• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חוות דעת על רשת סלולרית זולה

זה החברה בעצמה טוענת. אין הצעה לעשות חבילות ולהישאר עם אותו סים. אולי המספר שקיבלת מציע לך לעשות חבילת eSIM שלהם או בכלל של צד ג'.
מרוב שזה נשמע לי הזוי, החלטתי לבדוק. בדף רשום שזה ללקוחות כל החברות, כך שחשדתי שהסים הוא בשבילם.

לאחר כניסה לאזור האישי לאתר, יש אפשרות לבחור ולרכוש חבילות שיחה/גלישה בחו"ל. זה כל כך פשוט, שבטעות רכשתי ועכשיו אני צריך לפנות אליהם בשביל לבטל...

כך שחשדתי שהסים הוא בשבילם.
הממ.. לא חשבתי על הכיוון הזה. אז אתה אומר שרכשת חבילה ואין לך שוב הוראה להחליף סים? מבלבל מאוד הצורה שהם מציגים את זה.

הממ.. לא חשבתי על הכיוון הזה. אז אתה אומר שרכשת חבילה ואין לך שוב הוראה להחליף סים? מבלבל מאוד הצורה שהם מציגים את זה.
שלום ותודה שבחרת ב-019 מובייל. אישור הזמנת שירותי נדידה מספר: ***********. המנוי רכש חבילות בסך: 40 ש"ח. סך תכולת החבילות: אינטרנט 0 מגה , שיחות 50 דקות, מסרונים 0 יחידות . נא לוודא כי גלישת נתונים בנדידה מופעלת במכשירך.. והמכשיר מוגדר על חיפוש רשת אוטומטי. בכל עת ניתן לחייג 055-9310000 בכדי להתעדכן ביתרה העומדת לרשותך. בכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-019-019. בכל שאלה מחו"ל ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ לטלפון 055-988-2717. תודה וטיסה נעימה

טוב אז עברתי מפלאפון ל019 באחלה מחיר וחבילה עם 5G ואז גיליתי לתדהמתי שהם חוסמים לי את האפשרות לצפות באפליקציות וידאו כמו קשת TV ודומיהן. בהתחלה חשבתי שאולי אתר הסלולאר עמוס אבל כשבדקתי בשעת בוקר מוקדמת הבנתי שפשוט חוסמים שם את השירות. לא מבין מה הקטע לתת חבילה של מאות ג'יגה עם 5G ולא לאפשר לך לראות וידאו. מישהו נתקל בזה?

חוסמים לי את האפשרות לצפות באפליקציות וידאו כמו קשת TV ודומיהן.
האם האפליקציות האלו הן רשמיות של ערוצי השידור?

האם האפליקציות האלו הן רשמיות של ערוצי השידור?
כן. לדעתי הם חוסמים את כל ה streaming. במקרה שלי זה היה קשת TV אבל הילדים התלוננו גם על אחרות. לדעתי הם כנראה משלמים לפרטנר לפי צריכה ולכן מנויים שמשמתמשים בהרבה data עלולים לגרום להם להפסדים. @bigbang יכול לבדוק אם אתה מצליח לראות streaming על סלולאר?

כן. לדעתי הם חוסמים את כל ה streaming. במקרה שלי זה היה קשת TV אבל הילדים התלוננו גם על אחרות. לדעתי הם כנראה משלמים לפרטנר לפי צריכה ולכן מנויים שמשמתמשים בהרבה data עלולים לגרום להם להפסדים. @bigbang יכול לבדוק אם אתה מצליח לראות streaming על סלולאר?
נטפליקס עובד אצלי, תבדוק. אין לי אפליקציות של אלו שהזכרת.
ההימור שלי הוא שאתה מקבל כתובת IP שמזוהה ככתובת חו''ל ולכן נחסמת ע"י קשת ודומותיה.

גם אני עברתי אליהם, הייתי צריך להתקשר באופן ספציפי כדי שיאפשרו לעשות נקודת גישה אישית (hotspot) מהפלאפון ובנוסף אין אפשרות להשתמש בשירותים כמו imassage או FaceTime (הם טוענים שהם לא חוסמים את זה, אבל לפי אפל זה תלוי באישור שלהם).

גם אני עברתי אליהם
עזבתי אותם ועברתי לפרטנר (עם esim הכל בקלי קלות). לא הצלחתי בשום אופן לראות סטרימינג בקשת TV וב IPTV באייפון. בדקתי גם באייפון של אשתי והבעיה חזרה על עצמה. שרות הלקוחות לא הבין מה אני רוצה. ברגע שהחלפתי לפרטנר הכל הסתדר.

עזבתי אותם ועברתי לפרטנר (עם esim הכל בקלי קלות). לא הצלחתי בשום אופן לראות סטרימינג בקשת TV וב IPTV באייפון. בדקתי גם באייפון של אשתי והבעיה חזרה על עצמה. שרות הלקוחות לא הבין מה אני רוצה. ברגע שהחלפתי לפרטנר הכל הסתדר.
בדקתי עם 12+ (זה מה שמצאתי כשחיפשתי קשת...) ועובד לי... (אני לא ב-5G)
נטפליקס עבד אצלך?

כמה אתה משלם לפרטנר?

בדקתי עם 12+ (זה מה שמצאתי כשחיפשתי קשת...) ועובד לי... (אני לא ב-5G)
נטפליקס עבד אצלך?

כמה אתה משלם לפרטנר?
אתה עם אייפון? עד כמה שיישמע מוזר, באנדרואיד של הבן שלי אין בעיה. באייפונים לא עובד, לא ב5G ולא ב4G. החבילה ב019 היתה 5G ב26 שקלים. בפרטנר אני משלם עכשיו 39 בלי 5G. הציעו לי להעביר את כל המשפחה ב30 אבל אחרי שנה המחיר מתעדכן ואין לי כוח להתעסק עם זה. שאר בני המשחה שלי ב019 משלמים 20.

אתה עם אייפון? עד כמה שיישמע מוזר, באנדרואיד של הבן שלי אין בעיה. באייפונים לא עובד, לא ב5G ולא ב4G. החבילה ב019 היתה 5G ב26 שקלים. בפרטנר אני משלם עכשיו 39 בלי 5G. הציעו לי להעביר את כל המשפחה ב30 אבל אחרי שנה המחיר מתעדכן ואין לי כוח להתעסק עם זה. שאר בני המשחה שלי ב019 משלמים 20.
אני עם אנדרואיד. באמת מוזר...

אני עם אנדרואיד. באמת מוזר...
שברתי את הראש על זה יומיים עד שנמאס לי. ניסיתי כל דבר שיכלתי לחשוב עליו. 4G, 5G, התקנה מחדש של האפליקציה, VPN, הגדרות APN, שיחות עם שרות הלקחות גם של 019 וגם של Keset TV. כלום לא עבד. גורנישט.

שברתי את הראש על זה יומיים עד שנמאס לי. ניסיתי כל דבר שיכלתי לחשוב עליו. 4G, 5G, התקנה מחדש של האפליקציה, VPN, הגדרות APN, שיחות עם שרות הלקחות גם של 019 וגם של Keset TV. כלום לא עבד. גורנישט.
ניסית נטפליקס? אם, באיזו מדינה הוא זיהה אותך?

אצלי למשל באפליקציה (גם בטלוויזיה) יש קטגוריות כמו Top 10 in Israel today... בחיבור עם VPN זה משתנה למדינה ממנה ה-VPN מגיע...

הייתי בודק גם אם האפליקציה המדוברת עובדת עם VPN כשמחוברים לוויפיי (אותו שרת איתו זה לא עובד כשמחוברים בסלולר).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
L חוות דעת על תמהיל משכנתא + מיקוח ריביות נדל"ן 8
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
D חוות דעת על השקעה ל 10 שנים שוק ההון 2
G חוות דעת על תכנית השקעה ל25 שנים שוק ההון 26
B חוות דעת על בתי השקעות אוף טופיק 7
N הערכה מחדש - חוות דעת על תיק שוק ההון 25
S סוחר מתחיל - תיק עצמאי חוות דעת. שוק ההון 12
א חוות דעת לתיק השקעות שוק ההון 4
ב חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 30
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
jinjiy חוות דעת - מה הצעד שהייתם לוקחים? נדל"ן 33
A חוות דעת תמהיל משכנתא נדל"ן 7
N תיק השקעות - חוות דעת שוק ההון 23
השקעה לא מזל חוות דעת על קרן נאמנות חדשה בשוק שוק ההון 6
Y חוות דעת לפני פתיחת תיק שוק ההון 4
B חוות דעת - תמהיל משכנתא נדל"ן 5
O תמהיל משכנתא - חוות דעת נדל"ן 1
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14
B חוות דעת על תיק לזוג בני 65 שוק ההון 7
א חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש ופנסיה) שוק ההון 5
N חוות דעת על תמהיל לרכישה דירה ראשונה נדל"ן 23
T תיק השקעות- חוות דעת שוק ההון 4
T חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 3
I חוות דעת לגבי תיק השקעות שוק ההון 17
א חוות דעת על תיק השקעות שוק ההון 13
י חוות דעת על הצעה למשכנתא נדל"ן 10
C חוות דעת אישית על הספר 'חוק מספר 1' ועל השיטה שמוצגת בו שוק ההון 4
C חוות דעת *אישית* על הספר 'חוק מספר 1' והשיטה שמוצגת בו שוק ההון 0
B תיק השקעות ראשון - חוות דעת שוק ההון 4
G חוות דעת תיק ההשקעות הראשון שלי שוק ההון 2
T חוות דעת - תיק השקעות ראשון שלי שוק ההון 6
pasta חוות דעת על תיק השקעות חדש שוק ההון 11
H חוות דעת בנוגע לריביות משכנתא צרכנות פיננסית 4
D חוות דעת תיק השקעות - התיק של DOR22 שוק ההון 16
stamEhad חוות דעת על תיק השקעות ראשון לבת זוגי שוק ההון 14
stamEhad חוות דעת תיק קיים של הייטקיסט בן 32 - מחפש את השינויים הנכונים שוק ההון 14
נירוש צריך חוות דעת לגבי PEPPER פוסטים מאיכות נמוכה 17
O התיק (הראשון) שלי - חוות דעת, הערות והתייחסויות יתקבלו באהבה שוק ההון 10
E חוות דעת והצעות לשיפור ההשקעות לחסוך מתחיל וצעיר שוק ההון 9
T חוות דעת IRA - הלמן מול הפניקס/אקסלנס שוק ההון 18
Y חוות דעת - מיטב דש שוק ההון 22
Y חוות דעת על תיק השקעות פשוט מני"ע נסחרים בשקלים שוק ההון 3
A חוות דעת תיק השקעות ראשון שוק ההון 1
חורש חוות דעת על בניית תיק עם שילוב שוק מקומי שוק ההון 6
נ חוות דעת על תיק השקעות + שאלה על אג"ח שוק ההון 11
S חוות דעת על תמהיל השקעה עבור הכנסה שוטפת ויציבה + פיזור סיכונים שוק ההון 3
D חוות דעת על תיק השקעות ושאלה על איזון עם IRA שוק ההון 8
T חוות דעת על מסלול מסויים התפתחות אישית 3