• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש

Roberto293

משתמש סולידי
דירוג
10
מקווה שיש פה מישהו שמתמצא בזה:
ניסיתי להזמין כרטיס אשראי חדש כדי שאקבל הנחות במקומות המרכזיים בהם אני עושה קניות.
לאחר שנתתי את הסכמתי לחוק נתוני האשראי החדש – נאמר לי שלא ניתן לספק לי את הכרטיס.
מיותר לציין שאם אני מסרב לתת את הסכמתי – לא ניתן להמשיך בתהליך.
בחברת האשראי לא ידעו להסביר לי את הבעיה, ואמרו לי שאני יכול לנסות שוב עוד כמה זמן.
נתקלתי בבעיה דומה עם החוק הזה גם בחברת אשראי נוספת.

אני תוהה איזו בעיה כבר יכולה להיות לי עם החוק הזה.
מעולם לא לקחתי הלוואה, ואף פעם לא היו לי בעיות כלשהן עם התשלומים בכרטיסי האשראי שלי.

מישהו נתקל פעם בדבר הזה?

הבעיה שלך זה לא החוק אלא המאגר עצמו, יש ככל הנראה חיווי שלילי לגביך במאגר, ניסית להוציא בעצמך את דוח האשראי שלך מבנק ישראל?

ניסיתי להזמין כרטיס אשראי חדש כדי שאקבל הנחות במקומות המרכזיים בהם אני עושה קניות.
לאחר שנתתי את הסכמתי לחוק נתוני האשראי החדש – נאמר לי שלא ניתן לספק לי את הכרטיס.
מיותר לציין שאם אני מסרב לתת את הסכמתי – לא ניתן להמשיך בתהליך.
אולי תנסה להזמין כרטיס חיוב מיידי (debit card). זה כרטיס שאין בו אשראי והעסקה מותנית בהינתן יתרה מספקת.
בלי קשר יש בו את היתרונות של לא לחייות באשראי ולהמנע מביצוע עסקה בתשלומים.

תוריד את אפליקציית קפטן קרדיט ואז תוכל לראות את הדירוג שלך ב-D&B.
שים לב שאם הורדת כבר את הדו"ח תצטרך להמתין שנה עד שתוכל להוריד שוב בחינם באמצעות האפליקציה, או שתצטרך לשלם על הורדת דו"ח נוסף.

תודה לכולם על העזרה.

תודה, הוצאתי את הדו"ח עכשיו. אני לא מוצא שם שום דבר חריג - לפי מה אתה יודע אם יש לך חיווי שלילי בדו"ח הזה?

אולי תנסה להזמין כרטיס חיוב מיידי (debit card). זה כרטיס שאין בו אשראי והעסקה מותנית בהינתן יתרה מספקת.
בלי קשר יש בו את היתרונות של לא לחייות באשראי ולהמנע מביצוע עסקה בתשלומים.

אבל אז אני לא מקבל את כל ההנחות שאני רוצה - זה יכול להגיע ל-100 שקל בחודש.
כל מה שקשור להלוואות, תשלומים וכדומה - מעולם לא עשיתי, לא מתכנן גם לעשות.

תוריד את אפליקציית קפטן קרדיט ואז תוכל לראות את הדירוג שלך ב-D&B.

אתה סומך על האבטחה באפליקציה הזו? צריך לתת לה פרטים רגישים...
אי אפשר לראות את המידע הזה דרך הדו"ח שצויין כאן?

נערך לאחרונה ב:
זה לא קשור לחוק או משהו כזה
כנראה שחברת האשראי החליטה שלא מתאים לה להנפיק לך כרטיס, זה הכל.
יש לך כרטיסי אשראי אחרים?

לא היו לי בעיות כלשהן עם התשלומים בכרטיסי האשראי שלי.
אז נראה שיש לך כבר כמה.
יכול להיות שלדעת החברה כבר יש לך מספיק כרטיסים ביחס לשכר שלך. הן יודעות שהמסגרת המינימלית היום זה 5000 (ושבקלות לפחות עד לא מזמן אנשים קיבלו גם הרבה יותר בלי הקפדה על הלימה לשכר) אז אם נניח בשאלון הצהרת שאתה מרוויח 7 ומבקש פתאום כרטיס רביעי או חמישי הן עושות את החשבון הזה, שיתכן מאד שהוקשח לאור מצב הכלכלה. אתה אולי מחפש הטבות מועדון כלשהו אבל מבחינתן זו קודם כל אינדיקציה להזדקקות לאשראי (אולי פיטורים קרובים, צרות שנערמות וכד').
בנוסף ריבוי כרטיסים כשלעצמו מחזק האפשרות שתתייחס לחדש כגלגל חמישי ומרמה מסויימת חברות לא תמיד משתגעות על זה. מצב אידיאלי מבחינתן זה תלות וכמה שיותר בלעדיות עליך.

אז זה לא מוכרח להיות קשור לתוצאה (הבינארית) של חיווי האשראי.

אבל אז אני לא מקבל את כל ההנחות שאני רוצה - זה יכול להגיע ל-100 שקל בחודש.
כל מה שקשור להלוואות, תשלומים וכדומה - מעולם לא עשיתי, לא מתכנן גם לעשות.
זה אחלה כמובן. אם יש לך כרטיסי אשראי, משמע אתה משתמש באשראי (=הלוואה). גם אם זו הלוואה קצרה עד למועד החיוב. בדר"כ מועד החיוב הוא לאחר קבלת תלוש משכורת. מה שבעצם אומר שאתה מבזבז כסף שתקבל בתלוש המשכורת הבא, והחיוב ייבצע לאחר קבלת תלוש המשכורת.
קח בחשבון שכל ההנחות שאתה מתאר מטרתן העיקרית היא פשוט לגרום לך לבוא באופן קבוע לסופר, לקנות יותר כי הכל "זול" (יש לך "הנחה"), בסופו של דבר לשלם יותר. מי שמנפיק את כרטיס האשראי הוא לא פראייר

אתה סומך על האבטחה באפליקציה הזו? צריך לתת לה פרטים רגישים...
אי אפשר לראות את המידע הזה דרך הדו"ח שצויין כאן?
הפרטים לצורך זיהוי ואימות שאתה מי שאתה טוען שאתה.
האם זה בטוח ב-100% אפשר רק לקוות. לגבי כרטיס אשראי - אתה ממילא מוגן אם נחשפו הפרטים, ולגבי תוכן הדו"ח - D&B הם לשכת אשראי כך שבשלב כלשהו הדו"ח שלך יגיע אליהם כשתפנה לספקי אשראי שמשתמשים בשירותיהם.
אם יש לך בעיה כלשהי שפוגעת בדירוג או מונעת מספקי אשראי לתת לך אשראי, לפחות תוכל לדעת את הדירוג שלך ותקבל הערות מה צריך לתקן כדי לשפר את הדירוג.

קטונתי אבל בדרך כלל חברות כרטיסי אשראי משתוקקות להנפיק כרטיסים וכמה שיותר, אני מעריך שיש לך חיווי שלילי. דוח נתוני אשראי מציג מידע מ ה 3 שנים האחרונות, עבור על הדוח וראה אם יש שם סימנים שקשורים לחזרה של צ'קים, הוראות קבע וכן הלאה

קראתי את כל מה שרשמתם על הסיבות שאולי יש לי חיווי שלילי - אבל אף אחת מהן לא רלוונטית כלפיי.
מה שכן, חשבתי אולי על כמה סיבות אפשריות:

1. יצא לי לבטל לא מעט פעמים כרטיסי אשראי בשנת 2019. אני חושב 4-5 פעמים, אבל זה לא היה בגלל בעיות כספים אלא בגלל שלא הייתי צריך אותם.
2. אני כרגע מובטל (מקבל דמי אבטלה). עם זאת, ההוצאות שלי מאוד נמוכות ולא מתקרבות בכלל להכנסה שדיווחתי בשאלון לקבלת אשראי.

מה דעתכם?

הפרטים לצורך זיהוי ואימות שאתה מי שאתה טוען שאתה.
האם זה בטוח ב-100% אפשר רק לקוות. לגבי כרטיס אשראי - אתה ממילא מוגן אם נחשפו הפרטים, ולגבי תוכן הדו"ח - D&B הם לשכת אשראי כך שבשלב כלשהו הדו"ח שלך יגיע אליהם כשתפנה לספקי אשראי שמשתמשים בשירותיהם.

יותר מלחיץ אותי שהם מבקשים ממני פרטי חשבון בנק, עם האשראי אני בסדר דווקא. לדעתך האפליקציה מאובטחת מספיק בשביל למסור מידע כזה?

יותר מלחיץ אותי שהם מבקשים ממני פרטי חשבון בנק
זה לזיהוי. הדו"ח כבר כולל מידע שנמסר מכל הבנקים שיש לך חשבון אצלם או היה בשנים האחרונות.

חברים, מצאתי את הבעיה.
דיברתי עם נציג אחר בחברת האשראי, שהסביר לי שהבעיה נעוצה בכך שאני מובטל.
עם זאת, הוא אמר שאם אשלח למייל שהוא העביר לי (מטעם חברת האשראי) תדפיס של העו"ש שלי מהחודשים האחרונים - הם יוכלו לבחון את הבקשה.

אני אישית לא מרגיש שזה הכי בטיחותי לשלוח תדפיס כזה - הוא מכיל את כל נתוני החשבון שלי ביחד עם סכום הכסף שיש לי בפנים.
הייתם מוכנים להעביר את המידע הזה בשביל לחסוך 100 שקל בחודש?

יש לך מידע אחר כמו ת.ז בנקאית (דוח שנתי) ?
משהו שמופיעה בו "עמודת הכנסות" בחתך חודשי\שנתי

יש לי תדפיס של דמי אבטלה שקיבלתי בשנה האחרונה וניסיתי להעביר את זה לחברת האשראי - אבל הנציג אמר לי שזה לא מספיק והם צריכים תדפיס מהבנק.

יש לי תדפיס של דמי אבטלה שקיבלתי בשנה האחרונה וניסיתי להעביר את זה לחברת האשראי - אבל הנציג אמר לי שזה לא מספיק והם צריכים תדפיס מהבנק.
מהבנק כן
בסוף כל שנה מקבלים לדואר באתר סיכום שנתי
או שאפשר להפיק דוחות הכנסות\הוצאות לפי זמנים

מהבנק כן
בסוף כל שנה מקבלים לדואר באתר סיכום שנתי
או שאפשר להפיק דוחות הכנסות\הוצאות לפי זמנים

אבל למיטב הבנתי הסיכום הזה מכיל את כל פרטי החשבון ואת היתרת עו"ש, אז במה זה שונה בעצם?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
C לא מצליח למצוא עבודה התפתחות אישית 33
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
flower שעון חכם שמסוגל לקבל התרעות פיקוד העורף אוף טופיק 6
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
R האם יש דרך לקבל את מדד המחירים לצרכן ב-Google Sheets? מיסים 6
נ מה הריבית על חשבון עובר ושב שאפשר לקבל? צרכנות פיננסית 52
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
S עזרו לי לקבל החלטה לגבי הביטוח הסיעודי צרכנות פיננסית 40
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4
adamshalev אפשר לקבל אונליין אישור ניכוי מס במקור לפיצויים\תגמולים במקום ללכת למס הכנסה? מיסים 6
GeraltOfHaifa חוב למס הכנסה - האם אפשרי לקבל הלוואה גדולה ללא פקדונות? צרכנות פיננסית 21
tomer111 האם צריך לעשות לבצע פעולה אקטיבית בקרן הפנסיה לומר לה שפורש בגיל 60 שמתחיל לקבל פנסיה בגיל 60? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
E לקבל דיבידנדים בלי להסתכן בירידת המניה שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה