• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הישוב הישראלי "הסולידי" ביותר?

יש גם סוג שונה של זיהום, כזה שלוקח לו זמן להתפתח, לכן הוא הולך ומחמיר ככל שהולכים מזרחה (במורד הרוח). בירדן הריכוזים כבר ממש גבוהים..
הלכתי להסתכל במפות ניטור איכות אוויר... אתה יודע כמה פרמטרים הם מודדים שם? אני אפילו לא מבינה מה המשמעות של כל פרמטר לבריאות שלנו.
אתה ממש ממש מבין בתחום? זה יהיה יופי אם תספר איזה סוג של זיהום לוקח לו זמן להתפתח ולכן הוא מחמיר ובירדן ממש גבוה. איך קוראים לזיהום, כמה הוא משפיע על הבריאות וכמה ביחס לזיהומים אחרים שמופיעים שם?
http://www.svivaaqm.net/Default.rtl.aspx

הלכתי להסתכל במפות ניטור איכות אוויר... אתה יודע כמה פרמטרים הם מודדים שם? אני אפילו לא מבינה מה המשמעות של כל פרמטר לבריאות שלנו.
אתה ממש ממש מבין בתחום? זה יהיה יופי אם תספר איזה סוג של זיהום לוקח לו זמן להתפתח ולכן הוא מחמיר ובירדן ממש גבוה. איך קוראים לזיהום, כמה הוא משפיע על הבריאות וכמה ביחס לזיהומים אחרים שמופיעים שם?
http://www.svivaaqm.net/Default.rtl.aspx

http://ecowiki.org.il/אוזון_בגובה_הקרקע

כל יום לומדים משהו קטן חדש

נכנסתי לקרוא. כתוב שם שהזיהום הזה נגרם בעיקר כתוצאה מתחבורה וצויינו שם רמות זיהום מסוכנות.
אז נכנסתי לאתר שלינקקתי אליו וחיפשתי כמה היה זיהום האוזון בעפולה אתמול בהפרשים של חצי שעה. בשיא- שליש ממה שמוגדר כזיהום ראשוני.
עוד סיבה לגור כאן :)

אז נכנסתי לאתר שלינקקתי אליו וחיפשתי כמה היה זיהום האוזון בעפולה אתמול בהפרשים של חצי שעה. בשיא- שליש ממה שמוגדר כזיהום ראשוני.
לפי החצי שעתי בעפולה יותר מזוהם מאשר בחיפה מערב.
יש שם מפות עם ממוצע לאורך זמן?

אז יש כבר תוצאות לעיר הכי סולידית?

חוץ מעניין יוקר הנדלן, איזור שכונת פלורנטין ושוק לוינסקי עונים כמעט על הכל

יש כאן תושבי באר-שבע שיכולים לספר טיפה על שכונות ב', ד' ו-ו' מבחינת ביטחון אישי ונגישות לאוכל מוכן (עדיף כשר)?

אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות אז יסלחו לי חברי הפורום שאני שואל אנשים בשרשור (לא ענו לי לשאלה כללית ששאלתי קודם):
נווה נוי באר שבע.
@aziz האם אתה יכול להביע דעה על שכונות ב', ד' ו-ו' בבאר שבע מבחינת ביטחון אישי וזמינות אוכל מוכן בבקשה?

אגב, אצלי אחד הקריטריונים העיקריים בבחירת רשות עירונית הוא עד כמה הרשות מעודדת אופניים ותחבורה ציבורית על חשבון רכב פרטי. לדוגמה, גבעתיים, רמת גן ובאר שבע מקבלות ציון נמוך.
@הדיוט בכלכלה אתה יכול לפרט טיפה איך באר שבע לא מעודדת אופניים?
אני מתנייד בעיקר ע"י אופניים ושוקל לעבור לשם בקרוב מאוד (ואם אתה מכיר את השכונות שמעניינות אותי אשמח לשמוע גם עליהן).

אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות אז יסלחו לי חברי הפורום שאני שואל אנשים בשרשור (לא ענו לי לשאלה כללית ששאלתי קודם):
כשתצבור וותק תוכל לשלוח הודעות פרטיות.
[אוף טופיק]
ברצוני לאמר בכללי שהמטרה של הפורום הוא לשתף חברים בשאלות/תשובות - ז״א פורום פתוח ולא פורום ׳רפאים׳ לדיונים במסרים והודעות פרטיות.

ברצוני לאמר בכללי שהמטרה של הפורום הוא לשתף חברים בשאלות/תשובות - ז״א פורום פתוח ולא פורום ׳רפאים׳ לדיונים במסרים והודעות פרטיות.
כשלא מקבלים תשובה בפומבי המסקנה המתבקשת היא שהאנשים הרלוונטיים לא ראו את השאלה וזו לדעתי סיבה מוצדקת לשליחת הודעה אישית שמושכת את תשומת ליבם.

כשלא מקבלים תשובה בפומבי המסקנה המתבקשת היא שהאנשים הרלוונטיים לא ראו את השאלה וזו לדעתי סיבה מוצדקת לשליחת הודעה אישית שמושכת את תשומת ליבם.
תיוג, כפי שעשית, זו דרך מצויינת...

תיוג, כפי שעשית, זו דרך מצויינת...
לא כולם מקבלים הודעה על "תיוג", חלק מהאנשים מקבלים מייל רק כשנשלחת להם הודעה פרטית.

לא כולם מקבלים הודעה על "תיוג", חלק מהאנשים מקבלים מייל רק כשנשלחת להם הודעה פרטית.
לכל אחד יש אופציה לקבל מייל או לא. תלוי בסט-אפ אישי או ברמת הנושא.
סוף דיון בנושא הזה ובחזרה לדיון המקורי.

אני ממש לא מכיר את באר שבע. אבל שכונות כמו ד שקרובות לאוניברסיטה זה שכונות סטודנטים. שזה בד"כ סבבה.

אני ממש לא מכיר את באר שבע. אבל שכונות כמו ד שקרובות לאוניברסיטה זה שכונות סטודנטים. שזה בד"כ סבבה.
תודה על ההתייחסות.
אני מתעניין בעיקר בנושא של ביטחון אישי/פשיעה ופחות בנושא האוכלוסיה עצמה ואני אשמח לקבל התייחסות לנושא זה ממישהו.

@aziz האם אתה יכול להביע דעה על שכונות ב', ד' ו-ו' בבאר שבע מבחינת ביטחון אישי וזמינות אוכל מוכן בבקשה?

@הדיוט בכלכלה אתה יכול לפרט טיפה איך באר שבע לא מעודדת אופניים?
אני מתנייד בעיקר ע"י אופניים ושוקל לעבור לשם בקרוב מאוד (ואם אתה מכיר את השכונות שמעניינות אותי אשמח לשמוע גם עליהן).
מבחינת בטחון אישי, לסטודנטים בד"כ אין בעיה באף אחת מהשכונות, למרות שלפעמים יש חלקים שלא נעים להסתובב שם בלילה. לגבי גידול ילדים שם, זה אפשרי, אבל נדמה לי שבשכונה ב' זה יותר נחמד.
מסעדות נראה לי שיש יותר בסביבות האוניברסיטה, ז"א ד' ו-ו'. אבל אפשר להזמין משלוחים לכל מקום.
מבחינת אופניים, אני לא רואה סיבה שיהיה יותר קשה לנסוע באופניים בב"ש מאשר בכל עיר אחרת בלי שבילי אופניים. ב"ש דווקא לא תלולה ברובה, והאוויר יבש, אז לא מגיעים ספוגי זיעה. מצד שני, השמש שם קטלנית :$

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
the_newbie שמירת המספר הישראלי ברילוקיישן אוף טופיק 7
ש המלחמה בצפון ושוק המניות הישראלי פוסטים מאיכות נמוכה 24
א מה הדרך הכי זולה להחשף לשוק הישראלי ? שוק ההון 3
G השקעה בשוק הישראלי שוק ההון 0
א אג"חים תמיד מפתיעים אותי, למה תשואת האג"ח הישראלי התרסקה ? שוק ההון 34
M תשואה על אגח ממשלתי צמוד אמריקאי גבוהה ממקבילו הישראלי, למה? שוק ההון 8
ה למה שוק המניות הישראלי גרוע? שוק ההון 36
א האם קרנות הפנסיה מחייבות להשקיע חלק מהכספים בשוק ההון הישראלי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A השקעות בשוק הישראלי דרך ברוקר זר שוק ההון 2
ק מעבר לבנק מMEXEM (IB הישראלי) שוק ההון 1
ע הצהרת תושבות אצל הברוקר הישראלי שוק ההון 2
לא חשוב שמות השפעת תופעת הפרישה המוקדמת על המשק הישראלי פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 42
D האם שוק המניות הישראלי יעיל? שוק ההון 3
ע מעבר לחו"ל - מה לעשות עם חשבון הברוקר הישראלי? שוק ההון 7
S יש אפשרות להשקיע במדד הישראלי דרך הבורסה? שוק ההון 1
M נסיון עם הארי בראון בשוק הישראלי שוק ההון 3
unrealx הברוקר הישראלי המשתלם ביותר ל 1-3 פעולות בחודש? שוק ההון 1
ה משבר הסאב פריים הישראלי נדל"ן 22
עידן200 סעיף ״הכנסה מדיבידנד בחו״ל״ בטופס 867 מהברוקר הישראלי שוק ההון 0
א ממציא ה 401k מעדיף את המודל הישראלי ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 14
S האם החזקת כמות גדולה של אג"ח קונצרני יכולה ליצור חשיפת יתר לשוק הישראלי? שוק ההון 12
Koby Paris הסיפור של הישראלי בפריז יומני מסע אישיים 84
E פיזור השקעות - הצד הסולידי. אשמח לדעתכם שוק ההון 10
Sp0 קרן סל לחלק הסולידי בתיק שתענה על כמה דרישות מצטברות שוק ההון 11
Y מלכוד בבחירת החלק הסולידי בתיק שוק ההון 13
עצמאית שאלה לגבי החלק הסולידי בתיק קרן כספית או אגח ממשלתי כללי? שוק ההון 10
ב החלק הסולידי בתיק שוק ההון 5
וינסנט כדאיות השקעה בחלק הסולידי של התיק שוק ההון 19
ב הצד הסולידי של התיק פוסטים מאיכות נמוכה 5
Plato חלופה לאג"ח ממשלתי ישראלי בחלק הסולידי שוק ההון 9
Y החלק הסולידי של התיק בפקדון ל5 שנים שוק ההון 22
פ השקעות בנתח הסולידי כתלות בגודלו שוק ההון 2
A במה להשקיע את החלק הסולידי של תיק ההשקעות? שוק ההון 10
א מיומנו של הזאב הסולידי יומני מסע אישיים 12
א מחשבות על החלק הסולידי של התיק- דעתכם ? שוק ההון 8
milx אם אני לא מעוניין להשקיע באג"ח - לאיפה אתם מקצים את החלק הסולידי של התיק שוק ההון 121
1337justme סגירת הפלח הסולידי למטרת פרישה מוקדמת שוק ההון 21
stamEhad אג"ח, החלק הסולידי בתיק - השוואה בין תיק "שוקולד מריר" VS. תיק "שוקולד מריר בטעמים" שוק ההון 10
RICOnERT מה עושים עם תיק ההשקעות הסולידי אחרי המוות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
S תחליף לאג"ח בחלק הסולידי של התיק שוק ההון 0
O פקמ או אגח לחלק הסולידי? שוק ההון 22
S פקדון במקום אגח במרכיב הסולידי (חו"ל) שוק ההון 13
M בחירת סוג ההשקעה בפלח הסולידי, אשמח לעזרה שוק ההון 4
S שאלה על הצד הסולידי בהשקעות שוק ההון 3
Y השקעה בחלק הסולידי בתיק שוק ההון 30
G לתחום הסולידי של התיק שוק ההון 4
Dinoman חשבון בפפר לטובת החלק הסולידי של התיק שלי, ושאלה בנושא חשבון בנק דולרי בארץ. שוק ההון 3
G החלק הסולידי של התיק רכישת קרן קסם KTF אגח ממשלתי כללי שוק ההון 4
S החלק הסולידי של התיק שוק ההון 1
LenqS תיק השקעות ראשוני - דיון על החלק הסולידי שוק ההון 15

נושאים דומים

Back
למעלה