• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מעבר מInteractive brokers ל-tdameritrade

Anir Avisidris

משתמש רשום
דירוג
0
אהלן חברים,
אני סוחר מספר חודשים ב Interactive Brokers US ואני מאוד מעוניין לעבור ל - tdameritrade.
עד כמה שאני יודע העברת דולרים כאזרח ישראלי ל-tdameritrade יהיה עם עמלות גבוהות יותר.

1. עד כמה העמלה גבוהה יותר? ואם מישהו שסוחר ב-tdameritrade יכול להסביר
2. איך אני מעביר כסף וניירות ערך מברוקר לברוקר?

אני סוחר מספר חודשים ב Interactive Brokers US ואני מאוד מעוניין לעבור ל - tdameritrade.
למה? אתה סתם תשלם הרבה יותר
עד כמה העמלה גבוהה יותר?
בערך פי 100-500

ואם מישהו שסוחר ב-tdameritrade יכול להסביר
לא צריך לבחור שם כדי להסביר. להעביר אליהם זה כמו להעביר לכל מקום אחר בארה"ב.
אם אתה מעביר דרך הבנק בתנאים הרגילים תשלם כ1% על המרת הכספים + עוד כמה עשיריות האחוז על ההעברה עצמה + עוד כמה דולרים לבנק מקשר.
אם אתה מעביר דרך שרות העברה+המרה צד ג' תרד אולי ל0.5% כולל הכל.

איך אני מעביר כסף וניירות ערך מברוקר לברוקר?
יש באתר אופציה ל position transfer.
העברה החוצה מIB היא חינם

למה? אתה סתם תשלם הרבה יותר

בערך פי 100-500

לא צריך לבחור שם כדי להסביר. להעביר אליהם זה כמו להעביר לכל מקום אחר בארה"ב.
אם אתה מעביר דרך הבנק בתנאים הרגילים תשלם כ1% על המרת הכספים + עוד כמה עשיריות האחוז על ההעברה עצמה + עוד כמה דולרים לבנק מקשר.
אם אתה מעביר דרך שרות העברה+המרה צד ג' תרד אולי ל0.5% כולל הכל.

יש באתר אופציה ל position transfer.
העברה החוצה מIB היא חינם

תודה רבה על העזרה! תראה אני באופן אישי מאוד מאוכז ממערכת המסחר של IB ומאוד מתחבר לממשק בThinkorswim ומוכן לשלם עמלות נוספות על מנת לעבור לTD. מבחינת עמלות מסחר בTD זה 0 עד כמה שני יודע שזה מצויין (תקן אותי אם אני טועה)
אסביר לך את הבעיה:
אני מתכוון להפריש לחשבון המסחר שלי בכל חודש אחוז מסוים מהמשכורת החודשית שלי, כלומר כל חודש אני מתכוון להמיר שקל לדולר ולעביר לחשבון.
לצורך הדוגמה אני ממיר 3,250 שקל כל חודש לדולר שזה 1$K כמה כסף מקצה לקצה אצטרך לשלם בדוגמה הזאת לצורך העיניין - קנייה של דולרים(דרך הבנק? או דרך הברוקר כמו בIB?), והעברה עצמה מהבנק בארץ לבנק באמריקה.
תודה רבה לעוזרים !

אני מתכוון להפריש לחשבון המסחר שלי בכל חודש אחוז מסוים מהמשכורת החודשית שלי, כלומר כל חודש אני מתכוון להמיר שקל לדולר ולעביר לחשבון.
אתה יכול להשאיר את החשבון אצל אינטקרטיב בשביל להפקיד לשם שקלים ווהמיר דולרים שאותם תעביר הלאה ל TD
איך עושים העברה ? תשאל אותם ישירות
בגדול אתה מקבל מ TD פרטי חשבון להעברה ויוזם withdrawal מהצד של IB

. מבחינת עמלות מסחר בTD זה 0 עד כמה שני יודע שזה מצויין (תקן אותי אם אני טועה)
בשביל הפרש של 35 סנט בעמלות פעם בחודש לא שווה לשלם עשרות/מאות דולרים בחודש יותר על המרות מט"ח...
כמה כסף מקצה לקצה אצטרך לשלם בדוגמה הזאת לצורך העיניין - קנייה של דולרים(דרך הבנק?
תלוי בתנאים שלך בבנק, אבל בגדול באזור ה70-100$ בעמלות מינימום (בהנחה שאין לך הטבות בבנק).
דרך הברוקר כמו בIB?
בIB זה יעלה לך 2$.
והעברה עצמה מהבנק בארץ לבנק באמריקה.
הסכומים שרשמתי קודם כוללים את עמלות ההעברה יחד עם ההמרה.

בשביל הפרש של 35 סנט בעמלות פעם בחודש לא שווה לשלם עשרות/מאות דולרים בחודש יותר על המרות מט"ח...
זה לא בשביל ההפרש נטו, בשביל הנוחות מסחר כמו שאמרתי אני לא מתחבר לTWS
תלוי בתנאים שלך בבנק, אבל בגדול באזור ה70-100$ בעמלות מינימום (בהנחה שאין לך הטבות בבנק).
כן זה יותר מידי

תודה גבר!

בIB זה יעלה לך 2$.

הסכומים שרשמתי קודם כוללים את עמלות ההעברה יחד עם ההמרה.
היי, איני פותח האשכול, אך האם תוכל בבקשה להמליץ דרך איזה פלטפורמה כדאי לפתוח חשבון בשביל להשקיע בהרבה שווקים ועם עמלות ודמי ניהול נמוכים? חשבתי על interactive broker אבל אני לא יודע אם זה שווה בסכומים של 10-20 אלף שח כי הם לא מטפלים במיסוי...

אתה יכול להשאיר את החשבון אצל אינטקרטיב בשביל להפקיד לשם שקלים ווהמיר דולרים שאותם תעביר הלאה ל TD
מה שאתה מציע בעצם זה שהחשבון בIB יהיה חתנת אמצע לכסף ולעקוף את העמלות. האמת שקראתי על זה פה בפורם. זה רעיון מצויין
אתה עושה את זה באופן אישי?
הצורך שלי בעברת כספים תהיה חודשית אין עם זה איזשהי הגבלה או משהו כזה שאני צריך לדעת?
האם אני יכול לעביר את כל הכסף מחשבון בIB ולהשיאר שם כמה דולרים בודדים ולא תהיי עם זה בעיה ?

מה שאתה מציע בעצם זה שהחשבון בIB יהיה חתנת אמצע לכסף ולעקוף את העמלות. האמת שקראתי על זה פה בפורם. זה רעיון מצויין
אתה עושה את זה באופן אישי?
לא בדיוק למטרה הזו אבל ניסיתי את זה.
העברתי מאינטראקטיב לשוואב.
הצורך שלי בעברת כספים תהיה חודשית אין עם זה איזשהי הגבלה או משהו כזה שאני צריך לדעת?
אם תעשה העברה אחת בלבד כל חודש מאינטראקטיב החוצה זה חינם.
בכל מקרה פטור מאחריות: כל מה שאתה עושה זה על דעתך ואחריותך בלבד, תוודא מול כל הגורמים האם מה שאתה עושה תקין מבחינתם.
האם אני יכול לעביר את כל הכסף מחשבון בIB ולהשיאר שם כמה דולרים בודדים ולא תהיי עם זה בעיה ?
אצל IB ישירות יש עמלה חודשית מינמלית 10$ אם יתרת הנכסים פחות מ 100K$
דרך CapTrader יש עמלה מינימלית של 1$ אם יתרת הנכסים נמוכה מ 1K$
דרך איזה פלטפורמה כדאי לפתוח חשבון בשביל להשקיע בהרבה שווקים ועם עמלות ודמי ניהול נמוכים? חשבתי על interactive broker אבל אני לא יודע אם זה שווה בסכומים של 10-20 אלף שח כי הם לא מטפלים במיסוי...
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה.
אינטרקטיב עונה על כל מה שאמרת אבל תצטרך להתעסק עם מיסוי ודיווח.
בארץ בתי ההשקעות זולים רק למסחר בארץ, ומערכת מסחר פח.
הבנקים עם מערכת מסחר טובה גם בשווקים זרים (ללאומי יש גם בלונדון) אבל יקרים.
קיצר תחליט על מה אתה מתפשר.

לא בדיוק למטרה הזו אבל ניסיתי את זה.
העברתי מאינטראקטיב לשוואב.

אם תעשה העברה אחת בלבד כל חודש מאינטראקטיב החוצה זה חינם.
בכל מקרה פטור מאחריות: כל מה שאתה עושה זה על דעתך ואחריותך בלבד, תוודא מול כל הגורמים האם מה שאתה עושה תקין מבחינתם.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה.
אינטרקטיב עונה על כל מה שאמרת אבל תצטרך להתעסק עם מיסוי ודיווח.
בארץ בתי ההשקעות זולים רק למסחר בארץ, ומערכת מסחר פח.
הבנקים עם מערכת מסחר טובה גם בשווקים זרים (ללאומי יש גם בלונדון) אבל יקרים.
קיצר תחליט על מה אתה מתפשר.
אתה מדווח לרשות המיסוי בעצמך? אם כן היכן ניתן ללמוד כיצד לעשות זאת? בכל מקרה כמה זה אמור לעלות בערך ע״י איש מקצוע?

אתה מדווח לרשות המיסוי בעצמך? אם כן היכן ניתן ללמוד כיצד לעשות זאת? בכל מקרה כמה זה אמור לעלות בערך ע״י איש מקצוע?
אני מדווח רק אם יש אירוע מס, אם לא קיבלתי דיב׳ ולא מכרתי ברווח - לא מדווח.
ללמוד לעשות זאת לבד ? או ברשת, או @FIYaacov יכול לקשר למדריכים בבלוג שלו או בלשכת ההדרכה של מס הכנסה המתקיימת חודשיים בשנה.
להגיש עם רו״ח/יועץ עולה סדר גודל של 1000 ש״ח.

כמה דולרים אני צריך להשאיר מינימום כדי שלא יסגרו לי את החשבון בIB וככה לעשות את מה שהצעת?

כמה דולרים אני צריך להשאיר מינימום כדי שלא יסגרו לי את החשבון בIB וככה לעשות את מה שהצעת?
לא יודע אם יסגרו לך את החשבון אבל יחייבו אותך בעמלה כפי שכתבתי לפני כמה הודעות:

לא יודע אם יסגרו לך את החשבון אבל יחייבו אותך בעמלה כפי שכתבתי לפני כמה הודעות:
בדקתי את זה, לIB יש דמי חוסר פעילות ואם למשתמש יש פחות מ2000$ דולר בחשבון אצטרך לשלם כל חודש 20$ במידה ולא ביצעתי פעולה כלשהיא. זה יוצא 240$ לשנה. זאת אומרת על מנת לעביר כספים מIB לTD כל חודש אצטרך לשלם על החשבון בIB דמי חוסר פעיולת 20$ ובנוסף עוד כמה דולרים על המעבר של הכספים מIB לTD. לדעתך זה האלטרנטיבה הכי זולה מבלי לפתוח חשבון נוסף בCAPTRADER ?

בדקתי את זה, לIB יש דמי חוסר פעילות ואם למשתמש יש פחות מ2000$ דולר בחשבון אצטרך לשלם כל חודש 20$ במידה ולא ביצעתי פעולה כלשהיא. זה יוצא 240$ לשנה. זאת אומרת על מנת לעביר כספים מIB לTD כל חודש אצטרך לשלם על החשבון בIB דמי חוסר פעיולת 20$ ובנוסף עוד כמה דולרים על המעבר של הכספים מIB לTD. לדעתך זה האלטרנטיבה הכי זולה מבלי לפתוח חשבון נוסף בCAPTRADER ?
לא הצלחת להבין אם יש לך כבר חשבון אצלם או לא.
אם יש תשתמש בו, אל תסגור רק תשאיר שם 2000 דולר או ני״ע בסכום כזה
אם אין לך אז תפתח דרך CapTrader ותצטרך להשאיר רק 1000 דולר או תשאל אותם מה התנאים שלהם לחשבון בלי יתרה ובלי פעילות.
רק כדי להיות ברור יותר CapTrader זאת אפשרות לפתוח חשבון אצל IB באמצעות פרטנר ולקבל את התנאים שהפרטנר מציע.

עריכה: אני רואה בהודעה הראשונה שכבר יש לך חשבון - אז מה שרונן אמר, תשאל את CapTrader אם אפשר להמיר את החשבון הקיים לחשבון שיהיה רשום על שמם, אם אי אפשר אז תפתח חשבון חדש דרכם זה לא סיפור, עשיתי את זה ממש לאחרונה.
או שתשאיר שם מזומן/ני״ע בסכום של 2000 דולר (אבל תשלם 10$ עמלה חודשית בכל מקרה)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Z מעבר לעבודה מחו"ל תמורת קבלות מיסים 29
A מעבר כספים לIB ושימוש כללי בIB (העולמי) שוק ההון 14
M מעבר לקרן פנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
משה Barista fire - מעבר למשרה חלקית במקביל למשיכה מתיק ההשקעות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 18
flower שינוי בביטוחי הבריאות - מעבר אוט' מביטוח ניתוחים "השקל הראשון" ל"משלים שב"ן" צרכנות פיננסית 13
ש הגדלת הפרשת חלק עובד לקרן השתלמות מעבר ל-2.5% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
littleSeal מעבר מעוסק זעיר לחברה גדולה יזמות והגדלת הכנסות 0
G מעבר מ-VTI ל-1183441 INVESCO S&P 500 UCITS ETF שקלית שוק ההון 21
מ מעבר למסלול מניות בקרן פנסיה בגיל 47 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 34
Y מעבר בין בתי השקעות וטופס 867 שוק ההון 6
F מעבר לעצמאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
I מעבר קרן השתלמות ואיפוס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N מעבר חברת סלולר צרכנות פיננסית 2
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
yossik מעבר לדיור מוגן - האם למכור את הדירה או את תיק ההשקעות? צרכנות פיננסית 19
M מעבר לIRA, הסכנה שלא מדברים עליה שוק ההון 26
R מעבר לבלינק שוק ההון 1
מ מכירת קרן כספית ביום האחרון בשנת המס בעקבות מעבר לתושבות מס אמריקאית מיסים 4
B רכישת מקרר - מעבר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
R מה עושים עם תיק השקעות לפני מעבר לארה"ב שוק ההון 1
A מעבר לקטנוע חשמלי - כדאיות כלכלית לעומת חסרון טווח הנסיעה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
י כדאיות מעבר לIKBR שוק ההון 7
I שאלות בסיסיות על מעבר מקרנות אמריקאיות אל קרנות איריות\ישראליות שוק ההון 6
ב האם מעבר בין מסלולי השקעה בקרן הפנסיה מצריך חיתום רפואי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
L מעבר IRA בקה"ש בלבד או קה"ש + פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 47
ד מעבר מפיקדון צמוד מדד לקרן כספית שוק ההון 3
M מעבר מחשבון אינטראקטיב בורקס ישאל לארה"ב? משהו השתנה? שוק ההון 1
G הרעה בדמי ניהול בגמל וקרן השתלמות עקב מעבר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
C מעבר לקנדה כתעודת ביטוח אוף טופיק 31
ט מעבר למדינה אחרת, מה הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינת המרה? צרכנות פיננסית 0
דו דו תהליך מעבר לגלובלנט קה״ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ו בירור הליך מעבר בין בתי השקעות ישראליים צרכנות פיננסית 4
T האם כדאי למשוך כספים מקרנות פנסיה/השתלמות מעבר לתקרה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M מעבר למערכת פתוחה בבית השקעות שוק ההון 3
M התלבטות לפני מעבר דירה שמייקר את הוצאות השכירות נדל"ן 13
כ קרן השתלמות מעבר לתקרה - חסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
T מעבר מארה"ב לאירופה - אשמח להתייעצות שוק ההון 0
T התייעצות לגבי מעבר מארה"ב לאירופה (לא אזרח אמריקאי, לא תושב ישראל, כן אזרח של מדינת באיחוד האירופי) אוף טופיק 1
M מעבר לגלובלנט IRA פוסטים מאיכות נמוכה 4
T מעבר מבנק לבית השקעות בתיק מעורב שוק ההון 0
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N מעבר בנק - איך מתבצעת בפועל קבלת ההטבות/התמקחות? צרכנות פיננסית 2
Z מעבר לקרן השתלמות IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ישראלי מצוי זוג אזרחים אירופאים עם נכות - מעבר לחו״ל פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
M מעבר מתיק מנוהל בבורסת ת"א לתיק פסיבי מבוסס מדד עולמי שוק ההון 16
G מעבר בין מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back
למעלה