• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שינוי מגדר בכיתה ב'

האם זו תופעה נורמלית בכיתות ב' בארץ או שאני גר באזור מוכה משוגעים (פרדס חנה)?
ילד אחד זו תופעה? כמה כאלו נראה לך שיש כבר?
ואללה , אני לא מתרגש , אני חושב שזה מוקדם מידי והאנשים האלה מטורפים.
כיתה ב' אכן משמע מוקדם. אבל אם הילד\ה בעקביות כבר מגיל 3 טוען בתוקף שהוא בכלל ילדה, מדבר בלשון נקבה, משחק רק עם הבנות, מראה מצוקה כשאומרים לו שהוא בן. אז אולי זה פחות מוקדם? מה שבטוח לא הייתי רוצה לשים את עצמי במקום הילד הזה או במקום ההורים שלו.
מעניין לדעת מה ההשפעות של הילד, החשיפה לתרבות, למדיה, לדיאלוג עם ההורים וכו, לדעתי יש לזה יותר השפעה מאשר רצון פנימי, אבל לא מומחה בנושא.
איזה מדיה?? נו באמת הילד בכיתה ב. מתערב שהוא רואה מפרץ ההרפתקאות וסמי הכבאי.
אם הילד היה קם בבוקר וטוען שהוא חתול, אתה חושב שההורים גם כן היו צריכים לזרום איתו?
ככה לא מקדמים דיון.
מה אם ילד אחד יאמר "לא , את לא דנה ,אתה אבי עם שמלה , הרי ראיתי אותך בשירותים בשבוע שעבר ואתה בן כמוני" .
איך המערכת תקבל את זה ?
אכן מצפים לילד הזה חיים לא פשוטים. אם אתה בתור אבא לילד בשכבה וגם הורים אחרים תראו לילדים שלכם שזה לגיטימי זה יכול מאוד יעזור.
לטוב ולרע, צריך לחכות שיגיע לגיל בו הוא בוגר מספיק לקחת החלטות הרות גורל על חייו. גם אם יתברר בגיל 18 שאכן זה מה שהוא רוצה. לטוב ולרע צריך לתת לו לסיים לגדול ולהתגבש קודם
זאת קלאסי תרבות "מגיע לי": החלטתי שאני בת, לכן מגיע לי לחיות כבת.
המוח שלנו לא תוהה על דברים שאינם עולים על דעתו ולכן לפני 50 שנה אף אחד לא ידע שהוא אמור לתהות אם הוא נולד כזכר/נקבה בצדק או בטעות
אתם מציגים את זה כאילו הילד\ה קם יום אחד בבוקר והודיע לכולם שהוא ילדה. אני קטונטי מלהבין איך זה מרגיש או איך זה עובד אבל מה שבטוח זה לא החלטה.
אדם שמאלי לא החליט להיות שמאלי. בעבר הרחוק זה היה ממש לא מקובל ושמאליים ניסו להסתיר את זה ולעשות הכל ביד ימין.
הומו לא החליט שהוא הומו. זה היה מאוד לא מקובל בעבר הלא רחוק והומואים ניסו להסתיר את זה ולנהל חיים של סטרייטים.
טראנס לא החליט שוא טראנס. זה עדיין לא מקובל היום וחלק מהם בוחרים להסתיר את זה ולחיות תקופה ארוכה ואף חיים שלמים במגדר שהם לא מרגישים ששלהם.

לילד\ה הזה מצפים חיים לא פשוטים ולמזלו יש לו כנראה הורים תומכים וסביבה תומכת יחסית. למזלו הוא נולד ב-
פרדס חנה זה איזור מוכה משוגעים.
ולכן אולי לא יהנה מהמסלול הסטנדרטי של ילדים במצבו:
נידוי מהבית --> חיים ברחוב --> עבודה בזנות

אתם מציגים את זה כאילו הילד\ה קם יום אחד בבוקר והודיע לכולם שהוא ילדה. אני קטונטי מלהבין איך זה מרגיש או איך זה עובד אבל מה שבטוח זה לא החלטה.
אדם שמאלי לא החליט להיות שמאלי. בעבר הרחוק זה היה ממש לא מקובל ושמאליים ניסו להסתיר את זה ולעשות הכל ביד ימין.
הומו לא החליט שהוא הומו. זה היה מאוד לא מקובל בעבר הלא רחוק והומואים ניסו להסתיר את זה ולנהל חיים של סטרייטים.
טראנס לא החליט שוא טראנס. זה עדיין לא מקובל היום וחלק מהם בוחרים להסתיר את זה ולחיות תקופה ארוכה ואף חיים שלמים במגדר שהם לא מרגישים ששלהם.
אני יכול לענות על זה, אבל התשובה שלי בחיים לא תהיה טובה כמו זו של סאות' פארק.

אגב, בניגוד להומואים ולסביות, לא עולה לי בראש טרנסגנדר שהוא מודל להערצה לילדים בארץ.
דנה אינטרנשיונל. ובאופן מעניין הנושא אז (לזכרוני כילד) היה פחות שנוי במחלוקת מהיום.

דנה אינטרנשיונל. ובאופן מעניין הנושא אז (לזכרוני כילד) היה פחות שנוי במחלוקת מהיום.
לא חושב שיש ילד בארץ שיודע מי זאת. ודאי לא מודל להערצה. וזה להבדיל מאינספור כוכבי תרבות הומואים שכשהייתי ילד היו במספרים זעומים, אם בכלל (ובדרך כלל עדיין בארון).
אכן, לפני כמה עשורים בקושי דיברו על הנושא הזה.

לא חושב שיש ילד בארץ שיודע מי זאת.
אבל הילדים של אז, בתקופת האירוויזיון ולאחריו, הכירו גם הכירו.
היום אולי הדוגמן.ית סתיו בטרשקו (תראה איך אני בעניינים,הא?).
היה מאד מקובל לקיים יחסים הומוסקסואלים לצד חיי אישות נורמטיבים, למשל ביוון הקדומה.
זה נראה לי שהנושא של הסתרה הוא תלוי סביבה ותרבות ואינו מקושר רק לנטיות מיניות (יהודים רבים הסתירו את יהדותם לאורך הגלות, מתנגדי שלטון דיקטטורי גם).
ולגבי הדיון אם נטיות מיניות ו/או מגדריות הן תלויות תורשה או סביבה - כרגיל, זה מעורבב.
קראתי על המונח בויקפדיה וחטפתי כאב ראש מכל הקומבינציות :)
וגם מטיעוני המחקרים השונים ומנסיון למדוד את אחוז הטרנסים.

נושא השרשור הוא יותר לכיוון של האם זה הגיוני בגיל כל כך צעיר.
זה אותו הדבר.
אם אני צודק וזו נטיה מולדת, אז גם בגיל צעיר היא קיימת.
אם אחרים צודקים וזו השפעה תרבותית, אז אכן סביר שתתגבש בגיל מבוגר יותר.

אבל הילדים של אז, בתקופת האירוויזיון ולאחריו, הכירו גם הכירו.
הכירו, ונגמר האירוויזיון וזהו. אם הדוגמה הכי טובה היא מלפני 30 שנה, זה די מוכיח את מה שאני טוען (את הדוגמה שלך מהיום אני לא מכיר. לא נראה לי שזה מישהו שמתחפשים אליו בפורים).

אם אתה בתור אבא לילד בשכבה וגם הורים אחרים תראו לילדים שלכם שזה לגיטימי זה יכול מאוד יעזור
להתייחס כבת כדי לכבד זה אולי לגיטימי, אבל להבין שהוא לא בת.

אני לא בטוח שכל מי שסובל היום ממה שמוגדר דיספוריה מגדרית באמת נולד כך.
גם אני לא בטוח וגם כתבתי בתחילת השרשור שזו שאלה חשובה לדיון.
אבל לציטוט שהבאת, לאלו שכן נולדו כך זה בהחלט issue גם בגיל צעיר, לדעתי.

אם אחרים צודקים וזו השפעה תרבותית, אז אכן סביר שתתגבש בגיל מבוגר יותר.
מספיק שתהיה השפעה תרבותית על ההורים.
אני יכול להוציא מה שתרצה מילד בן 7 עם שאלות מנחות.

אם אני צודק וזו נטיה מולדת, אז גם בגיל צעיר היא קיימת.
גם אם כן , זה בלתי הפיך . לתת לילד בן 7 להחליט אם מתאים לו להרוס לעצמו את הפוריות עם הורמונים (אם זה מה שהם מתכננים).

אזהרה: מגילה לפניך.

אני בהחלט מסכים שילדים לא צריכים לקבל החלטה כזו בואקום לבדם ובלי תמיכה הורית ומקצועית. אני פשוט לא חושב שחוקי המדינה משהו פרט לכלים לניהול קונצנזוסיאלי של חברה. נעבור רגע עליהם:

חוק דבילי. אם משפחה מספיק עניה לשלוח ילדים לעבוד בגלל מחסור בכסף החברה / מדינה צריכה לתמוך בה בדרכים אחרות. אם מצד שני מדובר ברצון הילדים לעבוד אז למה להגביל אותם? כשהייתי בן 10 הסתובבתי בשכונה מספר פעמים עם דלי וסבון ושטפתי רכבים בשביל אקסטרה דמי כיס. הייתי משנה לדרישה לאישור הורי מפורש והגבלה למקומות מתאימים ובטוחים.

דבילי ברמות ומיותר, אין לי כח להרחיב. צריך להיות מאופשר עם יפוי כח הורי בדיפולט.

פוטנציאל נזק לאחרים. קריטריון גיל רחוק מלהיות מושלם אבל אני לא בטוח אילו חלופות יש.

בגרמניה זה 16 ובארה"ב 21. מה רצוי? בכל מקרה ילדים רבים שותים לפני. ומבוגרים רבים מתמכרים אחרי. הפתרון לחסרונות של סמים (ואלכוהול הוא סם) לא טמון בחוק.

פוטנציאל נזק לאחרים. קריטריון גיל רחוק מלהיות מושלם אבל אני לא בטוח אילו חלופות יש.

למה?

מינימום גיל לכל *טיפול רפואי* עם פוטנציאל נזק לכל החיים - 0
מינימום גיל לברית מילה - 8 ימים!
אני לא מתכוון לקחת את הדיון לווטאבאוטיזם אלא באמת לבצע השוואה למה שזה - טיפול רפואי, וכמו טיפול רפואי יש לשקול את היתרונות והחסרונות.
עכשיו נחזור להודעה המפורטת:

כפי שציינתי, ההבדל בין רשיון נהיגה לבין שינוי מגדר הוא ההשפעה החיצונית. נהג לא אחראי מסכן אחרים. הבדל נוסף הוא שבמקרה זה אני מצפה מהורים שאכפת להם מטובת הילד להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום הנפש שמומחה לנושא הזה, ולא לקבל החלטה מורכבת כזו על דעת עצמם / הילד בלבד.

אתה מתעלם מכך שגם לא לקחת הורמונים במקרים בהם הם יכולים לעזור (תחת ההנחה שיש כאלו) תעשה נזק נפשי בלתי הפיך. מבחינתך נזק גופני הוא בלתי הפיך ואילו נפשי זה סתם בכיינות?

זה מאוחר מדי במקרים רבים. אני באמת ממליץ שתקרא על הנושא בהרחבה.

כפי שציינתי אני בעד זה במידה והידע המקצועי כפי שבא לידי ביטוי בחוות דעת של גורמים אובייקטיבים בשילוב עם הנסיון עם האישי של ההורים ורצון הילד מביאים לכך ששיקולי העלות / תועלת שלהם בעד תהליך כזה, גם אם הוא בלתי הפיך.

בגדול הדברים שציינת נראים בעיני די מגוחכים גם כן. מאדך אני חושב שהתקדמות נעשית ע"י אתגור הנחות יסוד ומאמץ משותף לראות איפה אפשר לשנות ולשפר. העלות של המהלכים האלו זניחה ורוב ההתעסקות בה היא צקצוקי לשון ולא עניינית. אין לי מושג לגבי התועלת אבל לפעמים סתם נחמד להתחדש ואם אף אחד לא נפגע אז לא אכפת לי.

כן.

אני לא מתעלם מהבעיה אני מנסה להקל על אלו שבאמת סובלים ממנה. יסלח לי @amit אבל הוא וילדיו לא באמת קורבנות כאן.

אין שום סיבה לחשוב שהתייחסות אחרת תועיל להם. הנסיון מראה להפך.
למה בדיוק אתה חותר ? לא כדאי שיהיו לנו גילאי מינימום?

מה לגבי יחסי מין בגיל 7 , או תרומת כליה ? אולי תרומת גופו למדע? הילד רוצה.

מספיק שתהיה השפעה תרבותית על ההורים.
אני יכול להוציא מה שתרצה מילד בן 7 עם שאלות מנחות.
נכון. ההנחה שלי היא שההורים רוצים לסייע לילד שיש לו צורך או קושי ולא לכפות אג'נדה שאין לה שום קשר לילד שלהם.
זה נכן לגבי אינספור נושאים אחרים שהורים מחליטים בשביל ילדים בני 7.
גם אם כן , זה בלתי הפיך . לתת לילד בן 7 להחליט אם מתאים לו להרוס לעצמו את הפוריות עם הורמונים (אם זה מה שהם מתכננים).
אני חושב שטיפול כזה אסור לפי חוק בגיל 7 וגם הרבה יותר מאוחר. ושוב, גם בעניינים רפואיים הורים מקבלים החלטות בשביל ילדיהם ורק במקרים קיצוניים נדרש להם אישור חיצוני להחלטות שהם מקבלים שהן הרבה פעמים בלתי הפיכות.

למה בדיוק אתה חותר ? לא כדאי שיהיו לנו גילאי מינימום?

מה לגבי יחסי מין בגיל 7 , או תרומת כליה ? אולי תרומת גופו למדע? הילד רוצה
הבנת.
המדינה צריכה להתערב על בסיס מקרה ולא על בסיס גיל.
ההגדרה צריכה להיות הרבה יותר פרטנית ומגבילה את התערבות המדינה מ"עד גיל 18 אסור לשתות ולהצביע ואחר כך תעשה מה שבא לך"

ולכן אולי לא יהנה מהמסלול הסטנדרטי של ילדים במצבו:
נידוי מהבית --> חיים ברחוב --> עבודה בזנות
יופי אבל מה עם ההשלכה של זה על שאר הילדים? אני יכול לדמיין לא מעט סיטואציות בעייתיות. במיוחד בהמשך.
מעבר לזה שברגע שאתה מפרדס חנה אתה ישר מקוטלג כמשוגע.

• אהבתי
Reactions: drx
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
flower שינוי בביטוחי הבריאות - מעבר אוט' מביטוח ניתוחים "השקל הראשון" ל"משלים שב"ן" צרכנות פיננסית 13
E יש שינוי מבחינה מיסויית כעת במעבר מAmeritrade לSchwab? מיסים 3
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
M הקצאת נכסים, שינוי כיוון שוק ההון 8
ע לימודים / שינוי קריירה התפתחות אישית 3
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 335
נ שינוי תב"ע נדל"ן 12
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
לאץ' שינוי סטטוס באתר מחיר למשתכן/דירה בהנחה נדל"ן 2
בובין חוט-השני האם שינוי אופי אוכלוסיה יכול לתרום לירידת מחירי נד"לן? נדל"ן 29
D איך לחולל שינוי במדינה? אוף טופיק 95
ס שינוי מסלול לימודים התפתחות אישית 13
L שינוי רישום מניה שוק ההון 2
N שינוי מיסוי בעקבות החקיקה אוף טופיק 46
N דירה יד שניה - שינוי פנימי ללא היתר נדל"ן 9
TheTieMan שינוי מסלול - הפקדות עבר + הפקדות עתיד או רק הפקדות עתיד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Michel שינוי מסלול ביטוח אובדן כושר עקב עלות גבוהה מאוד ככל שמתבגרים. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
T מחיר למשתכן - שינוי סטטוס מידועים לציבור לנשואים לאחר ״זכייה״ נדל"ן 0
B התפטרות עקב שינוי גיאוגרפי של מקום העבודה אוף טופיק 4
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
W חבריי העצמאיים! האם יש שינוי בחובת הדיווח לרשויות? מיסים 24
V הסבר לצורת חישוב ״שינוי מעלות״ שוק ההון 14
נ הודעה מהבורסה הישראלית על שינוי במדיניות הקרן שוק ההון 4
A הקמת פורום של p2p / שינוי מדיניות? אוף טופיק 4
חתול לילה שינוי מסלול לא מבוקש בקרן השתלמות שוק ההון 24
י איך עושים את זה? שינוי תודעה, חשיפת ילדים בגילאי בית ספר לתכני הבלוג ולאוריינות פיננסית אוף טופיק 2
ר שינוי ושיפור משכנתא לאחר שנקלחה. נדל"ן 5
S שינוי מסלולי השקעה וחשיפה למניות לשם הקטנת הדימום - עצתכם שוק ההון 13
S שינוי תמהיל עקב הבנת סיבולת סיכון שוק ההון 14
ב שינוי כיוון בקריירה התפתחות אישית 8
א שינוי תיק 70-30 לפרישה שוק ההון 26
R קרן מחקה msci ללא שינוי בשער שוק ההון 11
T סגירת מסלול בקרן פנסיה או שינוי מדיניות השקעה תוך גרימה לקיבוע הפסדים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
deussex שינוי אחוז הניהול לטובת קרן פנסיה בפרישה לעומת ביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A שינוי מודל הפנסיה? הכיוון החדש של האוצר מדאיג? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I שינוי מסלול בקרן השתלמות לפני פדיון אפשרי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ה שינוי תיק לקראת פרישה שוק ההון 19
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
A שינוי במשכנתא עקב עליות המדד נדל"ן 2
P תיאום מס במהלך השנה - מעסיק חדש + שינוי באחוז משרה קיימת מיסים 1
לאץ' לטבול רגליים לפני שינוי מקצוע התפתחות אישית 24
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
J התלבטות בחיסכון לדירה שניה - עקב שינוי מדיניות למשכון דירה קיימת נדל"ן 8
ס שינוי מסיבי במבנה התיק והימנעות מאירועי מס שוק ההון 11
ה שינוי מקצועי לקראת גיל ה40. התפתחות אישית 10
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Yos IRA הלמן - שינוי תנאים וחיפוש חלופה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 184

נושאים דומים

Back
למעלה