• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה למדתם לעשות בעצמכם לאחרונה?

אתה יכול לפרט קצת יותר על התהליך של הכנת הפסטה?
אני מתייחס לפסטה כנודלס כאן. שזה בעצם אותו הדבר. בוחר פסטה דקיקה או דקה.
באותו הסיר מניח את כל הירקות הרצויים עם שכבת שמן מינימלית ואת הפסטה מעל.
תבלינים, רוטב סויה וכו׳
מים רותחים עד לכיסוי.
מכסה.
20 דק.

תם הטקס.

לאפות לחם מחמצת, לא תאמין כמה זה קל! (וגם הרבה יותר טעים ממה שמוכרים במאפיה !), למה לי לקנות לחם ב40 שקל שאני יכול להכין יותר טוב בפחות מ5 שקל ? :)

אם אף פעם לא אפית לחם, אני ממליץ לך קודם ללמוד לאפות עם שמרים רגילים. לצערי אין לי מתכון ספציפי להמליץ לך שמתאים למתחילים, אבל אני חושב שאולי שווה לך לנסות את The Bread Code, יש עוד המון תכנים מעולים ברשת, ואני מניח שחלקם טובים יותר, אבל אהבתי את הגישה של הבחור הזה.

אם בכל זאת אתה רוצה להתחיל עם מחמצת, אני ממליץ לך לנסות קודם לחם סנדוויץ', שאמור להיות יחסית פשוט להכנה, ולרוב יצא סבבה גם אם לא כל השלבים התבצעו באופן מושלם. בשביל להשיג מחמצת, הכי פשוט לדעתי זה להיכנס לקבוצת פייסבוק של לחמי מחמצת ולשאול מי באיזור שלך ורוצה למסור, תמיד יהיה מישהו. לדעתי חבל לטרוח להתחיל אחת מאפס, אלא אם אתה ממש רוצה.

זה כבר הרכב השני שלי שבו הראש של ידית ההילוכים הידנית מתפורר אחרי כ-10 שנים.
המוסכניק רצה 650 ש"ח בשביל להחליף אותו. כנראה ספק החלפים השיג לו רק מקורי או משהו כזה.
הזמנתי חלופי ב-50 ש"ח מאלי-אקספרס והתקנתי בעצמי בעבודה של שעה, לאחר צפיה בסרטוני הדרכה ביוטיוב.

השחלת כבל רשת בתעלות תקשורת בכל הבית

לאפות לחם מחמצת, לא תאמין כמה זה קל! (וגם הרבה יותר טעים ממה שמוכרים במאפיה !), למה לי לקנות לחם ב40 שקל שאני יכול להכין יותר טוב בפחות מ5 שקל ? :)
החיסרון הוא שזה יוצא טעים מדי. פרקטית בלתי אפשרי להפסיק לאכול...
ואז בלי לשים לב אכלת כיכר שלמה ביום אחד o_o

אני בעיקר התחלתי להכנס לכל העניין של השקעות.
עדיין לא מבינה בזה אבל פתחתי חשבון מסחר בעקבות המלצת הסולידית.
עכשיו רק נשאר להתחיל להשקיע.
קצת מתלבטת אם לחכות לראות אם יעלו את הריבית שוב ביום רביעי

החיסרון הוא שזה יוצא טעים מדי. פרקטית בלתי אפשרי להפסיק לאכול...
ואז בלי לשים לב אכלת כיכר שלמה ביום אחד o_o
מתרגלים, חוץ מזה שזה די קשה לדעתי שלא לשבוע מהר מאוד מכמה פרוסות, אם אתה מכין אותו מחיטה מלאה בלבד.

אני מתגעגע לפוסטים של:
פרש מהפורום וחבל.
היו לו פוסטים נהדרים בנושא נגרות.

הרבה פרוייקטים ברמה זו או אחרת של נגרות...
גגון לחצר, שולחן לילד עם תריס ישן כפלטה.
מצאתי ספסל ישן - 2 קצוות של הספסל וגב מברזל יצוק... בינתיים ליטוש הברזלים/צבע המרטון ומציאת קורות שיתאימו לשבת עליהן.

למדתי למצוא את מספרי החלקים של הרכב שלי (למשל ע"י הכנסת VIN באתר הזה) ולהזמין מחו"ל חלקי חילוף תואמים. בפרט, מכסה תא המטען ברכב שלי לא נשאר למעלה בגלל שהבוכנות שהחזיקו אותו נשחקו. הזמנתי ב-$31 שתי בוכנות, מצאתי סרטונים שמסבירים איך להחליף את הבוכנות הישנות בחדשות (למשל זה או זה), וביצעתי את ההחלפה בחמש דקות. קראתי שבמוסך לוקחים 500 ש"ח ומעלה על זוג בוכנות. תחושת סיפוק נחמדה.

עכשיו אני רואה שיש הודעה בנושא חלקי חילוף לרכב בעמוד הזה. אז אני תומך בעניין!

למישהו אולי יש טיפים כיצד עצמאית לפתוח סתימה במקלחון? כנראה נגרמה עקב מגבונים באסלה (אחותי הקטנה אמרה שעשתה זו לעיתים עד לפני כמה שבועות). מנסה להבין אם ניתן להימנע מבזבוז 300 ש"ח לאיש מקצוע

למישהו אולי יש טיפים כיצד עצמאית לפתוח סתימה במקלחון? כנראה נגרמה עקב מגבונים באסלה (אחותי הקטנה אמרה שעשתה זו לעיתים עד לפני כמה שבועות). מנסה להבין אם ניתן להימנע מבזבוז 300 ש"ח לאיש מקצוע
תרכוש "נחש". זה קפיץ ספירלי שמכניסים דרך פתח הניקוז במקלחון.
משהו כמו זה:
כמו כן, ברוב חדרי האמבטיה יש פתח ניקוז שאפשר לנסות...

רק ״נחש״, שזה הקפיץ מתכת שאיסטלטורים משתמשים. אל תנסה חומרים כימיים, אין שום סיכוי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Lemonade איך אתם למדתם על השקעות? התפתחות אישית 21
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
ק עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21
T הרגלי גלישה - מה ניתן לעשות? התפתחות אישית 10
E שאלה לגבי סכום דולרי גדול ומה לעשות איתו שוק ההון 52
T התחלתי לתת ל ChatGPT לעשות את העבודה שלי אוף טופיק 170
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
D לבעלי חניה בבניין,. לא ביקשנו חלף חניה בתמ'א פינוי בינוי , לאחר תכנון וחתימה אבל טרם חתימה סופית., מה הכי טוב כרגע לעשות? נדל"ן 4
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
מ מה לעשות עם הכסף ששוכב בעו"ש פוסטים מאיכות נמוכה 2
W פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח התפתחות אישית 23
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
Y מכרתי דירה - יש לי עליה משכנתא עם תנאיים מצויינים - מה לעשות? נדל"ן 7
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11

נושאים דומים

Back
למעלה