• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד

Aviad

משתמש סולידי
דירוג
25
אני מושקע בinteractive brokers והם פרסמו השבוע את הדוחות של הרבעון השני. יש שם פסקה שהם מפרטים על הפסד של 104 מיליון דולר ואני לא מצליח להבין איך ההפסד הזה נוצר..אשמח אם מישהו יכול להסביר, תודה מראש

הנה הקטע מתוך הדו"ח:
On April 20, 2020 the energy markets exhibited extraordinary price activity in the New York Mercantile Exchange (“NYMEX”) West Texas Intermediate Crude Oil contract. The price of the May 2020 physically-settled contract dropped to an unprecedented negative price of $37.63. This price was the basis for determining the settlement price for cash-settled contracts traded on the CME Globex and also for a separate, expiring cash-settled futures contract listed on the Intercontinental Exchange Europe (“ICE Europe”). Several of the Company’s customers held long positions in these CME and ICE Europe contracts, and as a result they incurred losses, including losses in excess of the equity in their accounts. The Company fulfilled the required variation margin settlements with the respective clearinghouses on behalf of its customers. The Company subsequently compensated certain affected customers in connection with their losses resulting from the contracts settling at a price below zero. As a result, the Company recognized an aggregate loss of approximately $104 million.

Modric19

משתמש ותיק
דירוג
715
אאל״ט, תקלה טכנית במערכות של ib, גרמה לכך שכשמחיר הנפט הפך שלילי (מתחת ל-0), לא הייתה אפשרות לסחור בו וכתוצאה מכך משקיעים איבדו כספים. החברה פיצתה אותם בכ- 104 מיליון דולרים.

(זה מה שאני הבנתי, קח את הדברים בערבון מוגבל)

mudale222

משתמש בכיר
דירוג
1,744
אאל״ט, תקלה טכנית במערכות של ib, גרמה לכך שכשמחיר הנפט הפך שלילי (מתחת ל-0), לא הייתה אפשרות לסחור בו וכתוצאה מכך משקיעים איבדו כספים. החברה פיצתה אותם בכ- 104 מיליון דולרים.

(זה מה שאני הבנתי, קח את הדברים בערבון מוגבל)

בדיוק זה. המשקיעים לא היו יכולים לסגור את הפוזיציות שלא באשמתם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
ר עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
F בנק לאומי IRA - לא מצליח להתחיל לסחור ברוקרים ופלטפורמות מסחר 127
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ה חייל משוחרר שרוצה להבין כמה דברים כדי להתחיל את החיים נכון (ווידוא הבנה IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה טירון. מנסה להבין דברים בסיסיים בקשר לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
aminadav לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין קסם ת"א בניה לבין MTF סל ת"א בניה שוק ההון 2
אני חדש סליחה אם זה שייך לנדלן, רק רוצה להבין. כשאני שוכר דירה, חובה לשלם ארנונה ודמי וועד? אוף טופיק 1
Y מנסה להבין על המלכודות שיש בפנסיה.... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 130
מוריה מינוף של קרן השתלמות- מנסה להבין את הלוגיקה המוטעית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
unrealx מכתב שחבר קיבל מאקסלנס ולא הצלחתי להבין לגבי אחזקת מנייה שוק ההון 4
נ אזרח אמרקאי מנסה להבין שוק ההון 3
S אני מנסה להבין מה המטרה הראשית של העוצר והסגרים (תעזבו שניה פוליטיקה בצד) אוף טופיק 9
P מנסה להבין איך עובדת הפרשה לקרן השתלמות צרכנות פיננסית 5
X עזרה להבין כמה עמלות אני משלם שוק ההון 0
W מנסה להבין את הפערים בדיבידנדים בין VT לVWRD שוק ההון 1
Rio להבין מהעו"ש בבנק איזה כרטיס אשראי ספציפי מחייב? צרכנות פיננסית 13
G מס שבח - האם יש לי סיכוי להבין את החוק? נדל"ן 24
P מנסה להבין כמה דברים לגבי קופת הגמל להשקעה שוק ההון 3
Liron2035 מחפש להבין את זמינות הכסף אחרי המרה ב-IB שוק ההון 6
G מנסה להבין כמה דברים בסיסיים שוק ההון 5
מוריארטי נסיון להבין את EDV שוק ההון 4
Y מנסה להבין שורה לדוגמה שמתארת מחיר אופציה על הSPY שוק ההון 8
ק צריך עזרה להבין למה קרן ממונפת בהכרח מפסידה לאורך זמן שוק ההון 63
Z איך ניתן להבין "התנהגות" של קרן מסויימת? שוק ההון 2