• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם קה"ש IRA בסכומים קטנים מ-100 אש"ח זו פיקצייה?

Liron2035

משתמש רגיל
דירוג
152
אלמן אלדובי לא מוכנים.
מיטב ד"ש לא משתינים לכיוון בסכום שכזה.
קל גמל אפילו לא עונים למייל.

מישהו פה הצליח לאחרונה להעביר קה"ש בפחות מ-100 אש"ח?

בטוח שמיטב דש לא? לדעתי הם מקבלים מ-50K

גם עם 80 הוסבר לי שלא משתלם להם להחזיק אותי כלקוח שלהם.
אם תרצה אברר לך ביום א'.
כמה דמי ניהול יש לך היום? ולכמה אתה מצפה? בסכום כזה לא הייתי מצפה לדמי ניהול זולים מאוד.

קיבלתי לא מזמן הצעה של 0.3% ממיטב דש על קופת גמל של כ-65k.
לא היו מוכנים לכלול בעסקה קרן השתלמות של כ-30k אז ירדתי מזה כרגע.

אם תרצה אברר לך ביום א'.
כמה דמי ניהול יש לך היום? ולכמה אתה מצפה? בסכום כזה לא הייתי מצפה לדמי ניהול זולים מאוד.
אני אשמח, תודה!
כרגע אני לא בניהול עצמי אז דמי הניהול הנוכחיים לא רלונטיים.
בקל גמל הציעו 0.27% לפני שהפסיקו להגיב במייל, מכאן אני מניח שזה +/- הסדר גודל הריאלי לסכום של 80 אש"ח.

קיבלתי לא מזמן הצעה של 0.3% ממיטב דש על קופת גמל של כ-65k.
לא היו מוכנים לכלול בעסקה קרן השתלמות של כ-30k אז ירדתי מזה כרגע.
ומה בחרת לעשות בינתיים עם הקרן השתלמות?

אני אשמח, תודה!
בקל גמל הציעו 0.27% לפני שהפסיקו להגיב במייל, מכאן אני מניח שזה +/- הסדר גודל הריאלי לסכום של 80 אש"ח.
קיבלת הצעה מעולה, אל תרים ידיים ותמשיך להציק להם.
לדעתי במיטב תקבל הצעה יקרה פי 2 על סכום כזה.

אני בקל גמל, התחלתי שם עם אזור ה 10 אלש

גם שלחתי להם מייל לא מזמן ולא ענו, אז פשוט התקשרתי.

אני בקל גמל, התחלתי שם עם אזור ה 10 אלש

גם שלחתי להם מייל לא מזמן ולא ענו, אז פשוט התקשרתי.
העניין שזה הדליק לי נורה אדומה לגבי השירות שלהם. אם לא מגיבים עוד לפני שהעברתי להם את הכסף, מה יהיה אחרי? אולי עדיף לשלם קצת יותר לחברה שלא מתעלמת מדרך התקשורת שדרכה ביקשה שאשתמש?
ואתה מחזק שזה לא מקרה יחיד.

אני פתחתי קהש IRA במיטב לפני פחות משנה על סכום של 60K בערך.
אז אלא אם שינו משהו זה אמור להיות אפשרי..

אני פתחתי קהש IRA במיטב לפני פחות משנה על סכום של 60K בערך.
אז אלא אם שינו משהו זה אמור להיות אפשרי..
נראה שפספסתי את החלון. סוכן מיטב הסביר לי שב80 אש"ח הם לא מעוניינים לספק לי את השרות כי זה לא משתלם להם.

נראה שפספסתי את החלון. סוכן מיטב הסביר לי שב80 אש"ח הם לא מעוניינים לספק לי את השרות כי זה לא משתלם להם.
HUCA
או בעברית - תנתק ותתקשר שוב. אולי תיפול על פקיד אחר עם גישה שונה.

יש מצב שבניגוד ללפני שנה/שנתיים הם צופים ירידות בעתיד ולא עליות, והעלויות שלהם לא יורדות כשהשוק יורד... אז לא שווה להם.

סוכן מיטב הסביר לי שב80 אש"ח הם לא מעוניינים לספק לי את השרות כי זה לא משתלם להם
יכול להיות שאמרת לו על דמי הניהול שהציעו לך בקל גמל?

אז לאיזה גוף כיום ניתן לנייד IRA של 100K וקצת למעלה מכך?
ובאילו דמי ניהול.

נכון להיום אני במיטב עם כ-100K, על דמי ניהול של 0.4% (אגב, התחלתי אצלם ב50K לפני כשלוש שנים).
לא מרוצה מהם - שירות לא טוב.
אשמח למידע בנושא שאוכל לשקול מעבר למקום טוב יותר בשירות ובדמי הניהול.

היי, דובר על זה בפוסט קודם :https://www.hasolidit.com/kehila/th...ira-לסכום-של-פחות-מ-100-000.9715/#post-219642.
אמ;לק :
  • מיטב דש מינימום 50 אלף לקרן השתלמות ו 100 אלף לקופת גמל
  • אקסלנס - מינימום זה 400,000 לקופת גמל
  • קל גמל רוצים דמי ניהול של 0.3% - זה קצת גבוה, ובנוסף התרשמתי לרעה מהשירות שלהם אז כבר מעדיף אינטגמל במצב הזה
  • הלמן אלדובי (IBI) מאפשרים מעבר בסכום מינימום של 200,000 לצבירה משותפת של קופת גמל וקרן השתלמות.
בנוסף, @אנטארטיקה האיר והעיר כי:
"ניהול עצמי בגמל זה כאב ראש. אם רואים בקרן ההתשלמות חלק מתיק ההשקעות כללי, יש תיק השקעות ממומסה בנוסף וקופה כמו מחקת מדד S&P500 מתאימה (כאשר את שאר הפיזור שבו מעוניינים עושים בתיק ממוסה), אני חושב שהפתרון של קרן מחקה עד להגעה לצבירה משמעותית הוא פתרון עדיף."
כיוון ש:
"כי הפקדות שוטפות עלולות להיות זמינות אחרי חודש אפילו. יש לזה גם משמעות, שלא לדבר על מקרה שבו הפקדה נעלמת. חשיפה לטעויות בעמלת המרה. תהליך פתיחת החשבון ארוך, ולעיתים יש נציגים מעטים שמבינים במוצר ועלולים להות צוואר בקבוק. המוצר מורכב יותר ודברים עלולים להסתבך. אם כל מה שתעשה בסוף הוא לקנות מדד שיש אפשרות לקבל אותו בילט-אין בדמי ניהול סבירים אז בשביל מה ?! כשהחסכון יהיה משמעותי, תקבל גם דמי ניהול טובים על ה ira."

כחלק ממנגון ניהול סיכונים ופשטות, אני כרגע מעדיף להיות ללא IRA. אולי בצבירה של כ-200,000 (בהנחה שדמי הניהול יהיו זולים משמעותית) אעבור לניהול עצמי.

אני אשמח, תודה!
בדקתי לך. כמו שאמרתי, 50K.

היי, דובר על זה בפוסט קודם :https://www.hasolidit.com/kehila/threads/פתיחת-קופת-גמל-ira-לסכום-של-פחות-מ-100-000.9715/#post-219642.
אמ;לק :
  • מיטב דש מינימום 50 אלף לקרן השתלמות ו 100 אלף לקופת גמל
  • אקסלנס - מינימום זה 400,000 לקופת גמל
  • קל גמל רוצים דמי ניהול של 0.3% - זה קצת גבוה, ובנוסף התרשמתי לרעה מהשירות שלהם אז כבר מעדיף אינטגמל במצב הזה
  • הלמן אלדובי (IBI) מאפשרים מעבר בסכום מינימום של 200,000 לצבירה משותפת של קופת גמל וקרן השתלמות.
בנוסף, @אנטארטיקה האיר והעיר כי:
"ניהול עצמי בגמל זה כאב ראש. אם רואים בקרן ההתשלמות חלק מתיק ההשקעות כללי, יש תיק השקעות ממומסה בנוסף וקופה כמו מחקת מדד S&P500 מתאימה (כאשר את שאר הפיזור שבו מעוניינים עושים בתיק ממוסה), אני חושב שהפתרון של קרן מחקה עד להגעה לצבירה משמעותית הוא פתרון עדיף."
כיוון ש:
"כי הפקדות שוטפות עלולות להיות זמינות אחרי חודש אפילו. יש לזה גם משמעות, שלא לדבר על מקרה שבו הפקדה נעלמת. חשיפה לטעויות בעמלת המרה. תהליך פתיחת החשבון ארוך, ולעיתים יש נציגים מעטים שמבינים במוצר ועלולים להות צוואר בקבוק. המוצר מורכב יותר ודברים עלולים להסתבך. אם כל מה שתעשה בסוף הוא לקנות מדד שיש אפשרות לקבל אותו בילט-אין בדמי ניהול סבירים אז בשביל מה ?! כשהחסכון יהיה משמעותי, תקבל גם דמי ניהול טובים על ה ira."

כחלק ממנגון ניהול סיכונים ופשטות, אני כרגע מעדיף להיות ללא IRA. אולי בצבירה של כ-200,000 (בהנחה שדמי הניהול יהיו זולים משמעותית) אעבור לניהול עצמי.

אם ככה, אז איפה בחרת להניח את קה"ש כרגע?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A הלוואה כנגד קה"ש, חסכון פנסיוני או IRA והלוואה מהבנק. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
L ניוד כספים IRA קה״ש + גמל שוק ההון 1
R קה"ש IRA Vs s&p פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
IAmSam ניהול כולל של קה״ש IRA + תיק השקעות ב-IB ופנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
N קה״שׁ עוקבת סנופי (לא ira) - היכן העמלות הטובות ביותר? האם קיימת קבוצה שניתן להצטרף אליה? [קראתי את מייק] פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
L מעבר IRA בקה"ש בלבד או קה"ש + פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 47
דו דו תהליך מעבר לגלובלנט קה״ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
F קה"ש IRA עם הפקדות מעל התקרה - מכירה למען איזון תיק זה אירוע מס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
כ מינוף קה"ש לפני מעבר ל-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
כ קה"ש וקופ"ג ב-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
1337justme האם כדאי לנייד קה"ש וגמל IRA של אלדובי ז"ל למקום אחר עקב המיזוג עם הפניקס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
GoldenFace קה"ש IRA - איך, איפה ומה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
T קה"ל IRA- השקעה המניות ישראליות מול מניות חו"ל שוק ההון 8
ס כדאיות העברת קה"ש ואו קופ"ג לחיסכון לניהול אישי ב-IRA שוק ההון 17
V קה"ש: כדאיות של לעבור מ SP500 ל IRA שוק ההון 4
איש יקר קה״ש וגמל IRA, רכישה חודשית בבורסת ת״א שוק ההון 1
א דמי ניהול קה"ש IRA שוק ההון 5
M קה"ש בהראל עם 0.18 דמ"ש. שווה להעביר ל IRA? שוק ההון 9
T כמה שאלות טכניות קה"ש IRA שוק ההון 20
klayhamn מידע על פסגות קה"ש IRA? צרכנות פיננסית 20
Liron2035 קה"ש IRA הלמן-אלדובי, רכישת IWDA: השוואת עלויות ברוקר שוק ההון 9
I לעשות סדר בעלויות קה״ש וגמל IRA שוק ההון 42
Liron2035 קה"ש IRA, לא ברורה לי הטענה שהיא זולה יותר שוק ההון 10
Liron2035 ניואנסים לגבי קה"ש IRA שוק ההון 6
I דמי ניהול קה"ש IRA מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
אסטבן חימנז איך מחשבים מס על קה״ש IRA (הפקדות מעל התקרה)? שוק ההון 14
פורומיסט העברת קה"ש מ-IRA למסלול מנוהל? שוק ההון 31
D רוצה לעביר קה"ש למסלול-IRA. כמה שאלות שוק ההון 3
ל קה"ש IRA = מנהל השקעות אישי? אוף טופיק 5
F קה"ש IRA - מתי להחליף קרן ישראלית בקרן אירית? שוק ההון 9
מ חלוקת קה"ש+קופ"ג IRA שוק ההון 7
ל להתחיל להשקיע דרך קה"ש IRA או חשבון השקעות? שוק ההון 18
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
מ מה קורה לתשואות קיימות כשמחליפים מסלול פנסיה/קה"ש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ה סמוטריץ שוקל מיסוי רווחי קה"ש לאחר 6 שנים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 244
C פנסיה + קה"ש עוקבות מדד? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
guesto עלויות נסתרות בפנסיה/קה"ש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 71
ס משיכת פיצויים לעומת משיכת קה"ש שוק ההון 0
A מיסוי על קה"ש מיסים 0
T קה"ש ופנסיה מעבר לתקרה - אופציות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Finfree קה"ש ילין לפידות מסלול מנייתי-איך לזהות חשיפה למדדים השונים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
T העברת כספים לIRA קה״ש פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
R קה"ש - הפרדה בין כספים מתחת ומעל תקרת הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
ptom חוזה העסקה ללא קה"ש וללא אופציה לעבודות מהצד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P איפה להשקיע כל חודש סכום יחסית גבוה ומה לעשות עם הגמל, קה"ש ופנסיה הנוכחיים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
JBUZZ קה״ש מנייתית: אקטיבית או פאסיבית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A בתי השקעות שמוכנים לתת הלוואה כיום כנגד קה"ש נזילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
tomchoook מיסוי על קה״ש שוק ההון 2
T קה"ש מנייתי או כללי - תקופה של 15 שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14

נושאים דומים

Back
למעלה