא הלכו בהם למרות שמבין גם את התגובות השופטת.

לטעמי וכותב השרשור בקצרה אגיד בגלל שיש לך את האפשרות לגור עם ההורים אז דווקא בגלל זה אל תפחד להעז ולנסות, הרי תוכל לחזור אליהם מתי שתרצה אני מאמין כי כרגע אתה באותו מצב. אולי כדאי שתנסה לכמה חודשים /שנה לצאת לגור עם שותפים/לבד ולראות איך זה מרגיש.חשוב לציין החיים הם דינמיים שינוי במישור אחד עלול ובהרבה מקרים מביא לשינויים אחרים הדבר יכול לתרום בהכנסה קבועה אולי ואף קריירה.

ובנוסף תקרא מה הרבה אנשים מאוד חכמים ונבונים אומרים וגם תנסה ללמוד בעצמך ,בהרבה מקרים השקעה פסיבית בשוק ההון תניב לך יותר ואף פחות מסוכנת מאשר נכס אחד במיקום אחד. אל תהסס תשאל את השאלות כולם פה לעזור וכמובן שהצעדים הראשונים מפחידים מזדהה עם הפחד אבל תמיד יש דרך חזרה והפחד בראש לא תואם את המציאות הרבה פעמים.

אם הוא גם כמוני הלך לאיבוד בכל הכאוס הזה והפסיק לגמרי לכתוב ולדון בנושא שלשמה התכנסנו
אז ככה (נהייתי סטוקרית):
הפעם האחרונה שהפות"ש ביקר באתר כמשתמש היתה ביום ראשון ואז הוא גם הגיב תגובה אחרונה. יום אחרי זה, הדיון הוסט להגירה בעקבות הצעה של רומן אבל הפות"ש כבר לא ראה את זה כי לא בא לבקר שוב.
אז נכון שהדיון הוסט אבל נכון גם בעיניי לציין שאם אדם בוחר לפתוח נושא ולהטריח אחרים להגיב/להציע/לשאול/להתעניין - מן הנימוס בעיניי זה להישאר ולהתייחס ולפחות לסגור את השהות שלו באמירה כלשהי כמו "תודה על מה שכתבתם...אני אחשוב על הדברים".
כמו שאתה יודע, הרבה ישראלים אלופים בווכחנות אבל גם בהתנהגות חסרת כבוד לאחרים ולזמנם.

אז ככה (נהייתי סטוקרית):
הפעם האחרונה שהפות"ש ביקר באתר כמשתמש היתה ביום ראשון ואז הוא גם הגיב תגובה אחרונה. יום אחרי זה, הדיון הוסט להגירה בעקבות הצעה של רומן אבל הפות"ש כבר לא ראה את זה כי לא בא לבקר שוב.
אז נכון שהדיון הוסט אבל נכון גם בעיניי לציין שאם אדם בוחר לפתוח נושא ולהטריח אחרים להגיב/להציע/לשאול/להתעניין - מן הנימוס בעיניי זה להישאר ולהתייחס ולפחות לסגור את השהות שלו באמירה כלשהי כמו "תודה על מה שכתבתם...אני אחשוב על הדברים".
כמו שאתה יודע, הרבה ישראלים אלופים בווכחנות אבל גם בהתנהגות חסרת כבוד לאחרים ולזמנם.

מסכים , כולם תרמו הרבה מזמנם לעזור לו,אבל אולי הוא עוד יחזור. לדעתי היה כאן הרבה שיפוט וקצת חשש מזה קשה לו לצאת מהקן ולפרוס כנפיים ולהסתכן בעוד שהרוב המוחלט אמר לו כך. לכי תדעי אולי זה גם חלק מהתהליך הטיפולי תמיד בסרטים שמעורבים טיפול פסיכולוגי בהתחלה יש משבר גדול אולי היה סוף שמח.

כן, יכולה להבין איך כמויות השיפוטיות כאן יכולות להרתיע.

אני לא נגד שיפוטיות (למעשה ביקורתיות מדויק יותר) ואני לא חובבת את הגישה שאסור לבקר.

כמובן שמותר, אבל נראה לי שפות"ש לא רגיל לכמות ועוצמה כאלו של ביקורת בבת אחת, ואולי הן הבריחו אותו.

כמובן שמותר, אבל נראה לי שפות"ש לא רגיל לכמות ועוצמה כאלו של ביקורת בבת אחת, ואולי הן הבריחו אותו.
יכול להיות בהחלט. אדם שחי אצל ההורים ולא חווה חיכוכים עם שותפים זרים עלול שלא לפתח סיבולת לעניין.

מן הנימוס בעיניי זה להישאר ולהתייחס ולפחות לסגור את השהות שלו באמירה כלשהי כמו "תודה על מה שכתבתם...אני אחשוב על הדברים".
לדעתי מה שיפה בפורום הזה זה שקהל מאוד גדול מקבל ידע חשוב משרשורים ארוכים בלי שום קשר להודעה הראשונה של פותש, שהוא לדעתי רק טריגר שמניע דיון פורה בנושאים מורכבים, אותי אישית יותר מעניין לקרוא מה שהתותחים הכבדים בפורום הזה חושבים, ולא האם פותש כן עשה או לא עשה.
ברור שיש צפייה לעדכון בשביל לדעת האם אותם טיפים עזרו או לא , לדעתי האישית זה לא העיקר.

לדעתי האישית זה לא העיקר
אולי זה לא העיקר למי שקורא אבל מי שכותב עושה זאת על חשבון זמנו בהתנדבות כדי לעזור לשואל השאלה אז מן הנימוס לא להיעלם משרשור שאתה פותח.

אולי זה לא העיקר למי שקורא אבל מי שכותב עושה זאת על חשבון זמנו בהתנדבות כדי לעזור לשואל השאלה
לא רק כדי לעזור לשואל השאלה המקורי אלא גם כדי לעזור לאנשים אחרים עם שאלות דומות שאולי יקראו את השרשור בעתיד.
אז מן הנימוס לא להיעלם משרשור שאתה פותח.
מסכים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 27
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
C לא מצליח למצוא עבודה התפתחות אישית 33
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
E יש פה בני 50 פלוס שזוכרים איך זה לצאת להופעה ? אוף טופיק 7
I נטייה להימורים - האם לצאת משוק ההון? (זהירות: טריגרים) התפתחות אישית 8
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
ה עומד לצאת למסע יומני מסע אישיים 11
ס לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
ט להשקיע כדי לצאת לדרך חדשה שוק ההון 16
N לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
ח שווה לצאת ממעמד עוסק פטור? שיקולים בנוגע לביטוח לאומי מיסים 5
R מה קורה עם הפנסיה שלי אם החלטתי לצאת משוק העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
N איך לצאת מיידית מפוזיצית קריפטו, בצורה שלא תפגע ביכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי? השקעות אלטרנטיביות 28
ש לצאת או להחזיר? שוק ההון 5
M החלום שלי לצאת לעצמאות כלכלית מתי זה יקרה?? יומני מסע אישיים 17

נושאים דומים

Back
למעלה