• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מוצרי חיסכון מנייתיים פסיביים עם דמי ניהול זולים

Amirb

משתמש רגיל
דירוג
51
אני מרגיש מעט אבוד מריבוי הפוסטים והשינויים שיש (קרנות/קופות שמעלות דמי ניהול למשל).

אשמח להבין אילו מוצרי חיסכון מנייתיים פסיביים [למשל MSCI AC או S&P 500] עם דמי ניהול זולים יש עבור:
  1. קרן פנסיה
  2. קרן השתלמות
  3. קופת גמל [עבור ההפקדות מעל לתקרה בקרן פנסיה]
במקביל אני מנסה לערוך סקר שוק ולברר בחברות הקיימות (שלא מפרסמות את הדמי ניהול :|),
אעדכן אם יהיה משהו מעניין

בגדול, אין מנוס מIRA

אני מניח שהתייחסת לקרן השתלמות וקופ"ג, אבל לצערי אין לי צבורה גדולה כלל כך שזה לא אפשרי בשלב הזה
תעביר כשהצבירה תגדל מספיק.
לגבי השאלה המקורית:
לא יודע מה נחשב בעינייך לדמי ניהול זולים, אבל אני לא חושב שתמצא פחות מ0.5% מהצבירה.

יש מעט פאסיביים, הלמן אלדובי, אולי אינפינטי, מחקי מדד יש בפניקס (פנסיה) שדיי פופלרי בפורום אבל לא בטוח כמה הוא פאסיבי, כנ"ל מיטב ד"ש.

יש את מור השקעות (לשעבר אינטרגמל) אבל דמי הניהול שם גבוהים יחסית.

פעם מישהו כתב פה בפורם שלקל-גמל יש מסלול מחקה מדד כלשהו, אבל זה לא מופיע באתר שלהם ובנוסף השירות שלהם דיי איטי.

תנסה לבדוק גם את אקסלנס. יש להם מסלול של מדדי מניות חו"ל. יש לי שם קרן השתלמות ופנסיה מהעבודה בדמי ניהול נמוכים, תנסה להתמקח.

תנסה לבדוק גם את אקסלנס. יש להם מסלול של מדדי מניות חו"ל. יש לי שם קרן השתלמות ופנסיה מהעבודה בדמי ניהול נמוכים, תנסה להתמקח.
אקסלנס זה הפניקס

עדכון לטובת הקוראים העתידיים:
ביצעתי "מכרז" בין כל הקרנות, קרנות ברירת המחדל לא שיתפו פעולה ואמרו שמה שיש באתרים שלהם זה המספרים וזהו.
פנסיה: ביחס לצבירה שלי, ההצעה הזולה ביותר שקיבלתי היא מהפניקס [a.k.a אקסלנס] עם ד"נ מהפקדה של 1% ו 0.1% שנתי [גם לכללית וגם למשלימה] כדאי לשים לב שבהלמן אלדובי יש ד"נ 0.05% מהצבירה אבל 1.5% מההפקדה [שכאמור עבורי זה עדיין לא משתלם בגלל צבירה נמוכה ביחס להפקדות].
מציין גם שלפניקס יש מסלול מחקה עבור פנסיה מקיפה, אבל לא למשלימה.
הסוכן שדיברתי איתו בפניקס אמר שיתן תנאים כאלו למי שאפנה אותו אליו, מי שירצה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי.
מציין שאני לא קשור אליו בשום צורה ולא ממליץ או מייעץ, רק אומר מה קיבלתי

קופות גמל וקרן השתלמות
: הפניקס ופסגות שניהם עם 0.6% [למעשה אני ממתין להצעה מהלמן אלדובי ואעדכן אם הם יהיו זולים יותר]

קרנות ברירת המחדל לא שיתפו פעולה ואמרו שמה שיש באתרים שלהם זה המספרים וזהו.
מכיר מישהו שהוריד את מיטב דש לו ולאשתו ל-1% מההפקדה ו-0.05% מהצבירה. צבירה משותפת של חצי מיליון אז לא משהו בשמים.

מכיר מישהו שהוריד את מיטב דש לו ולאשתו ל-1% מההפקדה ו-0.05% מהצבירה. צבירה משותפת של חצי מיליון אז לא משהו בשמים.
כך ענו לי
שלום רב

איננו עושים מכרזים מול לקוחות פרטיים

ההצעה שלנו הינה קבועה ומופיעה דרך האתר שלנו :

הצטרפות לקרן פנסיה 2.49 מהפקדה 0.05 מהצבירה

קרן השתלמות או קופת גמל 0.68 אחוז בהצטרפות דיגיטלית

קופת גמל להשקעה 0.7 אחוז בהצטרפות הדיגיטלית עם מבצע כרגע

קופות גמל וקרן השתלמות: הפניקס ופסגות שניהם עם 0.6% [למעשה אני ממתין להצעה מהלמן אלדובי ואעדכן אם הם יהיו זולים יותר]
השתלמות/גמל:
הלמן אלדובי 0.5% [לצבירה סבירה]
קל גמל 0.3% [ללא מינ' צבירה]

הסוכן שדיברתי איתו בפניקס אמר שיתן תנאים כאלו למי שאפנה אותו אליו, מי שירצה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי.
אשמח שתפנה אותי אליו, אני לא בטוח איך לשלוח הודעה פרטית (אם מישהו יכול להסביר לי זה יעזור :) )

אשמח שתפנה אותי אליו, אני לא בטוח איך לשלוח הודעה פרטית (אם מישהו יכול להסביר לי זה יעזור :) )
א. אתה צריך לצבור ותק של מס' הודעות.
ב. איזה מוצר בדיוק אתה צריך אנסה גם לעזור

א. אתה צריך לצבור ותק של מס' הודעות.
אז הגיע הזמן להתחיל לעבוד על זה D:
ב. איזה מוצר בדיוק אתה צריך אנסה גם לעזור
תודה!

התחלתי עבודה חדשה אחרי תקופה של שנה וחצי שלא עבדתי (ובטיפשותי - או שלא - לא שמרתי על קרן הפנסיה שהיתה לי כעובד מדינה פעילה), מה שאומר שאין לי קרן פעילה ואני חייב לסגור קרן פנסיה והשתלמות בתוך ימים בודדים כדי שיסגרו לי את המשכורת של השנה ולא אשלם מס על הפקדות בשנה הבאה (סגירת משכורות ב15 לחודש, אולי יתנו לי עוד יומיים-שלושה).

סוכן שנשלחתי אליו מטעם העבודה הציע לי את קרן הפנסיה של הפניקס בדמי ניהול קצת יותר גבוהים ממה ש- amirb רשם כאן: 1.75% מההפקדה (עם החזר דמי סליקה של 0.7% בדו"ח שנה עוקבת, הוא טוען שזה יוצא 1.05% בסיכום) ו-0.18% מהצבירה.

ניסיתי גם את מיטב ד"ש שבזמנו נתנו לי 0.45% מהפקדה ו-0.045% כעובד מדינה, גם בעקבות זה שיש לי אח שמקבל היום את אותם תנאים, אבל התרשמתי שהם לא יתנו לי לחזור למשהו דומה. (שווה להתעקש?)

- לגבי הקרן המשלימה - הוא מציע לי ביטוח מנהלים שנראה לי מאד יקר ואני לא בטוח שאני באמת צריך אותו, ואם לא - אני לא בטוח איזה אלטרנטיבה טובה לי. אני יכול לשים בקרן משלימה עם תנאים זהים? זה כדאי לי? יש אפשרות להפקיד את היתרה לקרן אחרת IRA-ית?

קרן השתלמות - אני חושב על אלדובי שמציעים 0.5%. שוב, יודע שאח שלי נכנס לא מזמן לקבוצת רכישה עם דמי ניהול של 0.3% ואני מתלבט אם ואיך אני יכול לנסות להשיג תנאים זהים.

יש עוד עניינים חשובים להחליט עליהם כמו אם להטרף לביטוחי בריאות וכדו', אבל זה לא דחוף כמו בחירת קרן פנסיה לפני סגירת המשכורת של החודש...

אבל זה לא דחוף כמו בחירת קרן פנסיה
יש לך אפשרות ניוד אחר כך
פשוט תבחר את זאת שלוקחת הכי מעט על ההפקדות, ואז תבצע ניוד לזאת שלוקחת הכי מעט מהצבירות
קח את הזמן, רק תניע את תהליך ההפקדה כדי שהמיסוי יעבור "בשלום"
את החיפושים אחר הקופה המושלמת תעשה בנחת תוך כדי קריאה כאן

אבל זה לא דחוף כמו בחירת קרן פנסיה
באתי להתחיל לחפור אבל אז הגיע מורי ורבי... אני הייתי בודק ישר את הברירת מחדל, בלי כל הסוכנים בדרך. [אבל זה רק אני]
יש לך אפשרות ניוד אחר כך
פשוט תבחר את זאת שלוקחת הכי מעט על ההפקדות, ואז תבצע ניוד לזאת שלוקחת הכי מעט מהצבירות
קח את הזמן, רק תניע את תהליך ההפקדה כדי שהמיסוי יעבור "בשלום"
את החיפושים אחר הקופה המושלמת תעשה בנחת תוך כדי קריאה כאן
לגבי ההשתלמות, הכי זולות כיום הן
הלמן אלדובי 0.3%-0.5% או קל-גמל 0.3% לכל דכפין , בכל שאר בתי ההשקעות כמובן תלוי בארסטיביות ובצבירה שלך.

מדובר על קרן השתלמות. אני מבין שבקרן הפנסיה אני כבר מקבל ביטוח א.כ.ע. (ולא בדיוק ברור לי אם כדאי לי לבטח את עצמי בביטוח חיצוני או לא אם אני רווק ואין מי שתלוי בי בשלב הזה של החיים).
לגבי ההפרשות שמעבר לקרן פנסיה המקיפה - מה האופציות שלי? רק פנסיה משלימה או ביטוח מנהלים או שיש עוד אופציות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
oz1987 מוצרי חיסכון - בחברה 1 או 2 ? שוק ההון 1
ח מוצרי חשמל בדירה להשכרה נדל"ן 5
ל סקירה קצרה על מוצרי בלאקרוק שוק ההון 1
סול מוצרי טבע סולידיים - יש דבר כזה? צרכנות פיננסית 12
איליה מוצרי חשמל ביתיים - מנוע מסתובב לאט או לא מסתובב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
O שאלה פרקטית של מתחילים בעת ניסיון קניה של קרן סל במערכת + שאלת הבנה על מוצרי ISHARES הנסחרים בארץ שוק ההון 3
N המלצות על רכישת מוצרי צריכה בסיסיים באמזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 93
O בת 64 לקראת פרישה, אופטימיזציה של מוצרי חסכון/השקעה שוק ההון 12
ה בחירת מוצרי פנסיה ותחילת השקעה צרכנות פיננסית 27
adamshalev קיזוז מוצרי חשמל וריהוט בנדלן - מה עדיף פחת או הוצאה חד פעמית? נדל"ן 7
C לכמה תשלומים אתם מחלקים מוצרי צריכה? צרכנות פיננסית 27
Kintsukuroi סעיף מוצרי קוסמטיקה לפנים בתקציב החודשי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
A רכישת מוצרי חשמל לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
א התלבטות לגבי מוצרי השקעה - תעודת סל / קרנות נאמנות מחקות / ETF זר שוק ההון 3
ח תשואות נמוכות/שליליות ברוב מוצרי החסכון הקיימים היום ב- 2018 שוק ההון 9
ע איחוד ופדיון מוצרי קצבה צרכנות פיננסית 7
הסולידית עוקץ ביטוח מוצרי חשמל צרכנות פיננסית 42
לא חשוב שמות בריאות| מוצרי מזון ומאכלים בריאותיים בבקשה? אוף טופיק 134
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
H הפתעה | חיסכון משמעותי בחשבון המים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
א חיסכון לילדים בib (בעקבות הפוסט האחרון בבלוג) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
י אירוע מס בשינוי גוף מנהל לפוליסת חיסכון מיסים 6
Y חיסכון מקסימלי- משקיע לטווח ארוך שוק ההון 4
S משיכת כספים מפוליסת חיסכון שוק ההון 9
S חיסכון לטווח לא ידוע שוק ההון 5
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
ר זהב במקום חיסכון בבנק, חכם או פחות??? פוסטים מאיכות נמוכה 19
J חיסכון של סכום גדול בקרן כספית שוק ההון 4
T התייעצות - סגירת הלוואה או המשך חיסכון צרכנות פיננסית 4
S איך אתם ממקסמים חיסכון עם מועדוני צרכנות וקופונים צרכנות פיננסית 10
S חיסכון במק"מ לעומת פיקדון בבנק שוק ההון 5
T קרן כספית + חיסכון לשעת חירום שוק ההון 4
F חיסכון לילד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
ח העברת דירה שניה במתנה לילד- חיסכון במס שבח נדל"ן 10
dudde162000 התייעצות בנוגע פיצול חיסכון פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
J חיסכון לטווח הארוך ופטור מס שוק ההון 8
N דרכים אופטימליות להשקעה של 100,000 ש"ח (הלוואה / מכירת מניות / חיסכון) שוק ההון 6
מ המלצה להשקעה או חיסכון פוסטים מאיכות נמוכה 3
ל דמי ניהול- פוליסת חיסכון וקופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
מ תכנית חיסכון לילד (רך שנולד) שוק ההון 1
ו שאלות על תוכניות חיסכון/פקדונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
א אסטרטגיה השקעה - לבעלי חיסכון קטן שוק ההון 5
E עצמאי - חיסכון באופן עצמאי . אפשרי או לא? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 27
M חיסכון בבנק לאומי צרכנות פיננסית 8
א חיסכון חודשי - איזה מוצר הכי יתאים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M חיסכון במיזוג מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
E עיכוב בפדיון פוליסת חיסכון שוק ההון 0

נושאים דומים