• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח לצאת מהבית של ההורים

האם אתם מעדיפים לשכור דירה או לקנות דירה?

• לשכור

הצבעות: 35 50.0%
  • לקנות

הצבעות: 24 34.3%
  • לגור עם ההורים

הצבעות: 11 15.7%

• סך הכל מצביעים
    70
להביא בת זוג ישראלית זה כמו לבוא לשם עם אבן רחיים על הצוואר. ככל הנראה יהיה לה יותר קשה להיקלט, היא יותר תתגעגע הביתה וכו׳... למה בכלל להיכנס לזה?!
האם אני שומע כאן נימה שוביניסטית?
מהנשים שאני מכיר, בדרך כלל זה הבן שמתגעגע לאמא ורוצה לחזור לארץ ולא הנשים...

זה מעין משחק כיסאות חולני כזה שכולנו צריכים לקחת בו חלק. לפעמים, המוזיקה נעצרת ואז צריך לתפוס כיסא. הרבה אנשים נשארים בלי ומתרסקים... כמו שראינו עכשיו עם הקורונה וכל העסקים שהתמוטטו, אנשים שפוטרו ולא היו זכאים לאבטלה ועוד.
אני לא סומך על הטלרית בבנק ולא על הסדרן בסופר. לכן, יש לי כספת בבית עם כסף ומלאי מזון של כמה חודשים עוד מלפני הקורונה
אפשר לשאול למה אתה לא סומך על כרטיסי אשראי?
אני שואל בשביל @roneng D:

כמה שקלים אתה מחזיק בכספת?
גם אני מחזיק שטרות בבית כי אי אפשר לסמוך על הכספומטים ברגע האמת.

לגבי מלאי המזון, אומנם לא היה לי אחד לפני הקורונה, אבל מעכשיו אני ממשיך עם ההרגל הזה. אני משתדל לשמור מזון ל-3 חודשי מחייה.

אפשר לשאול למה אתה לא סומך על כרטיסי אשראי?
אני שואל בשביל @roneng D:
למה אתה סתם גורר אותי לדיונים? :lol:

אני לא סומך על הטלרית בבנק ולא על הסדרן בסופר. לכן, יש לי כספת בבית עם כסף
כסף המתכת או החתיכות נייר האלה עם התמונות של המשוררים?
מה גורם לך לסמוך על חתיכת נייר עם משורר מת יותר מאשר על הבנק? במיוחד שלפי הגדרה השווי של חתיכת הנייר הזאת יורד עם הזמן, ויכול גם לרדת ל0 בהחלטה של פקיד.

זהו שפה בארץ האתגר לדעתי הוא בכמה דברים
זה נכון
אבל אתגרים מניעים אותי יותר כאן - יותר בטחון
לנסות להצליח במקום אחר בלי ממש ללמוד אותו יהיה הרבה יותר קשה להתמודדות, במיוחד ה unknown uknowns

לכל מי שרוצה ליצור משק אוטרקי יחסי
יש תמיד את האופציה למצוא מושב שכוח אל
בארץ.לקנות או לשכור משק ולגדל מה שבא לך.
אתם יכולים לעשות את זה גם בחו"ל בשפה זרה.
הרעיון שאם תהגר יפתרו בעיותיך הוא מעט בעייתי.
אם מה שמפריע לך זה תרבות הערסים תעבור למקום שאין בו כאלה.
תלמד איך נמנעים מהם או איך מתמודדים.
בכל מקום יהיה מה שיפריע אם תבחר בזה שיפריע.
ולגבי בני זוג
אני מאחל לכולם למצוא את סוג הזוגיות שמתאימה להם.
אמרו כבר פעם ש"לא טוב היות האדם לבדו"
אז אולי אני מדבר ממקום אחר,
בכל זאת הרבה יותר מבוגר ובזוגיות ארוכת שנים,
אבל מבחינתי אושר זה גם לשבת עם אשתי ולראות סרט,
או סתם להתכרבל איתה.

היתה על זה כתבה בדה-מארקר - על התופעה שאתה מתאר.
בגלל זה אני נגד מטען חורג, אם אתה עדיין צעיר ורווק. אם אתה יודע שאתה הולך להגר, אולי אין טעם בכלל לחפש חברה קבועה בישראל.
ברור שזו לא הסיטואציה של כולם - יש נגיד כאלה שמתחתנים בגיל צעיר - אבל אתה עדיין לא שם, אז אין ממש טעם לחפש.

באופן אישי, אני בחור עם מוטיבציה גבוהה להתחיל לשחק את המשחק ולהיקלט מהר. בעיני, להביא בת זוג ישראלית זה כמו לבוא לשם עם אבן רחיים על הצוואר. ככל הנראה יהיה לה יותר קשה להיקלט, היא יותר תתגעגע הביתה וכו׳... למה בכלל להיכנס לזה?!
או פשוט למצוא מישהי שבקטע של להגר כמוך?
זה הרי כל כך משתנה בין אדם לאדם, מה זה משנה שלרוב הנשים זה לא מתאים, אתה צריך בסך הכל אחת(אלא אם אתה מתכוון להגר לפזורה הבדואית).
אתה לא סומך על עצמך שתצליח להבחין?

לגבי מלאי המזון, אומנם לא היה לי אחד לפני הקורונה, אבל מעכשיו אני ממשיך עם ההרגל הזה. אני משתדל לשמור מזון ל-3 חודשי מחייה.

וואו. אם אאגור מזון ל-3 חודשים אצטרך לעבור לדירה גדולה יותר.

ואגב, לדעתי חשוב שיהיה מזומן בבית, כי הפקיד בבנק יכול להקפיא את החשבון על דעתו, וביטוח לאומי יכול לעקל את החשבון אם בא לו, ועוד כהנה וכהנה.

ואגב, לדעתי חשוב שיהיה מזומן בבית, כי הפקיד בבנק יכול להקפיא את החשבון על דעתו, וביטוח לאומי יכול לעקל את החשבון אם בא לו, ועוד כהנה וכהנה.
התשובה של @roneng תהיה לפתוח חשבונות בנק בהרבה מדינות בלתי תלויות פוליטית (ארה"ב, סין, מדינה באירופה) ולהנפיק כרטיסי אשראי הכל אחד מהבנקים האלה (הכרטיס פועל גם בישראל).

לדעתי עדיף פשוט להחזיק שטרות בבית.

התשובה של @roneng תהיה לפתוח חשבונות בנק בהרבה מדינות בלתי תלויות פוליטית (ארה"ב, סין, מדינה באירופה) ולהנפיק כרטיסי אשראי הכל אחד מהבנקים האלה (הכרטיס פועל גם בישראל).

המהדרין יעשו את שניהם.

לא אמרתי שאני הולך לאירופה...
בכל מקרה, אפילו אירופה לא מפחידה אותי. אני אמנם יהודי במסמכים, אבל מגיע מרקע לא-יהודי למדי באחוזים. מבחינה גנטית, אי אפשר לומר שאני אפילו אשכנזי. (נבדק במעבדה)

איך ניתן לבדוק דבר כזה במעבדה ברמת אמינות גבוהה?

צר לי פה לכל האחרים - אני רואה פשוט הרבה ציטוטים. אבל די אין לי כוח כבר לדיון הזה. אמרתי כבר את כל מה שרציתי להגיד.
There's no more, now.
האם אני שומע כאן נימה שוביניסטית?
מהנשים שאני מכיר, בדרך כלל זה הבן שמתגעגע לאמא ורוצה לחזור לארץ ולא הנשים...
מחשבות אישיות שלי בלבד. לא יודע כמה זה שוביניסטי, שכן אני לא יוצא עם גברים לכן אני לא מדבר על החבר (boyfriend) ההיפותטי שלי.
״אז תמצא מישהי שגם בקטע של הגירה!״ - זהו שלא... אני חושב שהבאתי מספיק סיבות לא לרצות להביא איתך מישהי/מישהו לחו״ל בתגובות קודמות.

נחמד שאני כבר לא צריך לענות בדיונים :)

וברצינות - לא באמת צריך הרבה מדינות. מספיק בתכלס מדינה אחת נוספת כדי לקבל ביטחון גדול בהרבה ממה שיש בשטרות בבית.
מספר חשבונות במספר מדינות מביא אותך לרמת ביטחון שגבוהה בכמה סדרי גודל ממה שיש לך במזומן שטרות בבית.

למה אין אינטרס? אינטרס כלכלי להעניק לך שירותים או אינטרס לשמור על חיי אדם להביא טיפול רפואי וכדומה

הייתי מגדיר בתור אינטרס קלוש, שדווקא יגרמו לך לחיות יותר טוב ובטוח. לא בגלל הרווח הכספי , אזרח בישראל, יכול לישון בלילה בבטחון לאכול בלי לקבל הרעלת קיבה , לשתות מים בלי לחלות ולחצות את הכביש בלי שידרסו אותו מי שממהר לאנשהו.

בגלל זה אני נגד מטען חורג, אם אתה עדיין צעיר ורווק. אם אתה יודע שאתה הולך להגר, אולי אין טעם בכלל לחפש חברה קבועה בישראל.
אתה לא פרקטי...
תמצא חברה עם אזרחות זרה ואתה מסודר.

נראה לי יותר קריטי מים, מזון יש מה ששמרנו בבטן , מעבר לו שבוע שבועיים מספיק,
במידה ולא יהיה מזון לאנשים מעל שבועיים אז למי שיהיה חבר בכנופיה עם הנשקים הכי טובים יחמוס את המזון של כל השאר (:

אתה לא פרקטי...
תמצא חברה עם אזרחות זרה ואתה מסודר.
:lol::lol::lol:
>רומז שלא הייתי בסרט הזה כבר
גדול... :lol:

אולי רק אם היא לא תושבת ישראל, אלא איזה תיירת שבאה לפה ופתאום התאהבה באיזה יחפן מקומי. דווקא יש לי חבר אחד מבית הספר עם סיפור כזה! הוא השתמט מהצבא והלך ללמד יוגה איפשהו בנגב. ואז הוא הכיר אמריקאית (לא-יהודיה) שבאה לסנדה שלו כחלק מטיול, הם התאהבו, התחתנו והיא לקחה אותו אליה לקונטיקט. זוג ממש מקסים.
זה המקרה היחיד, אולי, שקביל עלי. שאין לה מגורי-קבע בישראל והיא לא מתביישת להתחתן בשביל לקחת אותך לשם. זה אפילו די רומנטי.
אבל לפתח מערכת יחסים עם מישהי שגרה פה ויש לה אזרחות כפולה?! חבל על הזמן... זמנך ינוצל יותר טוב בלעשות תואר שני ולהתחיל לחפש תעסוקה שם.

איך כל פרסום נושא שני שאדם מתייעץ לגביו הופך לדיון נושאים אחרים איבדו קשר עם הנושא, ולא הודעה , 2 אלה על גבי עמודים רבים. אני מרגיש כמו בפילרים של סדרה טובה שהתחלתי מתי חוזרים לעלילה? (נכתב בדם אחרי צפיה בנארוטו).

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 27
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
C לא מצליח למצוא עבודה התפתחות אישית 33
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
E יש פה בני 50 פלוס שזוכרים איך זה לצאת להופעה ? אוף טופיק 7
I נטייה להימורים - האם לצאת משוק ההון? (זהירות: טריגרים) התפתחות אישית 8
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
ה עומד לצאת למסע יומני מסע אישיים 11
ס לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
ט להשקיע כדי לצאת לדרך חדשה שוק ההון 16
N לצאת מהבית של ההורים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
ח שווה לצאת ממעמד עוסק פטור? שיקולים בנוגע לביטוח לאומי מיסים 5
R מה קורה עם הפנסיה שלי אם החלטתי לצאת משוק העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
N איך לצאת מיידית מפוזיצית קריפטו, בצורה שלא תפגע ביכולת העתידית להעביר את הכסף לבנק ישראלי? השקעות אלטרנטיביות 28
ש לצאת או להחזיר? שוק ההון 5
M החלום שלי לצאת לעצמאות כלכלית מתי זה יקרה?? יומני מסע אישיים 17

נושאים דומים

Back
למעלה