• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עוד לא החלטתי למי להצביע ורוצה לשמוע דעות של אחרים

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך
אתה מסיט את הדיון לצורת "הקמפיין" במקום לעיסוק בבעיה. אני חושב שמה שהמפלגות החרדיות עושות "במחשכים" ע"י לקיחת תקציבים, ע"י סידורים של הנחות בארנונה, ע"י תקציבים "לתקציבי אוכל", ע"י מניעה מהיכולת של חרדים לעבוד עד לגיל מסויים על מנת לשמר תלות, ע"י חוסר אידאולגיה חוץ מכסף , חמדנות וכוח אשר מובילים לפי דעתי לנזק אדיר למפעל הציוני הם עשרות מונים יותר חמורים מאשר מה שליברמן עושה.

כמו שאמרתי, ליברמן הוא לא המועמד האידאלי, אני בטח לא אוהב את השימוש במונחים של "מריצות" ו"זבל"...אבל מה שהמפלגות החרדיות והליכוד עושות בעיני, הוא נורא....זה לא ויכוח בקטנה, זה ויכוח על עצם קיום המדינה ואיך היא תראה...מה תהיה איכות החיים(והחיים) בכלל למשפחה שלי , לחברים ולאלו שאכפת לי מהם. הייתי מעדיף מועמד אחר חוץ מליברמן? כן. האם אני מוכן לקבל גם דברים יותר גרועים על מנת שסוף סוף יתמודדו מול המפלגות הנוראיות האלו? חד משמעית.

ובקשר לזה "שהוא משחק לי בראש"...אתה לא מכיר אותי, הייתי נזהר מהנחות כאלו... מנסים שוב ושוב ושוב הידברות עם המגזר הזה ונציגיו...הם עושים מכולנו צחוק ומקבלים יותר ויותר כסף , ממשיכים להתבטל ממשיכים לא לשרת וממשיכים לדרוש ממני ומחברי לשלם עבורם, למות עבורם, לבנות עבורם תשתיות , לטפל בהם בבתי החולים ...ואז הם עושים לנו משהו שלא אגיד בפורום הזה.

מאוד מתחבר לדברים שלך

למי אתה מצביע? לליברמן?

מאוד מתחבר לדברים שלך

למי אתה מצביע? לליברמן?
חושב שליברמן ויש עתיד זה פחות או יותר אותה הצבעה הפעם...אני כנראה ליברמן...רוצה שבתקווה יהיה מסר ברור של מנדטים שמראה שלציבור אכפת מהנושא ומישהו שמדבר עליו ומתעסק בו מתוגמל בקלפי.

שוב, לא חושב שהוא מועמד אידאלי...כן חושב שהוא והמפלגה שלו ישמרו על המסר הזה וידאגו לזה בכנסת הבאה פשוט מרצון להשרדות והמשך השארות בפוליטיקה...וזה good enough for me.

ברמת העקרון האופציות שלי הן ממה שנקרא גוש השינוי

אני לא מבין למה ההתלבטות קשה כל כך...

אם אחת המפלגות הקטנות לא עוברת,
אז לכל הפחות אין מספיק מנדטים ל"גוש השינוי",
ובמקרה הסביר לביבי יש 61+.

רוצה שינוי? אתה צריך שהקטנות יעברו את אחוז החסימה.
its that simple.

כל השיקולים האחרים, מי שיקר / לא שיקר, מי מייצג נכון יותר / פחות את דעותיך -
כל אלה, לדעתי, לא רלוונטיים, אם אתה אכן מעוניין בשינוי.
למה? כי באיזה עולם השיקולים האלה חשובים כמו לשנות את פני המדינה?
הכל מתגמד לעומת הובלה לשינוי... אם אכן זה מה שאתה רוצה.

שהמפלגות החרדיות עושות "במחשכים" ע"י לקיחת תקציבים
שום דבר (כמעט) לא באמת במחשכים. גם לא מאשים אותן.

זו המפלגה החילונית שמאפשרת את זה (בשנים האחרונות, בעבר גם אחרים עשו כך).
הפער האידאולוגי בין הליכוד לחרדים עצום פי כמה מהפער בינם לבין כחול לבן או יש עתיד, ובכל זאת תאוות השלטון גורמת להיווצרות איחודים משוקצים כאלה.
משתוקק לזמן בו המפלגות החרדיות יקבלו ייצוג הולם מתאים והוגן בכנסת, על פי גודלן וכוחן ללא שיקולי הטית כף מאזניים.

אתה מסיט את הדיון לצורת "הקמפיין" במקום לעיסוק בבעיה.
אני טוען שלליברמן ה"עיסוק בבעיה" ממש לא מעניין, העיקר להיבחר
ובקשר לזה "שהוא משחק לי בראש"...אתה לא מכיר אותי, הייתי נזהר מהנחות כאלו...
נכון אינני מכיר אותך אבל אם אתה מאמין למילה של ליברמן אז כנראה שהוא שיחק לך בראש די טוב. (תגגל על ליברמן בבתי הרבנים, או ליברמן עם דרעי או על הדיל של ליברמן שהביא לבחירתו של מקורבו משה ליאון לראשות עיריית ירושלים יחד עם החרדים נגד המועמד החילוני עופר ברקוביץ, והרשימה ארוכה)

ליברמן ולפיד חתמו על הסכם עודפים, הצבעה לאחד שקולה לשני. אם אתה מתלבט בין שניהם מצבך טוב.

אני טוען שלליברמן ה"עיסוק בבעיה" ממש לא מעניין, העיקר להיבחר
ליברמן מנע הקמת ממשלה בגלל ניואנסים בחוק ההשתמטות ובכך הדיח את עצמו מכסא שר הביטחון וויתר על אפשרות סבירה לחבור לליכוד בימים שלאחר הנאשם.
אני ממש לא מעריציו, אבל בנושא הזה הוא היחיד שנקט עמדה שנוגדת את טובתו האישית.

נערך לאחרונה ב:
הדעה שלי מתחילה להתגבש לכיוון ליברמן בנתיים

מתלבט בין לפיד לגנץ.
שניהם אכזבו, אבל הם שני האנשים הכי נורמליים בבחירות. היה הרבה הגיון בזה שהם איחדו כוחות פעם שעברה.
אז לפיד.

גנץ חייב ליפול מתחת לאחוז החסימה למען איכות הפוליטיקאים בעתיד.
מי שטעה, צריך לשלם.
אם הפוליטיקאים יגיעו להבנה שהם יכולים לעשות טעויות והעם "יחליק" להם את זה אז לא תהיה להם שום מוטיבציה לשפר את איכות העבודה שלהם.

אז לפיד.

מי שטעה, צריך לשלם.
אם הפוליטיקאים יגיעו להבנה שהם יכולים לעשות טעויות והעם "יחליק" להם את זה אז לא תהיה להם שום מוטיבציה לשפר את איכות העבודה שלהם.

כרגע זה לא זמן טוב שיפול

למרות מה שעשה לכל מי שרוצה שינוי אין אינטרס שיפול

את גנץ יצא לי לפגוש אישית לפני הבחירות הקודמות התרשמתי מהאדם והצבעתי לו , מבחינתי הוא כשל ולא ראוי לקול שלי עוד פעם.
ברוח צ'רצ'יל אני חושב שלפיד הוא הכי גרוע חוץ מכול השאר, בנוסף למרות מה שאומרים הוא דיי עקבי בכיוון הכללי שלו ולא קיצוני מידי(אני חושב שהכי חשוב לנו כעם עכשיו זה יותר אחדות)בנוסף לא מושחת שזה מאוד קשה למצוא אצלנו(מבחנתי אדם כמו ליברמן למשל לא נחשב נקי משחיתות) ולכן הבחירה הסבירה לטעמי.

יש עתיד - כדי שתהיה מפלגה גדולה לגוש השינוי מהצד החילוני (להגדיל את הכוח של מפלגה מרכזית יותר שאני באמת מאמין לה)
אתה באמת חושב שיש להם אפשרות להקים קואליציה בלי החרדים (והערבים גם יחד)? תסתכל על הסקרים, הם אפילו לא קרובים...
הדרך היחידה שבה יכולה להיות קואליציה בלי החרדים היא אם סער+לפיד יכנסו תחת ביבי, מה שפחות סביר.

בבחירות האלה יש 2 אפשרויות:
1) ממשלת ימין חזקה עם החרדים
2) ממשלחת ימין חלשה עם החרדים > בחירות נוספות בקרוב

נערך לאחרונה ב:
אתה באמת חושב שיש להם אפשרות להקין קואליציה בלי החרדים (והערבים גם יחד)? תסתכל על הסקרים, הם אפילו לא קרובים...
הדרך היחידה שבה יכולה להיות קואליציה בלי החרדים היא אם סער+לפיד יכנסו תחת ביבי, מה שפחות סביר.

בבחירות האלה יש 2 אפשרויות:
1) ממשלת ימין חזקה עם החרדים
2) ממשלחת ימין חלשה עם החרדים > בחירות נוספות בקרוב

זכותך לחשוב ככה

דעתי שונה

ובכל מקרה האופציה השניה עדיפה לדעתי מהראשונה

אז לפיד.

מי שטעה, צריך לשלם.
הציבור כנראה חושב הפוך.
מי שחתם על הסכם רוטציה שאין לו שום כוונה למלא, לא נענש.
מי שערב להסכם ושיקר בשידור חי, נתפש כממולח.
מי שסידר לבוחריו פרוטקציה בכניסה לנתבג, מתגאה בכך בתשדירי התעמולה.
ועוד לא דיברנו על כל השרים שהטיפו שבחג הזה כולם חוגגים בחיק המשפחה בעודם חוגגים עם משפחתם המורחבת ולועגים למצביעיהם התמימים.
גנץ שיקר לבוחריו כי האמין בטעות שכולם מבינים שבמשבר נורא אין מקום לפוליטיקה וצריך להתאחד. הוא רחוק מהתחתית של הפוליטיקאים בישראל.

נערך לאחרונה ב:
הציבור כנראה חושב הפוך.
מי שסידר לבוחריו פרוטקציה בנעשה לנתבג, מתגאה בכך בתשדירי התעמולה.
ועוד לא דיברנו על כל השרים שהטיפו שבחג הזה כולם חוגגים בחיק המשפחה בעודם חוגגים עם משפחתם המורחבת ולועגים למצביעיהם התמימים.
גנץ שיקר לבוחריו כי האמין בטעות שכולם מבינים שבמשבר נורא אין מקום לפוליטיקה וצריך להתאחד. הוא רחוק מהתחתית של הפוליטיקאים בישראל.

ניחן שהוא מצביע לגוש השני

אז יש לו אינטרס שגוש השינוי יכשל

תחזק את בני, בסך הכל אדם נחמד והגון שתרם הרבה למדינה.
לא מגיע לו הרצח אופי המאורגן שעושים לו צמד הכלומניקים לפיד וניסנקורן.
זה אם בא לך לעשות משהו טוב.

+1

הצבעתי (שוב) לגנץ, אחרי התלבטות בינו לבין סער.

זכותך לחשוב ככה

דעתי שונה

ובכל מקרה האופציה השניה עדיפה לדעתי מהראשונה
זכותך בהחלט.
ובהודעה שלי לא הייתה הבעת עמדה או דעה, אלא מה שרואים לפי כל הסקרים.

תעשה כמוני תישאר בבית ואל תלך להצביע.
הקול שלך גם ככה לא ישנה דבר ובאמת שחבל לבזבז את הזמן והמחשבות שלך על חבורת האנשים הזאת.
צא לטייל, לבלות, זו הזדמנות טובה לסדר דברים בבית. אני למשל החלטתי שאני מתלבש על הגינה היום
סליחה, זה קשקוש,
להצביע לוקח במקרה הרע 15 דק' כולל כל הסיבוב.
זכותך וחובתך להצביע

הציבור כנראה חושב הפוך.
מי שסידר לבוחריו פרוטקציה בכניסה לנתבג, מתגאה בכך בתשדירי התעמולה.
אתה זה הציבור... (אם יש לך זכות הצבעה)
כך שלא הבנתי את התגובה שלך.

זכותך וחובתך להצביע
רק זכותו. לא חובתו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
A מיסוי דירה שניה - שהדירה הראשונה עוד בבנייה. נדל"ן 2
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
ו קווים מנחים לשכירות בפעם הראשונה - עוד אדם פיקח נפל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 138
R תיק מנייתי - כל כמה זמן לקנות עוד ניירות? שוק ההון 1
Z עוד סיבה לא להיות רשום כנשוי בישראל. אוף טופיק 41
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
P עוד בנק אונלייני חדש בארץ: esh / אש ישראל צרכנות פיננסית 4
G עוד שאלות על מניות ערך שוק ההון 0
S תיק השקעות ראשון- עוד הייטקיסטית יומני מסע אישיים 15
I רכישת דירה להשקעה וקניית דירה למגורים עוד כעשור נדל"ן 2
tomer111 האם עוד מישהו כאן חושש ממצב שחשבון ההשקעות נעלם? שוק ההון 12
א יש עוד טעם להשקיע את החלק הכי סולידי בתיק בקרנות של אג"ח ממשלתי? שוק ההון 45
M אופטימיזציה של הפרשות לפנסיה - עוד פוסט עם טוויסט? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
Body Solid בנק ישראל בטיוטת הוראות לבנקים: לא יוכלו עוד לסרב באופן גורף לפעול בתחום הקריפטו השקעות אלטרנטיביות 56
F חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ? התפתחות אישית 70
E לא יכול לקנות עוד מנייר ערך מסוים שוק ההון 3
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
K להשכיר או למכור? עוד התלבטות נדל"ן 37
J יומנו של 'סתם עוד אחד' יומני מסע אישיים 7
P עוד זליגת תמונות ת"ז של אזרחים? אוף טופיק 24
deussex מה עוד חסר לי לאושר ? פוסט שיתוף התפתחות אישית 20
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
unrealx עוד אשכול על אופציות: חישוב שווי אוף טופיק 1
M שאלה לגבי מה עוד ניתן לעשות על מנת להגיע לפרישה מוקדמת. פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 73
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
בייניש רק עוד מילניאל שמחפש לחסוך יומני מסע אישיים 4
א משתחרר עוד שמונה חודשים: היה לי מסלול בראש אני אני מחשב מסלול מחדש (עו"ד) התפתחות אישית 5
כ למה לא לקנות עוד דירה במימון מלא?! נדל"ן 12
א אז השנה היא 2020 - אג״ח עוד רלוונטיות? שוק ההון 59
D עוד מסלול מחקה S&P500 בהשתלמות וגמל צרכנות פיננסית 12
Liron2035 מה לדעתכם יקרה לריבית בארץ? יש עוד לאן לרדת? שוק ההון 6
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
I האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות שיירד עוד ? שוק ההון 16
ד אמור לקנות עוד שבוע שבועיים מניות בדולרים, האם להמיר כבר עכשיו לדולר שוק ההון 25
S טיול בחול שהוזמן לפראג עוד לפני עניין הקורונה אוף טופיק 121
Ben Dover עוד דוגמא לניהול אקטיבי של קרנות בארץ שוק ההון 30
O החלטה על דמי הניהול הסמויים בארץ תינתן עוד חצי שנה צרכנות פיננסית 0
love עוד אחד מבולבל יומני מסע אישיים 18
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10
yossik עוד פרסומת אחת וחזרנו... אוף טופיק 3
S יומנו של עוד זוג יומני מסע אישיים 57
Trevor עוד מסע עולה ע"ג דפי הפורום יומני מסע אישיים 29
סול פתיחת IAR- בקרן השתלמות או בגמל? האם יש עוד אפשרויות? שוק ההון 6
פשוט עוד מעלילות הבנקים בדנמרק - ריבית שלילית שוק ההון 23
L מה אתם עוד ממנפים בחיים (לא כלכלית)? או, למה עשיתם מיקור חוץ? אוף טופיק 3

נושאים דומים