• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מעבר בין אוניברסיטאות

omer10

משתמש רשום
דירוג
0
היי חברה,אשמח לעזרה והתייעצות. אני מעוניין להתחיל לימודים של תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, הבעיה היא שאני צריך לשפר ציונים ואז אוכל להתחיל ללמוד בשנה הבאה. מנגד אני יכול עכשיו להתחיל לימודים באוניברסיטת חיפה, השאלה היא אם אחרי שנה אוכל לעבוד ללמוד בתל אביב על סמך ציונים והעובדה שסיימתי שנת לימודים באוניברסיטה אחרת? ובנוסף, מה ההבדל מבחינת הרמת לימוד בין האוניברסיטאות...?

היי חברה,אשמח לעזרה והתייעצות. אני מעוניין להתחיל לימודים של תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, הבעיה היא שאני צריך לשפר ציונים ואז אוכל להתחיל ללמוד בשנה הבאה. מנגד אני יכול עכשיו להתחיל לימודים באוניברסיטת חיפה, השאלה היא אם אחרי שנה אוכל לעבוד ללמוד בתל אביב על סמך ציונים והעובדה שסיימתי שנת לימודים באוניברסיטה אחרת? ובנוסף, מה ההבדל מבחינת הרמת לימוד בין האוניברסיטאות...?
בדקת אם יש אפשרות להתחיל בתל אביב כסטודנט לא מן המניין ולאחר שתשפר את הציונים ישנו לך סטטוס? באופן הזה תוכל להתחיל את הקורסים שלומדים בתל אביב עם המרצים שמלמדים בתל אביב ופשוט יתנו את המשך הלימודים שלך בשיפור הציון.

בדקת בgoogle.com האם אונ' תל-אביב מקבלת תלמידים בצורה הזו?

בדקת אם יש אפשרות להתחיל בתל אביב כסטודנט לא מן המניין ולאחר שתשפר את הציונים ישנו לך סטטוס? באופן הזה תוכל להתחיל את הקורסים שלומדים בתל אביב עם המרצים שמלמדים בתל אביב ופשוט יתנו את המשך הלימודים שלך בשיפור הציון.
מה זאת אומרת סטודנט לא מין המניין?

בדקת בgoogle.com האם אונ' תל-אביב מקבלת תלמידים בצורה הזו?
בדקתי אצלהם אם אני מעוניין לעבור מאוניברסיטה אחת לאחרת וממה שהבנתי יש אפשרות אבל אני צריך לקחת בחשבון שאני מתחיל שוב משנה א ואולי יהיו לי כמה פטורים

השאלה היא אם אחרי שנה אוכל לעבוד ללמוד בתל אביב על סמך ציונים והעובדה שסיימתי שנת לימודים באוניברסיטה אחרת?
אם יש אפיק מעבר, זה יותר קל בירוקרטית (בדרך כלל נדרש ממוצע גבוה).
אם אין, יהיה יותר קשה, הכי טוב להתקשר למחלקה למנהל עסקים בת"א *לפני הרשמה לחיפה* ולשאול מה הממוצע הנדרש למעבר.
יש גם שאלה של קורסים - אם יש קורסים מקבילים או שבחיפה מועברים בשנה ב' ובת"א בא' וצריך להשלים לדוגמא.

בכללי, אחרי שנה רק מתחילים להכיר את החברים מהתואר ולהתחבר לאווירה במוסד, אם תעבור באמצע התהליך לת"א אתה מצד אחד עוזב אנשים שאתה כבר מכיר ומצד שני מגיע למקום שבו כבר סביר להניח יש חבורות יחסית מגובשות ויותר קשה להתחבר במצב הזה.

זה אומר שאתה לא התקבלת ללימודי תואר ואתה יכול פשוט לעשות קורסים ואם תרצה לקבל עליהם קרדיט בדיעבד. הכי טוב שתתקשר למזכירות החוג ותשאל אותם אם הם מאפשרים זאת. ברוב החוגים זו לא בעיה.

מוסיף על צ'יפריאנו , זה פשוט שחלות עליך חובות יותר מחמירות מסטודנט מן המניין - אם הצלחת לעמוד בהן, אתה משנה סטאטוס למן המניין.
אחרת, מפסיקים את הלימודים שלך.
נניח שסטודנט צריך ממוצע 65 כדי לעבור לשנה ב' , אתה תצטרך ממוצע 70.

במילים אחרות, כמו שצ'יפריאנו אמר - אתה לא יכול לקבל תואר בסטטוס הזה, אבל אתה כן עושה קורסים.

הבנתי,תודה. ובכללי איך אוניברסיטת חיפה מבחינת לימודים? יש פה מישהו שלמד שמה ויכול לתת לי חוות דעת?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מעבר כספים לIB ושימוש כללי בIB (העולמי) שוק ההון 14
M מעבר לקרן פנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
משה Barista fire - מעבר למשרה חלקית במקביל למשיכה מתיק ההשקעות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 12
flower שינוי בביטוחי הבריאות - מעבר אוט' מביטוח ניתוחים "השקל הראשון" ל"משלים שב"ן" צרכנות פיננסית 9
ש הגדלת הפרשת חלק עובד לקרן השתלמות מעבר ל-2.5% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
littleSeal מעבר מעוסק זעיר לחברה גדולה יזמות והגדלת הכנסות 0
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 15
מ מעבר למסלול מניות בקרן פנסיה בגיל 47 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 34
Y מעבר בין בתי השקעות וטופס 867 שוק ההון 5
F מעבר לעצמאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
I מעבר קרן השתלמות ואיפוס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N מעבר חברת סלולר צרכנות פיננסית 2
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
M מעבר לIRA, הסכנה שלא מדברים עליה שוק ההון 26
R מעבר לבלינק שוק ההון 1
מ מכירת קרן כספית ביום האחרון בשנת המס בעקבות מעבר לתושבות מס אמריקאית מיסים 4
B רכישת מקרר - מעבר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
R מה עושים עם תיק השקעות לפני מעבר לארה"ב שוק ההון 1
A מעבר לקטנוע חשמלי - כדאיות כלכלית לעומת חסרון טווח הנסיעה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
י כדאיות מעבר לIKBR שוק ההון 7
I שאלות בסיסיות על מעבר מקרנות אמריקאיות אל קרנות איריות\ישראליות שוק ההון 6
ב האם מעבר בין מסלולי השקעה בקרן הפנסיה מצריך חיתום רפואי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
L מעבר IRA בקה"ש בלבד או קה"ש + פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 47
ד מעבר מפיקדון צמוד מדד לקרן כספית שוק ההון 3
M מעבר מחשבון אינטראקטיב בורקס ישאל לארה"ב? משהו השתנה? שוק ההון 1
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
C מעבר לקנדה כתעודת ביטוח אוף טופיק 31
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
דו דו תהליך מעבר לגלובלנט קה״ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ו בירור הליך מעבר בין בתי השקעות ישראליים צרכנות פיננסית 4
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מעבר למערכת פתוחה בבית השקעות שוק ההון 3
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
כ קרן השתלמות מעבר לתקרה - חסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T מעבר מארה"ב לאירופה - אשמח להתייעצות שוק ההון 0
T התייעצות לגבי מעבר מארה"ב לאירופה (לא אזרח אמריקאי, לא תושב ישראל, כן אזרח של מדינת באיחוד האירופי) אוף טופיק 1
M מעבר לגלובלנט IRA פוסטים מאיכות נמוכה 4
T מעבר מבנק לבית השקעות בתיק מעורב שוק ההון 0
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N מעבר בנק - איך מתבצעת בפועל קבלת ההטבות/התמקחות? צרכנות פיננסית 2
Z מעבר לקרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ישראלי מצוי זוג אזרחים אירופאים עם נכות - מעבר לחו״ל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
M מעבר מתיק מנוהל בבורסת ת"א לתיק פסיבי מבוסס מדד עולמי שוק ההון 16
G מעבר בין מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S מעבר למיטב מ-IBI צרכנות פיננסית 7

נושאים דומים

Back
למעלה