• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עוד לא החלטתי למי להצביע ורוצה לשמוע דעות של אחרים

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך

Shaz

משתמש בכיר
דירוג
3,150

ברמת העקרון האופציות שלי הן ממה שנקרא גוש השינוי אבל עדיין ולמרות שאף פעם זה לא מוכרע על חודו של קול אני רוצה לעשות את הבחירה הנכונה עבורי.
(אל תנסו לשכנע אותי לבחור במפלגה שלא ברשימה כי זה לא יעזור)

באופציות והסיבות הן:

תקווה חדשה - כדי למנוע מבנט לקחת את העודפים (אין לי רצון עז להצביע לו אבל הוא בכל זאת חלק מגוש השינוי ומעבר עודפים לבנט זה הפוך מהאינטרס שלי)

מרצ,כחול לבן - להציל אותן מאחוז החסימה (פחות מתחבר למרצ בדעות מצד שני פחות מאמין לגנץ למילה שלו)

שתי מפלגות שאני יותר מתחבר לדעות שלהן :

יש עתיד - כדי שתהיה מפלגה גדולה לגוש השינוי מהצד החילוני (להגדיל את הכוח של מפלגה מרכזית יותר שאני באמת מאמין לה)

ישראל ביתנו - כדי לחזק את המפלגה שהיא הגרעין הקשה נגד הכפיה הדתית (כי יש לי חששות אמיתיות בנושאי הדת במדינה)

מה אומרים?

בבקשה להיות עניינים

לפי הקריטריון שהגדרת, כי הנושא המרכזי מבחינתך הוא הצבעה ל"גוש השינוי", כחול לבן (כולה) ותקווה חדשה (חלקה) הוכיחו שמבחינתן זה נושא בו ההבטחה לבוחר לא רלוונטית.
לא רואה שום סיבה למה שזה יהיה שונה הפעם.

שתי מפלגות שאני יותר מתחבר לדעות שלהן :
מה הן הדעות שלהן? איך הן קידמו חקיקה בכנסת שתתאים לדעות שלהן? איך הן קידמו חקיקה וביצוע בתקופת היותן בממשלה?
מה אתה אוהב בדעות של ליברמן ולפיד (כי אתה בטח לא זוכר או יודע את הדעות של שאר המועמדים במפלגות וגם זה לא חשוב כי הם צריכים להתיישר לרצונו של הבוס).

מה הן הדעות שלהן? איך הן קידמו חקיקה בכנסת שתתאים לדעות שלהן? איך הן קידמו חקיקה וביצוע בתקופת היותן בממשלה?
מה אתה אוהב בדעות של ליברמן ולפיד (כי אתה בטח לא זוכר או יודע את הדעות של שאר המועמדים במפלגות וגם זה לא חשוב כי הם צריכים להתיישר לרצונו של הבוס).

לא עולה לי לראש דבר רע שהן עשו וזאת כבר אינדיקציה לפחות לא רעה

ומקווה שהן יהיו חלק ממשלה שתשמור מפני כפיה דתית שזה דבר שחשוב לי

אולי אני קצת שטחי אבל מצד שני גם לאף מפלגה מהמפלגות לא באמת היה כוח לקדם בכלל משהו אז אני גם לא מחפש איזה משהו גדול שעשו אבל מקווה שאם יקבלו מספיק כוח יעשו בעתיד

תקווה חדשה
רק אם בא לך בחירות נוספות עוד חצי שנה.
רק אם בא לך לתרום את תיק ההשקעות שלך למדינה.
למה להציל את המפלגה הכושלת ביותר מאחוז החסימה?
יש סיבה שקיים אחוז חסימה.
מפלגות שאני יותר מתחבר לדעות שלהן :

יש עתיד
יש לה דעות?
ישראל ביתנו - כדי לחזק את המפלגה שהיא הגרעין הקשה נגד הכפיה הדתית
כל המפלגות שציינת פונות לקהל החילוני שאוהב לשנוא חרדים ולכן ילחמו בכפיה דתית (או שיעשו כאילו) לא רק ליברמן.

תעשה כמוני תישאר בבית ואל תלך להצביע.
הקול שלך גם ככה לא ישנה דבר ובאמת שחבל לבזבז את הזמן והמחשבות שלך על חבורת האנשים הזאת.
צא לטייל, לבלות, זו הזדמנות טובה לסדר דברים בבית. אני למשל החלטתי שאני מתלבש על הגינה היום

אתה באמת מצפה שאנשים ייתנו לך פה דעות אובייקטיביות?
אם אתה לא רוצה ליכוד-חרדים בשלטון תשים יש עתיד שזו המפלגה הגדולה ביותר בגוש הנגדי וזהו, בתור חילוני אני שם כחול לבן כדי שהם לא יפלו מתחת לאחוז החסימה.
לא מצאתי שום מפלגה שאני מרגיש שלם עם הדעות שלה גם ככה, מבחינתי יש עתיד, תקווה חדשה, כחול לבן רוכבות על אותו שטנץ של רק לא ביבי.

תעשה כמוני ותישאר בבית.
הקול שלך גם ככה לא ישנה דבר ובאמת שחבל לבזבז את הזמן והמחשבות שלך על חבורת האנשים הזאת.
צא לטייל, לבלות, זו הזדמנות טובה לסדר דברים בבית. אני החלטתי שאני מתלבש על הגינה למשל
איזה שטויות, אתה חי במדינה דמוקרטית לכל קול יש משמעות. מה זה מצריך ממך? 4 דק הליכה לקלפי?

אתה באמת מצפה שאנשים ייתנו לך פה דעות אובייקטיביות?
אם אתה לא רוצה ליכוד-חרדים בשלטון תשים יש עתיד שזו המפלגה הגדולה ביותר בגוש הנגדי וזהו, בתור חילוני אני שם כחול לבן כדי שהם לא יפלו מתחת לאחוז החסימה.
לא מצאתי שום מפלגה שאני מרגיש שלם עם הדעות שלה גם ככה, מבחינתי יש עתיד, תקווה חדשה, כחול לבן רוכבות על אותו שטנץ של רק לא ביבי.
אני משתדל לסנן תגובות שמגיעות ממקום לא אובייקטיבי

כל המפלגות שציינת פונות לקהל החילוני שאוהב לשנוא חרדים ולכן ילחמו בכפיה דתית (או שיעשו כאילו) לא רק ליברמן
מי שתומך במפלגות האלו לא רואה בעמדתן בנושאי דת ומדינה שנאה.
בנוסף, לברמן שאני מאד רחוק מעמדותיו, היחיד ששילם מחיר פוליטי כבד על עמדתו בסוגיות האלו.

תעשה אנדנדינו, כולם סוציאליסטים / סוציאל-פופוליסטים בכל מקרה.

תעשה כמוני תישאר בבית ואל תלך להצביע.
צא לטייל, לבלות, זו הזדמנות טובה לסדר דברים בבית. אני למשל החלטתי שאני מתלבש על הגינה היום
לא להצביע היא לא אופציה

רק אם בא לך בחירות נוספות עוד חצי שנה.

רק אם בא לך לתרום את תיק ההשקעות שלך למדינה.

למה להציל את המפלגה הכושלת ביותר מאחוז החסימה?
יש סיבה שקיים אחוז חסימה.

יש לה דעות?

כל המפלגות שציינת פונות לקהל החילוני שאוהב לשנוא חרדים ולכן ילחמו בכפיה דתית (או שיעשו כאילו) לא רק ליברמן.

האופציות שלי הן אחת מאילו

תעשה אנדנדינו, כולם סוציאליסטים / סוציאל-פופוליסטים בכל מקרה.
הנושא הכלכלי לא רלוונטי מכל צד של המפה הפוליטי הן אותו דבר

תחזק את בני, בסך הכל אדם נחמד והגון שתרם הרבה למדינה.
לא מגיע לו הרצח אופי המאורגן שעושים לו צמד הכלומניקים לפיד וניסנקורן.
זה אם בא לך לעשות משהו טוב.
אם אתה במצב רוח יותר פראי לך על ליברמן הוא יחסל בצרור יריות אחד את איסמעיל הניה ליצמן גפני וביבי, הוא פשוט אלוף.
או שתעצום עין אחת ותצביע לגידעון "כי הוא חלק מגוש השינוי" ולא "ההוא שלא קיבל ג'וב מביבי ועכשיו הוא נגדו"

תחזק את בני, בסך הכל אדם נחמד והגון שתרם הרבה למדינה.
לא מגיע לו הרצח אופי המאורגן שעושים לו צמד הכלומניקים לפיד וניסנקורן.
זה אם בא לך לעשות משהו טוב.
אם אתה במצב רוח יותר פראי לך על ליברמן הוא יחסל בצרור יריות אחד את איסמעיל הניה ליצמן גפני וביבי, הוא פשוט אלוף.
או שתעצום עין אחת ותצביע לגידעון "כי הוא חלק מגוש השינוי" ולא "ההוא שלא קיבל ג'וב מביבי ועכשיו הוא נגדו"
ברור טוב גנץ אין ספק
לא חושב שעשה משהו בזדוניות אבל יש לי קצת כעס עליו

ברור טוב גנץ אין ספק
לא חושב שעשה משהו בזדוניות אבל יש לי קצת כעס עליו
אתה מחפש בחור טוב בכנסת? ראינו איך זה נגמר...היה לבן אדם הרבה הזדמנויות להוכיח מנהיגות ויכולות...רחוק ממה שהוכיח לדעתי.
בסופו של דבר אתה רוצה מישהו שילחם עובר האינטרסים שלך(ועל ידי כך ילחם עבור האינטרס שלו ...שתבחר בו שוב). לך על מה שחשוב לך ומי שמתעסק בזה...

אישית מצביע למי שהולך באופן מהותי נגד הבטלנות והבערות החרדית...כי בעיני זו הסכנה הכי גדולה לעתיד המדינה...עוד שלושים שנה שליש מהמדינה חרדים שלא משרתים ולא לומדים ליב"ה? מי ישרת בצבא? מי יממן את התשתיות? מי יהיו הרופאים? היזמים? מה תהיה איכות החיים כאן?

נראה שלפיד וליברמן יהיו ביחד או בממשלה או באופזיציה...ויש מצב שגם סער...ככה שלא רואה המון הבדל בין הצבעה לשלושתם...השאלה אם אתה מחזק את הליכוד חרדים או את הצד השני

האופציות שלי הן אחת מאילו
אני רק נתתי highlights לגבי כל אחת. אל תראה בזה המלצה לא להצביע לאף אחת מהן.
מי שתומך במפלגות האלו לא רואה בעמדתן בנושאי דת ומדינה שנאה.
בנוסף, לברמן שאני מאד רחוק מעמדותיו, היחיד ששילם מחיר פוליטי כבד על עמדתו בסוגיות האלו.
אני לא יודע איזה מחיר הוא שילם. אני לא לגמרי עוקב בחדשות. כפיה דתית זה לא שיקול אצלי בהחלטה.
אבל ברמת העיקרון, כן, אם השיקול של מלחמה בכפיה דתית/הסתה נגד חרדים (תלוי את מי שואלים) מספיק חשוב לך אז יתכן ששווה לך להצביע למועמד שהקריב הכי הרבה מעצמו למען המטרה הזאת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
פ עוד על זיכוי מס ששולם בחו"ל מיסים 5
A מיסוי דירה שניה - שהדירה הראשונה עוד בבנייה. נדל"ן 2
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
ו קווים מנחים לשכירות בפעם הראשונה - עוד אדם פיקח נפל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 139
R תיק מנייתי - כל כמה זמן לקנות עוד ניירות? שוק ההון 1
Z עוד סיבה לא להיות רשום כנשוי בישראל. אוף טופיק 41
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
P עוד בנק אונלייני חדש בארץ: esh / אש ישראל צרכנות פיננסית 4
G עוד שאלות על מניות ערך שוק ההון 0
S תיק השקעות ראשון- עוד הייטקיסטית יומני מסע אישיים 15
I רכישת דירה להשקעה וקניית דירה למגורים עוד כעשור נדל"ן 2
tomer111 האם עוד מישהו כאן חושש ממצב שחשבון ההשקעות נעלם? שוק ההון 12
א יש עוד טעם להשקיע את החלק הכי סולידי בתיק בקרנות של אג"ח ממשלתי? שוק ההון 45
M אופטימיזציה של הפרשות לפנסיה - עוד פוסט עם טוויסט? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
Body Solid בנק ישראל בטיוטת הוראות לבנקים: לא יוכלו עוד לסרב באופן גורף לפעול בתחום הקריפטו השקעות אלטרנטיביות 56
F חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ? התפתחות אישית 70
E לא יכול לקנות עוד מנייר ערך מסוים שוק ההון 3
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
K להשכיר או למכור? עוד התלבטות נדל"ן 37
J יומנו של 'סתם עוד אחד' יומני מסע אישיים 7
P עוד זליגת תמונות ת"ז של אזרחים? אוף טופיק 24
deussex מה עוד חסר לי לאושר ? פוסט שיתוף התפתחות אישית 20
S אז מה עוד אפשר לעשות עם הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 35
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
unrealx עוד אשכול על אופציות: חישוב שווי אוף טופיק 1
M שאלה לגבי מה עוד ניתן לעשות על מנת להגיע לפרישה מוקדמת. פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 73
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
בייניש רק עוד מילניאל שמחפש לחסוך יומני מסע אישיים 4
א משתחרר עוד שמונה חודשים: היה לי מסלול בראש אני אני מחשב מסלול מחדש (עו"ד) התפתחות אישית 5
כ למה לא לקנות עוד דירה במימון מלא?! נדל"ן 12
א אז השנה היא 2020 - אג״ח עוד רלוונטיות? שוק ההון 59
D עוד מסלול מחקה S&P500 בהשתלמות וגמל צרכנות פיננסית 12
Liron2035 מה לדעתכם יקרה לריבית בארץ? יש עוד לאן לרדת? שוק ההון 6
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
I האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות שיירד עוד ? שוק ההון 16
ד אמור לקנות עוד שבוע שבועיים מניות בדולרים, האם להמיר כבר עכשיו לדולר שוק ההון 25
S טיול בחול שהוזמן לפראג עוד לפני עניין הקורונה אוף טופיק 121
Ben Dover עוד דוגמא לניהול אקטיבי של קרנות בארץ שוק ההון 30
O החלטה על דמי הניהול הסמויים בארץ תינתן עוד חצי שנה צרכנות פיננסית 0
love עוד אחד מבולבל יומני מסע אישיים 18
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10
yossik עוד פרסומת אחת וחזרנו... אוף טופיק 3
S יומנו של עוד זוג יומני מסע אישיים 57
Trevor עוד מסע עולה ע"ג דפי הפורום יומני מסע אישיים 29
סול פתיחת IAR- בקרן השתלמות או בגמל? האם יש עוד אפשרויות? שוק ההון 6
פשוט עוד מעלילות הבנקים בדנמרק - ריבית שלילית שוק ההון 23

נושאים דומים

Back