• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי)

ישראלי ממוצע

משתמש סולידי
דירוג
11
שלום,

כבר פתחתי פוסטים כאן בעבר לגבי הנושא הזה, ולקחתי בחשבון את מה שהציעו לי כאן (לחפש משרות סטודנט וכו') אבל שום דבר לא מצליח לי לצערי.

אציין שוב (כפי שציינתי בפוסטים הקודמים) שסיימתי תואר ראשון בכלכלה בפברואר האחרון, ניסיתי הכול מהכול ועדיין לא מצליח למצוא עבודה.

משרות סטודנט - חלק מהמעסיקים מעדיפים להעסיק אנשים שהם בפועל סטודנטים (ואני כבר לא סטודנט), ואחרים פשוט לא חוזרים אליי.

אני אפילו הצעתי שיעסיקו אותי מבלי לשלם לי, כלומר שאעבוד ללא שכר (כדי לצבור ניסיון וכו'), אבל אמרו לי שזה לא חוקי (לא ידעתי) אז ירדתי מזה, אז אחרי זה הצעתי שאעבוד בשכר נמוך ועדיין לא חוזרים אליי (אמרו לי שזה בגלל שזה לא עובד ככה, המעסיקים פשוט יעדיפו עובד/ת שי/תתאים להם וישלמו לו/ה בהתאם, או שלא יעדיפו ולא יעסיקו בכלל בלי קשר לשכר, לא יודע אם זה נכון).

חשבתי שאולי הבעיה היא בי, לכן ביקשתי מאנשים שמבינים בקורות חיים שיבדקו את קורות חיים, כולם אמרו שהקורות חיים בסדר גמור, אני אפילו פניתי לשכנה שלי שהיא עובדת בחברת השמה מסוימת והיא אמרה שהקורות חיים בסדר גמור.

אני אפילו לומד ומתרגל Excel באינטרנט, ואני די שולט בחומר (אני אפילו יודע פונקציות כולל IF ו-VLOOKUP, אני יודע PivotTable ועוד ועוד ועוד), אני שוקל אם גם ללמוד SQL וכו' אבל לא יודע אם זה שווה את הזמן שלי בגלל שלא חוזרים אליי ממקומות עבודה מה שיכול למצב כזה שאעבוד בתפקיד שלא עוסק בכלל ב-SQL ואז אני לא יודע מה יהיה בעתיד, בניגוד ל-Excel שזה מאוד פופולרי (אפילו בתפקידים שלא קשורים לכלכלה אבל אני לא שואף לתפקידים האלה כמובן, בינתיים).

חשבתי לעבור למרכז (אני גר בצפון) כי חשבתי ששם יותר קל למצוא עבודה, אבל מסתבר ששם השוק העבודה (בתחום שלמדתי כמובן) יותר מוצף (כלומר, היחס שם הוא כזה שיש יותר אנשים לתפקיד אחד), אז ויתרתי.

אני שוקל אם לשלוח קורות חיים לתפקידים של מנהל חשבונות, הבנתי בדרישות שלהם שהם דורשים בוגרי הנה"ח סוג 1+2 או 3, אחרי זה ביררתי מה לומדים בהנה"ח סוג 1+2 ו-3 והבנתי שיש לי ידע בזה לדעתי (אם אני לא טועה כמובן), בגלל שעשיתי קורסים בסיסיים של חשבונאות בתואר ראשון שבכלכלה (יסודות החשבונאות, חשבונאות ניהולית, וניתוח דוחות), ומה שלמדתי זה הרבה מעבר למה שלומדים בהנה"ח סוג 1+2 ו-3, אז מה אתם חושבים? כדאי להתחיל שם ולהתפתח?

אני גם שוקל אם לעשות תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וניהול פיננסי, כדי להרחיב את הידע בעולם הפיננסי וקורסים אחרים שקשורים לכלכלה וניהול פרויקטים ומשאבים, ולחזק עוד יותר את ההבנה הכלכלית (לא ברמה של תואר שני בכלכלה כמובן אבל שם זה יותר מתאים למחקר אם אני לא טועה אז אין לי מה לחפש שם), זה סוג של השלמת ידע (השלמה של תואר ראשון בכלכלה), ככה אני מרגיש (לפי הסילבוס שראיתי), וגם כדי להגדיל את הסיכוי בלמצוא עבודה, אז מה אתם חושבים?

אני מתנצל אם כתבתי המון, ניסיתי לקצר כמה שיותר... אשמח להצעות בבקשה, תודה רבה.

עד אז אני אמשיך לשלוח קורות חיים כמובן...

אבל אמרו לי שזה לא חוקי (לא ידעתי) אז ירדתי מזה,
אני אפילו לומד ומתרגל Excel באינטרנט
חשבתי לעבור למרכז (אני גר בצפון) כי חשבתי ששם יותר קל למצוא עבודה, אבל מסתבר ששם השוק העבודה (בתחום שלמדתי כמובן) יותר מוצף (כלומר, היחס שם הוא כזה שיש יותר אנשים לתפקיד אחד), אז ויתרתי.

בתור מגייס לשעבר שגייס הרבה כלכלנים, שלושת הנקודות הללו צדו את תשומת ליבי.

ברור שעניין העבודה ללא שכר פחות אקטואלי וגם ברור שכלכלן בלי Excel זה כמו כדורגלן בלי רגליים כיום. גם מגייסים לומדים ומשתמשים באקסל לצורך העניין. כיום אקסל נחשב לכלי דיי בסיסי לפי מיטב הבנתי. מניח שאתה מצפה לקבל בתהליכי המיון למקומות העבודה משימות בית באקסל?

לדעתי מוטב שתתחיל להקדיש זמן גם ללימוד SQL. להבנתי, בשלב זה או אחר בשביל להתקדם בקריירה הכלכלנים כיום לומדים את זה. גם שאלתי בראיונות לגבי זה. רק אסייג, בשלב זה המאמץ ללמוד SQL לא צריך לבוא בהכרח על חשבון המאמץ למצוא עבודה או להתכונן לראיונות וכו'. ניסיון זה דבר חשוב.

לגבי מעבר למרכז אכן נשמע רעיון אפקטיבי. לדעתי ההסתברות למצוא בה עבודה תגדל דרמטית, אולי לא משרה ראשונה עליה חלמת אבל בשלבים הראשונים לא מתקטננים על יותר מידי. לעתים גם חלים שינויים בפאן החברתי ובאורח החיים כשעוברים למרכז, ובהתאמה, גם היצע אפשרויות התעסוקה גדל.

כמו כן, שווה לברר מה קורה ב-LinkedIn, לעקוב אחרי אנשים שמפרסמים תכנים לכלכלנים מתחילים, שמדברים על מציאת עבודה לכלכלנים ואף לשלוח הודעות אישיות למנהל/ות HR בהנחה שאישרו את חברותך. לעתים הם עשויים לשאול אותך אם תרצה שיעבירו בהסכמתך את קורות החיים לקולגות שדווקא כן מחפשות כלכלנים ללא ניסיון.

הרבה בהצלחה בחיפוש העבודה ובתחילת החיים האמיתיים :]

נערך לאחרונה ב:
כמה רעיונות -
1. לנסות להיכנס גם למשרות זמניות
2. להצטרף לכל פורום ישראלי לכלכלנים בכל פלטפורמה
3. ללכת לכנסים למחפשי עבודה ועד מקצועיים
4. להשתתף בוובינרים
5. ללמוד נושא משיק כמו ייעוץ מס
6. לשמור על קשר עם בוגרי המסלול ולהבין איך מצאו עבודה
7. ללמוד להשתמש באפליקציות האלה:
power bi
power app
power automate
8. לקרוא דוחות כספיים של חברות גדולות, בינלאומיות עדיף, ולשאול את עצמך מה הבנת ומה לא ולהשלים פערי ידע למשל במימון

בהצלחה! פעם גם אני הייתי בוגרת כלכלה חד חוגי וזה לא היה פשוט למצוא עבודה גם לפני כ 20 שנה

שלום,

כבר פתחתי פוסטים כאן בעבר לגבי הנושא הזה, ולקחתי בחשבון את מה שהציעו לי כאן (לחפש משרות סטודנט וכו') אבל שום דבר לא מצליח לי לצערי.

אציין שוב (כפי שציינתי בפוסטים הקודמים) שסיימתי תואר ראשון בכלכלה בפברואר האחרון, ניסיתי הכול מהכול ועדיין לא מצליח למצוא עבודה.

משרות סטודנט - חלק מהמעסיקים מעדיפים להעסיק אנשים שהם בפועל סטודנטים (ואני כבר לא סטודנט), ואחרים פשוט לא חוזרים אליי.

אני אפילו הצעתי שיעסיקו אותי מבלי לשלם לי, כלומר שאעבוד ללא שכר (כדי לצבור ניסיון וכו'), אבל אמרו לי שזה לא חוקי (לא ידעתי) אז ירדתי מזה, אז אחרי זה הצעתי שאעבוד בשכר נמוך ועדיין לא חוזרים אליי (אמרו לי שזה בגלל שזה לא עובד ככה, המעסיקים פשוט יעדיפו עובד/ת שי/תתאים להם וישלמו לו/ה בהתאם, או שלא יעדיפו ולא יעסיקו בכלל בלי קשר לשכר, לא יודע אם זה נכון).

חשבתי שאולי הבעיה היא בי, לכן ביקשתי מאנשים שמבינים בקורות חיים שיבדקו את קורות חיים, כולם אמרו שהקורות חיים בסדר גמור, אני אפילו פניתי לשכנה שלי שהיא עובדת בחברת השמה מסוימת והיא אמרה שהקורות חיים בסדר גמור.

אני אפילו לומד ומתרגל Excel באינטרנט, ואני די שולט בחומר (אני אפילו יודע פונקציות כולל IF ו-VLOOKUP, אני יודע PivotTable ועוד ועוד ועוד), אני שוקל אם גם ללמוד SQL וכו' אבל לא יודע אם זה שווה את הזמן שלי בגלל שלא חוזרים אליי ממקומות עבודה מה שיכול למצב כזה שאעבוד בתפקיד שלא עוסק בכלל ב-SQL ואז אני לא יודע מה יהיה בעתיד, בניגוד ל-Excel שזה מאוד פופולרי (אפילו בתפקידים שלא קשורים לכלכלה אבל אני לא שואף לתפקידים האלה כמובן, בינתיים).

אני שוקל אם לשלוח קורות חיים לתפקידים של מנהל חשבונות, הבנתי בדרישות שלהם שהם דורשים בוגרי הנה"ח סוג 1+2 או 3, אחרי זה ביררתי מה לומדים בהנה"ח סוג 1+2 ו-3 והבנתי שיש לי ידע בזה לדעתי (אם אני לא טועה כמובן), בגלל שעשיתי קורסים בסיסיים של חשבונאות בתואר ראשון שבכלכלה (יסודות החשבונאות, חשבונאות ניהולית, וניתוח דוחות), ומה שלמדתי זה הרבה מעבר למה שלומדים בהנה"ח סוג 1+2 ו-3, אז מה אתם חושבים? כדאי להתחיל שם ולהתפתח?

אני גם שוקל אם לעשות תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וניהול פיננסי, כדי להרחיב את הידע בעולם הפיננסי וקורסים אחרים שקשורים לכלכלה וניהול פרויקטים ומשאבים, ולחזק עוד יותר את ההבנה הכלכלית (לא ברמה של תואר שני בכלכלה כמובן אבל שם זה יותר מתאים למחקר אם אני לא טועה אז אין לי מה לחפש שם), זה סוג של השלמת ידע (השלמה של תואר ראשון בכלכלה), ככה אני מרגיש (לפי הסילבוס שראיתי), וגם כדי להגדיל את הסיכוי בלמצוא עבודה, אז מה אתם חושבים?

אני מתנצל אם כתבתי המון, ניסיתי לקצר כמה שיותר... אשמח להצעות בבקשה, תודה רבה.

עד אז אני אמשיך לשלוח קורות חיים כמובן...
זו תקופה קשה בשוק ואתה מחפש עבודה במקצוע מוצף ובאזור הצפון שהוא חלש יותר בתפקידים כאלה.
תואר שני לא יעזור לך.

לגבי הנהלת חשבונות, בתחום הזה תמיד חסרים עובדים עם ראש על הכתפיים ואפשר להתקדם יפה גם בלי לימודים נוספים. אם זה מעניין אותך תנסה למצוא עבודה בחברה כמה שיותר רצינית ומצליחה .

עדיף במרכז, יש הרבה יותר עבודות מבדרום.
תואר שני לא יעזור הרבה במיוחד ביחס לעלות שלו.
ללמוד sql זאת לא משימת חיים, זה משהו שאפשר לעשות בכמה שבועות ולהגיע לרמה טובה.

הגעת לראיונות עבודה בתפקידים רלוונטים?
ניסית לפרסם פוסטים בלינקדין עם תוכן כלכלי מעניין כדי לתפוס את העין של מעסיקים פוטנציאליים?

יש הרבה תפקידים שפתוחים לכלכלנים אבל לא כלכלנים קלאסים שיש להם הרבה ביקוש כמו:
סוכני פנסיה
בק אופיס בבתי השקעות
פקידי בנק למיניהם
פקידי משכנתאות בבנק

עדיף במרכז, יש הרבה יותר עבודות מבדרום.
תואר שני לא יעזור הרבה במיוחד ביחס לעלות שלו.
ללמוד sql זאת לא משימת חיים, זה משהו שאפשר לעשות בכמה שבועות ולהגיע לרמה טובה.

הגעת לראיונות עבודה בתפקידים רלוונטים?
ניסית לפרסם פוסטים בלינקדין עם תוכן כלכלי מעניין כדי לתפוס את העין של מעסיקים פוטנציאליים?

יש הרבה תפקידים שפתוחים לכלכלנים אבל לא כלכלנים קלאסים שיש להם הרבה ביקוש כמו:
סוכני פנסיה
בק אופיס בבתי השקעות
פקידי בנק למיניהם
פקידי משכנתאות בבנק
כשלמדתי תואר שני בכלכלה לפני הרבה שנים, גם בתקופה כלכלית לא טובה, סיפרו לי הכלכלנים שאלו רוב ההצעות לבוגרי תואר ראשון בכלכלה.

ניסיתי הכול מהכול ועדיין לא מצליח למצוא עבודה
אל תנסה הכל, תנסה לראות מה תרצה לעשות בעתיד.

כלכלה זה תואר כללי הוא לא מכשיר אותך אבל נותן לך המון ידע.
אני גם שוקל אם לעשות תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וניהול פיננסי
זה לא יקדם אותך, רק יוביל להוצאה כלכלית. כרגע אתה צריך ניסיון

תהליך מציאת עבודה ממוצע:
1. שליחת קו״ח
2. שיחה עם מגייס/ת משאבי אנוש
3. שיחה עם מנהל גיוס (תכלס מישהו מהמקצוע הרלוונטי)
4. מבחן בית
5. עוד שיחה (לפעמים)
6. הצעת עבודה

תנתח באיזה שלב אתה נופל, ולפי זה תדע איך להשתפר. לדוגמא:
שלחת מלא קוח בלי שום טלפון -> שפר את הקוח
מגיע למבחן בית ולא ממשיך הלאה -> תשפר את הכישורים הרלוונטים (אקסל?)
וכן הלאה

בנוסף להצעות שכתבו, תגיש קו"ח גם לעבודות במרכז. יש עבודות שהן היברידיות ועובדים כמה ימים מהבית\מקסימום תעבור למרכז (מכיוון שכתבת שזה מהלך ששקלת לעשות).
תנסה לחפש בחברות השמה כמו G-STAT. אתה יכול לחפש בנוסף בכל בתי ההשקעות\בנקים\חברות ביטוח אם מחפשים עובדים באתר שלהם

אם שוק ההון מעניין ויש לך סבלנות לסטאז' אז כבוגר כלכלה אתה פטור מ-3 בחינות היסוד של רשות ניירות ערך (כלכלה חשבונאות ומימון), זה קיצור דרך משמעותי בדרך לרישיון ייעוץ השקעות ואפילו ניהול תיקי השקעות.

תחשוב אולי על הסבה להייטק. הסבה כזו שהיא קרובה לתחום עיסוקך, ניתוח ניתונים וסטטיסטיקות.
כמו Power bi.

אני אומר זאת מתוך היכרות דלה ומאוד בסיסית.

היי מתנצל על ההקפצה. אני אמור להתחיל תואר חד חוגי בכלכלה וניהול, גם אני מהצפון, ואני חושש מכך שלא אמצע עבודה בעתיד, בטח ובטח בצפון. ראיתי את הנושא שלך שחיפשתי מידע על לימודי אקסל בפורום...

חייב לשאול - יש התקדמות? אשמח לעדכון בהחלטות, חרטות ורעיונות שלך. המון בהצלחה בכל מקרה!

היי מתנצל על ההקפצה. אני אמור להתחיל תואר חד חוגי בכלכלה וניהול, גם אני מהצפון, ואני חושש מכך שלא אמצע עבודה בעתיד, בטח ובטח בצפון. ראיתי את הנושא שלך שחיפשתי מידע על לימודי אקסל בפורום...
למה אתה הולך ללמוד את התואר הזה?
במה אתה רוצה לעסוק לאחר התואר?

תואר זאת בסך הכל עוד דרך להגיע ליעד שלך, לדעתי צריך להבין במה רוצים לעסוק לפני שמתחילים תואר

למה אתה הולך ללמוד את התואר הזה?
במה אתה רוצה לעסוק לאחר התואר?

תואר זאת בסך הכל עוד דרך להגיע ליעד שלך, לדעתי צריך להבין במה רוצים לעסוק לפני שמתחילים תואר
בהחלט צודק. אני בתהליכים לנסות לשנות עוד לפני תחילת הסמסטר למדמ"ח, ולהשאיר את שוק ההון כתחביב.
רציתי להתעסק בשוק ההון, אבל עושה רושם שזה הרבה יותר עבודה וגם התמורה (משכורת) נמוכה יותר. שלא לדבר על אילוצים גיאוגרפים.

בעקבות המלחמה ודחיית הלימודים התפנה לי זמן לקרוא לא מעט והבנתי שאני לא בכיוון עם התואר (למטרות שלי), ולכן אני כנראה משנה מסלול, אם המכללה תסכים לכך.

מקצועות שהייתי רוצה להתעסק בהן הם אנליטיקה כזאת או אחרת, שוק ההון, ייעוץ (הבנתי שנחוץ לימודים נוספים). בהחלט רצוי להבין במה רוצים לעסוק לפני שמתחילים תואר.
די התעוררתי על החיים בגיל מאוחר לאחר משבר ארוך. לכן החלטתי ללכת על תואר במשהו שמעניין אותי, די בפזיזות וללא מספיק מחקר על היום שאחרי. ברוח התקופה... הקונספציה שלי נשברה.

בהחלט צודק. אני בתהליכים לנסות לשנות עוד לפני תחילת הסמסטר למדמ"ח, ולהשאיר את שוק ההון כתחביב.
רציתי להתעסק בשוק ההון, אבל עושה רושם שזה הרבה יותר עבודה וגם התמורה (משכורת) נמוכה יותר. שלא לדבר על אילוצים גיאוגרפים.

בעקבות המלחמה ודחיית הלימודים התפנה לי זמן לקרוא לא מעט והבנתי שאני לא בכיוון עם התואר (למטרות שלי), ולכן אני כנראה משנה מסלול, אם המכללה תסכים לכך.

מקצועות שהייתי רוצה להתעסק בהן הם אנליטיקה כזאת או אחרת, שוק ההון, ייעוץ (הבנתי שנחוץ לימודים נוספים). בהחלט רצוי להבין במה רוצים לעסוק לפני שמתחילים תואר.
די התעוררתי על החיים בגיל מאוחר לאחר משבר ארוך. לכן החלטתי ללכת על תואר במשהו שמעניין אותי, די בפזיזות וללא מספיק מחקר על היום שאחרי. ברוח התקופה... הקונספציה שלי נשברה.
מצד אחד אתה אומר שאתה מנסה לעבור למדמח, מצד שני שאתה רוצה לעסוק באנליטיקה, שוק ההון וכו.

לסיים את התואר (לא משנה איזה תואר יהיה) הוא לא מתכון בטוח לקריירה בתחום, במיוחד כאשר אתה מסיים במכללה, שוק התעסוקה לא נותן יותר מידי הערכה למכללות. לכן כדאי שתהיה הרבה יותר נעול על מה אתה רוצה, אחרת תתקשה למצוא את עצמך ולהשקיע את המאמץ הנדרש.

שנים א' וב' בתואר ראשון בכלכלה הן שנים מנפות, כלומר, תוכנית הלימודים קשה במיוחד במטרה לסנן את מי שלא רציני. בהמשך מורידים הילוך.
מקצועות שהייתי רוצה להתעסק בהן הם אנליטיקה כזאת או אחרת, שוק ההון, ייעוץ (הבנתי שנחוץ לימודים נוספים)
נשמע שעדיף לך ללמוד חשבונאות או מנהל עסקים מאשר תואר כללי ולא-מתחייב כמו כלכלה (אומר את זה כסטודנט לכלכלה בעצמי).

נשמע שעדיף לך ללמוד חשבונאות או מנהל עסקים מאשר תואר כללי ולא-מתחייב כמו כלכלה (אומר את זה כסטודנט לכלכלה בעצמי).
מה תואר במנהל עסקים יתן לו ביום שאחרי שתואר בכלכלה לא יתן?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
א לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה? התפתחות אישית 10
C לא מצליח למצוא עבודה התפתחות אישית 33
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
S שאלת מס שבח (לא מצליח למצוא תשובה) נדל"ן 10
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 27
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
S סתם מחשבה שעלתה לי וקשה לי למצוא את הקאץ' הכלכלי אוף טופיק 8
H איך למצוא ח"פ של מרפאת שיניים עם קוד תאגיד לצורך תביעה קטנה אוף טופיק 3
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
I איפה ניתן למצוא דמי ניהול של תעודות סל שוק ההון 5
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מסודר כלכלית ואלהורי - מתקשה למצוא משמעות בחיים התפתחות אישית 86
tomer111 איך למצוא מחיר אג״ח בארץ דרך googlefinance google spreadsheet שוק ההון 1
P איך למצוא מנתח מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 23
M מנסה למצוא תוכנה לעסק. אוף טופיק 22
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
R איפה אני יכול למצוא חומר מרוכז כל העולם הזה? שוק ההון 22

נושאים דומים

Back
למעלה