1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

השקעה בנדל"ן בארץ באמצעות "מתווכי חבילה"

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י doc29, ‏22/8/15.

1. אורי

אורי משתמש בכיר

@doc29 , אני לא רואה שום בעיה אינהרנטית להיעזר בגוף שלישי כדי להשקיע בנדל״ן. אני עצמי השתמשתי במה שנקרא בארה״ב turn key service. כשנעזרים בנותן שירות מכל סוג מה שצריך לקחת בחשבון:
    • ערכים מתואמים: אתה ומי שעובד בשבילך צריכים להיות בעלי ערכים זהים, אחרת יהיו ויכוחים ואי הבנות. למשל, האם מקסום רווח הוא ערך עליון או לא? האם מנסים לסחוט את הדייר עד השקל האחרון או שאתה רוצה להיות בעל בית הוגן שמעדיף מערכת יחסים ארוכת טווח, למשל.
    • מקצועיות: אתה שוכר בעל מקצוע בשביל מומחיותו. האם הוא באמת בעל מקצוע? האם הוא יכול לספק את מה שהוא מבטיח? זה המקום לבקש לראות קבלות על ביצועי עבר, המלצות מלקוחות קודמים, להבין ממנו מה מקור המומחיות שלו ואיך היא באה לידי ביטוי עבורך?
    • יושר: בפשטות, שלא ירמה. האם הוא אמין? האם יש ניגודי אינטרסים?
    בקיצור, אם מדובר על אדם/שירות מקצועי וישר שרואה את המטרות והאמצעים איתך עין בעין, אז הוא עבר את דרישות המינימום. מכאן והלאה אלו שיקולים של זמן וכסף. זה הכל.

כמובן שכל האמור לעיל הוא כללי ונכון לכולם, ולא ספציפי לשירות ולאדם עליו שאלת. אני אינני מכיר אותו ולהוציא את קריאת ספרו (שהיה טוב והמלצתי עליו בעבר) אין לי שום דעה עליו, תכונותיו האישיות, המוניטין שלו, והשירות שהוא מציע.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/15
    daat99 ו-doc29 אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
השקעה בנדלן בלונדון Mansard capital פינת המשקיעים ‏14/11/19
השקעה בנדלן באמצעות Fundrise פינת המשקיעים ‏18/3/19
השקעה בנדלן בחול- איפה הקאטצ? פינת המשקיעים ‏7/10/18
realextate - השקעות בנדלן בחול ביחידות השקעה נמוכות- מה דעתכם? פינת המשקיעים ‏9/11/16
אשמח לשמוע חווד על השקעה בנדלן בארהב פינת המשקיעים ‏10/4/16
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.