• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אשמח לעזרה בבחירת טלוויזיה חדשה

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך
מה דעתכם על זה
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=990469

חברה מוכרת וחוות דעת מאוד טובות למרות שקצת יקר אבל לטווח ארוך זה כנראה אמור להיות משתלם כי החברה טובה ליחסית טלוויזיה חדשה עם 4K וגם SMART

https://www.hasolidit.com/kehila/threads/עזרה-בקניית-טלווזיה.13869/#post-318350

לגבי, 4K, בגדלים ומרחקים האלה, לא מזיק אבל לא מועיל. אבל היום כבר אין כמעט מסכים שהם לא 4K.

אם אתה מוצא דגם איכותי ישן, שהוא לא 4K, במחיר דומה זול יותר, לדעתי לך על זה. עדיף איכותי ישן מבסיסי חדש.

אלא אם יש לך דרישות מאוד ספציפיות שאין בדגמים ישנים, כגון ניגון פורמטים מודרניים יותר (AV1, ואולי גם h265/HEVC לא יהיה בדגמים מלפני כמה שנים), או VRR, או דברים הקשורים ל-HDR. אבל בעצם, זה גם לא קיים יותר מדי בדגמים זולים חדשים.

נערך לאחרונה ב:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/עזרה-בקניית-טלווזיה.13869/#post-318350

לגבי, 4K, בגדלים ומרחקים האלה, לא מזיק אבל לא מועיל. אבל היום כבר אין כמעט מסכים שהם לא 4K.

אם אתה מוצא דגם איכותי ישן, שהוא לא 4K, במחיר זול יותר, לדעתי לך על זה,
אלא אם יש לך דרישות מאות ספציפיות שאין בדגמים ישנים, כגון ניגון פורמטים מודרניים יותר (AV1, ואולי גם h265/HEVC לא יהיה בדגמים מלפני כמה שנים), או VRR, או דברים הקשורים ל-HDR. אבל בעצם, זה גם אין יותר מדי בדגמים זולים חדשים.

ראיתי את זה
הוא מוכן לקנות משהו ב 4000... זה דיי המון.. ולכן חשבתי שזה קצת פחות רלוונטי.. אני מחפש דיי את המינימום שיענה על הצרכים שלי

מה זה אומר דגם איכותי ישן? חברה טובה ומוכרת ומה זה אומר ישן?

@Shaz
ממליץ לך לתזמן את השוק ולחכות מספר חודשים לאחת מהתקופות הבאות:
א. פסח
ב. קיץ - יורו 2020

מה יש בזמן הזה?
לפני פסח כל ישראל (למעט יושבי הפורום :))מחליפה את תוכן הבית שלהם, יש המון מבצעים
לפני תחרות כדורגל גדולה ובינלאומית יש מבצעים נרחבים על טלויזיות גדולות

לפני פסח כל ישראל (למעט יושבי הפורום :))מחליפה את תוכן הבית שלהם, יש המון מבצעים
לפני תחרות כדורגל גדולה ובינלאומית יש מבצעים נרחבים על טלויזיות גדולות
הייתי מצפה דווקא לעליה במחירים

הייתי מצפה דווקא לעליה במחירים
לא לא, העליה תהיה עכשיו, שנה חדשה, מלאי חדש
אחרי שנפטרו במבצעים מהמלאים בסוף השנה, מוכרים במחיר מלא עד חג כלשהו

אני אישית לא כל כך מבין את הדאגה מפני לקנות בזול ולהצטער אחר כך, במקרה שלך.
אופי השימוש שלך נשמע בסיסי אז אתה לא צריך פיצ'רים מיוחדים או תמיכה בטכנולוגיות חדשות - דברים שיותר רלוונטיים למי שמתכנן לשחק משחקי וידאו, לצפות בתוכן 4K / HDR ושאר פורמטים של איכות גבוהה, או לנגן קבצי בלוריי דרך הטלויזיה. שידורים של יס וסטרימינג בפופקורן טיים לא ממש נופלים בקטגוריה הזאת.

לטלויזיות אין ממש בלאי אז אין באמת סיבה שעוד שנתיים תצטער על קניה - בהנחה שלא קנית משהו ממש מפוקפק ושאופי השימוש שלך יישאר כמו שהוא. הדבר היחידי שכן חשוב זה ללכת לחנות ולהתרשם בעצמך לפני הקניה.
אם עוד שנתיים פתאום תחליט שאתה רוצה לראות נטפליקס ב4K, אז אולי תצטער קצת, עד שתבין שגם ככה בשנתיים האלה המחירים רק ירדו והדגמים רק השתפרו.

מה זה אומר דגם איכותי ישן? חברה טובה ומוכרת ומה זה אומר ישן?
איכותי מבחינת תכונות / סדרה מתקדמת יותר של היצרן.
ישן - מה שיש עדיין במלאים. דור אחורה, או שניים, או שלוש.

בקישור התכוונתי גם לאתר הסקירות:
https://www.rtings.com/tv/reviews

אבל אם אין לך דרישות מיוחדות, אולי אפשר להתמקד יותר דווקא באורך אחריות ובמחיר.

אוסיף כמה נקודות:
1. 3 החברות המובילות כרגע הן lg, Samsung וסוני, השאר אני חושב מוצרי מדבקה.

2. השוני הוא כמובן בתמונה, שלושתן טובות, אולי סוני קצת מאחור, ובין ה2 הנותרות זה עניין של טעם.
יש הבדל גם במערכת ההפעלה.

3. מהניסיון שלי , הטלויזיות הזולות נופלות ב2 סעיפים.
צפייה בתוכן באיכות נמוכה - משמעותית פחות טוב.
והממשק החכם (יש טלויזיות שלוקח להן שניות ארוכות כדי להדלק כי המערכת הפעלה עולה) משמעותית פחות טוב.

4. אתה מחפש גודל בינוני - קטן , ואם אתה צופה בתוכן באיכות טובה (נטפליקס וכו') אולי עדיף יהיה לקנות טלוויזיה זולה, עם אחריות ארוכה כמה שיותר ואז לקנות סטרימר כמו שיאומי מי בוקס - שיהיה כנראה עדיף על כל מערכת הפעלה בטווח מחירים של כמה אלפי שקלים.

היי, רוכב על השרשור כדי לא לפתוח אחד חדש. מתכוון לקנות טלוויזיה בטווח של 45-50 אינץ'.
יש הבדל מהותי בין LED ל 4k?
עד כמה LG עדיפות על Toshiba ברמה שהמחיר יצדיק את זה? (תיכף אפרט)
חוץ מהחנות חשמל נטו, יש עוד חנויות ב buyme שמוכרות טלוויזיות? (רוצה לנצל כמה מתנות חגים שהצטברו לי בשנה האחרונה)

קנינו לפני כמה חודשים LG גודל 49'' דגם UM7340 ב 1,900 בצומת בילו. מאוד מרוצים.

עדיין מאוד מרוצים? אני מתלבט בינה ב 1,900 לבין Toshiba 49" ב1,500.

כמו כן, שמתי לב שעל ה LG יש אפשרות להגיש הצעת מחיר (החל מ1,200₪) עם סימון של פטיש מכירה פומבית. מה זה הדבר הזה? איך זה עובד?

תודה!

*שכחתי לציין שיש גם Hisense 49 שהיא full hd במחיר ביניים של 1,700₪.
כולן סמארט.

להייסנס וLG יש אחריות ל3 שנים ולטושיבה לשנה אחת.

יש הבדל מהותי בין LED ל 4k?
אין קשר בין השניים
4K זה פרמטר של רזולוציה - כמות המידע שהמסך מסוגל להציג, יותר גבוהה יותר טוב - זה כמובן בתנאי שיש לך תוכן תואם ובארץ זה די נדיר(אבל בNetflix יש יחסית הרבה תוכן)

LED זה פרמטר של תאורה אחורית - בחלק מהמסכים יש מנורה(LED, פלורוסנט וכדומה) ואחריה יש מעיין פילטר שמסוגל להסתיר את האור שיוצא מהמנורה כדי שתקבל תמונה.
כמה שיש יותר מנורות כך יהיה דיוק גבוהה יותר בצבעים(במיוחד בין תוכן שחור לתוכן לבן) התאורה האחורית שולטת בבהירות המקסימלית ,ב"שחור" המקסימלי ובעובי המסך.
יש טכנולוגיות(OLED) שאין להם תאורה אחורית אלא התאורה יוצאת ישירות מכל פיקסל בנפרד - שם תוכל לראות את ה"שחור" הכי אמיתי אבל הטכנולוגיות האלו בדרך כלל מאוד יקרות

יש לי 55" של הייסנס.
יתרונות:
1. זולה (עלתה 4K לפני כמה שנים, מאז המחירים ירדו מאוד לפי מה שראיתי)
2. איכות צפויה מצויינת (בעיניי, אבל אני לא וידאופיל), 4K והכל, כנ"ל סאונד (שוב, לא אודיופיל)

חסרונות:
1. חנות אפליקציות מאוד מוגבלת של החברה עצמה
2. מערכת הפעלה לא תומכת בעברית
בשביל לענות על 1 ו-2 קניתי סטרימר זול בשביל cast כשצריך משהו לילדים מיוטיוב (צופים כמעט אך ורק בנטפליקס המובנה ובאנגלית)
3. לוקח לה כמה שניות להידלק

בגדול ממליץ, הייתי מוודא שלדגם שאתה קונה יש גם עברית מובנית כדי להקל על החיים.
ובתכל'ס, רובם המוחלט של האנשים לא יראו הבדל רציני באיכות התמונה, מה שתקנה כנראה תהיה מרוצה.

אוסיף עוד נקודה, עבורי חשוב גם עידן + 2 מובנה.
זה פתרון לאלו מכם שאין כבלים או סטרימרים של הוט או יס אבל צופים בנטפליקס, וכך ניתן לצפות בערוצי טלוויזיה בסיסיים.

• אהבתי
Reactions: Et1
עדיין מאוד מרוצים? אני מתלבט בינה ב 1,900 לבין Toshiba 49" ב1,500.

כמו כן, שמתי לב שעל ה LG יש אפשרות להגיש הצעת מחיר (החל מ1,200₪) עם סימון של פטיש מכירה פומבית. מה זה הדבר הזה? איך זה עובד?

תודה!
1900 זה מפוקע, קנינו ב 1200 במבצע בצומת בילו.היה מחיר דומה ברשת. מאוד מרוצים, עובדת מצויין.

1900 זה מפוקע, קנינו ב 1200 במבצע בצומת בילו.היה מחיר דומה ברשת. מאוד מרוצים, עובדת מצויין.

בהודעה המקורית כתבת ב1,900₪. בטוח שלא מתבלבל?
עשיתי בדיקה ולא מצאתי שום טלוויזיה דומה במחיר כזה.

סליחה אכן התבלבלתי ואתה צודק...כנראה הזכרון מתעתע בי. בדקתי בקבלה וזה אכן 1900.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
א החלטות חשובות, אשמח לעזרה שוק ההון 20
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
S קרנות מחלקות/צוברות אשמח לעזרה בבקשה שוק ההון 28
C אשמח לעזרה התפתחות אישית 8
B אני אזרח אמריקאי והשקעתי בני״ע במיטב טרייד PFIC. אשמח לעזרה שוק ההון 8
T אלוקציה בתיק השקעות פאסיבי --- אשמח לעזרה !! שוק ההון 4
H אשמח לעזרה מאיפה להתחיל לקרוא התפתחות אישית 1
S צומת דרכים עם תיק ההשקעות - אשמח לעזרה שוק ההון 0
ד שיתוף חוזה השקעות של חייל משוחרר - אשמח לעזרה! שוק ההון 3
M בחירת סוג ההשקעה בפלח הסולידי, אשמח לעזרה שוק ההון 4
ל קרן השתלמות IRA מול קרן השתלמות מחקה- ממש אשמח לעזרה שוק ההון 5
D חדש בפורום אשמח לעזרה ראשונית :) שוק ההון 21
ברזילרו לפני כניסה ראשונה לשוק - אשמח לעזרה עם קרנות עוקבות מדד שוק ההון 9
B מספר שאלות בנוגע לסיכונים אשמח לעזרה שוק ההון 7
D מחיר למשתכן גליל ים הרצליה - אשמח לעזרה נדל"ן 17
א רגע לפני שאני מרים ידיים והולך לרואה חשבון -- אשמח לעזרה צרכנות פיננסית 5
מ התלבטות לגבי מסלול לימודי מדמח (אשמח לעזרה) התפתחות אישית 13
L נכס שאני לא מכיר, אשמח לעזרה שוק ההון 6
Jasper לא יודע מה לעשות, אשמח לעזרה, בבקשה. שוק ההון 39
O קרן השתלמות IRA - אשמח לעזרה שוק ההון 2
ל אשמח לעזרה - מנסה לארגן את קרן ההשתלמות שלי שוק ההון 3
מ אשמח לעזרה יומני מסע אישיים 7
Y אשמח לעזרה יומני מסע אישיים 42
פ אשמח לעזרה וטיפים לגבי מכירת ווילה בעזרת מתווך *עשה ואל תעשה* צרכנות פיננסית 20
פ סטודנט שמבקש הסבר לקופת גמל עם 100 אלף ,לא מניבה שמנוהלת ע"י הבנק ..אשמח לעזרה שוק ההון 8
ס קרן נאמנות מומלצת להוראת קבע אשמח לעזרה שוק ההון 0
ט היי אשמח לעזרה שוק ההון 9
לב מישקין קושי בעבודה עם קולגה - אשמח לתובנות אוף טופיק 32
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
E פיזור השקעות - הצד הסולידי. אשמח לדעתכם שוק ההון 10
R אשמח לחוות דעת על התיק שאני בונה שוק ההון 23
Y תיק השקעות למטרת פרישה מוקדמת (35) - אשמח לדעתכם. שוק ההון 34
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
Homer תיק סולידי חו"ל - אשמח להערות והארות שוק ההון 3
stamEhad קיבלתי הצעה למשכנתא - אשמח לדעתכם נדל"ן 34
S ניהול סיכונים ככל שמתקרבים לגיל הפרשיה - אשמח לשמוע עצות פרקטיות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S האם יש כאן אנשים שמפקידים לקופת גמל ולא לקרן פנסיה משלימה? אם כן - אשמח לשמוע למה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 69
F אשמח להתייעצויות בנושא עוסק אוף טופיק 9
deussex סוגיית צביעת דירה לפני יציאה/כניסת דייר - אשמח לתובנות נדל"ן 29
M אשמח לתגובות בנוגע לאפשרות ועיתוי הכניסה ל : Bloomberg US Corporate 1-5 Years PTF שוק ההון 0
T מעבר מארה"ב לאירופה - אשמח להתייעצות שוק ההון 0
deussex האם אתם עושים חוזה השכרה דרך עורך דין ? מרגיש מבולבל, אשמח לתובנות נדל"ן 28
M אשמח לקישור או אפליקציה למערכת גרפים השוואתיים לקרנות וני"ע בארץ ובעולם שוק ההון 0
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ו הי, אשמח להפניה לפוסט של הסולידית עם הסבר על השקעות דרך בתי השקעות בחו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 0
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
V התיק שלי - אשמח להערות שוק ההון 15
O השקעה בנדלן מניב בישראל - אשמח לדעתכם נדל"ן 32
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4

נושאים דומים

Back
למעלה