• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רמלוד או בת ים- נדלן

מתבוננת

משתמש רשום
דירוג
3
שלום לכולם, אני מחזיקה בבית פרטי כיום (שלא מיועד למכירה) ומעוניינת בקניית דירה נוספת שתייצר עליית ערך משמעותית אבל כן יש רצון להחזיק לתקופה ארוכה ואולי בהמשך על חשבון הדירה לקבל הלוואה נוספת. מתלבטת בין השקעה בעיר בת ים לבין רמלוד. הבנתי שבת ים עשתה את העליות שלה ואילו רמלוד לא בהכרח. אשמח לשמוע את דעתכם על האזורים או כל מידע שיעזור לקבל החלטה. כמו כן, אני בודקת גם עסקאות פריסייל לבין יד 2.

אשמח לדעתכם

לבת ים תמיד יש לאן לעלות כל עוד תל אביב עולה

בבת ים יש עוד בשר לדעתי, עדיין זול יחסית למה שהעיר מציעה, גם ביד-2 וגם חדש.
הרכבת הקלה אמורה להתחיל לפעול שם בחודשים הקרובים, לדעתי זה לא מתומחר במלואו.

בבת ים יש עוד בשר לדעתי, עדיין זול יחסית למה שהעיר מציעה, גם ביד-2 וגם חדש.
הרכבת הקלה אמורה להתחיל לפעול שם בחודשים הקרובים, לדעתי זה לא מתומחר במלואו.
האם בחנת גם את רמלוד או שמכיר רק את בת ים?

בתור לודאי לשעבר שהוריו עד לא מזמן גרו בעיר, אני מרגיש שהמחירים עלו מאוד בצורה שלא מוצדקת על ידי המציאות- זו עיר קשה, עם ערבים בעיתיים, חרדים והרבה שנים של הזנחה. נכון שיש שם עכשיו ערייה אקטיבית ושופכים הרבה כסף על טיפוח העיר, אבל לא נראה לי סביר המחירים הנוכחיים בעיר. אולי מקומות ספיצפיים כמו שכונת גני אביב (שיכולה "להתנתק" מהעיר כי היא מבודדת, יש לה תחנת רכבת משלה ויהיה לה מוצא לכביש עוקף ) עשויים עוד לעלות בערך, אבל לא משוכנע בעניין.

שוב, אני מאוד בעד לשכור בלוד ולפני כמה שנים הייתי בעד לקנות בה- אבל קניה להשקעה כעת נראית לי תזמון גרוע.

בתור לודאי לשעבר שהוריו עד לא מזמן גרו בעיר, אני מרגיש שהמחירים עלו מאוד בצורה שלא מוצדקת על ידי המציאות- זו עיר קשה, עם ערבים בעיתיים, חרדים והרבה שנים של הזנחה. נכון שיש שם עכשיו ערייה אקטיבית ושופכים הרבה כסף על טיפוח העיר, אבל לא נראה לי סביר המחירים הנוכחיים בעיר. אולי מקומות ספיצפיים כמו שכונת גני אביב (שיכולה "להתנתק" מהעיר כי היא מבודדת, יש לה תחנת רכבת משלה ויהיה לה מוצא לכביש עוקף ) עשויים עוד לעלות בערך, אבל לא משוכנע בעניין.

שוב, אני מאוד בעד לשכור בלוד ולפני כמה שנים הייתי בעד לקנות בה- אבל קניה להשקעה כעת נראית לי תזמון גרוע.
אני חשבתי לקנות למחיה בגני אביב בבניין עם מעלית, חניה ממד למחיה עבורי בגיל 60 שתיהיה עבורי בפנסיה.
הבנתי בעיקר עדיף לא לקנות שם לזוגות צעירים עם ילדים בגלל אזור בעייתי. אבל לחתייר כמוני יש סיבה? המחיר אטרקטיבי יחסית למרכז 1.3-1.4מ לדירה כזאת.
עדיין בלבטים כמובן

האם בחנת גם את רמלוד או שמכיר רק את בת ים?
לא בחנתי כלל.
לערים אלו מוניטין רע ולא בכדי, אין להם את היתרונות של בת ים, מאידך יש שם עידוד שם פינוי בינוי וקידום של הרבה פרוייקטים כאלה, אם קונים נכון אפשר לעשות שם כסף טוב שם לדעתי.

לחתייר כמוני יש סיבה? המחיר אטרקטיבי יחסית למרכז 1.3-1.4מ לדירה כזאת
יש אזורים יותר טובים וזולים למטרה הזאת, כולל דירות בשלבים מתקדמים לפינוי בינוי.

שלום לכולם, אני מחזיקה בבית פרטי כיום (שלא מיועד למכירה) ומעוניינת בקניית דירה נוספת שתייצר עליית ערך משמעותית אבל כן יש רצון להחזיק לתקופה ארוכה ואולי בהמשך על חשבון הדירה לקבל הלוואה נוספת. מתלבטת בין השקעה בעיר בת ים לבין רמלוד. הבנתי שבת ים עשתה את העליות שלה ואילו רמלוד לא בהכרח. אשמח לשמוע את דעתכם על האזורים או כל מידע שיעזור לקבל החלטה. כמו כן, אני בודקת גם עסקאות פריסייל לבין יד 2.

אשמח לדעתכם
לאחרונה נכנסתי לשוק הזה של רמלוד בליווים, אני חושבת שזה האיזור האחרון במרכז שיש לו עוד שכבת שומן.
(וכחובבת קיטו מעדיפה שומן על פחמימות).

אני חשבתי לקנות למחיה בגני אביב בבניין עם מעלית, חניה ממד למחיה עבורי בגיל 60 שתיהיה עבורי בפנסיה.
הבנתי בעיקר עדיף לא לקנות שם לזוגות צעירים עם ילדים בגלל אזור בעייתי. אבל לחתייר כמוני יש סיבה? המחיר אטרקטיבי יחסית למרכז 1.3-1.4מ לדירה כזאת.
עדיין בלבטים כמובן
לא רואה בעיה לאדם בגילך, רק פוטנציאל להתפרעויות ערביות בכניסה לשכונה פעם בכמה שנים (אבל זה גם בחיפה , יפו ומקומות אחרים, בתקווה יטפלו בעניין בכל המדינה) . יש מרכז מסחרי עם 3 קופות חולים גדולות (כללית, מכבי, מאוחדת), סופר וירקנים, הרבה חנויות רוסיות (כולל פתוחות בשבת), רכבת ישר לתל אביב בטווח הליכה מהשכונה, שדות וטבע לא רחוקים. יש הרבה אוכלוסיה קשה (מחבר העמים לשעבר), אבל רובה עובדת. יש קושי כבעל נכסים לגייס דיירים אחרים בבניין לתיקונים חיוניים והוצאות אחרות ששומרות על ערך הנכס, כולל דברים כמו תיקוני נזילות בגג (מנסיון אישי), כמו ברוב המקומות שהנדל"ן זול יותר.

מתוכננת הרחבה משמעותית של לוד גני אביב + סלילה של כניסה חדשה עוקפת ערבים.

נראה לי שהאפסייד של לוד זה להיות פתח תקווה, והאפסייד של בת ים זה להיות רמת גן +,
עכשיו זה שאלה בכמה הנכסים מתומחרים כבר, ומה הסבירות להתממשות האפסייד בכלל ותוך כמה זמן בפרט.

לאחרונה נכנסתי לשוק הזה של רמלוד בליווים, אני חושבת שזה האיזור האחרון במרכז שיש לו עוד שכבת שומן.
(וכחובבת קיטו מעדיפה שומן על פחמימות).
ניסיתי לפנות אליך בפרטי אבל לא ראיתי איך..:/ הייתה לי חויה לא טובה בעבר דרך מלווים. ממש אשמח להמלצה ממך על מלווה באזור. האם תוכלי לרשום בפרטי?

ניסיתי לפנות אליך בפרטי אבל לא ראיתי איך..:/ הייתה לי חויה לא טובה בעבר דרך מלווים. ממש אשמח להמלצה ממך על מלווה באזור. האם תוכלי לרשום בפרטי?
היי הערה שלך חשובה ולכן אתייחס אליה משני צידיי המיתרס. לפניי הכל, לא כל אחד מתאים לתהליך ליווי. יש אנשים מאוד עצמאיים שפשוט קשה להם לקבל עזרה מאיש מקצוע וזה לגיטימי,
תאכלס אין חובה לקחת ליווי אם יש את הזמן לערוך חקר שוק, וללמוד את התחום.

בשוק הליווי יש לא מעט היצע, האג'נדות והאיזורים מאוד שונים זה מזה.

אישית לי יש גישה מעט מחוץ למיינסטרים, אפשר ללמוד עליה מיומן המסע שלי כאן.

נערך לאחרונה ב:
נראה לי שהאפסייד של לוד זה להיות פתח תקווה, והאפסייד של בת ים זה להיות רמת גן +,
עכשיו זה שאלה בכמה הנכסים מתומחרים כבר, ומה הסבירות להתממשות האפסייד בכלל ותוך כמה זמן בפרט.
הבעיה של בת ים היא קודם כל התשואה,
אישית עליית הערך מעניינת אותי יותר אבל...
כשהשכירות לא עולה ביחס לתמחור ועוד בתקופה של מחירי שכירות מאמירים,
זו נורת אזהרה שהאיזור לא אטרקטיבי כאיזור למגורים, ובהמשך כיסוי המשכנתה יהיה בעייתי. עניין נוסף שצריך לקחת אותו בחשבון, שרבים מהנכסים הם בניינים המוגדרים כנכסים מסוכנים, עליהם לא ניתן לקבל משכנתה נורמלית. זו סכנה אמיתית למי שלא מבין ויכול להכנס לברוך עם כיסוי המשכנתה בנוסף לבעיית התשואה.

זו נורת אזהרה שהאיזור לא אטרקטיבי כאיזור למגורים, ו
לא בהכרח, ישנם גורמים אחרים שיכולים להביא לכך ולזכור שכל עיר אינה מקשה אחת, גם בת-ים.

לא בהכרח, ישנם גורמים אחרים שיכולים להביא לכך ולזכור שכל עיר אינה מקשה אחת, גם בת-ים.
אלו נקודות שדורשות התייחסות, שאנשים לרוב לא מודעים להם.
ברור שכל מקרה לגופו, אבל זה נכון לכל מקום בכל הקשר.

כשהשכירות לא עולה ביחס לתמחור ועוד בתקופה של מחירי שכירות מאמירים,
זו נורת אזהרה שהאיזור לא אטרקטיבי כאיזור למגורים,
האם העובדה שהרכבת הקלה עדיין לא נפתחה אינה מסבירה חלק מרכזי מהקיפאון בתשואה משכירות? הרי מחירי הדירות כבר ממזמן משקפים את פתיחת הקו. אבל עבור השוכרים היתרון של נגישות גבוהה לתל אביב עדיין לא באה לידי ביטוי כל עוד הקו אינו מופעל (ואולי אף להיפך - ירידה באיכות החיים בזמן ביצוע העבודות).

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A הלוואה כנגד קה"ש, חסכון פנסיוני או IRA והלוואה מהבנק. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
P מס יסף - בזמן מכירת דירה או אחרי דוח שנתי? נדל"ן 5
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
E להמשיך לדוקטורט בפיזיקה או להסתפק בתואר שני? התפתחות אישית 5
J פריסייל אמיתי או פקטיבי נדל"ן 4
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
עידו ג קרן השתלמות טווח קצר או בינוני - ארוך פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
A איתור מטען במכס לפי ח.פ או שם חברה מיסים 0
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
M מתימטיקה, פיסיקה או מדמ"ח התפתחות אישית 7
S דירה בהנחה - רווק או ידועים בציבור? נדל"ן 5
Z פיצויים: למשוך או לא למשוך? זאת השאלה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
רוטב פיצה שכונת הפארק בבאר שבע-בעד או נגד. נדל"ן 3
I כלכלה ומשפטים או כלכלה חשבונאות? התפתחות אישית 3
S IBKR או מיטב טרייד? שוק ההון 8
ש קרן ישראלית על מדדי חול : חוזה עתידי או Swap שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
Y העברה בנקאית או צ'ק האם יש הבדל בין דרכי העברה? סכום של 80 אש"ח נדל"ן 7
S מדד אג"ח קרן מחקה או אג"ח בודד שוק ההון 7
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
littleSeal פתיחת מיזם או עסק התפתחות אישית 3
ח הלוואה ארוכה עם החזר נמוך או קצרה בהחזר גבוה צרכנות פיננסית 2
מ אחוז מינוף מומלץ - נדלן או מדדים נדל"ן 17
עידו ג לימודים - לרוחב או לעומק? התפתחות אישית 7
T העברת תיק השקעות, למכור או להעביר? שוק ההון 4
מ Interactive brokers העולמית או ישראל שוק ההון 7
M איך כדאי למשוך RSU פירותי? בפעימה אחת או פעימות קטנות? מיסים 27
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
E הלוואת ״חרבות ברזל״ או פתיחת חסכונות - צורך בכסף זמין צרכנות פיננסית 1
P מתלבט אם להשאיר בבנק או להעביר לאינטראקטיב שוק ההון 43
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
צ אקזיטון כן או לא? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
N קרן אירית או אמריקאית שוק ההון 5
B פדיון תיק השקעה ומעבר לברוקר זר לאור המלחמה- סיכון או השקעה? שוק ההון 10
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
A הפסדים ברי קיזוז - חיובי או שלילי? מיסים 1
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
D לעבור לגור עם הבת זוג ולהיכנס לבור כלכלי או להמשיך לגור עם ההורים? אוף טופיק 32
E פנסיה או רק פוליסת אובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
Anrala האם עדיף להשקיע דרך קרן סל עם חוזים עתידיים על הביטקוין או דרך קרן ספוט? השקעות אלטרנטיביות 20
מ מה עדיף VOO או SPY? שוק ההון 13
O התלבטות אם להשאיר דירה שניה או למכור נדל"ן 10
M נקודת יציאה בפיקדון. 3% או מדד? צרכנות פיננסית 13

נושאים דומים

Back
למעלה