• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה תהיה התשואה של ARKK חמש שנים מהיום

חמש שנים מהיום, התשואה השנתית של ARKK לעומת SPY תהיה

• סך הכל מצביעים
    100
  • Poll closed .
החזקת מאז מרץ 2020? מקווה שהדיבידנד פיצה על עוגמת הנפש, נראה כואב.
מכרתי את כל הריטים של המשכנתאות כחודש לפני הקורונה.
קניתי לפני כחודשיים.

קייטי דיברה ב-CNBC לקראת הסגירה, ואמרה את אותם הדברים הרגילים, שאלו אותה חוץ מטסלה איזה מניה היא אוהבת שלדעתה הכי פחות מוערכת והיא אמרה ש-NVTA לדעתה הולכת להיות חברת מפתח במהפכה הגנומית (או משהו כזה), המניה זינקה 14% ב-3 דקות, זה היה מבדר
כל הקטע הזה שסלבס כמו קטי ומאסק מדברים על מניה ואז היא קופצת. הרגולטור מתייחס לזה?
נגיד מאסק אומר לחבר שהוא הולך לצייץ על מניה, זה כמו מידע פנים הדבר הזה.

נגיד מאסק אומר לחבר שהוא הולך לצייץ על מניה, זה כמו מידע פנים הדבר הזה.
עפ"י החוק היבש זה לא מידע פנים כי מאסק אינו איש פנים ולא קיבל את המידע מאיש פנים.

עם כל הירידות של ARKK הקרן עדיין בפלוס 20% ב-4 חודשים בערך, מתחילת נובמבר. זה מדהים.

סקוור, רוקו, זילוו שבמקומות גבוהים ב-TOP10 אחזקות, אחרי שירדו ב-30% בחודש, עדיין ברווח של 200%+ בטווח של שנה כולן (שילשו את עצמן), וכולן במכפילי רווח הפסדיים או במכפילי רווח של 3 ספרות. טסלה ירדה מבניהן בהכי הרבה מהשיא (36%) ובטווח של שנה עדיין ברווח של קרוב ל-400% (פי 5..), וסתם במכפיל שירד קצת עכשיו לאזור ה-900.
זה לא ניתוח טכני, סתם התבוננות על הקפיצה המטאורית של כל כך הרבה חברות לא רווחיות לשווי שוק של עשרות מיליארדים ויותר כל אחת והבנה שאפשר לרדת עוד הרבה ועדיין לא להיכנס למצב בו החברות יהיו זולות..

גם אם אתה מאמין ביכולות של קטי ווד, אני חושב שגם חברות עם חזון טוב יכולות ליפול עוד הרבה בטווח הקצר בלי בעיה, כי הפחד מהירידות יכול לחלחל לאנשים וזה יכול להזין את עצמו. או שכולם יתעוררו מחר ויחשבו שסקוור, רוקו וזילו עכשיו בהנחה של 30% ויקנו.. ומרץ 2020 חוזר שוב ב-2021 ותכף יהיה זינוק נוסף, רק שקצת קשה להאמין כי באמת היום השוק עדיין יקר.

בנתיים כשהן נסחרו בהנחה של 15%, 20% ו-25% זה לא מה שקרה, נראה כאילו אנשים נבהלו וברחו עם הרווחים, גם ע"י מכירת קרנות ARK.

אני הייתי מחכה רגע וקונה את ARKK ב-70-75 ומטה, לא ב-105 ולא ב-100.. אם הסנטימנט בשוק השתנה - יש לו יכולת להשתנות עוד יותר.
אם אנשים לדוגמה חשבו לפני שנה שסקוור שווה 18 מיליארד דולר, ולפני חודש שהיא שווה 130 מיליארד דולר, והיום חושבים שהיא שווה 90.. לא נראה לי הזוי שיחשבו עוד חודש שהיא שווה 45. ב-2020 היא הרוויחה פחות בערך ב-40% מאשר שהרוויחה ב-2019, והיא לא זינקה ככה ב-2019..
זה עדיין ימצב אותה על מכפילי רווח גבוהים מאוד, גם אם היא חברת צמיחה, ועדיין תשואה של 150% תוך שנה בשווי.

גם חברות יציבות עם מכפילי רווח סבירים כמו אפל, גוגל ופאי-פאל צנחו היום באזור ה-5%. סתם. כי זה הסנטימנט.

אם ARKK תחזור תוך שנה-שנתיים ל-150, עדיף לעשות את זה מקנייה בשער של 75 ולא של 100.

סקוור, רוקו, זילוו שבמקומות גבוהים ב-TOP10 אחזקות, אחרי שירדו ב-30% בחודש, עדיין ברווח של 200%+ בטווח של שנה כולן (שילשו את עצמן), וכולן במכפילי רווח הפסדיים או במכפילי רווח של 3 ספרות. טסלה ירדה מבניהן בהכי הרבה מהשיא (36%) ובטווח של שנה עדיין ברווח של קרוב ל-400% (פי 5..), וסתם במכפיל שירד קצת עכשיו לאזור ה-900.
זה לא ניתוח טכני, סתם התבוננות על הקפיצה המטאורית של כל כך הרבה חברות לא רווחיות לשווי שוק של עשרות מיליארדים ויותר כל אחת והבנה שאפשר לרדת עוד הרבה ועדיין לא להיכנס למצב בו החברות יהיו זולות..

הבעיה שאתה מודד רווחיות רק על פי GAAP וזו טעות

עם כל הירידות של ARKK הקרן עדיין בפלוס 20% ב-4 חודשים בערך, מתחילת נובמבר. זה מדהים.

גם אם אתה מאמין ביכולות של קטי ווד, אני חושב שגם חברות עם חזון טוב יכולות ליפול עוד הרבה בטווח הקצר בלי בעיה, כי הפחד מהירידות יכול לחלחל לאנשים וזה יכול להזין את עצמו. או שכולם יתעוררו מחר ויחשבו שסקוור, רוקו וזילו עכשיו בהנחה של 30% ויקנו.. ומרץ 2020 חוזר שוב ב-2021 ותכף יהיה זינוק נוסף, רק שקצת קשה להאמין כי באמת היום השוק עדיין יקר.

בנתיים כשהן נסחרו בהנחה של 15%, 20% ו-25% זה לא מה שקרה, נראה כאילו אנשים נבהלו וברחו עם הרווחים, גם ע"י מכירת קרנות ARK.

אני הייתי מחכה רגע וקונה את ARKK ב-70-75 ומטה, לא ב-105 ולא ב-100.. אם הסנטימנט בשוק השתנה - יש לו יכולת להשתנות עוד יותר.
אם אנשים לדוגמה חשבו לפני שנה שסקוור שווה 18 מיליארד דולר, ולפני חודש שהיא שווה 130 מיליארד דולר, והיום חושבים שהיא שווה 90.. לא נראה לי הזוי שיחשבו עוד חודש שהיא שווה 45. ב-2020 היא הרוויחה פחות בערך ב-40% מאשר שהרוויחה ב-2019, והיא לא זינקה ככה ב-2019..
זה עדיין ימצב אותה על מכפילי רווח גבוהים מאוד, גם אם היא חברת צמיחה, ועדיין תשואה של 150% תוך שנה בשווי.

גם חברות יציבות עם מכפילי רווח סבירים כמו אפל, גוגל ופאי-פאל צנחו היום באזור ה-5%. סתם. כי זה הסנטימנט.

אם ARKK תחזור תוך שנה-שנתיים ל-150, עדיף לעשות את זה מקנייה בשער של 75 ולא של 100.
עדיף בוודאי לקנות ב-75 ולא ב-100. אף אחד לא מוכר ב-75.
אני לא רוצה לשבת בצד ולחכות למחיר ספציפי שיגיע. יש ירידות חדות אני קונה. יהיה עוד ירידות חדות אקנה עוד.

לדעתי בטווח של 5 שנים התשואה תהיה גבוהה יותר מאשר המדד

לדעתי מעל ל 10% בממוצע לשנה

והירידות של החודש האחרון לא מרשימות אותי ולא משנות את דעתי לטווח של שנים

אבל הדעה שלי לא מתבססת על איזה ניתוח מוצק ורציני של המצב

כן בערך 7% מהתיק במהלך העליות שהיו
ועדיין ברווח של 30%

ואם יגיע להפסד יגיע

דעתי שמדובר בתיק מניות שבממוצע יתנו תשואה עודפת על השוק אבל לא רוצה להמר ביותר מידי

מעניין אם יש קורלציה בין אלו שחושבים שתשואת arkk תהיה נמוכה משל ה spy לאל שחושבים שה spy יהיה בטריטוריה שלילית או חיובית נמוכה

מעניין אם יש קורלציה בין אלו שחושבים שתשואת arkk תהיה נמוכה משל ה spy לאל שחושבים שה spy יהיה בטריטוריה שלילית או חיובית נמוכה
לדעתי, בשוק דובי היא תמחק. זה מעגל קסמים כמעט בלתי נמנע. circling the drain

אם הענינים ימשיכו כפי שהיו מאז 2009 - הכל יכול להיות, אבל ההיסטוריה מראה שהמנהלים הכוכבים לא מסוגלים לשחזר את ההצלחה לאורך זמן.

עדיף בוודאי לקנות ב-75 ולא ב-100. אף אחד לא מוכר ב-75.
אני לא רוצה לשבת בצד ולחכות למחיר ספציפי שיגיע. יש ירידות חדות אני קונה. יהיה עוד ירידות חדות אקנה עוד.
שאלה, אתה ממשיך לקנות?

שאלה, אתה ממשיך לקנות?
לא כרגע.
הגישה שלי ל״קניה״ היא בימים של ירידות חדות מאד ו/או איזון שרירותי הגיוני כלשהו בין שאר הפלחים בתיק (ארק זה סה״כ פלח אחד בתיק, לא פלח גדול במיוחד).

ירדו מעל 8% בחמישה ימים, מישהו מבין למה?

תודנ אורי, את הברור מאליו אני יודע.
אז מה אתה שואל בעצם?
שאלת את אותה השאלה שהם עלו פי 3 בשנה?
למה לירידות תמיד צריך סיבה בעוד עליות הזויות זה טבעי?

אמנם הסקר הוא על 5 שנים אבל אם לא נקפיץ מדי פעם הוא יגווע.

4 חודשים ראשונים, 1 במרץ עד 1 ביולי:
הסנופי עם תשואה של בערך פלוס 10.7%
ארק עם תשואה של בערך מינוס 5.5%

סך הכל ראש בראש פלוס 16.2% לסנופי.
אפשר להקפיץ שוב אחרי המפולת/נסיקה של סנופי/ארק.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 3 שוק ההון 8
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 2 שוק ההון 21
M מה תהיה ההשפעה על השקל והאינפלציה? שוק ההון 13
H תהיה הבנק של עצמך / Infinite banking צרכנות פיננסית 0
א וועדת הכספים: "הצעת החוק הראשונה תהיה: כשהריבית עולה, ריביות המשכנתאות לא יעלו" פוסטים מאיכות נמוכה 60
D אשמח לטיפים, איך אפשר למנוע קניית דירה ע'י אמא שלי, ושהחלופה תהיה שכירות לכמה שנים... נדל"ן 78
ת מבחינת אבטחת מידע עדיפה סיסמה או שלא תהיה סיסמה? אוף טופיק 4
A איפה לבדוק מתי תהיה חלוקת דיבידנדים SSAC שוק ההון 14
מומו הברווז כמה עליית אינפלציה ועליית ריבית תהיה קטלנית למחירים? נדל"ן 8
סול איך לקנות מניות - תהיה בעקבות הפוסט דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
B תהיה בנוגע לחוקיות של קנית מניות שוק ההון 4
1337justme תהיה לגביי פיזור מטבע שוק ההון 29
G מה עדיף - להאריך בשנה את מונה ההפסדים בשאיפה ש2021 תהיה ריווחית ואז הרווחים ב2021 יקזזו את ההפסדים שוק ההון 3
ו תהיה לגבי פיזור לפי משקלים שוק ההון 2
ש למה מתנגדים שIB תהיה חברה בבורסה הישראלית? צרכנות פיננסית 18
ב דיון תיאורטי: מה יקרה כשהבורסה לא תהיה רלוונטית יותר? שוק ההון 29
לא חשוב שמות תהיה בנוגע לעתידה של הפנסיה וכיצד לנהוג. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 35
M תהיה בנושא הקצאת עודפי החיסכון פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7
B מדוע שחברה תהיה מושפעת/תתעניין בשווי המניות שלה? שוק ההון 4
עוקב וקורא מתי תהיה קופת גמל להשקעה? שוק ההון 40
א תהיה נוספת על בועת הנדלן שוק ההון 107
D תהיה בקשר לתשואה של קופת גמל מחקה שוק ההון 10
H תהיה לגבי המוצר המוזר פקדון מובנה צרכנות פיננסית 5
yossik ביטול הארנונה, במקומה תהיה תוספת מע''מ אוף טופיק 6
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
ה שאלת הבנה על התשואה של הסנפ500 שוק ההון 50
S קרן פנסיה מקיפה - איך עובד מנגנון הבטחת התשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א למה התשואה של קרנות כספיות כל כך נמוכה ? שוק ההון 5
M קרן כספית דולרית - איפה ניתן לראות את התשואה? שוק ההון 0
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
ג הפקדות רטרואקטיביות לפנסיה - מי מממן את הפרשי התשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
ג כיצד לחשב את התשואה על השקעת בשוק ההון של המינוף שוק ההון 3
מ לגבי עניין התשואה, ו"תזמון" שוק ההון 12
כ התשואה השנתית של S&P 500 שוק ההון 31
1 חישוב התשואה של מדד S&P 500 NTR כשההשקעה היא בשקלים שוק ההון 17
Z תהייה בנוגע לחישוב התשואה הממוצעת של המדדים שוק ההון 27
ע שלום איך הלכה למעשה עובדת ריבית דריבית? אני אמור להשקיע חזרה את התשואה? שוק ההון 17
4 מה התשואה השנתית הממוצעת ממדים? שוק ההון 5
S איפה כתוב את התשואה הכוללת ב-portfoliovisualizer תוך זה שלוקחים בחשבון גם הפקדות תוך כדי? שוק ההון 11
S מדד של איזו מדינה הביא את התשואה הכי גרועה מאז 2008 ויש לו נייר ערך שעוקב אחריו מאז שוק ההון 11
לאץ' עקום התשואה? שוק ההון 11
G התשואה שמוצגת באתרים כוללת דמי ניהול? שוק ההון 1
R למה התשואה בקרן הנאמנות נמוכה מהמדד (+דוגמא) שוק ההון 18
ע למה התשואה בETF אג"ח ארה"ב הרבה יותר נמוכה מהאג"ח עצמם שוק ההון 12
מ התשואה בגרפים של יאהו כוללת דיבידנדים? שוק ההון 1
sigler05 האם יכול להיות שמוצר עוקב מדד לא ישיג את התשואה של המדד? שוק ההון 9
adamshalev סקר: מה הייתה התשואה שלכם לשנת 2017 שוק ההון 66
ayeletavr חישוב התשואה על תיק השקעות שוק ההון 103

נושאים דומים

Back
למעלה