• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מוצרי טבע סולידיים - יש דבר כזה?

סול

משתמש רגיל
דירוג
1,280
לאחרונה גיליתי שהסוכר שלי די גבוה (כמעט 100, עדיין בתקן, אבל בהחלט גבוה). זה מלחיץ במיוחד כיוון שאני מאלה שלפחות בעיני עצמם נמנעים ממתוק- שותה תה בלי סוכר וכאלה.
בנוסף יש לי היסטוריה עם חומציות בקיבה (ריפלוקס).
להבנתי יש סיכוי ששתיית אלוורה היא פתרון טבעי טוב לשתי הבעיות האלה.
הבעיה מתחילה במחיר, בקבוק ליטר של מיץ אלוורה, נניח שאיכותי, הוצע לי ב139 שקלים. כשצריך לשתות 6 ממנו בחודש, זאת נהפכת להיות הוצאה כלכלית חודשית גדולה (וקבועה).
מצד שני מדובר ברפואה מונעת שאולי תמנע ממני בעיות גדולות יותר בעתיד.
מה עושים במצב כזה? האם יש דרך לקנות מוצרי טבע שכאלה, איכותיים ברמה סבירה (גם אם לא מושלמת, אך שהוא על הצורך המרכזי) במחירים זולים? לייצר בעצמי? לקנות בשותפות? אינטרנט? אני פתוח לכל הצעה יצירתית.
דרך אגב, הבנתי שהאלוורה שהוצאה לי משווקת בשיתוף שותפים. אני לא יודע למה, אבל זה לבדו מדליק לי נורה אדומה לגבי העניין (אם כי יש לציין שהשתכנעתי שהמוצר יכול לעזור לי).

להבנתי יש סיכוי ששתיית אלוורה היא פתרון טבעי טוב לשתי הבעיות האלה.
איך תמיד הפתרונות הם משהו שעולה ים כסף?
תתייעץ עם דיאטנית, סיכוי רב שאלוורה לא תהיה אף אחת מההמלצות שלה :)
לגבי כל אחת מהבעיות יש פרקטיקות ידועות שכדאי להתחיל מהן: מזונות מתאימים, כמות מזון בארוחה, כמות ארוחות ביום, שעות שינה, כושר, משקל, תנוחות שינה וכו'.

איזה מדידה בדיוק? Triglycerides?
בכל מקרה, אתה לא צריך לשלם כאלה סכומים על אלוורה בכלל. אלא להתחיל להתאמן, אם אתה לא, ולהעיף מזון מעובד מהדיאטה. תוצאות תראה תוך רבעון.

מה עושים במצב כזה?
ספורט, אוכלים בריא (להוריד ג'נקפוד, סוכר, שמן מן החי, קלוריות מיותרות), לישון מספיק בלילה.

בכל צמח\ירק\פרי אפשר למצוא חומרים מועילים, זה עדיין לא הופך אותו לתרופה.

פעילות גופנית, פעילות גופנית, פעילות גופנית.
ושינויים תזונתיים. כפי שכתבו לפניי, להפחית מזונות מעובדים (כולל לחם אגב, שיש בו המון סוכרים) ובנוסף התאמות להפחתת / מניעת ריפלוקס: להמנע ממזון חריף, מטוגן, חומצי (פירות הדר, עגבניות וכו'), להפחית נוכחות שום ובצל, להמנע מקפאין, לאכול ארוחות קטנות מפוזרות לאורך היום, להפסיק לאכול כ3 שעות לפני השינה.
בהצלחה ובתיאבון

(כולל לחם אגב, שיש בו המון סוכרים)
אתה דיאטנית? או גם אחד ששולף רצפטים מהאינטרנט?
@סול - מציעה לך ללכת להתייעץ עם גורם מוסמך שמעורה במחקרים מעודכנים ולא להקשיב לכל אחד שאין לך מושג מאיפה הוא שואב את הבטחון שלו אבל יודע להיות נחרץ.

@בת העמק
את ☺️
לא דיאטנית, עובדת במקצוע טיפולי קרוב. מגיעים אליי למרפאה המון מטופלים שעברו דרך דיאטנית או שאני עצמי אפנה אותם לאחת.
ההמלצות בנושא ריפלוקס וסוכר גבוה הם בגדול דומות מאוד בקרב האוכלוסייה הכללית, ורק אם יש מחלות רקע מורכבות מוסיפים להן עוד כהנה וכהנה סעיפים.
מה שעניתי ל @סול מעוגן בידע רפואי מבוסס ראיות, אחרת לא הייתי מתיימרת. אבל את צודקת שזה תמיד צריך להגיע עם גילוי נאות והפנייה לגורם מוסמך.
אז מוסיפה, אחרי כל שאר ההמלצות שלי - לפנות גם לדיאטנית, עם בדיקות דם עדכניות.

נערך לאחרונה ב:
לא יודעת בדיוק מה המשקה הזה מכיל כי החברה (בגלל שציינת שיווק שותפים אני מניחה שמדובר על הרבלייף)
בכל מקרה- לגדל אלוורה זה מאוד מאוד קל, אפשר לחתוך עלה, לגרד את הג'ל, לבלנדר אותו מעט עם מים/לימון/סטיביה/תה והנה לך משקה אלוורה סולידי.
(ממליצה לחפור עוד באינטרנט על העניין- סתם הוצאתי את זה מהראש ממה שאני זוכרת, יש מצב שאני טועה)

דרך אגב, הבנתי שהאלוורה שהוצאה לי משווקת בשיתוף שותפים. אני לא יודע למה, אבל זה לבדו מדליק לי נורה אדומה לגבי העניין (אם כי יש לציין שהשתכנעתי שהמוצר יכול לעזור לי).
בצדק מדליק נורה אדומה. לך לאיש מקצוע מוסמך, תקבל עצות יותר מועילות ובוודאי גם יותר זולות.

לגדל אלוורה זה מאוד מאוד קל, אפשר לחתוך עלה, לגרד את הג'ל, לבלנדר אותו מעט עם מים/לימון/סטיביה/תה והנה לך משקה אלוורה סולידי.
+1
קל (באופן קיצוני) לגידול ואוהב את השמש הישראלית.
הבעיה היא שקצב הגידול של האלורוה איטי מאד!
הקליפה מרה, מנגד העלים בשרניים וקל להפיק את החומר בקלות.

@סול, ההמלצות שכתבו למעלה מעולות ואין עליהן מחלוקת מדעית. אמליץ מהניסיון שלי להשקיע כמה שקלים בקניית מכשיר למדידת סוכר (גלוקומטר) + הסטיקים לחודש. תעשה מעקב על כל אוכל שמכיל פחמימות (או שילובים) ותראה מה מעלה לך את הסוכר יותר או פחות (צריך למדוד שעה אחרי האוכל). יש השפעות שונות על אנשים שונים.
בנוסף, אם אתה לא מקפיד על אימון, 30 דק' ליום.

@סול
לפני שהולכים לדיאטנית, אני אוהב גם לגגל בעצמי את הנושא (how to reduce blood sugar) ולעבור על התוצאות המובילות כאן וכאן למשל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ח מוצרי חשמל בדירה להשכרה נדל"ן 5
ל סקירה קצרה על מוצרי בלאקרוק שוק ההון 1
איליה מוצרי חשמל ביתיים - מנוע מסתובב לאט או לא מסתובב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
O שאלה פרקטית של מתחילים בעת ניסיון קניה של קרן סל במערכת + שאלת הבנה על מוצרי ISHARES הנסחרים בארץ שוק ההון 3
N המלצות על רכישת מוצרי צריכה בסיסיים באמזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 93
A מוצרי חיסכון מנייתיים פסיביים עם דמי ניהול זולים צרכנות פיננסית 36
O בת 64 לקראת פרישה, אופטימיזציה של מוצרי חסכון/השקעה שוק ההון 12
ה בחירת מוצרי פנסיה ותחילת השקעה צרכנות פיננסית 27
adamshalev קיזוז מוצרי חשמל וריהוט בנדלן - מה עדיף פחת או הוצאה חד פעמית? נדל"ן 7
C לכמה תשלומים אתם מחלקים מוצרי צריכה? צרכנות פיננסית 27
Kintsukuroi סעיף מוצרי קוסמטיקה לפנים בתקציב החודשי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
A רכישת מוצרי חשמל לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
א התלבטות לגבי מוצרי השקעה - תעודת סל / קרנות נאמנות מחקות / ETF זר שוק ההון 3
ח תשואות נמוכות/שליליות ברוב מוצרי החסכון הקיימים היום ב- 2018 שוק ההון 9
oz1987 מוצרי חיסכון - בחברה 1 או 2 ? שוק ההון 1
ע איחוד ופדיון מוצרי קצבה צרכנות פיננסית 7
הסולידית עוקץ ביטוח מוצרי חשמל צרכנות פיננסית 42
לא חשוב שמות בריאות| מוצרי מזון ומאכלים בריאותיים בבקשה? אוף טופיק 134
סוחר אופטימי טבע שוק ההון 3
J מניית טבע -TEVA שוק ההון 2
גרושבליגרוש משאבי טבע חברה שוק ההון 45
Et1 מניית טבע כהשקעה לטווח ארוך שוק ההון 4
ח השקעה במניית טבע שוק ההון 1069
ח מהו שיעור המס על דיבידנדים שמחלקת טבע? שוק ההון 31
amidar שאלה על מס רווחי הון של דיבידנד חברת טבע. שוק ההון 6
aziz תצפית של חוקר טבע יומני מסע אישיים 4
נ האם לפני השימוש בכסף כדי להעביר בהדרגה לנכסים סולידיים כדי להשאר רגוע שוק ההון 5
שניצלוינאי יש כאן סולידיים בברצלונה? אוף טופיק 2
Liron2035 מכירים אתר חינמי לשרטוט גרפים למבט על תיקים סולידיים+דיבדנדים? שוק ההון 1
Kintsukuroi life hacks סולידיים מחיי היומיום שלכם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 109
סתןלי ת'כסף התמודדות עם קרובים לא-סולידיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
שרון קיר הבושה והקומדיה האנטי-סולידי | חטאים לא סולידיים אוף טופיק 309
ס סולידיים - האם אתם אנשים רוחניים? אוף טופיק 50
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38

נושאים דומים

Back
למעלה