• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שינוי מגדר בכיתה ב'

amit

משתמש בכיר
דירוג
4,333
סיפור חם מבית הספר שבו הבן שלי לומד (נחשב בית ספר מעולה ) .
ילד החליט שהוא בעצם ילדה , והילד בעצם בכיתה ב' (גיל 7).
קיבלנו מייל מהמורה , היא והצוות כל כך מתרגשים מהשינוי אותו עובר הילד ומתגייסים לקרוא לו בשם של ילדה ולפנות אליו בלשון נקבה.
נראה שההורים סביבי מתרגשים גם הם או אדישים לנושא.

ואללה , אני לא מתרגש , אני חושב שזה מוקדם מידי והאנשים האלה מטורפים.

מה אתם חושבים ?
האם זו תופעה נורמלית בכיתות ב' בארץ או שאני גר באזור מוכה משוגעים (פרדס חנה)?
או שאולי אני המשוגע שלא רואה ריאלטי וחדשות ולא מעורב ברשתות חברתיות וכבר אין לי מושג איפה אני חי?

אני יודע שזה סופר אוף טופיק אבל זה מקום טוב לשמוע בו דעות נוספות.

ברוך הבא לארצות הברית של ישראל

ממליץ לשמוע https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM

עריכה:
כמובן שאני בעד חופש מגדרי והכל, אבל לאחרונה זה תפס שינוי. במקום שיתייחסו למשני מגדר כמו שהם רוצים , מתייחסים אליהם באובר תשומת לב. קצת מאבד את הפואנטה שהם נלחמו עליה כל כך הרבה זמן.

ולעניין , לא בא לשפוט את אותו ילד. ילדים רוצים תשומת לב.

עדיף לפתור בעיות מוקדם. צריך שזה יגיע לתינוקות.

איך צריך לפנות לילד/ילדה, הוא, היא, הם, או זה?

זה באמת גיל ממש צעיר אבל אם התהליך מלווה באנשי מקצוע אז בסך הכל נחסכו מהילדה הזו הרבה שנים של סבל.
גם אם זה מעורר התנגדות תתאפקו ותפנו אליה בשם ואופן שהיא מבקשת, אין טעם לפגוע בה בשם עיקרון או אי הסכמה.
(לא אומרת שזה מה שתעשו אבל עובדה שזה נושא רגיש שמעורר התנגדויות).

I'd like to express the opinion that I don't have an opinion.

The child might grow up happier with the new gender, maybe getting hormonal treatments early will help them make a more complete transition, maybe they'll figure out it's just a phase and get over it, maybe they'll end up psychologically damaged, I really have no way to quantify and determine the long term results, nor do I really have a horse in this race or a say in the matter.
So as long as we live in society where parents have a large degree of sovereignty over their children, guess it's up to them and maybe we'll have a large enough sample size in a few decades to make more definitive conclusions.
I'm sure there's plenty of other aspects in a child's upbringing that would make greater impacts on their future lives that no one stops to make an issue out of.​

נערך לאחרונה ב:
נשמע לי מוקדם מדי לקבל החלטה כזו, לא כל ילד שלובש שמלה או שם אודם רוצה להיות אישה.

מעניין לדעת מה ההשפעות של הילד, החשיפה לתרבות, למדיה, לדיאלוג עם ההורים וכו, לדעתי יש לזה יותר השפעה מאשר רצון פנימי, אבל לא מומחה בנושא.

תמשיך לעדכן, מעניין.

סיפור חם מבית הספר שבו הבן שלי לומד (נחשב בית ספר מעולה ) .
ילד החליט שהוא בעצם ילדה , והילד בעצם בכיתה ב' (גיל 7).
קיבלנו מייל מהמורה , היא והצוות כל כך מתרגשים מהשינוי אותו עובר הילד ומתגייסים לקרוא לו בשם של ילדה ולפנות אליו בלשון נקבה.
נראה שההורים סביבי מתרגשים גם הם או אדישים לנושא.

ואללה , אני לא מתרגש , אני חושב שזה מוקדם מידי והאנשים האלה מטורפים.

מה אתם חושבים ?
האם זו תופעה נורמלית בכיתות ב' בארץ או שאני גר באזור מוכה משוגעים (פרדס חנה)?
או שאולי אני המשוגע שלא רואה ריאלטי וחדשות ולא מעורב ברשתות חברתיות וכבר אין לי מושג איפה אני חי?

אני יודע שזה סופר אוף טופיק אבל זה מקום טוב לשמוע בו דעות נוספות.
הנושא עלה לכותרות לפני כמה חודשים כאשר ילדה טרנסית נאמה בכנס והארוע זכה למבול גידופים מכל מיני סמוטריצ'ים.
השאלה החשובה היא העובדתית - האם אכן בגיל הזה מדובר בזהות מגובשת ובלתי הפיכה ומה המצב במקרה הקונקרטי.
אם המצב עוד עשוי להשתנות, אז ההורים של הילדה טועים ועלולים לגרום נזק.
אחרת, אשרי הילדה שמתקבלת כך בקהילה. היא עוד תחווה לא מעט חוויות שליליות בעתיד על רקע הנטיה שלה.
הנקודה החשובה היא שבניגוד למקרים אחרים בהם אפשר להגיד "מה בוער", כאן גם להנצחת המצב הקיים יכולה להיות השפעה שלילית על הילדה שתרגיש שהעולם מסרב לקבל אותה כפי שהיא.

טועים ועלולים לגרום נזק
טועים != עלולים לגרום נזק.
הם עלולים לגרום נזק לכאן או לכאן. מנין לך שהאופציה האקטיבית גרועה מזו הפסיבית?
(אין לי שום ידע בנושא ומכאן גם לא עמדה כלשהי.)

הם עלולים לגרום נזק לכאן או לכאן. מנין לך שהאופציה האקטיבית גרועה מזו הפסיבית?
אם לא היה ברור, העמדה שלי היא שצריך לדעת את העובדות (המחקריות והקונקרטיות) כדי להכריע ולא נכון להניח מראש שהחלופה הפסיבית עדיפה.

אם לא היה ברור, העמדה שלי היא שצריך לדעת את העובדות (המחקריות והקונקרטיות) כדי להכריע ולא נכון להניח מראש שהחלופה הפסיבית עדיפה.
ועדיין, הציטוט המלא הוא
ואני מציע - זה שהמצב עלול להשתנות לא גורר שהם טועים, לפחות לא כתוצאה מעלולים לגרום נזק.

השאלה החשובה היא העובדתית - האם אכן בגיל הזה מדובר בזהות מגובשת ובלתי הפיכה ומה המצב במקרה הקונקרטי.
ממתי יש זהות מגובשת בגיל הזה?
אשרי הילדה שמתקבלת כך בקהילה.
בקהילה המדוברת היא יכולה להתקבל בתשואות כי זה מאד אופנתי שם ונחשב מתקדם. גם בת"א לא חסרות מחיאות כפיים.
הנקודה החשובה היא שבניגוד למקרים אחרים בהם אפשר להגיד "מה בוער", כאן גם להנצחת המצב הקיים יכולה להיות השפעה שלילית על הילדה שתרגיש שהעולם מסרב לקבל אותה כפי שהיא.
מכירה ילדה שהפכה לילד בגיל 11 או 12.
כל הסביבה התרגשה, פוסטים מכילים ונרגשים עלו לפייסבוק.
עברו כמה שנים והילד בדכאונות תמידיים (הגם שהוא מקובל בבית ספרו).

באמת לא מצליחה להבין את טירוף המגדרים בחוגים הליברלים (שאני נמנית עליהם) בישראל ובעולם המערבי.
יכול להיות שהאנושות משתגעת כאשר כבר יש לה די צרכה להישרדות?

הנושא עלה לכותרות לפני כמה חודשים כאשר ילדה טרנסית נאמה בכנס והארוע זכה למבול גידופים מכל מיני סמוטריצ'ים.
אחרת, אשרי הילדה שמתקבלת כך בקהילה. היא עוד תחווה לא מעט חוויות שליליות בעתיד על רקע הנטיה שלה.
מצאתי מאמר שעוסק בנושא.
לפי המאמר 12% מהילדים שהם חקרו והראו דיספוריה מגדרית בגיל ממוצע של 7 הראו את זה גם בבגרות.

הם מצאו גם כמה משתנים שעוזרים לנבא יותר טוב האם המצב ישתמר בבגרות (גיל מבוגר יותר של הילד וכו).
בגדול יש פה הימור: אם תתעלם אתה תפגע בילד שיש לו באמת דיספוריה ואם תאמץ את זה אתה עשוי לפגוע חברתית בילד שאין לו דיספוריה.
הייתי שמח אם היו נעשים מחקרים יותר משמעותיים בנושא שהיו יכולים לאפיין יותר טוב את הילדים (אולי בעזרת MRI?) ואז ההורים יוכלו לקבל החלטות יותר מושכלות.

לא הייתי מגדיר אותם מטורפים מכיוון שהם פשוט פועלים לפי כללי הPC המצופים מיהם.
במקום להכיר בזה שמדובר בהפרעה נפשית ולנסות למצוא טיפול מתאים, זורמים עם ההפרעה.
האם הם עושים עוול לילד? בהחלט.

מכירה ילדה שהפכה לילד בגיל 11 או 12.
כל הסביבה התרגשה, פוסטים מכילים ונרגשים עלו לפייסבוק.
הכרתי ילד שנשאר ילד בגיל 11 או 12, עברו כמה שנים והילד היה בדכאונות תמידיים (הגם שהיה מקובל בבית ספרו).
(בסוף זה עבר לו.)

ממתי יש זהות מגובשת בגיל הזה?
לא יודע. הנושא רחוק ממני ומעולם לא נתקלתי במקרה כזה בחיי הפרטיים.
בקהילה המדוברת היא יכולה להתקבל בתשואות כי זה מאד אופנתי שם ונחשב מתקדם. גם בת"א לא חסרות מחיאות כפיים.
וברוב חלקי העולם, כולל ישראל, היא תחווה קשיים. הסיכוי שלא תתקל באנשים שליליים כלפי הנטיה שלה, אפסי.
הסיכוי שלה לסבול מאלימות, למשל, גדול בהרבה, משלך או שלי.
אין לי ספק שגם ההורים המתקדמים והליברלים ביותר, היו מוותרים על מתנה כזו, לו היתה להם בחירה (בגלל יחס הסביבה, כולל אוכלוסיית הלהטב בחלק מהמקרים).
ויש אינספור דוגמאות נגדיות של ילדים שלא חיו לפי נטייתם ושקעו בשל כך בדכאון.
באמת קשה להסיק מסקנות על טרלול בלי להכיר את הנושא לעומק (שוב, שאני לא מכיר ולכן אין לי עמדה מה נכון לעשות).

נערך לאחרונה ב:
וברוב חלקי העולם, כולל ישראל, היא תחווה קשיים. הסיכוי שלא תתקל באנשים שליליים כלפי הנטיה שלה, אפסי.
אני בעד לחיות את האמת שלך למרות כל הקשיים.
השאלה אם יש לך אמת בגיל 7 ?

אני בעד לחיות את האמת שלך למרות כל הקשיים.
השאלה אם יש לך אמת בגיל 7 ?
לפי המחקר שקישרתי אליו אז לאחד מכל 8 ילדים שמאובחנים בגיל ממוצע של 7 יש אמת כזו.

איך מאפיינים את הילדים האלה בצורה יותר מדוייקת (כך שנניח אצל אחד מכל שניים זה יישמר בבגרות)?
מה הנזק לילד שאין לו באמת דיספוריה אבל בוחרים "לזרום איתו" ולהתייחס אליו כשייך למגדר השני?

אין לי תשובות טובות (לדעתי גם למדע עדיין אין) אבל לא הייתי קורא להורים מטורפים, הם ניצבים בפני דילמה לא פשוטה...

ואללה , אני לא מתרגש , אני חושב שזה מוקדם מידי והאנשים האלה מטורפים
מה מפריע לך?
אתה באמת חושב שההורים לא שמים את טובת הילד בראש מעייניהם?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
flower שינוי בביטוחי הבריאות - מעבר אוט' מביטוח ניתוחים "השקל הראשון" ל"משלים שב"ן" צרכנות פיננסית 13
E יש שינוי מבחינה מיסויית כעת במעבר מAmeritrade לSchwab? מיסים 3
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
M הקצאת נכסים, שינוי כיוון שוק ההון 8
ע לימודים / שינוי קריירה התפתחות אישית 3
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 334
נ שינוי תב"ע נדל"ן 12
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
לאץ' שינוי סטטוס באתר מחיר למשתכן/דירה בהנחה נדל"ן 2
בובין חוט-השני האם שינוי אופי אוכלוסיה יכול לתרום לירידת מחירי נד"לן? נדל"ן 29
D איך לחולל שינוי במדינה? אוף טופיק 95
ס שינוי מסלול לימודים התפתחות אישית 13
L שינוי רישום מניה שוק ההון 2
N שינוי מיסוי בעקבות החקיקה אוף טופיק 46
N דירה יד שניה - שינוי פנימי ללא היתר נדל"ן 9
TheTieMan שינוי מסלול - הפקדות עבר + הפקדות עתיד או רק הפקדות עתיד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Michel שינוי מסלול ביטוח אובדן כושר עקב עלות גבוהה מאוד ככל שמתבגרים. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
T מחיר למשתכן - שינוי סטטוס מידועים לציבור לנשואים לאחר ״זכייה״ נדל"ן 0
B התפטרות עקב שינוי גיאוגרפי של מקום העבודה אוף טופיק 4
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
W חבריי העצמאיים! האם יש שינוי בחובת הדיווח לרשויות? מיסים 24
V הסבר לצורת חישוב ״שינוי מעלות״ שוק ההון 14
נ הודעה מהבורסה הישראלית על שינוי במדיניות הקרן שוק ההון 4
A הקמת פורום של p2p / שינוי מדיניות? אוף טופיק 4
חתול לילה שינוי מסלול לא מבוקש בקרן השתלמות שוק ההון 24
י איך עושים את זה? שינוי תודעה, חשיפת ילדים בגילאי בית ספר לתכני הבלוג ולאוריינות פיננסית אוף טופיק 2
ר שינוי ושיפור משכנתא לאחר שנקלחה. נדל"ן 5
S שינוי מסלולי השקעה וחשיפה למניות לשם הקטנת הדימום - עצתכם שוק ההון 13
S שינוי תמהיל עקב הבנת סיבולת סיכון שוק ההון 14
ב שינוי כיוון בקריירה התפתחות אישית 8
א שינוי תיק 70-30 לפרישה שוק ההון 26
R קרן מחקה msci ללא שינוי בשער שוק ההון 11
T סגירת מסלול בקרן פנסיה או שינוי מדיניות השקעה תוך גרימה לקיבוע הפסדים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
deussex שינוי אחוז הניהול לטובת קרן פנסיה בפרישה לעומת ביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A שינוי מודל הפנסיה? הכיוון החדש של האוצר מדאיג? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I שינוי מסלול בקרן השתלמות לפני פדיון אפשרי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ה שינוי תיק לקראת פרישה שוק ההון 19
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
A שינוי במשכנתא עקב עליות המדד נדל"ן 2
P תיאום מס במהלך השנה - מעסיק חדש + שינוי באחוז משרה קיימת מיסים 1
לאץ' לטבול רגליים לפני שינוי מקצוע התפתחות אישית 24
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
J התלבטות בחיסכון לדירה שניה - עקב שינוי מדיניות למשכון דירה קיימת נדל"ן 8
ס שינוי מסיבי במבנה התיק והימנעות מאירועי מס שוק ההון 11
ה שינוי מקצועי לקראת גיל ה40. התפתחות אישית 10
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Yos IRA הלמן - שינוי תנאים וחיפוש חלופה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 184

נושאים דומים

Back
למעלה