באזר [שוק] טורקי - או איך מורידים עמלות

הנושא בפורום 'צרכנות פיננסית' פורסם ע"י yossik, ‏16/12/18.

data-full-width-responsive="true">
  1. RustyJ

RustyJ משתמש ותיק

כמה שנים אתה אצלם? אמנם הסתיים שיתוף הפעולה עם הוט אבל יש להם מחויבות של שלוש או חמש שנים כמדומני

2. Puvidel

Puvidel משתמש ותיק

רק צריך להתמקח, כמו עם כל חברה ספק או נותן שירותים.
    אל תיתן לחליפות ולעניבות לבלבל אותך - הכל שוק, והמחיר שמופיע על הנייר זה מחיר התחלתי לצורך מיקוח.
    אני כבר 3 שנים בלי עמלות כרטיס ובלי פעולות מינימום בעו"ש. זה דורש מיקוח ובדכ נותנים לתקופה מוגבלת , כך שלאחרי צריך שוב לתזכר אותם.

3. oz1987

oz1987 משתמש ותיק

פתחתי את החשבון ב-8/3/17, אבל בכל מקרה הם אמרו שהשיתוף פעולה עם הוט הסתיים.
    כמו שרשמתי - הנציגה שלהם אמרה שאני יכול לעבור רק ל"מסלול ירוק" שכל העמלות עו"ש יורדות למעט עמלת הקצאת אשראי על סך 18 ש"ח שמחוייבת בכל רבעון.

4. totoguy

totoguy משתמש ותיק

זה... בדיוק מה שרשמתי בשורה השניה שציטטת.
    הנקודה שלי הייתה שההנחה של מי שהגבתי לו, שהוא יכל אולי להשיג פטור עד 2025 במקום רק לשנה, היא מוטעית. כי בפועלים חייבים "לחדש" את זה כל שנה, אי אפשר להשיג מהם פטור מראש ל3 שנים או 5 שנים (או בלתי מוגבל) כמו בבנקים אחרים. זאת לא אופציה אצלם ברמת הנהלים, ולא ראיתי שום דוגמא שמעידה אחרת.
    לי אחרי 4 שנים כאלה נמאס מביקורי החידוש בסניף כל פעם, אז עזבתי.

5. RustyJ

RustyJ משתמש ותיק

אתה רשאי לבטל את הקצאת האשראי (אם אתה לא נכנס למינוס אף פעם) ואז גם לא לשלם את העמלה

ניצן המצוין אוהב/ת את זה.
  6. shirbi

shirbi משתמש ותיק

להתעקש ולאיים לעזוב.
    השבוע הבינלאומי גבו ממני עמלה על הזמנת פנקסי צ'קים. (גם לי היה חשבון הוט).
    הפקידה הגנרית בבנק סרבה לבטל את העמלה.
    אך יועצת ההשקעות שלה אני שולח מייל בכל פעם שנגבית עמלה עשתה זאת מיד וזוכיתי על העמלה.

yossik אוהב/ת את זה.
  7. Puvidel

Puvidel משתמש ותיק

גם ספק האינטרנט שלי עשה אותו דבר . במשך משהו כמו 6-7 שנים, כל שנה אותו ריטואל - ה מבצע נגמר, מתקשר אליהם, ואז יש מבצע המשך או מבצע אחר אבל תמיד משמרים אותי. עד שפעם אחת הודיעו לי שנגמר , אין יותר את המחיר הנוכחי והמחיר החדש עלה משמעותית יותר מהמחיר של המתחרים. פה חתכתי . התחברתי באותו יום לספק אחר.

8. oz1987

oz1987 משתמש ותיק

בדיוק ראיתי אתמול שמועדון הוט יצרו שיתוף פעולה חדש עם בנק לאומי עם חשבון ללא עמלות עו"ש ל-3 שנים.

9. Everything_Nice

Everything_Nice משתמש ותיק

קיבלתי למייל. נראה הסכם לא רע בדומה לזה שהיה בבינלאומי. ככול והבינלאומי יחליטו לעלות אצלי הכל אני בהחלט אעביר.
    מאד מרוצה מהאפליקציה של הבינלאומי. מישהוי יודע אם בלאומי היא מספקת מענה על 99% מהפעולות?
    אני מכיר את לאומי במערכות אחרות והם בסדר גמור.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.