• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחשבות על הגירה בעקבות המצב

מצב
הנושא נעול.
מישהוא יודע מי כתב את זה : (כמה שינויים קטנים לא מהותים הוכנסו). דיי דומה לכמה אמירות ששומעים היום על בג״ץ.

הודות לפרשנויות סותרות עלה בידי השמלאנים לחולל תופעה מופלאה בכל הנוגע לחקיקה, וזה מבלי לשנות את מהות החוקים אלא באמצעות עיוותם. פרשנותם הוסיפה פן חדש, שונה לחלוטין מכוונת המחוקק ונשגב מבינתן של הממשלה, אשר מצדה נדרשה לחקיקה מורכבת עוד יותר בניסיון להבין את התהליך. לאחר מכן הכניס השופט ברק להכרעת הדין גורם נוסף, העולה על נאמנותו של השופט ללשון החוק, והוא: עקרון הכרעה בהתאם לצו המצפון.

נחסוך מחשבה, הטקסט המקורי,

הודות לפרשנויות סותרות עלה בידינו לחולל תופעה מופלאה בכל הנוגע לחקיקה, וזה מבלי לשנות את מהות החוקים אלא באמצעות עיוותם. פרשנותנו הוסיפה פן חדש, שונה לחלוטין מכוונת המחוקק ונשגב מבינתן של הממשלות, אשר מצדן נדרשו לחקיקה מורכבת עוד יותר בניסיון להבין את התהליך. לאחר מכן הכנסנו להכרעת הדין גורם נוסף, העולה על נאמנותו של השופט ללשון החוק, והוא: עקרון הכרעה בהתאם לצו המצפון.

פרוטוקול 9 של זקני ציון.

קטעים.

זו פשוט מחאה נגד ביבי, כמו כל מחאה פה בשנים האחרונות. השמאל עוטף את מערכת המשפט מסיבה אחת ויחידה - היא הסיכוי הכי טוב שלהם להיפטר מנתניהו. הם הבינו שבבחירות זה לא הולך אז הם מנסים דרכים פחות דמוקרטיות. וזה גם מסוכן, גם לא דמוקרטי, וגם גישה של לוזרים.
ככה זה נראה כשתעמולה של דיקטטור מצליחה. תומכי נתניהו אפילו לא שומעים את הטענות של הצד השני; מבחינתם הם הצד השני וזהו. אנשים שיש להביס. "השמאל", שכולל אנשים כמו ליברמן, בנט וגדעון סער, שונא את המנהיג האהוב, שמש העמים, ולכן יש להגן עליו, גם אם כל מה שמתרחש סביבו נורא ואיום.

ככה זה נראה כשתעמולה של דיקטטור מצליחה. תומכי נתניהו אפילו לא שומעים את הטענות של הצד השני; מבחינתם הם הצד השני וזהו. אנשים שיש להביס. "השמאל", שכולל אנשים כמו ליברמן, בנט וגדעון סער, שונא את המנהיג האהוב, שמש העמים, ולכן יש להגן עליו, גם אם כל מה שמתרחש סביבו נורא ואיום.
אין לצד השני טענות
מה הטענות? שיחוקקו חוק להרוג את הג׳ינג׳ים?
השמאל מפגין נגד ביבי מאז 2015 כל פעם בגלל סיבה אחרת

זה אותם הפגנות ואותם אנשים שהפגינו נגד ״שוד הגז״. למה להקשיב לכם?

אגב, מי זה סער ובנט? כמה מנדטים הם קיבלו?

איך יש לך כוח עוד לענות להם?

אני כבר מיואש

אני מגיב רק לאנשים שאני מסכים איתם

שוד הגז, אתה מתכוון למאות המיליארדים שהובטחו ולא הגיעו ? לשוד הזה אתה מתכוון ?

נתניהו: "הסכם הגז יכניס מאות מיליארדי שקלים לתושבי ישראל בשנים הקרובות"
אי אפשר להתווכח איתכם
אתם מפיצים פייק נונסטופ. אשכרה תעמולה סובייטית

רק מחיר החשמל בישראל בשנתיים האחרונות שווה כמה מאות מיליארדים בזכות הגז, וקרן העושר תתמלא. אף אחד לא הבטיח שהיא תהיה מלאה ב2023. וכשהיא תתמלא אתם תעברו לספין הבא
אגב, אחת הסיבות שהקרן לא מלאה כבר זה כי עיכבו את הפיתוח של לויתן בבגצ כמה שנים, וזה בין היתר למה דרושה רפורמה

איך יש לך כוח עוד לענות להם?

אני כבר מיואש

אני מגיב רק לאנשים שאני מסכים איתם
ככה לא מנהלים דיון.
גם חבל בשבילך, אתה לא תלמד ככה שום דבר חדש

אישית, אני אוהב שמאתגרים אותי

אי אפשר להתווכח איתכם
אתם מפיצים פייק נונסטופ. אשכרה תעמולה סובייטית

רק מחיר החשמל בישראל בשנתיים האחרונות שווה כמה מאות מיליארדים בזכות הגז, וקרן העושר תתמלא. אף אחד לא הבטיח שהיא תהיה מלאה ב2023. וכשהיא תתמלא אתם תעברו לספין הבא
אגב, אחת הסיבות שהקרן לא מלאה כבר זה כי עיכבו את הפיתוח של לויתן בבגצ כמה שנים, וזה בין היתר למה דרושה רפורמה

כמה עובדות ,

1. מחיר הגז לחברת החשמל יקר יותר מהמחיר שהיו משיגים במקום אחר. (הגז הוזל, לפחות עד המלחמה) כלומר שילמת יותר לחשמל.
היו כמה התנגדויות (שמאלנים כולם) למשל זו, רשות החשמל נגד מתווה הגז: העלות העודפת למשק - 7.3 מיליארד שקל

2. ״השנים הקרובות״ זה לא עשרות שנים זה שנים. לא קרה. עד שיגיעו למאות מיליונים המובטחים יעברו לפי הקצב הזה מאות שנים.

3. אחרי שהמתווה נחתם, העתירות לבגץ הוגשו ונידחו ב 2016. לא עיקב ״כמה שנים״ ולא עיקב בכלל.

מה לעשות, קצת קשה להתווכח עם העובדות. אבל תמיד אפשר להגיד שהאמת == פייק. והפייק == אמת.

דרך אגב אני בעד רפורמות, סיפוחים , קצבאות, חינוך, סגירת תאגידים, חוקים צרפתיים וכל שאר הדברים הבאים עלינו לטובה. לא לפחד לחוקק ולספח. אז יהיה אפשר לראות מה יקרה באמת ומי צודק. יאללה לעבודה, בלי פחד.

נערך לאחרונה ב:
רק היום שופט אמר שאין תשתית ראייתית לרצח של ליטל יעל מלניק, שנקברה בעודה בחיים.
מה הקשר בין חומרת הפשע לקיום ראיות ????
אם אישתך נרצחת ואתה החשוד המרכזי -- השופט חייב לפסוק שאתה אשם בלי שום קשר לראיות שמובאות או לא מובאות בפניו ?
איסוף ראיות זה בכלל זה התפקיד של הראשות המבצעת, לא של השופט.
אם התקציבים של משלמי המיסים היו הולכים לתיגבור המשטרה במקום לשוחד פוליטי אז למשטרה היה יותר כח אדם איכותי והינו זוכים לחקירה יסודית יותר. אולי היו אפילו מוצאים ראיות.
המחאה הזו לא באמת נגד הרפורמה. הרי אף אחד עוד לא יודע מה באמת יהיו ההשלכות שלה (זה גם שבגיי פי מורגן אמרו אבל זה לא הפריע לתקשורת לספר שהבנק "יוצא" נגדה). כמו שכבר כתבו פה אתה לא שומע אותם שמאלנים מסבירים איזה סעיף הם לא אהבו ולמה ואיך ניתן לשנות אותו למשהו רך יותר, אלא רק צעקות ריקות מתוכן על דיקטטורה וחיסול טוטלי של מערכת המשפט (כאילו יום אחרי כבר לא יהיו יותר שופטים ועורכי דין בישראל).
טוב, זה שטויות. הבנו שאתה משתוקק לחיות בדיקטטורה אבל אל תספר לנו מה אנחנו מבינים ומה אנחנו רוצים. אלפי כלכלנים , אנשי אקדמיה , פרופסורים, מדעני מדעי המדינה, משקיעים ואנשי הייטק הסבירו את הבעיות בהפיכה הדיקטטורית, שלא לדבר על שישים דפי השירשור הנוכחי. אולי תתחיל בלקרא ולהבין מה הם אומרים.

השופטים קרובים יותר ללשכה מאשר לציבור. ראינו את זה בפרשת אפי נווה
הפוך. אפי נוה היה פוליטיקאי מטעם הלשכה והדיל היה שהוא יתמוך במועמדי שקד לעליון ובתמורה ימנו את חבריו וחברותיו לערכאות הנמוכות .
רק היום שופט אמר שאין תשתית ראייתית לרצח של ליטל יעל מלניק, שנקברה בעודה בחיים
אל תדאג. עוד מעט ימונו שופטים שחושבים כמוך, שאפשר לדעת מהאינטרנט אם יש מספיק ראיות, מה משקלן ובאיזה עבירה ניתן להרשיע בגינן. זו בדיוק התוכנית למהפיכה השיפוטית..
המחאה הזו לא באמת נגד הרפורמה. הרי אף אחד עוד לא יודע מה באמת יהיו ההשלכות שלה (זה גם שבגיי פי מורגן אמרו אבל זה לא הפריע לתקשורת לספר שהבנק "יוצא" נגדה).
אשמח אם יש לך הפנייה לדוח, כי עד עכשיו רק סיפרו אנשים שקראו מישהו שכתב חצי משפט משם וגם לזה לא הביאו הפנייה. באופן כללי, בדרך כלל כשכותבים באנגלית על משהו שלא ברור מה ההשלכות שלו, המשמעות שונה לגמרי ממה שאתה כתבת.
זו פשוט מחאה נגד ביבי, כמו כל מחאה פה בשנים האחרונות. השמאל עוטף את מערכת המשפט מסיבה אחת ויחידה - היא הסיכוי הכי טוב שלהם להיפטר מנתניהו. הם הבינו שבבחירות זה לא הולך אז הם מנסים דרכים פחות דמוקרטיות. וזה גם מסוכן, גם לא דמוקרטי, וגם גישה של לוזרים.
נכון, כולם שמאלנים. נגיד הבנק, שני נגידי הבנק הקודמים, בכירי הפרופסורים היהודים וישראלים למשפטים בארה"ב, ראשי האוניברסיטאות, מרצים למשפט חוקתי, בכירי הכלכלנים בישראל - כולם לא מבינים את המסמך הגאוני שפרסמו ענקי המשפט רוטמן ולוין וכולם שמאלנים שרק מחפשים את ביבי ולא מסוגלים אפילו להגיד מה לא נראה להם בתוכנית.
כשגולשים לטיעונים כאלו הזויים אתה מבין שלצד השני בעצם אין מה להגיד.

נערך לאחרונה ב:
אם אני מבין נכון, הטענה שלך היא כזאת:
מרבית האזרחים מטומטמים לגמרי. הם לא מבינים מה כל מפלגה מייצגת, מה היא עשתה בעבר ומה היא מתכננת לעשות בעתיד, ולכן איכשהו יוצא שהם בוחרים פסיכופטים.
כמה שזה עצוב ומצער, אבל זה המצב.
אולי מוטב לוותר על המנגנון המיותר הזה (זה לא "מהותי" לדמוקרטיה) ופשוט נחכה שהשופטים יודיעו לנו מה נכון ומה לא.
זה רעיון רע מאוד כי זה ייצור דיקטטורה. זה בדיוק מה שהרפורמה מנסה לעשות ובדיוק נגד זה המחאה. רק שה-"שופטים" במקרה הזה יהיו ביבי, דרעי ושאר ראשי מפלגות הקואליציה.
תפקידם של השופטים האמיתיים בישראל הוא אחר. הוא דומה לתפקיד השופט בכדורגל. גם אותו הם בקושי מבצעים. המצב עכשיו הוא ששחקני קבוצה אחת מחליטים להרביץ לשחקני הקבוצה השניה. השופט נותן להם להרביץ קצת, אבל בשלב מסויים גם לשופט נהיה לא נעים, אז הוא מבקש שיפסיקו להרביץ. השחקנים אבל טוענים שהשופט פועל נגד רצון האוהדים שלהם, אז הם החליטו לבטל אותו או למנות בעצמם שופט שיתן להם להרביץ כמה שבא להם.

מה הטענות? שיחוקקו חוק להרוג את הג׳ינג׳ים?
הרשת מלאה במסמכים מנומקים של משפטנים ואנשים מכל דיסציפלינה קרובה, ומה שהבנת מזה שחוששים מהרג של ג'ינג'ים? אתה חושב שהטענה שלך משרתת את מי שתומך המהפיכה המשטרית?

יכול להיות שיש קבוצה מסויימת שמה שאתה אומר חל עליה, אבל למה להכליל את כולם?
יש מצביעי קואליציה שנכחו בהפגנות(זה היה בטלויזיה), אולי הם שיקרו, לא יודע.
אבל מבחינה הסתברותית אני יכול להבטיח לך שיש לא מעט מצביעים של הקואלוציה הנוכחית שלא מסכימים עם הניסוח הנוכחי של המתווה.
דבר שני, המתנגדים לרפורמה(גם בפורום) כמו לפיד, סער וכו׳ מסכימים פה אחד שיש צורך ברפורמה מסויימת במערכת המשפט, אבל לא ככה.
המתווה הנוכחי פשוט מכפיף לגמרי את בית המשפט לממשלה, שזה לא תקין במדינה דמוקרטית.

מתוך ה33%?בערך חצי קיבוצניקים פנסיונרים אשכנזים שלא תורמים כלום
שימו לב שכל הרעש בעיקר מגיע מכל מני חתני ביטחון פנסיונרים בני 80+ שהשתבשה עליהם דעתם ומאיימים במלחמות ונשקים
מציע לכם להאזין לפנסיונר ההזוי התורן
אני מבין שאתה ופנסיונרים אשכנזים מתל אביב מאד חרדים לזכויות הפרט של המיעוטים
תגידו, אחרי שכמה פנסיונרים יגידו שהם שבתו ביום שני, ויקבלו טפיחה על השכם
מה יש לך נגד פנסיונרים?!

הפוך. אפי נוה היה פוליטיקאי מטעם הלשכה והדיל היה שהוא יתמוך במועמדי שקד לעליון ובתמורה ימנו את חבריו וחברותיו לערכאות הנמוכות .
התכוונתי לפרשת אתי כרייף. מראה לך מי מתמנה להיות שופט.
אל תדאג. עוד מעט ימונו שופטים שחושבים כמוך, שאפשר לדעת מהאינטרנט אם יש מספיק ראיות, מה משקלן ובאיזה עבירה ניתן להרשיע בגינן. זו בדיוק התוכנית למהפיכה השיפוטית..
אותו שופט אמר שהתשתית הראייתית לא מספיקה לרצח אלא להמתה בנסיבות קלות. כלומר אין עוררין על זהות הרוצח ומה שהוא עשה (הוא בעצמו הודה בזה). איך לקבור מישהי בחיים בכוונת תחילה זה לא רצח?
אשמח אם יש לך הפנייה לדוח, כי עד עכשיו רק סיפרו אנשים שקראו מישהו שכתב חצי משפט משם וגם לזה לא הביאו הפנייה. באופן כללי, בדרך כלל כשכותבים באנגלית על משהו שלא ברור מה ההשלכות שלו, המשמעות שונה לגמרי ממה שאתה כתבת.
גם בוואינט וגם בערוץ 12 כשציטטו את הדוח היה כתוב: "קשה להעריך את השלכות הרפורמה. הדוגמה הכי טובה היא פולין אחרי 2015".
כלומר יש פה הרבה ניחושים
נכון, כולם שמאלנים. נגיד הבנק, שני נגידי הבנק הקודמים, בכירי הפרופסורים היהודים וישראלים למשפטים בארה"ב, ראשי האוניברסיטאות, מרצים למשפט חוקתי, בכירי הכלכלנים בישראל - כולם לא מבינים את המסמך הגאוני שפרסמו ענקי המשפט רוטמן ולוין
יש גם כלכלנים שתומכים ברפורמה. אני בטוח שיש גם הרבה באקדמיה שלא כל כך מתנגדים לרפורמה. אתה שומע בעיקר את אלו שמתנגדים כי הם עושים הכי הרבה רעש.
מה הקשר פרופסורים בארהב? הם למדו משפטים בארהב לא בישראל. מה גם שאני לא חושב שבית המשפט העליון בארהב הוא מודל לחיקוי.
לגבי ראשי האוניברסיטאות - הם מרכיבים את הות"ת ובדיוק כמו השופטים אלו אנשים שר- מנסים לשמר את הכח שלהם. רק תקרא על כל המלחמות שרייכמן עברה כדי לקבל מעמד של אוניברסיטה, אז ממש לא מפתיע שהם נגד הרפורמה ואני לא חושב שזה מוסיף כבוד למחאה.

והתכוונתי בכללי שעוד לפני הרפורמה השמאלנים הפכו להיות המגינים של מערכת המשפט שהודפים כל ביקורת עליה וזה לא תמיד היה ככה, למשל לא כשאולמרט נשפט

נערך לאחרונה ב:
א. אף פעם לא הצבעתי לנתניהו, אני פשוט תומך בשינויים במערכת המשפט.
ב. קצה קשה לשמוע את הטענות של הצד השני כשהם עסוקים בלצעוק סיסמאות במקום להתייחס למהות הדברים.
ג. ליברמן בכלל לא שמעתי ממנו עמדה כלשהי על הרפורמה הזו.

הכוונתי לפרשת אתי כרייף. מראה לך מי מתמנה להיות שופט.
גם אני התכוונתי אליה. ובזכות איזה ברית בועדה היא נכנסה?
אותו שופט אמר שהתשתית נראייתית לא מספיקה לרצח אלא להמתה בנסיבות קלות. כלומר אין עוררין על זהות הרוצח ומה שהוא עשה (הוא בעצמו הודה בזה). איך לקבור מישהי בחיים בכוונת תחילה זה לא רצח?
זו שאלה שלא הייתי שואל לפני שאני מכיר את כל הראיות ואת הדין הרלוונטי כולל הפסיקה שפירשה אותו.
גם בוואינט וגם בערוץ 12 כשציטטו את הדוח היה כתוב: "קשה להעריך את השלכות הרפורמה. הדוגמה הכי טובה היא פולין אחרי 2015".
כלומר יש פה הרבה ניחושים
גם לדעתי קשה לחזות העתיד, אבל כשאומרים שהדוגמה הכי טובה היא פולין 2015 לא מתכוונים לניחוש במובן החיובי, כנראה.
ובכל מקרה, ממתי המקורות שכתבת הם אסמכתא למשהו?
יש גם כלכלנים שתומכים ברפורמה. אני בטוח שיש גם הרבה באקדמיה שלא כל כך מתנגדים לרפורמה. אתה שומע בעיקר את אלו שמתנגדים כי הם עושים הכי הרבה רעש.
יש הכל מהכל, אבל כשהיועצים הכלכליים שהממשלה עצמה מינתה חושבים שמדובר במהלך מסוכן כדאי להקשיב להם במקום לתייג אותם כשמאלנים שלא קראו ולא מבינים כלום.
הם למדו משפטים בארהב לא בישראל.
לא נכון.
רובם למדו בישראל ומכירים היטב את שיטת המשפט כאן.
לפי דבריך אני מבין שאתה לא יודע בכלל על מה מדובר, אז עדיף לקרוא לפני שמביעים חוסר הסכמה.
לגבי ראשי האוניברסיטאות - הם מרכיבים את הות"ת ובדיוק כמו השופטים אלו אנשים שר- מנסים לשמר את הכח שלהם.
מה הקשר? המהפיכה קשורה למעמד של ראשי האוניברסיטאות? יש לך טיעון לגופם של דברים או שפשוט כל מי שלא מסכים עם המנהיג פסול אישית מלהביע דעה?
והתכוונתי בכללי שעוד לפני הרפורמה השמאלנים הפכו להיות המגינים של מערכת המשפט שהודפים כל ביקורת עליה וזה לא תמיד היה ככה, למשל לא כשאולמרט נשפט
לא זוכר אי פעם שמישהו בשמאל או בימין הציע שבית המשפט יהפוך להיות ת"פ הקואליציה. מעולם לא היה כאן ראש ממשלה כולל אולמרט, שהשתלח והעלה תוכניות להרס מערכת המשפט, כמו ראש הממשלה הנוכחי. ותאמין לי שגם לקודמים היו סיבות מצויינות לכעוס על בגצ.

ב. קצה קשה לשמוע את הטענות של הצד השני כשהם עסוקים בלצעוק סיסמאות במקום להתייחס למהות הדברים.
אני מציע שתקרא בתור התחלה את המסמך של היועמשית בקשר להצעת החוק.
אולי לא תסכים להכל, אבל סביר שאחרי כן לא תגיד שיש רק צעקות ואין טענות מהותיות נגד המהפיכה.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R מחשבות על קריירה פחות שגרתית התפתחות אישית 4
littleSeal מחשבות על פרישה מוקדמת: התנסות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 39
A מחשבות על קניה חודשית IRA בעקבות המלחמה שוק ההון 31
T מחשבות על הפנסיה ואיזה סיכון כדי לקחת? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
D לימודי רפואה סוף שנה שלישית- מחשבות על העתיד התפתחות אישית 16
F מחשבות כפירה על קרנות צוברות שוק ההון 10
H מחשבות ותהיות - השקעה נוספת בנדל"ן נדל"ן 2
G מחשבות על חשבון בנק ייעודי לחיסכונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
I מחשבות על ביטוח חיים|תאונות אישיות|נכות|שארים|מטריה ביטוחית|מחלות קשות צרכנות פיננסית 33
כ פרה-משכנתה: מחשבות נדל"ן 7
נגב מחשבות על תכנון ארוך טווח - ביטוח חיים צרכנות פיננסית 15
א מחשבות על החלק הסולידי של התיק- דעתכם ? שוק ההון 8
ע מחשבות על תמהיל משכנתא בזמנים של ריבית נמוכה נדל"ן 4
מ הייטק - מחשבות על מעבר עבודה התפתחות אישית 5
N מחשבות על גידור בסביבת אינפלציה גבוהה שוק ההון 47
תפוזינה מחשבות נדל"ן 29
E מחשבות והתלבטויות בנוגע לדירה להשקעה נדל"ן 7
I מחשבות על סיכונים שוק ההון 1
E מחשבות מעבר לגשר. פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
B מחשבות לגבי IRA שוק ההון 64
A מחשבות על כלל ה4 אחוז ורמת הסיכון שלו פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 45
N מחשבות על עתיד האנושות אוף טופיק 50
Y מחשבות על פנסיה צרכנות פיננסית 3
ImCarryGG מחשבות על בית קטן custom אוף טופיק 15
O מחשבות על ניוד ביטוח מנהלים שוק ההון 6
ד מחשבות על מעמד הביניים אוף טופיק 86
ב we work - מחשבות על חד קרן שוק ההון 176
Squirrel השקעה ראשונה בסכום משמעותי - מחשבות? שוק ההון 16
ד מחשבות על עבודה במגזר הפיננסי אוף טופיק 30
JBUZZ מחשבות על משקל הניירות בתעודות סל [מניות או אג"ח] שוק ההון 1
JBUZZ מחשבות על משקל הניירות בתעודות סל [מניות או אג"ח] שוק ההון 1
ה יזמות חדשה - מחשבות ראשוניות לאחר ניסוח יעדי פרישה יומני מסע אישיים 0
ט מחשבות לעתיד יומני מסע אישיים 126
V מחשבות קשות על התואר... התפתחות אישית 33
א מחשבות על אוניברסיטה התפתחות אישית 204
L מחשבות על השוק - בהקשר הפיזור שוק ההון 1
breezblock נדל"ן כחלק מתיק השקעות - מחשבות לשעת ערב מיותרת. שוק ההון 17
amidar מחשבות על SDIV... שוק ההון 26
the_newbie עורך דין הגירה לאמריקה אוף טופיק 2
ס מיסוי RSU לפי 102 אחרי הגירה לאנגליה מיסים 2
WRLD הגירה לארה"ב - חייל משוחרר אוף טופיק 9
de dud הגירה לפורטוגל עם ויזת d7 אוף טופיק 261
T הגירה לקנדה - סטודנט לחשבונאות התפתחות אישית 58
Benjamin W הגירה אוף טופיק 134
G המלצה לרואה חשבון בענייני הגירה ומיסוי אוף טופיק 0
א נטרול חשיפה למטח בהשתלמות/גמל לקראת הגירה עתידית צרכנות פיננסית 24
גיא_87 הגירה לחו"ל כדי לפרוש מוקדם יותר ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
א העברת כספים לחו"ל\חשבון בינ"ל בעקבות הגירה לחו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
C הייטקיסטים - איך אתם מתמודדים עם תיק השקעות ריכוזי בעקבות RSU? שוק ההון 12
M משיכת כספי פנסיה בעקבות נכות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7

נושאים דומים

Back
למעלה