• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח למצוא עבודה

carbonara

משתמש רגיל
דירוג
144
כרגע עובד, בערך 3.5 שנות ניסיון. משרה של 3 ימים בשבוע + מה שצריך מהבית. אני כרגע סטודנט. תאורטית יש לי (אם אעבור הכל הסמסטר) עוד 6 קורסים של 3-4 נק״ז כל אחד. מקום העבודה מעניין אך יש הרבה חסרונות, בעיקר הרגשה תמידית שעלולים לפטר אותי. התלחששויות ומידי פעם צעקות פה ושם (עליי עוד לא צעקו בעבודה, אבל על המון עובדים כן).
בנוסף, החברה צריכה לגייס וכולם מכירים את המצב בשוק ואני חושב שיש סיכוי שלא נגייס.
מחפש משרת סטודנט ואפילו מוכן לרדת 30% בשכר השעתי ו30% בהיקף משרה(מה שאומר חצי שכר), ולא מוצא עבודה. לפעמים זה שלב סינון ראשוני(לפני בכלל שמישהו דיבר איתי), לפעמים זה OA לפעמים זה hire freeze ואתה לא שומע תשובה.
האם אני over qualified ? האם המצב בשוק כזה נורא? משרות מלאות יכול למצוא לדעתי אבל גם ביטלו לי ראיונות בדקה ה90 בטענה שסגרו את המשרה(לא סגרו עם אדם אלא סגרו את התקן) .
מה דעתכם?
האם כדאי לעזוב את העבודה ולסיים תואר?

6 קורסים זה כלום.
הייתי מסיים את התואר ומחפש משרה מלאה.
לא מפליא אותי שאתה לא מוצא עבודה, גם המצב בשוק לא מזהיר וגם אתה מחפש משרת סטודנט, שאלו המשרות שמוקפאות ראשונות.

מקום העבודה מעניין אך יש הרבה חסרונות, בעיקר הרגשה תמידית שעלולים לפטר אותי. התלחששויות ומידי פעם צעקות פה ושם (עליי עוד לא צעקו בעבודה, אבל על המון עובדים כן).

נשמע כמו מקום עבודה רעיל. סיים את התואר ותתקדם למקום אחר.

מדעי המחשב, אחת האוניברסיטאות המובילות בארץ(ככל הנראה מספר 1, אבל לא יודע איך מודדים את זה)

נשמע כמו מקום עבודה רעיל. סיים את התואר ותתקדם למקום אחר.
אין לי ספק, את זה הבנתי מזמן. למזלי הצלחתי להשיג מקום מאוד טוב, ולהשתלב טוב בין נבכי הפוליטיקה, דרך המון עבודה קשה ובהמשך גם קצת פוליטיקה, ויש לי כרגע שכר מאוד טוב(מעל 20 ברוטו), אבל השעות מטורפות בחודשים העמוסים, ונחמדות בחודשים הלא עמוסים. כרגע לפחות מאוד מעריכים אותי, אבל אין לדעת מה יקרה(מעבר למצב של החברה עצמה), ויכול להיות שמחר אני אעשה משהו לא נכון, פוליטית, מקצועית, אפילו אעריך לא נכון בזמן משימה חשובה, או אבקר מישהו בצורה שהוא לא יאהב ואני יכול לחכות כמה שבועות/ימים ויהיה לי מכתב פיטורין ביד

6 קורסים זה כלום.
הייתי מסיים את התואר ומחפש משרה מלאה.
לא מפליא אותי שאתה לא מוצא עבודה, גם המצב בשוק לא מזהיר וגם אתה מחפש משרת סטודנט, שאלו המשרות שמוקפאות ראשונות.
הבעיה הכי גדולה זה הפגיעה בחסכונות(מסיבות שלא אפרט יש לי הוצאות קבועות בגובה 6500 ש״ח בחודש, בלי מזון, כרגע לא מעוניין להכנס לדיון האם זה הכרחי) , וזה שזה מאוד קשה לעשות 6 קורסים בסמסטר, זה מאוד לא חלק מהתכנית. חשבתי לעשות 5 בשביל לא לקחת יותר מידי ולגרור אחד לסמטסר הבא אבל זה נשמע לי לא הכי טוב.
פחד למצוא עבודה אם נגיד הממוצע בסוף התואר יהיה 83? האם זה שיקול

פחד למצוא עבודה אם נגיד הממוצע בסוף התואר יהיה 83?
אם יש לך 3.5 שנות ניסיון אז הציון בתואר הוא פחות קריטי, ובכל מקרה ציון מעל 80 הוא סבבה לגמרי

ם אתה מחפש משרת סטודנט, שאלו המשרות שמוקפאות ראשונות.
הפוך גוטה. משרת סטודנט לא נחשבת תקן מלא. גם חברות שנמצאות כרגע בתהליכי ייעול ופיטורים עדיין מגייסות סטודנטים.
לפות"ש, בלי קשר לניסיון, ציונים וכו, אתה לא עונה לפרופיל המבוקש של סטודנט עם יתרת לימודים של 6 קורסים. מעסיקים מחפשים לפחות שנה וחצי של יתרת לימודים.

הפוך גוטה. משרת סטודנט לא נחשבת תקן מלא. גם חברות שנמצאות כרגע בתהליכי ייעול ופיטורים עדיין מגייסות סטודנטים.
לפות"ש, בלי קשר לניסיון, ציונים וכו, אתה לא עונה לפרופיל המבוקש של סטודנט עם יתרת לימודים של 6 קורסים. מעסיקים מחפשים לפחות שנה וחצי של יתרת לימודים.
6 קורסים זה מעל לשנה שאני יכול לעבוד..

לדעתי כדאי לך לבחור בין אחת מהאפשרויות:
- להתפטר ולהרשם לכל הקורסים בסמסטר ב' במטרה לסיים את התואר בקיץ ואז למצוא משרה מלאה, בתקווה שהשוק יהיה במצב טוב יותר עד אז. בתקופה הזאת גם תוכל לחתום אבטלה, אולי גם לדאוג לנצל ימי מחלה בחודש חודשיים לפני ההתפטרות.
- לחפש משרה מלאה או 4 ימים בשבוע ולהמשיך את התואר בקצב של 1-2 קורסים בסמסטר ולסיים את התואר עוד שנתיים.

בכל אופן נשמע שאתה במקום רעיל אז למאמץ לשינוי המצב הקיים יכולה להיות תשואה גבוהה מאוד מבחינת טיב החיים.

6 קורסים זה מעל לשנה שאני יכול לעבוד..
לרוב מצפים ליתרה של שנה וחצי - שנתיים.
וגם, 6 קורסים- אפשר לגמור בסמסטר ב'+ סמסטר קיץ.
נראה שאתה קצת גורר את התואר

לדעתי כדאי לך לבחור בין אחת מהאפשרויות:
- להתפטר ולהרשם לכל הקורסים בסמסטר ב' במטרה לסיים את התואר בקיץ ואז למצוא משרה מלאה, בתקווה שהשוק יהיה במצב טוב יותר עד אז. בתקופה הזאת גם תוכל לחתום אבטלה, אולי גם לדאוג לנצל ימי מחלה בחודש חודשיים לפני ההתפטרות.
- לחפש משרה מלאה או 4 ימים בשבוע ולהמשיך את התואר בקצב של 1-2 קורסים בסמסטר ולסיים את התואר עוד שנתיים.

בכל אופן נשמע שאתה במקום רעיל אז למאמץ לשינוי המצב הקיים יכולה להיות תשואה גבוהה מאוד מבחינת טיב החיים.
אני רוצה את א. אבל מפחד, מה יהיה אם אכשל בקורסים ואצטרך לגרור עוד סמסטר ממה אתקיים וכו.. בשלב שאני נמצא מלצרות זה משהו שאני ארגיש שאני הולך מאוד אחורה אם אצטרך לעשות

מקום העבודה מעניין אך יש הרבה חסרונות, בעיקר הרגשה תמידית שעלולים לפטר אותי. התלחששויות ומידי פעם צעקות פה ושם (עליי עוד לא צעקו בעבודה, אבל על המון עובדים כן).
תישמע, בד״כ אני אומר לגמור את התואר קודם אבל דווקא בתאור שלך אני אומר - כל עוד אתה מצליח גם ללמוד אז תישאר בעבודה שלך.
בנוסף לעניין בעבודה, שזה חשוב, אתה לומד גם לתמרן בפוליטיקה ולהתמודד עם אווירה פחות נעימה.
בקשר להרגשה התמידית שעלולים לפטר אותך - אז מה. פשוט תפסיק להתרגש מזה - מכסימום יפטרו ואז תוכל להתרכז בלימודים. בסה״כ מדובר בעבודה זמנית עד לסיום התואר.
--אל תזניח את התואר.

לדעתי הפתרון קל.
קח שני סמסטרים, אחד עמוס יותר עכשיו ותמשיך לעבוד במהלכו והשני עם קורס אחד או שניים שאפשר לעשות בלי להגיע פיסית.

במהלך הסמסטר השני אתה כבר יכול לחפש משרה מלאה.

תישמע, בד״כ אני אומר לגמור את התואר קודם אבל דווקא בתאור שלך אני אומר - כל עוד אתה מצליח גם ללמוד אז תישאר בעבודה שלך.
בנוסף לעניין בעבודה, שזה חשוב, אתה לומד גם לתמרן בפוליטיקה ולהתמודד עם אווירה פחות נעימה.
בקשר להרגשה התמידית שעלולים לפטר אותך - אז מה. פשוט תפסיק להתרגש מזה - מכסימום יפטרו ואז תוכל להתרכז בלימודים. בסה״כ מדובר בעבודה זמנית עד לסיום התואר.
--אל תזניח את התואר.
יש לי היסטוריה של עזיבות קצרות, משהו גם של אגו, בעבודה הראשונה שלי לא שמו לב שהתפטרתי ורצו לפטר אותי כמה ימים אחרי, במזל התפטרתי, אבל יש תחושה שלא רצו, עוד מקום עזבתי אחרי שנה וחצי, לא בא לי שיפטרו אותי. פחד שיסמנו אותי כ״בעייתי״ בסדרת הראיונות הבאים.
בנוסף לי באמת קשה לתמרן בין השניים, סמסטר קודם נכשלתי בקורס אחד ופרשתי מ שניים. לולא זה יכולתי תאורטית הסמסטר לסיים.

יש לי היסטוריה של עזיבות קצרות, משהו גם של אגו, בעבודה הראשונה שלי לא שמו לב שהתפטרתי ורצו לפטר אותי כמה ימים אחרי, במזל התפטרתי, אבל יש תחושה שלא רצו, עוד מקום עזבתי אחרי שנה וחצי, לא בא לי שיפטרו אותי. פחד שיסמנו אותי כ״בעייתי״ בסדרת הראיונות הבאים
- אין הבדל גדול אם התפטרת או פיטרו אותך, כל עוד אתה מסוגל להסביר למעסיק הבא מה היתה סיבת העזיבה במקום העבודה הקודם ובעיקר למה הוא יכול להיות רגוע שהיא לא תחזור. בטח שאין סיבה להתפטר עכשיו מהפחד שיפטרו אותך יותר מאוחר.
- עזיבות קצרות זה לא לא טוב. תילמד להתגבר על האגו. תלמד להסתדר בפוליטיקה המשרדית - נשמע שהעבודה הנוכחית מספקת לך תירגול נהדר. חשוב מאד לדעת לקבל ביקורת בצורה יפה. חשוב לדעת להסתדר עם אנשים.
- אל תבזבז מעגלי חשיבה על פחד. תפיק מהמצב את המכסימום שאתה יכול וכאמור - אם בכל זאת יפטרו אותך תוכל להתמקד יותר בלימודים.

תמצא מאמן אישי לא יקר אבל עם המלצה ממישהו שאתה מכיר.
ישחרר אותך מהפחדים ויתן לך אויר לנשימה. תוכל להתחחיל ליהנות ממה שאתה עושה ולחשוב רציונלית.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 27
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
S סתם מחשבה שעלתה לי וקשה לי למצוא את הקאץ' הכלכלי אוף טופיק 8
H איך למצוא ח"פ של מרפאת שיניים עם קוד תאגיד לצורך תביעה קטנה אוף טופיק 3
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
I איפה ניתן למצוא דמי ניהול של תעודות סל שוק ההון 5
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מסודר כלכלית ואלהורי - מתקשה למצוא משמעות בחיים התפתחות אישית 86
tomer111 איך למצוא מחיר אג״ח בארץ דרך googlefinance google spreadsheet שוק ההון 1
P איך למצוא מנתח מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 23
M מנסה למצוא תוכנה לעסק. אוף טופיק 22
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
R איפה אני יכול למצוא חומר מרוכז כל העולם הזה? שוק ההון 22
N למצוא כיוון התפתחות אישית 5

נושאים דומים

Back
למעלה