• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קניית יאכטה למגורים כדי לחסוך

• פותח הנושא Sp0
  • פורסם בתאריך
או שנותנים לכל האזרחים גישה לחוף, אזורי מחייה לבעלי החיים
אם סבא שלי והחברים שלו היו מודאגים מאזורי המחייה של בעלי החיים בארץ לפני 100 שנה, לא הייתה לך היום מדינה. אתה מוזמן לטייל לחופי ישראל (לא רק בתל אביב), אני עושה את זה לא מעט, במשך שעות. יש במרכז הארץ וצפונה רצועות חוף נטושות שלא מעניינות אף אחד. יש חופים כל כך נטושים מרחק הליכה מנתניה, עד שאנשים מסתובבים בהם ערומים באמצע היום.

אין אפשרות לבית בלי ממ''ד
מי אמר לך שטות כזו?
יש המון בתים ישנים בלי ממ"ד - תרכוש אחד ו/או/ תשכור.
אתה יכול לזרוק עוגן ולעגון... אייבי נתן עשה את זה שנים.

אם סבא שלי והחברים שלו היו מודאגים מאזורי המחייה של בעלי החיים בארץ לפני 100 שנה
אם לסבתא שלי היו גלגלים, הייתי חוסך על קבר.
וכן, גם סבא שלי עסק בבניה בזמנו.

היום יש יותר מודעות.
נגיד לצבי ים שמטילים ביצים בחוף והצאצאים שהולכים לאיבוד כי האורות מהעיר הסמוכה מבלבלת אותם.
לעובדה שיש חומרי ריסוס שעדיף לא להשתמש בהם (כי לא מתפרקים) או שאולי עדיף הדברה ביולוגית.

פעם גם חשבו שלשתול אקליפטוס מייבש ביצות.
איזה מזל שהתקדמנו מאז.

יש במרכז הארץ וצפונה רצועות חוף נטושות שלא מעניינות אף אחד. יש חופים כל כך נטושים מרחק הליכה מנתניה, עד שאנשים מסתובבים בהם ערומים באמצע היום.
אז תעגון בהן.

אז תעגון בהן.
אני לא צריך לעגון, אין לי יאכטה ויש לי איפה לגור. אני רוצה לאפשר לאנשים כאן לחיות כמו שהם רוצים, להביא עוד תיירים והון למדינה כדי שלאנשים יהיו יותר מקורות הכנסה. אתה חייב להשתחרר מרגש הקינאה הבסיסי שמניע סוציאליסטים. כשלמישהו יותר טוב, זה לא אומר בהכרח שלך צריך להיות יותר רע.

אני רוצה לאפשר לאנשים כאן לחיות כמו שהם רוצים
אז תגיד שהרגולציה הנוכחית לא מתאימה לך.
גם אני הייתי רוצה לבנות 120% על השטח שלי והתפרע עם סוג הגימור, צורת הגג..
מה לעשות?
רגולציה.

להביא עוד תיירים והון למדינה כדי שלאנשים יהיו יותר מקורות הכנסה.
זה נוגד את עקרונות הממשלה הנוכחית, לא יקרה.

אייבי נתן עגן עם אוניה מחוץ למימי חופין, עוגן בעומק 40 מטר. אוניה שמסוגלת לזה עולה הרבה יותר מדירה.
בגלל שלעוגן היה חבל ארוך יותר מ-40 מטר?
חבל זה חבל... מחיר פר מטר.

אישית יצא לי מהים בשירות הצבאי, אבל אני בטוח שעם רשיון סקיפר הייתי בכיוון של "נווד דיגיטלי" ולא קשור למדינה ספציפית במזרח התיכון.

בגלל שלעוגן היה חבל ארוך יותר מ-40 מטר?
חבל זה חבל... מחיר פר מטר.
עגינה לא עובדת כך. נדרשת משקולת רצינית בעומק, או עוגן עם שרשרת באורך 3 פעמים העומק שזה לא פרקטי בכזה עומק.

והתנאים בים פתוח מאוד קשים למגורים ביאכטה. נסה לחשוב על גלים של 3 מטר.

זוכר גלים של 6 מטר וקצין פסיכי יצא לים כשכולם מסביב בורחים לרציף.

מי שרוצה לבנות לעצמו מבנה מגורים בלי רגולציה - מציע להקים ישוב בדואי איפשהו.

מי רוצה להצטרף לחמולה ?

משלמים סכום הצטרפות = פרוטקשן לחמולה השכנה ע''מ שיגנו עלינו
מקרטל רמ''י וחיילי מאפיית הקרקעות
חיסכון משוער כמליון וחצי לדירה חדשה בבניה עצמית

נשק אישי חובה

תראה מי שמחפש לדפוק את הראש בקיר ימצא תמיד שבסוף הראש כואב.
אתה רוצה לגור במקום מתורבת - יש לזה מחיר.
אתה לא רוצה לשלם? גם לזה יש מחיר.

מי רוצה להצטרף לחמולה ?

משלמים סכום הצטרפות = פרוטקשן לחמולה השכנה ע''מ שיגנו עלינו
מקרטל רמ''י וחיילי מאפיית הקרקעות
חיסכון משוער כמליון וחצי לדירה חדשה בבניה עצמית

נשק אישי חובה
"העולם הוא כמו ברית מילה - הקטנים בוכים והגדולים אוכלים עוגות"

איך אף אחד עוד לא הזכיר את זה:

אני לא צריך לעגון, אין לי יאכטה ויש לי איפה לגור. אני רוצה לאפשר לאנשים כאן לחיות כמו שהם רוצים, להביא עוד תיירים והון למדינה כדי שלאנשים יהיו יותר מקורות הכנסה. אתה חייב להשתחרר מרגש הקינאה הבסיסי שמניע סוציאליסטים. כשלמישהו יותר טוב, זה לא אומר בהכרח שלך צריך להיות יותר רע.

בישראל אי אפשר שכל אחד יחייה כמו שהוא רוצה. אנחנו מדינה קטנה וצפופה עם ריבוי אוכלוסיה חריג ב-OECD ולא יכולים לתמוך בסגנונות מחייה אלטרנטיביים במיוחד כאשר מדובר בסגנון מחייה שמצריך השתלטות על משאב מוגבל מאוד כמו רצועת החוף של ישראל. מצד שני אם תרצה לתקוע קראון בנגב יש לא מעט ישובים קטנים שיאפשרו לך להצטרף.

אגב, תיירים באים לישראל בגלל המקומות הקדושים, ים המלח (הגוסס שלנו), נהר הירדן, נצרת, בית לחם ועוד. מי שמחפש חוף יש מקומות הרבה יותר טובים מישראל בשביל זה.

בישראל אי אפשר שכל אחד יחייה כמו שהוא רוצה. אנחנו מדינה קטנה וצפופה עם ריבוי אוכלוסיה חריג ב-OECD
שמעת על סינגפור? מדינה צפופה פי כמה מישראל, שלא משתמשת בתירוץ הזה כדי לא לאפשר פיתוח של הנוף, להיפך, היא העבירה קרקע להשתלטה על אזורים גדולים של ים על מנת לבנות עוד.

אגב, תיירים באים לישראל בגלל המקומות הקדושים, ים המלח (הגוסס שלנו), נהר הירדן, נצרת, בית לחם ועוד. מי שמחפש חוף יש מקומות הרבה יותר טובים מישראל בשביל זה.
או במילים אחרות, לא אפשרנו לפתח כאן כמעט שום דבר, אז תיירים באים הנה רק כדי לראות מקומות שקיימים אלפי שנים.

שמעת על דובאי? לשם אף אחד לא הגיע לפני 30 שנה, הם הפכו את עצמם לאטרקטיבים למשקיעים, הקימו פרוייקטים ענקיים, והיום הם מגנט למשקיעים ותיירים.

שוב, המקור לצורת המחשבה שלך היא הקינאה הסוציאליסטית, האמונה שהחיים הם משחק סכום אפס, האמונה שאם מישהו יחנה כאן יאכטה, זה יפגע בך. זה משהו שתבוע עמוק בהוויה הישראלית.

או במילים אחרות, לא אפשרנו לפתח כאן כמעט שום דבר, אז תיירים באים הנה רק כדי לראות מקומות שקיימים אלפי שנים.

מעולה. בדיוק כמו באיטליה, צרפת, ספרד, אוסטריה ועוד עשרות מדינות בעולם שמוכרות היסטוריה לתיירים.

שמעת על דובאי? לשם אף אחד לא הגיע לפני 30 שנה, הם הפכו את עצמם לאטרקטיבים למשקיעים, הקימו פרוייקטים ענקיים, והיום הם מגנט למשקיעים ותיירים.

שמעתי. מוזמן לטייל שם. המדינה הזאת זה חור באמצע המדבר שגילו בו נפט. כל הכלכלה שלהם מבוססת על נפט ומאחר והם יודעים שהם חיים על זמן שאול הם משקיעים מאות מיליארדים של oil money בניסיון לפתח אטרקציות. אנחנו לא שם אין לנו כספי נפט, אין לנו עבדים שעובדים 18 שעות ביום בבנייה ואין לנו סיבה להשמיד את ערכי הטבע בשביל עוד קצת תיירים.

שוב, המקור לצורת המחשבה שלך היא הקינאה הסוציאליסטית, האמונה שהחיים הם משחק סכום אפס, האמונה שאם מישהו יחנה כאן יאכטה, זה יפגע בך. זה משהו שתבוע עמוק בהוויה הישראלית.

אין שום קנאה. באמת שלא אכפת לי מהיאכטה של אף אחד במיוחד לאור העובדה שאפשר לקנות סירה שמאפשרת מגורים בעלות של דירת שיכון בנתיבות. אכפת לי מפגיעה בערכי טבע וגזילת שטחים מכלל הציבור לטובת מעטים. מוזמן למרינה באשדוד שנעולה למבקרים וקוטעת את רצועת החוף של העיר.

נערך לאחרונה ב:
שמעתי. מוזמן לטייל שם. לי אין מה לחפש בקניון על סטרואידים באמצע המדבר חוץ מקונקשן ליעדים הרבה יותר מעניינים במזרח.
השאלה היא לא איפה בא לך לטייל אלא איך מייצרים משרות, הון לאזרחי ישראל. את אולי מעדיפה לטייל בהודו, אבל הודים נוהרים לדובאי כדי להנות מהכלכלה ולהרוויח שם שכר שיכול לפרנס את כל המשפחה שלהם.

אין שום קנאה. באמת שלא אכפת לי מהיאכטה של אף אחד. אכפת לי שגוזלים רצועת חוף לטובת מעטים
שוב הדגמת קינאה סוציאליסטית. מארינה כמו שראש עיריית נתניה רצתה להקים, יכולה להביא לכאן תיירים עשירים, כולם יהנו מהפריחה הכלכלית.

השאלה היא לא איפה בא לך לטייל אלא איך מייצרים משרות, הון לאזרחי ישראל. את אולי מעדיפה לטייל בהודו, אבל הודים נוהרים לדובאי כדי להנות מהכלכלה ולהרוויח שם שכר שיכול לפרנס את כל המשפחה שלהם.

ביום שתרוויח 1$ ליום בהודו תטוס לעבוד בדובאי בשביל 5$ ליום בהנחה והמעסיק לא יגנוב לך את הדרכון ויחזקו אותך בתור עבד יחד עם עוד מאות עבדים אחרים. ישראל יכולה להשקיע משאבים בתעשיה שמייצרת יותר הון ופרנסה.

שוב הדגמת קינאה סוציאליסטית. מארינה כמו שראש עיריית נתניה רצתה להקים, יכולה להביא לכאן תיירים עשירים, כולם יהנו מהפריחה הכלכלית.

הבנתי. לילה טוב.

ביום שתרוויח 1$ ליום בהודו תטוס לעבוד בדובאי בשביל 5$ ליום בהנחה והמעסיק לא יגנוב לך את הדרכון ויחזקו אותך בתור עבד יחד עם עוד מאות עבדים אחרים. ישראל יכולה להשקיע משאבים בתעשיה שמייצרת יותר הון ופרנסה.
עוד פעם המשחק סכום אפס והמוסריות המזויפת. בדובאי מייצרים משרות בשביל אסייתים עניים, את רק טסה לשם לראות אותם חיים בעוני, מתענגת על חוויה אותנטית וחוזרת הביתה. את מוזמנת לבדוק מה השכר החציוני והממוצע בדובאי, הוא גבוה מבישראל.

חברים.ות, אפשר לחזור לנושא הדיון? תודה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y קניית דירה להשקעה ב״מחיר למשתכן״ בפרוייקט לאוכלוסיה החרדית נדל"ן 14
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
S קניית ציוד לטרק ארוך אוף טופיק 22
H שאלה בנושא קניית iShares S&P500 שוק ההון 21
R קניית מניות דיבידנד שוק ההון 39
קפיטליסט_מרושע עמלת קניית קרן כספית צרכנות פיננסית 5
P עסקאות קניית קרקע נדל"ן 13
S קניית אג"ח ממשלתי אמריקאי שוק ההון 2
Y קניית נייר ערך העוקב אחרי מחיר SOLANA השקעות אלטרנטיביות 0