• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יומן מסע לחופש כלכלי, מימוש ומשמעות לחיים

+ממשיך להוריד את הממוצע של הוצאות חודשיות ממוצעות.
היי, אשמח לדעת מדוע עם יחס שווי נקי\הוצאות חודשיות קיצוני כמו שלך (יותר מפי 2000) אתה עדיין מעוניין להוריד את ממוצע ההוצאות החודשיות שלך שגם ככה נמוכות בצורה קיצונית? והאם אתה חושב שאולי זה פוגע בך במישורים אחרים בחיים?

ההבנה הזאת, שהכל זמני, היא קצת הרגיעה אותי מהלחץ לצבור, ולהתקדם כל הזמן
מעולה!
אז אני כעת חושב מהו אותו "אקסטרה" של חיי. אני חושב שהגעתי אליו, תחביב שפעם אהבתי מאוד, האמת שמשהו שמגיל 19-20 ידעתי שיהיה חלק חשוב בחיי, אבל איפשהו לקראת גיל 30, הדחקתי אותו לשוליים
מסקרן

היי, אשמח לדעת מדוע עם יחס שווי נקי\הוצאות חודשיות קיצוני כמו שלך (יותר מפי 2000) אתה עדיין מעוניין להוריד את ממוצע ההוצאות החודשיות שלך שגם ככה נמוכות בצורה קיצונית? והאם אתה חושב שאולי זה פוגע בך במישורים אחרים בחיים?
שאריות של פוסטים קודמים, אפשר להוריד.

אני קונה מה שאני מאמין בו, למשל החודש קניתי קורסים להעצמה אישית שראיתי בהם צורך, ולפני זה רכב חדש.

עכשיו יש לי פרויקט, לעשות חדר גיימינג בבית.

אני לא חוסך על דברים שאני רוצה, אתה יכול לומר, אולי חסרות לי חוויות בחיים, ובזה אני אסכים, אבל זה נובע מתוך מחסום פנימי, שאינני מבין את טיבו עדיין, ולא מהצד הפיננסי.

שאריות של פוסטים קודמים, אפשר להוריד.

אני קונה מה שאני מאמין בו, למשל החודש קניתי קורסים להעצמה אישית שראיתי בהם צורך, ולפני זה רכב חדש.

עכשיו יש לי פרויקט, לעשות חדר גיימינג בבית.

אני לא חוסך על דברים שאני רוצה, אתה יכול לומר, אולי חסרות לי חוויות בחיים, ובזה אני אסכים, אבל זה נובע מתוך מחסום פנימי, שאינני מבין את טיבו עדיין, ולא מהצד הפיננסי.
תודה על השיתוף. שמח לשמוע שאתה לא חוסך על דברים שאתה רוצה ומאחל לך להצליח לשבור את המחסומים הפנימיים שלך.
כתבת שזה לא מהצד הפיננסי, ועם זאת, אם מחר היית מוציא 50 או 100 אש"ח על משהו שממש רצית לעשות האם אתה חושב שהיית מרגיש טוב עם עצמך? או שהיו לך רגשות אשם בפן הכספי?

כתבת שזה לא מהצד הפיננסי, ועם זאת, אם מחר היית מוציא 50 או 100 אש"ח על משהו שממש רצית לעשות האם אתה חושב שהיית מרגיש טוב עם עצמך? או שהיו לך רגשות אשם בפן הכספי?
רגשות אשם היו לי אם הייתי מוציא כסף, גם סכום קטן יותר על משהו שלא מועיל לי, זה הפרמטר היחיד. להוציא 40 ש"ח על חבילת סיגריות, היה מבאס אותי לא בגלל הסכום, אלא כי שילמתי על משהו שהזיק לי.

הוצאתי לא מעט כסף על שידרוגים בדירה בשנים האחרונות, ולרגע לא חשבתי שזה ביזבוז כי זה העלה לי את רמת החיים. ואני ממשיך, בכל פעם שיש לי רעיון.

המשהו הזה שאני רוצה לעשות בשנים הקרובות, יכיל הוצאות של 10-20 אלף בשנה, ובגלל שאני מרגיש שזה יקדם אותי, אני לא רואה בכסף בעיה. המטרה בסוף היא לא להגיע לקבר עם המון כסף, גם אם זה מצטייר ככה מהפורום הזה.

חודש טוב וסופש נעים חברים,

עדכון חודשי - יוני 2023
סה"כ שווי נוכחי: 9.8M, ללא פנסיה 8.67M
סה"כ שווי קודם: 9.32M, ללא פנסיה 8.23M
הפרש: (כולל 5.3%+, +436k) (בעיקר בגלל עליות בשוק)

פירוט

נכסים:
דירה 1 - 3.19M
דירה 2 - 2.0M (מניבה הכנסה של 4500 ש"ח בחודש)
רכב - 99.1 אלף
סה"כ נכסים לא נזילים: 5.28M

תיק ההשקעות לפרישה מוקדמת:
ממוסה - 1.92M על מדד עולמי, בלאקרוק אירית (פסגות) + 96.4k אג"ח ממשלתי צמוד 2-5 שנים.
קרן השתלמות - 428 אלף, על סנופי
RSU + ESPP בשלים מיסוי מקס' 914k, מיסוי מינימלי 1M

נזיל:
עו"ש בבנק - 23.8 אלף

התחייבויות:
אשראי 791(-) ש"ח

סה"כ שווי תיק ההשקעות לפרישה מוקדמת: 3.38M

קרנות גמל:
קרן פנסיה על סנופי 0.64M
ביטוח מנהלים על סנופי 0.48M
סה"כ קרנות פנסיה: 1.13M

חישוב כמה תיק ההשקעות יכול לממן ב 3% לעומת ממוצע ההוצאה החודשית
הוצאה ממוצעת לחודש (שנה אחרונה חלקי 12):ממוצע קודם 4,483 ש"ח, ממוצע נוכחי: 4,178 ש"ח

איפה ביזבזתי החודש ואפשר היה לחסוך:

-קניתי לא מעט ריהוט לשדרוג ריהוט משרדי, טיפה התפרעתי ולא הייתי צריך הכל בדיעבד.

חישוב תיאורטי הזמן עד לעצמאות כלכלית (לממן את ההוצאה החודשית למעלה)
*
שווי שצריך להגיע אליו, ב 3% על מנת לסבסד שנת הוצאה אחת שהיא כרגע (סכום קודם) 53.8 אלף ש"ח, סכום נוכחי: 50.1 אלף ש"ח. קודם: 1.79M, נוכחי: 1.67M
*מתוך סכום רק של תיק ההשקעות (ממוסה, קרן השתלמות, מזומן ואג"ח, RSU ו ESPP), ללא שווי נכסים וללא חישוב הכנסה מדירה, כלומר וורסט קייס: קודם: 2.94M, נוכחי: 3.38M

מימון תיק השקעות נזיל
-באחוז משיכה 3% - התיק יכול לממן: קודם 7,356 ש"ח, נוכחי: 8,452 ש"ח מול הוצאה ממוצעת חודשית 4,178 ש"ח.
- לוקח את ה RSU/ESPP במיסוי מקסימלי.

שאר הכנסות
- הכנסה מדירה לוקח 11 מתוך 12 חודשים כבאפר: 4,125 ש"ח

קיצבת פנסיה צפויה כרגע בגיל 67
חישוב קודם: 13,382 ש"ח
חישוב החודש: פנסיה: 8,741 מביטוח מנהלים: 5,069. סה"כ: 13,810 ש"ח (מסלול סנופי).
* מתכנן להעביר את הביטוח המנהלים לפנסיה משלימה.

להמשיך:
+אימונים סדירים
+לפרסם חודשית, ואת המטרות הנוכחיות שלי

פרוייקטים על הכוונת:
-ביטוח מנהלים לקרן פנסיה

תודה על הקריאה.

צטט הודעה
דווח

חודש טוב לכולם,

עדכון חודשי - יולי 2023
סה"כ שווי נוכחי: 10M, ללא פנסיה 8.85M
סה"כ שווי קודם: 9.8M, ללא פנסיה 8.67M
הפרש: (כולל 2.1%+, +176k) (בעיקר בגלל עליות בשוק)

פירוט

נכסים:
דירה 1 - 3.19M
דירה 2 - 2.0M (מניבה הכנסה של 4500 ש"ח בחודש)
רכב - 105.9 אלף (עלה מהחודש הקודם, אולי מאיזשהי סיבה על הצמדה לריבית, עשיתי את החישוב באותה הצורה עם לוי יצחק)
סה"כ נכסים לא נזילים: 5.35M

ממוסה - 1.88M על מדד עולמי, בלאקרוק אירית (פסגות) + 108k אג"ח ממשלתי צמוד 2-5 שנים.
קרן השתלמות - 443 אלף, על סנופי
RSU + ESPP בשלים מיסוי מקס' 1.1M, מיסוי מינימלי 1.23M

נזיל:
עו"ש בבנק - 21 אלף

התחייבויות:
אשראי 1,245(-) ש"ח

סה"כ שווי תיק ההשקעות לפרישה מוקדמת: 3.55M

קרנות גמל:
קרן פנסיה על סנופי 1.2M (העברתי את הביטוח מנהלים לקרן הפנסיה)

הוצאה ממוצעת לחודש (שנה אחרונה חלקי 12):ממוצע קודם 4,178 ש"ח, ממוצע נוכחי: 4,380 ש"ח

-קניתי מתנות קצת יקרות מדי (בדיעבד לא הוערך)
-שילמתי לעו"ד על השכרת הדירה לדיירים חדשים - הוא כן פסל דיירים ששיקרו בנושא של הרקע שלהם, ואמנם לא יצא זול (חצי שכר דירה + מע"מ), אני מרגיש יותר רגוע, יתכן שניתן בעתיד להסתדר לבד, אבל לא יודע עדיין.

*
שווי שצריך להגיע אליו, ב 3% על מנת לסבסד שנת הוצאה אחת שהיא כרגע (סכום קודם) 50.1 אלף ש"ח, סכום נוכחי: 52.6 אלף ש"ח. קודם: 1.67M, נוכחי: 1.75M
*מתוך סכום רק של תיק ההשקעות (ממוסה, קרן השתלמות, מזומן ואג"ח, RSU ו ESPP), ללא שווי נכסים וללא חישוב הכנסה מדירה, כלומר וורסט קייס: קודם: 3.38M, נוכחי: 3.55M

מימון תיק השקעות נזיל
-באחוז משיכה 3% - התיק יכול לממן: קודם 8,452 ש"ח, נוכחי: 8,875 ש"ח מול הוצאה ממוצעת חודשית 4,380 ש"ח.

שאר הכנסות
- הכנסה מדירה לוקח 11 מתוך 12 חודשים כבאפר: 4,125 ש"ח (חתמתי עם דיירים חדשים על 5,600 כך שעם באפר חודש ההכנסה תהיה 5,130 ש"ח).

חישוב קודם: 13,810 ש"ח
-ביצעתי העברה של הביטוח מנהלים לקרן פנסיה, כך שעדיין אין לי נתונים חדשים מהאתר

פרוייקטים על הכוונת:
-ביטוח מנהלים לקרן פנסיה (נעשה)

תודה על הקריאה.

הכנסה מדירה לוקח 11 מתוך 12 חודשים כבאפר: 4,125 ש"ח (חתמתי עם דיירים חדשים על 5,600 כך שעם באפר חודש ההכנסה תהיה 5,130 ש"ח).
עלייה יפה.
והנה שוב דוגמא שדמי השכירות זו תשואה ריאלית. ולכן ההשוואה ההזויה לריבית שאפשר לקבל בקרן כספית או בפקדונות, לחלוטין לא רלוונטית.

עלייה יפה.
והנה שוב דוגמא שדמי השכירות זו תשואה ריאלית. ולכן ההשוואה ההזויה לריבית שאפשר לקבל בקרן כספית או בפקדונות, לחלוטין לא רלוונטית.
אפשר קצת קונטקסט ? לא לגמרי הבנתי את המשפט

אפשר קצת קונטקסט ? לא לגמרי הבנתי את המשפט
בהרבה מקומות (כאן בפורומים או בבלוגים/בטוויטר ועוד) אני רואה אנשים שלא מבינים מה הייתרון של תשואה של כ-3% מדמי שכירות, כאשר אפשר לעשות תשואה של 4.5%-5.5% בקרן כספית/פיקדון.
משום מה (וזה תמיד מפתיע אותי מחדש) אין התייחסות לעובדה שבכלים הללו מדובר על תשואה נומינלית ולא ריאלית. וההשוואה הזו, כאילו זה מסביר למה תשואת שכירות היא לא כדאית, מצחיקה.

זה לא קשור לשרשור שלך. סתם ״רכבתי״ על הגידול היפה בתשואה משכר הדירה שלך בשביל להראות את זה.

כל פעם מציצה לראות אם השתנה משהו בחלקים האחרים של כותרת השרשור שלך.
למה הפסקת להתייחס אליהם? כי לחופש כלכלי הגעת כבר מזמן :)
היי @בת העמק, תודה שאת הופכת את השרשור לפחות טכני :)

אני מתייחס פחות לנושא של המשמעות כאן, כי קיבלתי המון פידבקים בהתחלה, חלקם מעודדים, חלקם פחות, מידע שעיבדתי ואני ממשיך ממנו הלאה. אני ממשיך לעבוד על הנושאים האלו ברמות אחרות, הרבה עם עצמי, או רסורסים שלדעתי יותר נכונים לגביי עכשיו. כמובן שאני חולק דילמות, אם אני מאמין שהפורום יכול לעזור בזה.

3 החלקים שעליהם אני ממקד את חיי כעת, הוא שאני ממשיך לעבוד על נושא האושר הפנימי והסיפוק כדי להוריד את התלות בסממנים חיצוניים, אני ממשיך לעבוד על הקריירה (כן תקוע שם חזק עדיין) אבל יותר ממקום של אתגר ומנסה פחות מתוך פחד ולחץ שהיו לי אלא להרגשה של צמיחה, וממשיך לעבוד על אוטומציה וסדר בחיים (להפוך אותם ליותר יעילים וקלים טכנית כדי שיהיה לי זמן להתמקד בדברים שעושים לי טוב).

ומדי פעם מסתכל על האייקון שלי כאן, ותוהה ביני לבין עצמי מתי ישדרגו לי את היוזר כאן מ"משתמש רגיל" :)

היי @בת העמק, תודה שאת הופכת את השרשור לפחות טכני :)

אני מתייחס פחות לנושא של המשמעות כאן, כי קיבלתי המון פידבקים בהתחלה, חלקם מעודדים, חלקם פחות, מידע שעיבדתי ואני ממשיך ממנו הלאה. אני ממשיך לעבוד על הנושאים האלו ברמות אחרות, הרבה עם עצמי, או רסורסים שלדעתי יותר נכונים לגביי עכשיו. כמובן שאני חולק דילמות, אם אני מאמין שהפורום יכול לעזור בזה.

3 החלקים שעליהם אני ממקד את חיי כעת, הוא שאני ממשיך לעבוד על נושא האושר הפנימי והסיפוק כדי להוריד את התלות בסממנים חיצוניים, אני ממשיך לעבוד על הקריירה (כן תקוע שם חזק עדיין) אבל יותר ממקום של אתגר ומנסה פחות מתוך פחד ולחץ שהיו לי אלא להרגשה של צמיחה, וממשיך לעבוד על אוטומציה וסדר בחיים (להפוך אותם ליותר יעילים וקלים טכנית כדי שיהיה לי זמן להתמקד בדברים שעושים לי טוב).

ומדי פעם מסתכל על האייקון שלי כאן, ותוהה ביני לבין עצמי מתי ישדרגו לי את היוזר כאן מ"משתמש רגיל" :)
באיזה תפקיד/דרגה אתה עובד ולאן אתה מרגיש שאתה רוצה לצמוח

שלום, קצת מעדכן מה היה החודש,

עדכון חודשי - אוגוסט 2023
סה"כ שווי נוכחי: 10.14M, ללא פנסיה 8.95M
סה"כ שווי קודם: 10M, ללא פנסיה 8.85M
הפרש: (כולל 1.4%+, +135k)

פירוט

נכסים:
דירה 1 - 3.19M
דירה 2 - 2.0M
רכב - 105.9 אלף

ממוסה - 1.92M על מדד עולמי, בלאקרוק אירית (פסגות) + 121k אג"ח ממשלתי צמוד 2-5 שנים.
קרן השתלמות - 466 אלף, על סנופי
RSU + ESPP בשלים מיסוי מקס' 1.1M, מיסוי מינימלי 1.24M

נזיל:
עו"ש בבנק - 30 אלף

התחייבויות:
אשראי 565(-) ש"ח

סה"כ שווי תיק ההשקעות לפרישה מוקדמת: 3.65M

קרנות גמל:
קרן פנסיה על סנופי 1.2M

הוצאה ממוצעת לחודש (שנה אחרונה חלקי 12):ממוצע קודם 4,380 ש"ח, ממוצע נוכחי: 4,460 ש"ח

-היה לי דודה להתחדש לבגדים ותכשיטים.

*
שווי שצריך להגיע אליו, ב 3% על מנת לסבסד שנת הוצאה אחת שהיא כרגע (סכום קודם) 52.6 אלף ש"ח, סכום נוכחי: 53.6 אלף ש"ח. קודם: 1.75M, נוכחי: 1.79M
*מתוך סכום רק של תיק ההשקעות (ממוסה, קרן השתלמות, מזומן ואג"ח, RSU ו ESPP), ללא שווי נכסים וללא חישוב הכנסה מדירה, כלומר וורסט קייס: קודם: 3.55M, נוכחי: 3.65M

מימון תיק השקעות נזיל
-באחוז משיכה 3% - התיק יכול לממן: קודם 8,875 ש"ח, נוכחי: 9,132 ש"ח מול הוצאה ממוצעת חודשית 4,460 ש"ח.

שאר הכנסות
- הכנסה מדירה לוקח 11 מתוך 12 חודשים כבאפר: 5,130 ש"ח

חישוב קודם: 13,810 ש"ח, נוכחי: 15,523

פרוייקטים על הכוונת:
-TBD

10x על הקריאה.

סליחה על השאלה ותרגיש חופשי לא לענות
מה לגבי החיים ולא רק הכסף?
זוגיות?
טיולים?
המספרים בבנק מרשימים אך מה המטרה?

סליחה על השאלה ותרגיש חופשי לא לענות
מה לגבי החיים ולא רק הכסף?
זוגיות?
טיולים?
המספרים בבנק מרשימים אך מה המטרה?
היומן התחיל עם השאלות שאתה שואל, ודי כיסיתי את כל שם התחומים, תוך כדי חיפוש עצמי, בכל השאלות, זוגיות, תהיות, הסתכלות על החיים. לאט לאט, גם הפסקתי לשתף את שאר הצדדים, בחיי, כי אני חושב שאין צורך להיחשף, במיוחד שפורום כלכלי, לא צריך להתמודד עם שאלות כאלה.

כמו שבפורום מכוניות, אתה לא תפרסם נניח את ההוויה האישית שלך, או את עולם הרגשות שלך.

אגב, זה בסדר גם לשתף, פשוט עם הזמן בחרתי להפריד את הפן הכלכלי מהשאר, וכרגע לא לכתוב על זה כאן. kis - try keep it simple

בחיים האישיים, אני עובד על כל מה שאמרת, במסגרות אחרות, ומשקיע בכל תחום חשוב, ומנסה לא להזניח כלום :)

v
שלום, קצת מעדכן מה היה החודש,

עדכון חודשי - אוגוסט 2023
סה"כ שווי נוכחי: 10.14M, ללא פנסיה 8.95M
סה"כ שווי קודם: 10M, ללא פנסיה 8.85M
הפרש: (כולל 1.4%+, +135k)

פירוט

נכסים:
דירה 1 - 3.19M
דירה 2 - 2.0M
רכב - 105.9 אלף

ממוסה - 1.92M על מדד עולמי, בלאקרוק אירית (פסגות) + 121k אג"ח ממשלתי צמוד 2-5 שנים.
קרן השתלמות - 466 אלף, על סנופי
RSU + ESPP בשלים מיסוי מקס' 1.1M, מיסוי מינימלי 1.24M

נזיל:
עו"ש בבנק - 30 אלף

התחייבויות:
אשראי 565(-) ש"ח

סה"כ שווי תיק ההשקעות לפרישה מוקדמת: 3.65M

קרנות גמל:
קרן פנסיה על סנופי 1.2M

הוצאה ממוצעת לחודש (שנה אחרונה חלקי 12):ממוצע קודם 4,380 ש"ח, ממוצע נוכחי: 4,460 ש"ח

-היה לי דודה להתחדש לבגדים ותכשיטים.

*
שווי שצריך להגיע אליו, ב 3% על מנת לסבסד שנת הוצאה אחת שהיא כרגע (סכום קודם) 52.6 אלף ש"ח, סכום נוכחי: 53.6 אלף ש"ח. קודם: 1.75M, נוכחי: 1.79M
*מתוך סכום רק של תיק ההשקעות (ממוסה, קרן השתלמות, מזומן ואג"ח, RSU ו ESPP), ללא שווי נכסים וללא חישוב הכנסה מדירה, כלומר וורסט קייס: קודם: 3.55M, נוכחי: 3.65M

מימון תיק השקעות נזיל
-באחוז משיכה 3% - התיק יכול לממן: קודם 8,875 ש"ח, נוכחי: 9,132 ש"ח מול הוצאה ממוצעת חודשית 4,460 ש"ח.

שאר הכנסות
- הכנסה מדירה לוקח 11 מתוך 12 חודשים כבאפר: 5,130 ש"ח

חישוב קודם: 13,810 ש"ח, נוכחי: 15,523

פרוייקטים על הכוונת:
-TBD

10x על הקריאה.
מה למעשה השכר שלך?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
B יומן מסע - מעבודה אינטנסיבית להכנסה פסיבית יומני מסע אישיים 15
P יומן מסע - צעדים ראשונים יומני מסע אישיים 40
A יומן מסע - הסטודנטית הנצחית יומני מסע אישיים 2
צ יומן מסע משפחתי מעודכן - 2024 יומני מסע אישיים 1
K הפניקס - יומן מסע יומני מסע אישיים 9
TechInvest50 עדיף מאוחר מלעולם - יומן מסע של Late bloomer יומני מסע אישיים 4
האיש שבאמצע יומן מסע - האיש שבאמצע יומני מסע אישיים 11
ריש-לקיש יומן מסע - בדרך הנכונה יומני מסע אישיים 36
ס יומן מסע בדרך לחירות כלכלית יומני מסע אישיים 13
A יומן מסע משפחתי יומני מסע אישיים 16
M אולי אני גם אכתוב יומן מסע? יומני מסע אישיים 50
T יומן מסע - צעיר סולידי יומני מסע אישיים 15
R יומן מסע לזוג צעיר יומני מסע אישיים 8
H יומן מסע - סטודנט לקראת הסוף (וההתחלה...) יומני מסע אישיים 7
ב יומן מסע בעשר אצבעות יומני מסע אישיים 41
י יומן מסע - חולם שמתעורר חלקית יומני מסע אישיים 8
W יומן מסע - זוג בני 28 יומני מסע אישיים 18
D יומן מסע - לחתונה אוף טופיק 18
I יומן מסע לחייל המשוחרר יומני מסע אישיים 22
מ יומן מסע אישי - גיל 33 יומני מסע אישיים 10
R צעדיי הראשונים בחיים הבוגרים - יומן מסע רנדומלי יומני מסע אישיים 4
א יומן מסע של שני בנים ואבא שלהם יומני מסע אישיים 2
H יומן מסע | דור ה-Y יומני מסע אישיים 17
Wizard יומן מסע החל מ-30 יומני מסע אישיים 10
M יומן מסע מגיל צעיר יומני מסע אישיים 24
D יומן מסע אל הלא נודע יומני מסע אישיים 62
R יומן מסע של מורשע לשעבר יומני מסע אישיים 16
Y יומן מסע של בחור מתלבט יומני מסע אישיים 24
D יומן מסע - מהגנה להתקפה יומני מסע אישיים 56
F יומן מסע - זוג צעיר. מטרה: חופש כלכלי יומני מסע אישיים 13
ל יומן מסע שלי - לשם ובחזרה יומני מסע אישיים 37
O יומן מסע, מטרות ותהיות לעתיד. יומני מסע אישיים 21
Shay36 יומן מסע - הדרך לחיות ולהתעשר מעולם ממניות. יומני מסע אישיים 17
ז יומן מסע משעמם יומני מסע אישיים 19
D יומן מסע של חוסך סביר מינוס יומני מסע אישיים 44
ב יומן מסע שלי יומני מסע אישיים 5
F יומן מסע של הייטקיסט בתחילת דרכו באחת מחברות ה-FANG (גאמפא) יומני מסע אישיים 21
ז תחילתו של יומן מסע פרקטי יומני מסע אישיים 19
ח יומן מסע - טווח ארוך או קצר יומני מסע אישיים 9
אומרית יומן מסע- ההתחלה יומני מסע אישיים 48
L יומן מסע 2020 יומני מסע אישיים 39
Mr. Bigglesworth יומן מסע של חתול קירח יומני מסע אישיים 60
Cassandra Gemini יומן מסע של זוג הייטקיסטים יומני מסע אישיים 30
chen15 פתיחה של יומן מסע בסיומה של שנה יומני מסע אישיים 145
C יומן מסע לעצמאות כלכלית לאדם הצעיר יומני מסע אישיים 7
ו יומן מסע אישי - שלב א' יומני מסע אישיים 4
ט יומן של התחלה מהוססת יומני מסע אישיים 17
ח יומן חיים יומני מסע אישיים 94
סול יומן המסע של סול יומני מסע אישיים 35