• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שינוי מגדר בכיתה ב'

ודאי. אם המשנה לראש עיריית נתיבות היה מביע דעות של תמיכה באג'נדה להטבית (גם בלי לפגוע בפרטיות של אף אחד) שמהוות סדין אדום לבוחרי ראש העיר, אין לי ספק שהוא היה מפטר אותו ובצדק מנקודת מבטו. אני לא מיתמם - הסיבה העיקרית למינויים האלו היא פוליטית ולכן כשהאדם שמונה פוגע פוליטית, הוא עף הביתה.
ראש עיריית נתיבות היה יוצא בהצהרה שאני מעיף את המשנה שלי בגלל שהוא אמר דעות חשוכות בתמיכה של להטבים.
אתה אחרי כזאת הצהרה היית אומר צודק זה בסך הכול פוליטיקה קטנה, או שהיית אומר ב2022 אסור לומר את הדעות הנאורות שלי במרחב הציבורי?
(לא סתם שוב ראש עייריה חרדי לא יעז לומר מפורש שהוא העיף אדם אחר על סיבות דומות)

נערך לאחרונה ב:
ראש עיריית נתיבות היה יוצא בהצהרה שאני מעיף את המשנה שלי בגלל שהוא אמר דעות חשוכות בתמיכה של להטבים.
אתה אחרי כזאת הצהרה היית אומר צודק זה בסך הכול פוליטיקה קטנה, או שהיית אומר ב2022 אסור לומר את הדעות הנאורות שלי במרחב הציבורי?
הייתי אומר את שניהם.
מותר ב-2022 לתמוך בלהטבים ומותר לראש העיר לפטר ממשרות פוליטיות מי שפוגע בו פוליטית.
אתה יודע שאני צודק ואף ראש עיר לא משאיר בתפקיד אנשים כאלו שפוגעים בו.
אגב, שים לב שגם הפעם מדובר על "השעייה". סביר שראש העיר רוצה להחזיר אותו כשיעבור זעם, וגם זה בדיוק מאותם שיקולים - פוליטיקה.

אתה יודע שאני צודק ואף ראש עיר לא משאיר בתפקיד אנשים כאלו שפוגעים בו.
אני לא חולק על זה, אבל אני כן חולק על הגיבוי האוטומטי שאתה נותן בשם הליברליות, ועוד ומשחק אותה כאילו זה בגלל פגיעה בפרטיות של אדם פרטי.

אני לא חולק על זה, אבל אני כן חולק על הגיבוי האוטומטי שאתה נותן בשם הליברליות, ועוד ומשחק אותה כאילו זה בגלל פגיעה בפרטיות של אדם פרטי.
זה פועל לשני הצדדים. אני מניח שגם אתה לא היית מגן על צדיקוב אם היה עף כי הוא פגע בראש העיר בנושא אחר.
ואני לא משחק אותה - כל השרשור אני מדבר על כך שהשיקול העליון הוא הגנה על הילד שעובר תהליך קשה. במקרה הזה, הגנה על הפרטיות. חבל שזה נושא שולי בעיניך.

אם האינטרס היה להגן על הילד, הוא היה צריך להיות כבר במשפחת אומנה.

אם האינטרס היה להגן על הילד, הוא היה צריך להיות כבר במשפחת אומנה.
יכול להיות. אבל עדיף שדברים כאלו ייקבעו על ידי אנשי מקצוע שמכירים היטב את המקרה ולא בדיונים במועצת העיר.

@גרהם הנושא הוא לא צדיקוב, אלא הקלות בה אתה מוכן לפטר אדם בגלל דיעותיו וזה מה שאתה אמרת בציטוט שהבאתי ולא דברים אחרים. מה שאמרת בפוסטים אחרים, זה לא הסבר למה שכתבת שם. בנוסף, התעלמת מכך שמי שפרסמו את העניין היו הורים בבית הספר שהעלו לרשתות את המכתב כפי שהתקבל מבית הספר. חלקם צנזרו את פרטי היועצת והמחנכת וחלקם לא. לא שמעתי שמעבר לזה משהו ציין שמות אז איך בדיוק הוא פגע בפרטיות? וכדוגמא נגדית, תראה את המקרה בפרדס חנה ש @amit הביא. אף אחד לא ידע ולא שמע עליו. יש עוד הרבה כאלה. הסיבה שזה פורסם היא כנראה שבהרצליה להורים זה לא ממש עובר עובר בגרון כמו בפרדס חנה וכי מדובר בילדים ממש קטנים.

יכול להיות. אבל עדיף שדברים כאלו ייקבעו על ידי אנשי מקצוע שמכירים היטב את המקרה ולא בדיונים במועצת העיר.

למועצת העיר אין סמכות להעביר ילד למשפחת אומנה לכן זה ממילא לא יכול להקבע בדיונים במועצת העיר.
מדובר בילד, ולא בילדה ולא בחתול, שנמצא בסביבה רעילה. ברור שהרצון להפוך לילדה לא מגיע ממנו בצורה בלתי תלויה.

אלא הקלות בה אתה מוכן לפטר אדם בגלל דיעותיו
כבר עניתי על זה.
מבחינתי הפיטורים מוצדקים על רקע הפגיעה בפרטיות.
מבחינת ראש העיר (כלומר, הסיבה שבאמת פוטר) הסיבה שונה, והיא אותה סיבה שבגללה מפוטרים תמיד מינויים פוליטיים שאף אחד לא מגן עליהם כי הם לא טרנסופובים.
אפשר לוותר על "פוטר בגלל דעותיו" כי הוא לא מונה ולא פוטר בגלל דעות או כישורים, אלא כי זה כדאי או לא כדאי לראש העיר שהוא יהיה בתפקיד. אפשר לוותר על התמיכה האוטומטית בו רק בגלל דעותיו שמתאימות לך ולאחרים כאן.

למועצת העיר אין סמכות להעביר ילד למשפחת אומנה לכן זה ממילא לא יכול להקבע בדיונים במועצת העיר.
מדובר בילד, ולא בילדה ולא בחתול, שנמצא בסביבה רעילה. ברור שהרצון להפוך לילדה לא מגיע ממנו בצורה בלתי תלויה.
אם לך ברור, אז אתה כנראה מכיר את המקרה יותר מכולנו, ואז אין ויכוח.
אם לא, אז עדיף שמי שמכיר את הילדה והמצוקה שלה יכריע בנושאים האלו ומי שלא מכיר יהיה קצת יותר צנוע בשיפוט שלו מה נכון לילדה שהוא בכלל לא מכיר.
ואגיד בפעם האלף - אולי ההורים טועים, גם לי מהלך כזה בגיל 7 נראה מוקדם מדי, אבל אני נותן קרדיט שיש לילדה מצוקה אמיתית ושהתייעצו עם אנשי מקצוע שכן מכירים את המקרה לפני שקיבלו החלטה כל כך משמעותית.

וכדוגמא נגדית, תראה את המקרה בפרדס חנה ש @amit הביא. אף אחד לא ידע ולא שמע עליו. יש עוד הרבה כאלה. הסיבה שזה פורסם היא כנראה שבהרצליה להורים זה לא ממש עובר עובר בגרון כמו בפרדס חנה וכי מדובר בילדים ממש קטנים.
אני לא מאד מעורה בעיתונות המקומית בפרדס חנה :)
אבל בהחלט ייתכן שאתה צודק ובהרצליה יש יותר עניין בנושא. לפי ההיגיון שהצגת כאן (שאני לא פוסל), אז גם הפיטורים של מי שמביע עמדות טרנסופוביות שנה לפני הבחירות, נובע מכך שרוב התושבים לא תומכים בהן. הרי לא היו מפטרים מי שמביע עמדות שהרוב תומך בהן, נכון?

עצם זה שאתה מתעקש לקרוא לו ילדה, בלי שאתה מכיר את הילד ויודע שמדובר בבחירה עצמאית ומודעת שלו ולא, נגיד, תוצאה של לחץ של הסביבה, מראה שאתה biased.
ככל שמדובר בילד בן 7, ש"התהליך" התחיל "אצלו" כבר לפני שנים, אין שום סיבה להניח שמדובר ברצון האמיתי שלו.

עצם זה שאתה מתעקש לקרוא לו ילדה, בלי שאתה מכיר את הילד ויודע שמדובר בבחירה עצמאית ומודעת שלו ולא, נגיד, תוצאה של לחץ של הסביבה, מראה שאתה biased.
ככל שמדובר בילד בן 7, ש"התהליך" התחיל "אצלו" כבר לפני שנים, אין שום סיבה להניח שמדובר ברצון האמיתי שלו.
אני קורא לה "ילדה" כי אני מכבד את רצונה ורצון הוריה וודאי לא מסכים להשוואה שלך שלה עם בעל חיים.
אני גם לא יודע מה זה "רצון אמיתי". אנשים מושפעים מאד מאחרים, ודאי קטינים מהוריהם. ברור שילדים לא חושבים כמו מבוגרים, אבל אני לא מקבל את הזלזול בהם כאילו אין להם רצון, העדפות ומצוקות.
העובדה המקרה התפרסם מראה על נדירותו - אולי בגלל שההורים מטורללים ואולי בגלל שהמצוקה כאן היא חריגה בעוצמתה. כנראה רק מי שמכיר את המקרה יוכל לספר.

אני לא מאד מעורה בעיתונות המקומית בפרדס חנה :)
אבל בהחלט ייתכן שאתה צודק ובהרצליה יש יותר עניין בנושא. לפי ההיגיון שהצגת כאן (שאני לא פוסל), אז גם הפיטורים של מי שמביע עמדות טרנסופוביות שנה לפני הבחירות, נובע מכך שרוב התושבים לא תומכים בהן. הרי לא היו מפטרים מי שמביע עמדות שהרוב תומך בהן, נכון?
אנחנו בפרברים של פרדס חנה, אבל זה אותו עקרון מבחינת פסיכים.

מה לגבי עמדות ש"ספוביות? ברצינות , אפשר להתנגד לתופעה הזאת אצל ילדים בכיתה ב' תוך תמיכה מלאה בקהילה הגאה.

אני קורא לה "ילדה" כי אני מכבד את רצונה ורצון הוריה וודאי לא מסכים להשוואה שלך שלה עם בעל חיים.
רצון הוריו לא מעניין אותי כהוא זה. יש אינספור גוונים של התעללות שהורים מבצעים בילדיהם, זה שמדובר בנושא "פופולרי" לא אומר שצריך לתת לזה לגיטימציה.
אתמול בגן הבת שלי אמרה לכל הגננות שהיום היא ציפור, האם זה אומר שמעכשיו צריך להתייחס אליה כמו לציפור?

אגב הנסיון שלך לתייג כל דעה שונה משלך בנושא הזה כטרנספוביה הוא קצת מגוחך. אני רחוק מאוד מלהיות טרנספוב, אני עובד עם אנשים מכל קצוות הקשת (כולל טרנסג'נדרים, כולל אחת שאני ראיינתי והתעקשתי לקבל למרות חוות דעת שלילית מאוד של מראיין אחר) ואני מקבל את הזהות של כל אדם ככל שמדובר באדם מבוגר שמסוגל לקבל החלטות כאלו בעצמו.
יחד עם זאת לא תצליח תשכנע אותי שילד בן 7 (ובמקרה הזה אפילו הרבה יותר צעיר) מסוגל לקבל החלטה כזאת על דעת עצמו ולכן אני גם לא מוכן להתייחס לשינוי מגדר של ילד בן 7 כמשהו אחר מלבד מקרה סעד שנובע מהורים שאינם כשירים.

אגב הנסיון שלך לתייג כל דעה שונה משלך בנושא הזה כטרנספוביה
לא כל דעה. הדעה של צדיקוב טרנסופובית בעיני. לגבי הדעה שלך אני לא מכיר מספיק ולכן מאמין למה שאתה אומר.
יחד עם זאת לא תצליח תשכנע אותי שילד בן 7 (ובמקרה הזה אפילו הרבה יותר צעיר) מסוגל לקבל החלטה כזאת על דעת עצמו ולכן אני גם לא מוכן להתייחס לשינוי מגדר של ילד בן 7 כמשהו אחר מלבד מקרה סעד שנובע מהורים שאינם כשירים.
ילדים בגיל 7 לא מקבלים הרבה החלטות בלי שום התערבות הורית ולכן הסכמתי שצריך להזהר מאד במקרה הזה. אני לא מקבל את ההנחה המובלעת בעמדה שלך לפיה גם אם המצוקה אדירה וגם אם הן ההורים והן בעלי המקצוע סבורים שהמקור למצוקה הוא דיספוריה מגדרית, הפתרון שנכון לכל המקרים הוא לא לעשות כלום.

אתמול בגן הבת שלי אמרה לכל הגננות שהיום היא ציפור, האם זה אומר שמעכשיו צריך להתייחס אליה כמו לציפור?
אכן מצדיק את הכינוי שלך :> במכתב היה כתוב שיש ליווי של השירות הפסיכולוגי ושאר גורמים מקצועיים.
אני לא מכיר את המקרה הספציפי ולא יכול להעיד מה באמת קורה שם, אבל בטוח שרוב המקרים עם הרבה ליווי מקצועי והרבה השהייה לפני שמאשרים אפילו שינוי בגוף הפנייה.

לא תצליח תשכנע אותי שילד בן 7 (ובמקרה הזה אפילו הרבה יותר צעיר) מסוגל לקבל החלטה כזאת על דעת עצמו ולכן אני גם לא מוכן להתייחס לשינוי מגדר של ילד בן 7 כמשהו אחר מלבד מקרה סעד שנובע מהורים שאינם כשירים
ונניח שזה המצב. למה לבחור בהתעמרות בילדה ולא ב-coexistence?
טוב אני כבר אענה לעצמי כי הדיון כבר מעגלי - בגלל החשש מהדבקה.

בסוף אנחנו תמיד חוזרים לנקודה הזו - האם מי שיעשה תהליך כזה בהמשך "גילה את עצמו" או "נדבק".
בעיני קשה מאוד לענות על השאלה בצורה אובייקטיבית בראייה של הידע, הערכים והאמונות הנוכחיות.
מאידך אני חושב שבראייה היסטורית כל מקרה דומה של קבלת זהות (אבסורדית/לא מוסרית/מזיקה ככל שתהיה נכון לאותה תקופה) היה בסופו של דבר ולאחר שקיעת האבק לטובה. אני לא מכיר דוגמה נגדית מההיסטוריה.

זה פועל לשני הצדדים. אני מניח שגם אתה לא היית מגן על צדיקוב אם היה עף כי הוא פגע בראש העיר בנושא אחר.
אני לא יודע כמה אתה מכיר את הפוליטיקה הפנים חרדית אבל שיהיה ברור לך שאני ממש לא מחבב את ש"ס והייתי שמח שכולם שם יעופו לכל הרוחות. (אמנם אני לא סולד מהם כמוך, אבל חד משמעית אין לי שום כבוד אישי אליהם).
אני לא מגן על צדיקוב אני מגן על הראיון שאדם מביע דעה דתית, ואתה קופץ ומתחבר לראש העיר שבסך הכול כולנו מודים שטבעי שראשי ערים מתנהגים בצורה אינטרסנטית, אבל מה אתה קשור לכל הנושא, חוץ מזה שפתאום אתה זועק כמורה הדור, על הפרטיות של הילדה, האם אתה לא רואה כאן משחק, אתה תומך בדעות מסוימות וטבעי שאתה בצד מסוים של הנידון כאן, אבל שאתה ממשיך להתעקש כאילו במקרה שמעת על הפרת פרטיות ולכן אתה זועק.
אני יביא את המשך הציטוט שלך כדי שלא תשכח מה שכתבת....
ואני לא משחק אותה - כל השרשור אני מדבר על כך שהשיקול העליון הוא הגנה על הילד שעובר תהליך קשה. במקרה הזה, הגנה על הפרטיות. חבל שזה נושא שולי בעיניך.

חבל שאתה כך מזלזל ברצון האובייקטיבי של הבת שלך היא בסך הכול רוצה להגיע גבוה, ואתה רק קוצץ לה את הכנפיים:lol:

הנכדים שלך עוד יגידו איזה ציפורפובית סבא שלהם היה

ונניח שזה המצב. למה לבחור בהתעמרות בילדה ולא ב-coexistence?
טוב אני כבר אענה לעצמי כי הדיון כבר מעגלי - בגלל החשש מהדבקה.

הסר דאגה מלבך, אין לי שום חשש שהילדים שלי יחליטו להפוך את המגדר שלהם אם יראו בן שמתלבש כמו בת.
הסיבה היא שזה enablement להתנהגות של ההורים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
flower שינוי בביטוחי הבריאות - מעבר אוט' מביטוח ניתוחים "השקל הראשון" ל"משלים שב"ן" צרכנות פיננסית 13
E יש שינוי מבחינה מיסויית כעת במעבר מAmeritrade לSchwab? מיסים 3
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
M הקצאת נכסים, שינוי כיוון שוק ההון 8
ע לימודים / שינוי קריירה התפתחות אישית 3
T אתם חושבים שיהיה שינוי אחרי המלחמה בממשלה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 334
נ שינוי תב"ע נדל"ן 12
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
לאץ' שינוי סטטוס באתר מחיר למשתכן/דירה בהנחה נדל"ן 2
בובין חוט-השני האם שינוי אופי אוכלוסיה יכול לתרום לירידת מחירי נד"לן? נדל"ן 29
D איך לחולל שינוי במדינה? אוף טופיק 95
ס שינוי מסלול לימודים התפתחות אישית 13
L שינוי רישום מניה שוק ההון 2
N שינוי מיסוי בעקבות החקיקה אוף טופיק 46
N דירה יד שניה - שינוי פנימי ללא היתר נדל"ן 9
TheTieMan שינוי מסלול - הפקדות עבר + הפקדות עתיד או רק הפקדות עתיד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Michel שינוי מסלול ביטוח אובדן כושר עקב עלות גבוהה מאוד ככל שמתבגרים. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
T מחיר למשתכן - שינוי סטטוס מידועים לציבור לנשואים לאחר ״זכייה״ נדל"ן 0
B התפטרות עקב שינוי גיאוגרפי של מקום העבודה אוף טופיק 4
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
W חבריי העצמאיים! האם יש שינוי בחובת הדיווח לרשויות? מיסים 24
V הסבר לצורת חישוב ״שינוי מעלות״ שוק ההון 14
נ הודעה מהבורסה הישראלית על שינוי במדיניות הקרן שוק ההון 4
A הקמת פורום של p2p / שינוי מדיניות? אוף טופיק 4
חתול לילה שינוי מסלול לא מבוקש בקרן השתלמות שוק ההון 24
י איך עושים את זה? שינוי תודעה, חשיפת ילדים בגילאי בית ספר לתכני הבלוג ולאוריינות פיננסית אוף טופיק 2
ר שינוי ושיפור משכנתא לאחר שנקלחה. נדל"ן 5
S שינוי מסלולי השקעה וחשיפה למניות לשם הקטנת הדימום - עצתכם שוק ההון 13
S שינוי תמהיל עקב הבנת סיבולת סיכון שוק ההון 14
ב שינוי כיוון בקריירה התפתחות אישית 8
א שינוי תיק 70-30 לפרישה שוק ההון 26
R קרן מחקה msci ללא שינוי בשער שוק ההון 11
T סגירת מסלול בקרן פנסיה או שינוי מדיניות השקעה תוך גרימה לקיבוע הפסדים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
deussex שינוי אחוז הניהול לטובת קרן פנסיה בפרישה לעומת ביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A שינוי מודל הפנסיה? הכיוון החדש של האוצר מדאיג? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I שינוי מסלול בקרן השתלמות לפני פדיון אפשרי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ה שינוי תיק לקראת פרישה שוק ההון 19
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
A שינוי במשכנתא עקב עליות המדד נדל"ן 2
P תיאום מס במהלך השנה - מעסיק חדש + שינוי באחוז משרה קיימת מיסים 1
לאץ' לטבול רגליים לפני שינוי מקצוע התפתחות אישית 24
N מה דעתכם על שינוי מודל הערבות ההדדית הקיים בביטוח הבריאות הציבורי? אוף טופיק 60
J התלבטות בחיסכון לדירה שניה - עקב שינוי מדיניות למשכון דירה קיימת נדל"ן 8
ס שינוי מסיבי במבנה התיק והימנעות מאירועי מס שוק ההון 11
ה שינוי מקצועי לקראת גיל ה40. התפתחות אישית 10
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Yos IRA הלמן - שינוי תנאים וחיפוש חלופה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 184

נושאים דומים

Back
למעלה