• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

"זכינו במחיר למשתכן" - האם כדאי להפר חוזה?

האם קיים זוג שביטל חוזה במחיר למשתכן? וחזר בתור סדרה א/ב/ג ?
אני חושב שאחרי 2 ביטולי זכייה אתה עובר לרשימה ג.
ואז הסיכויים יורדים משמעותית.

הבנת לא נכון:
https://zochim.co.il/article/law/493/

עושה רושם שכן:

כלומר מומלץ עוד הפעם שתצטרך עו"ד.

אתה לא לומד מטעויות?

מכיר את אתר זוכים, וכמו שציינתי אין מה לעשות שינויים. הדירה מוכנה(חשמל,ריצוף,קרמיקה,שקעים וכו'..) לגבי עניין התשלום גם אין מה לערוך שינויים, הקבלן הסכים לדחות את התשלומים למועדים שביקשנו.
המצב נתון שלא לקחנו עו"ד (נלמד לעתיד), אין לנו צורך בשלב זה לקחת עו"ד ולכן האם מישהו מכיר את החוק? מניסיון האנשים הנחמדים שעובדים במילגם/אלונים/עמידר לא הכי בקיאים.

@tomi30 למה אתם רוצים לבטל?

זה לא חלוקת מחיר למשתכן, זה הגרלת מחיר למשתכן. יש לך לדעתי הטיה להניח שאתה תעלה בהגרלה אי פעם שוב בטח ובטח בהגרלה שתרצה להשתתף בה ובטח במקום שישאיר לך דירה שתרצה לקנות ושלא יהיה גורם אחר שיגרום לך לא לרצות כמו הפעם.
זה היה מספיק טוב בשביל לחתום אז מה השתנה? כי זה או הדירה הזאת או לשכוח ממחיר למשתכן ולקנות בשוק החופשי.
(או להמשיך לחכות למשיח שיבוא)

אני חושב שאחרי 2 ביטולי זכייה אתה עובר לרשימה ג.
ואז הסיכויים יורדים משמעותית.

כן היום זה כבר לא כל כך רלוונטי, כי שינו את ההבדלים המהותיים בין הסדרות.
אני מדבר על ביטול חוזה ולא ביטול זכייה,תודה.

נערך לאחרונה ב:
@tomi30 למה אתם רוצים לבטל?

זה לא חלוקת מחיר למשתכן, זה הגרלת מחיר למשתכן. יש לך לדעתי הטיה להניח שאתה תעלה בהגרלה אי פעם שוב בטח ובטח בהגרלה שתרצה להשתתף בה ובטח במקום שישאיר לך דירה שתרצה לקנות ושלא יהיה גורם אחר שיגרום לך לא לרצות כמו הפעם.
זה היה מספיק טוב בשביל לחתום אז מה השתנה? כי זה או הדירה הזאת או לשכוח ממחיר למשתכן ולקנות בשוק החופשי.
(או להמשיך לחכות למשיח שיבוא)

עשינו טעויות שנלמד מהם לעתיד זה הכי חשוב!
בנוגע למחיר למשתכן, יש עוד כמה פרויקטים שהקבלנים זכו יש עיכובים ולכן עדיין ההגרלות עדיין לא התקיימו.
אני תושב העיר ולכן יש עדיפות, הגרלות קודמות נרשמו כ 70 זוגות תושבי העיר. (מאז התקיימו 2 הגרלות) ולכן אני נוטה להאמין שהסיכויים לטובה.
אני בטוח לא אבצע רכישה של דירה ענקית ואלך על דירת 3-4 חדרים שתתאים עבור הצרכים שלנו.

עשינו טעויות שנלמד מהם לעתיד זה הכי חשוב!
בנוגע למחיר למשתכן, יש עוד כמה פרויקטים שהקבלנים זכו יש עיכובים ולכן עדיין ההגרלות עדיין לא התקיימו.
אני תושב העיר ולכן יש עדיפות, הגרלות קודמות נרשמו כ 70 זוגות תושבי העיר. (מאז התקיימו 2 הגרלות) ולכן אני נוטה להאמין שהסיכויים לטובה.
אני בטוח לא אבצע רכישה של דירה ענקית ואלך על דירת 3-4 חדרים שתתאים עבור הצרכים שלנו.
אתה לא רוצה לשתף אותנו בטעויות?

"זכייה במחיר למשתכן" - אתה מגיע למשרדי החברה ויש לך כ- שעה לבחור דירה לפי סדר הזוכים במידה ולא בחרת (סיבות אישיות) וביטלת זכייה אתה יורד בדירוג בסדרות (להבנתי, לאחר 2 ביטולים תרד בדירוג, לדוגמא מסדרה ב' תרד לסדרה ג'). המטרה שאנשים לא ירשמו להגרלות סתם. (לא שזה באמת עוזר והתוכנית עצמה לקוייה וצריכה לעבור שינויים רבים).
ביטול חוזה - בחרנו דירה חתמנו על חוזה וכעת רוצים לבטל את חוזה רכישת הדירה.

אתה לא רוצה לשתף אותנו בטעויות?

כמו שציינתי בתחילת הפוסט, קומה נמוכה, כיווני אוויר, דירה ענקית של 145 מ"ר (ישנם דירות 5 חדרים בפרויקטים של מחיר למשתכן כ 125 מ"ר מה שהיה מוזיל את העלויות ב 200K-230K), ארנונה גבוה וכו'..

מו שציינתי בתחילת הפוסט, קומה נמוכה, כיווני אוויר, דירה ענקית של 145 מ"ר (ישנם דירות 5 חדרים בפרויקטים של מחיר למשתכן כ 125 מ"ר מה שהיה מוזיל את העלויות ב 200K-230K), ארנונה גבוה וכו'..
תראה, כל אחד והשאיפות שלו.
אני חושב מה שהכי קריטי פה היתה העובדה שלקחתם 5 חדרים בזמן שאתם זוג ללא ילדים.
בנוסף יש גם את עניין העלות מול תועלת,
ז"א אם אתם רוצים לגור בדירה-למה בחרתם 5 חדרים. 4 זה מספיק בהחלט, וגם 3 לתחילת הדרך.
ואם רציתם להשקעה? למה הלכתם על ראש העין שם ההבדלים ממחיר השוק נמוכים במיוחד.
הטעויות של קומה נמוכה,כיווני אוויר, נכון שזה משנה, אבל לא הכי קריטי לעומת ההחלטות הראשונות.
אגב, אפשר לבחור את הדירה עוד לפני שמגיעים לפגישה של בחירת הדירה.
הכל מפורסם באתר, ואתה יכול לעשות לעצמך סדר עדיפויות "על הנייר"

סכום פיצויים לחברה (חתמו לפני כחצי שנה) ושזה נע סביב 5-10 אחוז בשוק חופשי, בגלל שאנחנו במסגרת מחיר למשתכן דרשו סביב 2-2.5 אחוז על פיצויי מוסכם האם זה הטווח המקובל
אכן יש פיצוי מוסכם קבוע בחוזה. בחוזה רגיל מול קבלן הוא בין 10-20 אחוזים מהמחיר המלא של ההסכם.
אני די משוכנע שגם בחוזה עליו אתם חתמתם ישנו סעיף כזה. הוא די מרכזי וממש ממש לא סמוי מהעין. שם תדעו בדיוק מה הסכום ובאמת על הסכום הזה אין עוררין. צריך להביא סיבה מאוד טובה לקיפוח/חוזה אחיד/חוסר תום לב לבית משפט כדי שיסכים לבטל את ההסכם ללא הפיצוי המוסכם. האם זה המצב?
ועוד דבר, הסעיף הזה לא מבטל בשום צורה אפשרות של החברה הקבלנית לתבוע ולדרוש סכומים נוספים. זהו רק הסיפתח.

בקיצור, הדילמות לגבי ביטול החוזה מעט מאוחרות לנוכח החתימה שלכם עליו. עדיין אומר שדירה גדולה בראש העין במחיר הזה היא עדיין משהו מאוד מרשים. מציע כן לשקול בשנית מגורים/השכרה/מכירה שם במקום לבטל.
מה שכן ניתן לעשות בסיטואציה הזאת - לשכור עו"ד לנדל"ן ולנסות למצוא עם החברה הקבלנית פתרון אחר. לדוג' הדגשתם שיש דירות אחרות שוות יותר בפרויקט. אולי אולי אפשר לעשות סוויצ' ולהחליף לדירה אחרת - קומה, גודל, בניין. זה עדיין תיק משפטי ומיסוי לא קטן לשני הצדדים אבל אולי כך תהיו שלמים יותר עם ההחלטה. החברה הקבלנית תעדיף לסגור "בטוב" מאשר להיתקע עם דירה בסטטוס משפטי עגום.

נערך לאחרונה ב:
תראה, כל אחד והשאיפות שלו.
אני חושב מה שהכי קריטי פה היתה העובדה שלקחתם 5 חדרים בזמן שאתם זוג ללא ילדים.
בנוסף יש גם את עניין העלות מול תועלת,
ז"א אם אתם רוצים לגור בדירה-למה בחרתם 5 חדרים. 4 זה מספיק בהחלט, וגם 3 לתחילת הדרך.
ואם רציתם להשקעה? למה הלכתם על ראש העין שם ההבדלים ממחיר השוק נמוכים במיוחד.
הטעויות של קומה נמוכה,כיווני אוויר, נכון שזה משנה, אבל לא הכי קריטי לעומת ההחלטות הראשונות.
אגב, אפשר לבחור את הדירה עוד לפני שמגיעים לפגישה של בחירת הדירה.
הכל מפורסם באתר, ואתה יכול לעשות לעצמך סדר עדיפויות "על הנייר"

נכון, כמו שציינתי זכינו בהגרלת המשך ונשארו רק דירות 5 חדרים ענקיות בקומות תחתונות.. היה קצת לחץ מצד ההורים לרכוש דירה כי דובר לפני כמה חודשים על סיום תוכנית מחיר למשתכן.

אכן יש פיצוי מוסכם קבוע בחוזה. בחוזה רגיל מול קבלן הוא בין 10-20 אחוזים מהמחיר המלא של ההסכם.
אני די משוכנע שגם בחוזה עליו אתם חתמתם ישנו סעיף כזה. הוא די מרכזי וממש ממש לא סמוי מהעין. שם תדעו בדיוק מה הסכום ובאמת על הסכום הזה אין עוררין. צריך להביא סיבה מאוד טובה לקיפוח/חוזה אחיד/חוסר תום לב לבית משפט כדי שיסכים לבטל את ההסכם ללא הפיצוי המוסכם. האם זה המצב?
ועוד דבר, הסעיף הזה לא מבטל בשום צורה אפשרות של החברה הקבלנית לתבוע ולדרוש סכומים נוספים. זהו רק הסיפתח.

בקיצור, הדילמות לגבי ביטול החוזה מעט מאוחרות לנוכח החתימה שלכם עליו. עדיין אומר שדירה גדולה בראש העין במחיר הזה היא עדיין משהו מאוד מרשים. מציע כן לשקול בשנית מגורים/השכרה/מכירה שם במקום לבטל.
מה שכן ניתן לעשות בסיטואציה הזאת - לשכור עו"ד לנדל"ן ולנסות למצוא עם החברה הקבלנית פתרון אחר. לדוג' הדגשתם שיש דירות אחרות שוות יותר בפרויקט. אולי אולי אפשר לעשות סוויצ' ולהחליף לדירה אחרת - קומה, גודל, בניין. זה עדיין תיק משפטי ומיסוי לא קטן לשני הצדדים אבל אולי כך תהיו שלמים יותר עם ההחלטה. החברה הקבלנית תעדיף לסגור "בטוב" מאשר להיתקע עם דירה בסטטוס משפטי עגום.

התקיימה פגישה מול החברה הקבלית, דובר על % פיצוי ודי הסכמנו (לאחר מספר בדיקות שביצעתי מול עו"ד).
לגבי הדירות לא נשאר דירות נוספות בפרויקט הכל מכור.
בעניין ביטול החוזה - רציתי לוודא איזה מסמכים צריך להגיש כדי שאוכל להירשם להגרלות עתידיות (כיום אנחנו חסומים להרשמה כי זכינו) ואז טענו שנחשב בתור משפרי דיור כי הייתה בבעלותנו דירה, זאת הבעיה הגדולה כי לא נוכל להירשם לכלל הגרלות ורק להגרלות משפרי דיור, לא בטוח שעדיף לנו לוותר על הדירה ולחתום על ביטול החוזה. לפני כחודשיים ששקלנו האם כדאי לבטל את החוזה הדבר ראשון שעשיתי זה לבדוק אם אוכל להירשם להגרלות בתור סדרה ג - התשובה הייתה כן. ושבוע שעבר שביקשתי את איזה מסמכים אני צריך להגיש ציינו שנהפוך למשפרי דיור.

@tomi30 עברתי על השרשור מחדש.
שמע... לא ברור מה הבעיה שלך בדיוק.

אתה מתלונן שהשוק יהיה מוצף בדירות בעוד כמה שנים, אבל התוכנית שלך זה פשוט לקנות דירה אחרת במחיר למשתכן שהיא קצת יותר טובה? ובעיית ההצפה תיעלם כי הדירה תהיה 20 מר פחות וכמה קומות יותר גבוה?

כואב לך לשלם 80 שח יותר בחודש על ארנונה אבל אתה בסדר עם לשלם כמה עשרות אלפי שקלים בקנס ביטול?

כואב לך שיש כיוון אוויר אחד חסר? עזוב שבקיץ המזגן דלוק רוב הזמן שנמצאים בבית (ואם לא עכשיו אז חכה שיהיה לך ילדים) ובחורף גם, תעשה גם חשבון בבית שלך כמה מהחלונות פתוחים וסגורים? אצלנו יש חלונות שסגורים 99% מהזמן על בסיס קבוע, זה שהם מחוברים לכיוון אויר כלשהו לא תורם לשום הרגשה חמימה בלב.

התוכנית שלך זה לחכות בצד 5 שנים שהמחירים ירדו? אתה ועוד חצי ממדינת ישראל כבר עשור.
אתה מתלונן על זה שתצטרך לשלם 8% מס רכישה על ״עסקאות נדלן אטרקטיביות״ נוספות בארץ.
ואתה גם חושב על השקעות נדל״ן בחו״ל?

אתה בכלל יודע מה אתה רוצה?

אני מתחבר לרוח הדעה של @רוני.
למגורים זה כנראה אפשרות טובה מאד ועדיפה על האפשרויות האחרות שהצגת פה.
להשכרה/השקעה אני חושב שזאת לא אפשרות טובה, ולא כי יש לה 20 מ״ר יותר משהיה משמח אותך, אלא כי השקעה של כל כספך בנדלן, ובפרט בישראל, זאת לדעתי אסטרטגיית השקעה לא טובה.

אתה מתלונן שהשוק יהיה מוצף בדירות בעוד כמה שנים, אבל התוכנית שלך זה פשוט לקנות דירה אחרת במחיר למשתכן שהיא קצת יותר טובה? ובעיית ההצפה תיעלם כי הדירה תהיה 20 מר פחות וכמה קומות יותר גבוה?

כואב לך לשלם 80 שח יותר בחודש על ארנונה אבל אתה בסדר עם לשלם כמה עשרות אלפי שקלים בקנס ביטול?

כואב לך שיש כיוון אוויר אחד חסר? עזוב שבקיץ המזגן דלוק רוב הזמן שנמצאים בבית (ואם לא עכשיו אז חכה שיהיה לך ילדים) ובחורף גם, תעשה גם חשבון בבית שלך כמה מהחלונות פתוחים וסגורים? אצלנו יש חלונות שסגורים 99% מהזמן על בסיס קבוע, זה שהם מחוברים לכיוון אויר כלשהו לא תורם לשום הרגשה חמימה בלב.

התוכנית שלך זה לחכות בצד 5 שנים שהמחירים ירדו? אתה ועוד חצי ממדינת ישראל כבר עשור.
אתה מתלונן על זה שתצטרך לשלם 8% מס רכישה על ״עסקאות נדלן אטרקטיביות״ נוספות בארץ.

להשכרה/השקעה אני חושב שזאת לא אפשרות טובה, ולא כי יש לה 20 מ״ר יותר משהיה משמח אותך, אלא כי השקעה של כל כספך בנדלן, ובפרט בישראל, זאת לדעתי אסטרטגיית השקעה לא טובה.
ועוד לא דיברנו על זה ששר האוצר הבא יזרוק לפח הזבל את כל ההגרלות העתידיות.

אין שום תלונה, הצגתי נתונים כדי לקבל חוות דעת נוספת - קיבלנו אותה, החלטה לבטל את החוזה!
זה לא מונע ממני למצוא דירה בשוק חופשי/דירה במסגרת מחיר למשתכן שתתאים עבורינו למגורים.(מה שלא עשיתי בדירת 5 חדרים ולקחתי בחשבון שנשכיר את הדירה ללא כל בעיה).

כששקלנו לבטל, העלאתי את כל מה שחשבתי עליו... וכמו שאמרתי קיבלנו החלטה. אני בסך הכל רוצה לדעת האם לאחר חתימת חוזה אצל קבלן וביטולו נחשב שהיינו בעלים של דירה.

אין שום תלונה, הצגתי נתונים כדי לקבל חוות דעת נוספת - קיבלנו אותה, החלטה לבטל את החוזה!
זה לא מונע ממני למצוא דירה בשוק חופשי/דירה במסגרת מחיר למשתכן שתתאים עבורינו למגורים.(מה שלא עשיתי בדירת 5 חדרים ולקחתי בחשבון שנשכיר את הדירה ללא כל בעיה).

כששקלנו לבטל, העלאתי את כל מה שחשבתי עליו... וכמו שאמרתי קיבלנו החלטה. אני בסך הכל רוצה לדעת האם לאחר חתימת חוזה אצל קבלן וביטולו נחשב שהיינו בעלים של דירה.
ידוע שהחלטתם לבטל את החוזה כי אתם חושבים שהיא לא מתאימה לכם למגורים, כשבפועל זאת כנראה דירה מצויינת למגורים, היא רק לא מושלמת לכם למגורים אחרי שנכנסתם לאזור של פרפקציוניזם.
ואתה בעצמך אמרת שדירה בשוק החופשי עולה יותר בכיוון של 1.8 ככה שאתה זורק כמה מאות אלפי שקלים לפח בשם הפרפקציוניזם, ואתה מניח שתזכה שוב ובדירה טובה יותר כאשר בבירור שסטטיסטית הסיכויים לזה נמוכים ככה שאתה מאבד את המאות אלפי שקלים הללו גם בחלופה של להמר על ההגרלה הבאה.

על החוזה כבר חתמתם. על הביטול חוזה עוד לא חתמתם.
החלטות זה נפנופי ידיים. הדעה שלי היא שכדאי לכם לחשוב מחדש אבל הפעם בלי הנחות מקילות כמו שתזכו אי פעם שוב או שהמחיר בשוק ירד אי פעם ואז תראו איזה החלטה תצא לכם הפעם.

בכל מקרה זאת סתם דעתי, לא הכסף שלי.

קיבלתי, תודה.

ידוע שהחלטתם לבטל את החוזה כי אתם חושבים שהיא לא מתאימה לכם למגורים, כשבפועל זאת כנראה דירה מצויינת למגורים, היא רק לא מושלמת לכם למגורים אחרי שנכנסתם לאזור של פרפקציוניזם.
ואתה בעצמך אמרת שדירה בשוק החופשי עולה יותר בכיוון של 1.8 ככה שאתה זורק כמה מאות אלפי שקלים לפח בשם הפרפקציוניזם, ואתה מניח שתזכה שוב ובדירה טובה יותר כאשר בבירור שסטטיסטית הסיכויים לזה נמוכים ככה שאתה מאבד את המאות אלפי שקלים הללו גם בחלופה של להמר על ההגרלה הבאה.

על החוזה כבר חתמתם. על הביטול חוזה עוד לא חתמתם.
החלטות זה נפנופי ידיים. הדעה שלי היא שכדאי לכם לחשוב מחדש אבל הפעם בלי הנחות מקילות כמו שתזכו אי פעם שוב או שהמחיר בשוק ירד אי פעם ואז תראו איזה החלטה תצא לכם הפעם.

בכל מקרה זאת סתם דעתי, לא הכסף שלי.
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר.
אם יורשה לי להוסיף, אתם לא במעמד של החלטה בטרם החתימה אלא ממש מפוזיציה. ההתחייבויות שלכם לקבלן עומדות ויציבות וכל חריגה מהן תעלה גם תעלה כסף רב, מה גם שנשמע מהצד שדירת התמורה לא רעה בכלל. אתם מתנהגים קצת כמו משקיע אקטיבי וחפוז (יש שיאמרו מהמר) שממהר להיכנס ולצאת מהשקעות וחורך את עיקר הכסף בעמלות והצטברות הפסדים קטנים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
adamshalev זכינו במחיר למשתכן נדל"ן 26
כ מתי נפתחות דירות חדשות במחיר למשתכן? פוסטים מאיכות נמוכה 4
ב שמן זית טוב במחיר הגיוני ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 54
ש רכישת שליש דירה לאחר זכייה במחיר למשתכן. נדל"ן 3
נ התייעצות - השקעה בצומת אונו במחיר פרסיל נדל"ן 35
פ דירה במחיר למשתכן - ללא משכנתא? נדל"ן 7
ה מקמ - מונפק במחיר נמוך? שוק ההון 8
T האם קנייה במחיר נמוך יותר משתלמת יותר? שוק ההון 12
O איך לחשב כדאיות זכייה במחיר למשתכן מול שכירות ? נדל"ן 9
ה זכיה במחיר מטרה נדל"ן 0
נ כדאיות זכיה במחיר למשתכן נדל"ן 3
א זכיתי במחיר למשתכן, האם זה שווה? נדל"ן 7
ס שתי קרנות סל זהות בביצועים, אך שונות במחיר, עמלות וגודל. מה הייתם קונים? שוק ההון 8
Y האם אפשר לקנות דירה במחיר למשתכן אחרי שקניתי דירה? נדל"ן 2
I הבדלים במשכנתא במחיר למשתכן לבין דירה רגילה נדל"ן 13
T האם ירידה בכמות העסקאות אמורה לגרור ירידה במחיר? נדל"ן 34
E זכייה במחיר למשתכן נדל"ן 12
A רכב קטן במחיר משתלם, יד שנייה או חדש? שמעתי 0 קילומטר עם הנחות מאוד משמעותיות-"חבר" וכו'. צרכנות פיננסית 4
Shnizelia מימון ובחירה דירה במחיר למשתכן בתל אביב נדל"ן 197
stamEhad זכייה במחיר למשתכן - אז עשיתי סימולציות. מנסה כעת להבין מה הצעדים הבאים ומשתדל לא לעשות טעויות יקרות נדל"ן 33
ה קניית דירה נוספת לאחר זכייה במחיר למשתכן נדל"ן 25
1337justme מנקה במחיר סביר ומבלי לשבור את הראש צרכנות פיננסית 6
מ מדד תשומות במחיר למשתכן בת"א נדל"ן 6
H בית במחיר למשתכן . איך לממן? נדל"ן 59
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
מ מיקרוסופט במחיר אפסי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ב פקודת LMT מחוץ לשעות המסחר, במחיר גבוה מאוד, שקולה לפקודת MKT ? פוסטים מאיכות נמוכה 21
M זכייה במחיר למשתכן לאחר רכישה בשוק החופשי נדל"ן 2
ע רכישת דירה להשקעה במחיר השוק בשכונה שרובה דירות מחיר למשתכן (יבנה) נדל"ן 7
S דירה במחיר למשתכן בדרום ללא משכנתא - לבטים נדל"ן 5
G רכישת דירה במחיר למשתכן עם משכנתא גבוהה ומה לעשות עם הכסף בינתיים נדל"ן 7
W למה קיים הבדל במחיר של ביטוח חובה לרכב בין החברות ביטוח השונות פוסטים מאיכות נמוכה 1
S רכישת דירה במחיר למשתכן ודירה נוספת - התייעצות נדל"ן 25
ס אגרות חוב - מכירה במחיר גבוה מהפארי שוק ההון 23
קאמי קפיצה מוזרה במחיר של cxse etf - ממה נובעת? שוק ההון 2
tomer111 האם העובדה ש-IWDA צובר דיבידנד מגולם במחיר כבר? נדל"ן 1
י "מכירת דירה" איך להכין את הדירה למכירה במחיר גבוה יותר. נדל"ן 12
פ התייעצות לפני בחירת דירה במחיר למשתכן נדל"ן 22
פ התייעצות לפני בחירת דירה במחיר למשתכן נדל"ן 1
liranviper אסטרטגיית כניסה במחיר שוק עם אופציות שוק ההון 52
Y מישהו יכול להסביר לי למה נפילה במחיר מניית דלק יכול לגרום לקריסה של החברה? שוק ההון 2
ס זכייה במחיר למשתכן בשכונת רוממה בירושלים נדל"ן 28
Res Cogitans דירה במחיר למשתכן בשכונת דקר ביפו נדל"ן 62
T קניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 9
נ התלבטות בנוגע לרכישת דירה במחיר למשתכן נדל"ן 4
D זכייה במחיר למשתכן בגליל ים בהרצליה נדל"ן 6
O במידה והייתם יכולים לקנות דירה במחיר למשתכן... נדל"ן 4
ת הפרשים במחיר ביצוע קניית קרנות שוק ההון 8
yossik מחירי תרופות מירשם - עליה זוחלת ומתמדת במחיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
K שיקוף הידע של כלל השוק במחיר המניה שוק ההון 67

נושאים דומים

Back
למעלה