• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כמה אחוז מההון שלכם מושקע בביטקוין?

אין לי מושג. אבל ארוע שהוא ידוע מראש מתומחר.
לדעתי זה לא נכון, ואתה תראה את זה כשהמחיר יעלה בשנה הקרובה, בדיוק כמו בכל אירוע חציה שהיה בעבר שגרר אחריו עליות.
ידעת בוודאות שה-SEC יאשר?
היה כבר שלב של וודאות לפני האישור והמחיר עלה אבל לא ביותר מדי, ההערכות לכמה כסף ייכנס ל-ETFים היו מאוד נמוכות בהתחשב למה שקורה עכשיו. ה-ETF של בלאקרוק שובר שיאים בכל יום ושובר כל הערכה שהייתה להשפעה שלו.

אתה מתייחס לביטקוין כמו לסנופי וחושב שיש פה איזשהו שוק יעיל, ואז אתה מניח את ההנחות הרגילות. בפועל ביטקוין הוא נכס חדש שהעולם לא מבין מאיפה הוא צץ ויקח לנו הרבה שנים להבין איך לתמחר אותו באמת.

ביטקוין לא מתומחר.
ההשפעה של ה-ETFים עדיין לא מתומחרת.
אירוע החציה בוודאי שלא מתומחר.

ההשפעה של ה-ETF היא שלילית. זו התקפה על ביטקוין.
ביטקוין לא מתומחר.
הוא מתומחר ב73280.55$

ידוע מראש ולכן מתומחר. אם אתה צריך להשקיע עכשיו בציוד כריה אתה רוצה להגיד לי שאתה לא תעשה הערכות שמתחשבות בהיצע?

לדעתי זה לא נכון, ואתה תראה את זה כשהמחיר יעלה בשנה הקרובה, בדיוק כמו בכל אירוע חציה שהיה בעבר שגרר אחריו עליות.
כל אירוע שצפוי לקרות והוא מפורסם לציבור, ברור שהוא מתומחר.

וברור שאי אפשר לדעת האם בשורה התחתונה המחיר מחר יעלה או ירד, כי בסוף יש הרבה משתנים, וזה לא רק תלוי במשתנה יחיד.

והמעלה הגדולה של ביטקוין שלא צריך להבין כלום, מספיק רק להכריז שלדעתך המקצועית זה יעלה, ובהנחה שזה באמת קורה אז ישר זה מעיד שהחוזה הוא מבין גדול, ובשונה משוק ההון ששם צריך לנמק בטיעונים הגיוניים... וזה כבר מורכב יותר...

נערך לאחרונה ב:
והמעלה הגדולה של ביטקוין שלא צריך להבין כלום, מספיק רק להכריז שלדעתך המקצועית זה יעלה, ובהנחה שזה באמת קורה אז ישר זה מעיד שהחוזה הוא מבין גדול
לא לא, המעלה האמיתית היא להתכתב עם מבינים גדולים כמותך:lol:

רציתי לשאול כמה אחוז מכל ההון שלכם מושקע בביטקוין, אתריום ושאר מטבעות קריפטו? מבלי להתייחס לדירה למגורים.
אין חשיפה ישירה

אולי זה גם נחשב:
10% מההון מושקע בחברה ישראלית בשם 'טקטונה' (נסחרת בבורסה המקומית)
החברה מחזיקה ביטקוין בערך בשווי השוק שלה
בנוסף בעלת אחזקות בחברות מתחום הקריפטו, בשלבי הבשלה שונים
החברה סוחרת בביטקוין שבבעלותה (אלגוטריידינג) ומדווחת על תשואות חיוביות מעבר לתשואת הביטקוין
יריב גילת (ממייסדי 'פיינל') הוא יו"ר דירקטוריון החברה ומבעלי השליטה
החברה ריווחית

לא מייעץ ולא ממליץ

לא לא, המעלה האמיתית היא להתכתב עם מבינים גדולים כמותך:lol:
אני עשיתי טעות חמורה...
לא הימרתי על שום כיוון ולכן בכל מקרה אני לא יוכל להציג את דעתי כדעה מלומדת...

אני באמת חושב שכדאי לך ללמוד מושגים בכלכלה, כי זה נכון שביטקוין זה דבר חדשני וכלכלה חדשה ועוד ועוד ועוד... אבל בסוף עדיין יש מושגים בכלכלה שיעזרו לך בכל זאת...

אני מקווה שעזרתי לך לממש את המעלה האמיתית שלך:lol:

אתה עמוק מדי בשבילי. (כצפוי... בכל זאת אתה הרי ידעת שהביטקוין יזנק...)
לא רק שמסתבר שידעתי, גם פירטתי ונימקתי הרבה סיבות לכך בעשרות דפים ממש על גבי הפורום הזה. כנראה שהמרמור גורם לך לכתוב בלי לחשוב יותר מדי שאני סתם כותב שהמחיר יעלה בלי סיבה. קורע.

לא רק שמסתבר שידעתי, גם פירטתי ונימקתי הרבה סיבות לכך בעשרות דפים ממש על גבי הפורום הזה. כנראה שהמרמור גורם לך לכתוב בלי לחשוב יותר מדי שאני סתם כותב שהמחיר יעלה בלי סיבה. קורע.
לא ידעת.

ביטקוין לא מתומחר.

מדוע דווקא הנכס הזה אינו מתומחר? אם כל ה"מבינים" יודעים שבעוד שנה הוא יהיה שווה 100K, לא שווה להם לרכוש אותו כבר עכשיו ב- 90K ?

ידעתי. אני נביא עם כדור בדולח.
מדוע דווקא הנכס הזה אינו מתומחר? אם כל ה"מבינים" יודעים שבעוד שנה הוא יהיה שווה 100K, לא שווה להם לרכוש אותו כבר עכשיו ב- 90K ?
אין מספיק מבינים כרגע, אבל כן יהיו יותר ויותר עם הזמן כי אנשים לומדים, טבעי מאוד.

אין מספיק מבינים כרגע, אבל כן יהיו יותר ויותר עם הזמן כי אנשים לומדים, טבעי מאוד.
זו תשובה טובה אבל היא לא משכנעת. אתה טוען שלמבינים אין כיסים מספיק עמוקים כדי להעלות את המחיר? ואם זה המצב, לא שווה להם לקחת הלוואה בריבית של 8% ולעשות את המכה של החיים?

זו תשובה טובה אבל היא לא משכנעת. אתה טוען שלמבינים אין כיסים מספיק עמוקים כדי להעלות את המחיר? ואם זה המצב, לא שווה להם לקחת הלוואה בריבית של 8% ולעשות את המכה של החיים?
למבינים יש סיבה גם להשאיר את המחיר נמוך ולבנות פוזיציה טובה, למה שהם יעלו את המחיר בכוונה?

תקרא מה מייקל סיילור מנכ"ל Microstrategy עושה בשנים האחרונות ותראה מה זה חמדן אמיתי (לשיטתך).

אגב זה שאתה בטוח במשהו זה לא אומר שאתה לוקח הלוואות עם ריביות מוגזמות ומסכן את עצמך, להבין במשהו לא אומר בהכרח להיות צריך להתאבד כלכלית. ברור שיכול להיות ברבור שחור או משהו שיתפקשש, וזה לעולם יהיה נכון.

(למעט השתלמות/גמל)
50%.
[ הון זו מילה מתעתעת... ]

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ג כמה אחוז מההון שלכם (ללא דירת מגורים) מושקע במניות שוק ההון 20
S איזה אחוז מההון הנזיל שלכם נמצא במזומן ? שוק ההון 3
ס אחוז מהמשכורת לשכר דירה צרכנות פיננסית 20
ריש-לקיש הגדלת אחוז הניכוי של החלק שלי בקרן ההשתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ אחוז מינוף מומלץ - נדלן או מדדים נדל"ן 17
ס אחוז לשכר דירה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
Y איך נכון לחשב אחוז חשיפה לנדלן כשיש דירה עם משכנתא? שוק ההון 1
P אחוז המניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 25
O האם בשלב הצבירה 100 אחוז מניות מבחינה רציונלית טהורה דעתכם? פוסטים מאיכות נמוכה 5
J IRA - אכיפת אחוז השקעה בנכס מסויים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
B אחוז חשיפה למניות בתקופת ריבית גבוהה שוק ההון 13
A השקעה 100 אחוז מניות שוק ההון 8
צ פטור ממדד תשומות הבנייה+ תשלום 20 אחוז היום והיתרה לאחר טופס 4 נדל"ן 26
A איך זה שבפיקדון דולרי מציעים באיזור ה6 אחוז והתשואה על האג״ח הקצר טווח נושק רק ל5 ? שוק ההון 13
B אחוז משכנתא רצוי עוד 2-6 שנים + השקעה עד אז נדל"ן 5
F מכירה של RSU מס עשירים 62 אחוז מיסים 14
O מהו אחוז המס אותו משלמים על אג"ח של ממשלת ארה"ב? שוק ההון 1
P משמעות אחוז משרה בעבודה חלקית? מיסים 4
deussex מסתבר שעדיין מתקשה להגדיר אחוז סולידי בחלק הנזיל, מלבד נדל"ן שוק ההון 29
deussex אחוז הפקדה 7% לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
W מבטיח תשואה- האם זו קופת גמל להשקעה ? ואם כן נראה על פניו משתלם 5 אחוז שנתי אחרי דמי ניהול שוק ההון 1
deussex שינוי אחוז הניהול לטובת קרן פנסיה בפרישה לעומת ביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
X אחוז בקרן ואחוז במדד שוק ההון 5
S אתר לגילוי אחוז חפיפה בין הרכב קרנות סל שוק ההון 2
deussex אחוז נכס נדל"ן בבעלות, בחישוב מאזן מניות - חלק סולידי שוק ההון 2
ע הכללת ערך בית בחישוב אחוז משיכה נדל"ן 5
M פורטפוליו לתנודתיות מקסימלית של 20 אחוז שוק ההון 30
GoldenFace אחוז נתח הקריפטו בתיק השקעות אלטרנטיביות 93
ע אחוז מס רווחי הון בפרישה מוקדמת - איפה אני טועה מיסים 0
N אחוז השכירות מההכנסות שלכם אוף טופיק 21
S 25 אחוז מס על רווחיי הון מיסים 18
M 100 אחוז קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ט שאלה בדבר אחוז המימון המתאים לנסיבות הספציפיות נדל"ן 20
A פטור ממס שבח דירה שניה 50 אחוז וערעור נדל"ן 10
ש משיכה סיסטמטית מתיק השקעות לפי חוק 4-7 אחוז. שוק ההון 177
H שינוי אחוז הפרשת מעסיק לתגמולים - האם מקובל (ורלוונטי)? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
Harvey אחוז מימון בדירה שניה נדל"ן 8
Y אחוז או כמות מזומן בתיק השקעות בברוקרז׳ שוק ההון 6
E אחוז חשיפה למניות שוק ההון 15
N אחוז הפקדה שוק ההון 6
Shekel Shtaim כמה אחוז מהתיק שלכם זה "הימור" ? שוק ההון 34
M שאלה לגבי אחוז משיכה קבוע בתיק ממונף פי 2 שעוקב מצויין שוק ההון 25
י קרנות עם תשואה של מעל 30 אחוז, בחירה מושכלת? שוק ההון 23
I חישוב משיכה מקסימאלית ללא פגיעה בקרן בהינתן אחוז ריבית שוק ההון 0
S אחוז מהתיק כמזומן שוק ההון 11
A מחשבות על כלל ה4 אחוז ורמת הסיכון שלו פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 45
M מהו אחוז המניות שלי בתיק? שוק ההון 30
O אחוז החזר הלוואות (מינוף, לא צריכה) מסך ההכנסות שוק ההון 4
Y מס על קבלת דירה ללא תמורה שנמכרת לאחר מכן + קניית אחוז חלקי מנכס מבן משפחה נדל"ן 14

נושאים דומים

Back
למעלה