• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה ליברמן רוצה?

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך
מה זה משנה...
לפי המצע שלהם נראה שיש מאות מיליארדים ספייר ורק צריך להחליט מה לעשות איתם.
אז לא נצביע? זה נכון לכולם מי קצת יותר ומי קצת פחות ומי רוצה לחלק ככה ומי רוצה אחרת

בחזרה לנושא השרשור -
בפעם הקודמת ליברמן שיחק אותה מתווך מהאו"ם שרק רוצה אחדות אבל חתם הסכם עודפים על כחול לבן (לי זה נראה כמו לקיחת צד).
הפעם הוא מצהיר שלא תהיה אחדות אבל לא מסכים לחתום על הסכם עודפים עם אף אחד בשם הנייטרליות.
הדרך היחידה לממש את כל הצהרותיו היא פיצול של חלק מהליכוד וחבירה לכחול לבן.
מעריך שהסבירות של התרחיש אפסית.

ואז יהיו נבחרי (רוב הציבור) שינהלו את המדינה לפי דיעותיהם האישיות ותכלס יעשו מה שהם רוצים
אז בדמוקרטיה לרוב מותר הכל?
אתה מעדיף גוף פרלמנטרי שעומד לבחירה כל ארבע דנים שנערך בו דיונים, יש עיתונות ושיח ציבורי או חונטה משפטית מצומצמת כמו באיראן של כמה חכמי הדור שמבינה ויודעת מה הכי טוב לאנשים? ברור שאני מעדיף גוף נבחר ולא דיקטטורה שיפוטית הזויה שאין לה שום ידע, מושג על הנושאים שדנה בהם ושום אחריות. ישראל זה לא איראן שככה זה מתנהל שם. אין לישראל בכלל חוקה שעל פי זה עוד אפשר לפרש חוקים בכלל אז בטח אין לאפשר לחונטה משפטית להתעסק עם חיינו. מדובר בחונטה מושחתת ביותר ולהזכירך לברק יש שמונה עשרה דירות וכל ראש ממשלה כבר עשרים שנה שרוצה רפורמה במערכת המשפט נפתחות חקירות נגדו ומוגשים כתבי אישום. גוף הביקורת נגד הפרקליטות משותק והעיפו את גרסטלר שמונתה להיות בראש גוף זה. רות בר ראש מחוז מרכז של הפרקליטות לא מועמדת לדין למרות כל פרשיות השחיתות שלה וסגירת התיקים הסיטונאית יחד עם העורך דין המגמגם שהיה איתה. חייבים להחזיר את הדמוקרטיה והשפיות נגד החונטה המשפטית.

זה לא מתקבל על הדעת שהמדינה תנוהל על ידי שופטים לא נבחרים שפוסקים לפי דיעותיהם האישיות שאין להם שום אחריות והם לא עומדים לבחירה על זה.
השופטים בהחלט נבחרים ועוד על ידי ועדה בה יש רוב גדול לפוליטיקאים (לפחות בשנים האחרונות).
אוחנה לעומת זאת מייצג מיעוט שלא זכה לאמון העם והגיע לתפקידו רק בגלל משבר חוקתי קשה בו נמצאת המדינה.
אבל אני מסכים לטענה העקרונית שלך, לפיה אם הרוב יחשוב כמוך, אדם כמו אוחנה יכול בקלות לחסל את המערכת המשפטית ולמלא אותה בנאמני השלטון.

• אהבתי
Reactions: HHH
כבר עשרים שנה שרוצה רפורמה במערכת המשפט נפתחות חקירות נגדו ומוגשים כתבי אישום. גוף הביקורת נגד הפרקליטות משותק והעיפו את גרסטלר שמונתה להיות בראש גוף זה. רות בר ראש מחוז מרכז של הפרקליטות לא מועמדת לדין למרות כל פרשיות השחיתות שלה וסגירת התיקים הסיטונאית יחד עם העורך דין המגמגם שהיה איתה. חייבים להחזיר את הדמוקרטיה והשפיות נגד החונטה המשפטית.
בדיוק ליהפך. ביבי לא התעסק בכלל במערכת המשפט, היה ברור שהוא ייכנס בה בכל הכוח אם יוחלט על כתב אישום, ובכל זאת לא נרתעו מפניו. מהבחינה הזו אלשיך, ניצן ומנדלבליט עשו בדיוק ההיפך מהאינטרס האישי שלהם. לשלושתם היה מובטח קידום אם לא יגעו במלך, ועכשיו המצב האישי שלהם בעייתי יותר.
אגב, רות בר זו ההמאהבת של נתניהו.

• אהבתי
אתה מעדיף גוף פרלמנטרי שעומד לבחירה כל ארבע דנים שנערך בו דיונים, יש עיתונות ושיח ציבורי או חונטה משפטית מצומצמת כמו באיראן של כמה חכמי הדור שמבינה ויודעת מה הכי טוב לאנשים? ברור שאני מעדיף גוף נבחר ולא דיקטטורה שיפוטית הזויה שאין לה שום ידע, מושג על הנושאים שדנה בהם ושום אחריות. ישראל זה לא איראן שככה זה מתנהל שם. אין לישראל בכלל חוקה שעל פי זה עוד אפשר לפרש חוקים בכלל אז בטח אין לאפשר לחונטה משפטית להתעסק עם חיינו. מדובר בחונטה מושחתת ביותר ולהזכירך לברק יש שמונה עשרה דירות וכל ראש ממשלה כבר עשרים שנה שרוצה רפורמה במערכת המשפט נפתחות חקירות נגדו ומוגשים כתבי אישום. גוף הביקורת נגד הפרקליטות משותק והעיפו את גרסטלר שמונתה להיות בראש גוף זה. רות בר ראש מחוז מרכז של הפרקליטות לא מועמדת לדין למרות כל פרשיות השחיתות שלה וסגירת התיקים הסיטונאית יחד עם העורך דין המגמגם שהיה איתה. חייבים להחזיר את הדמוקרטיה והשפיות נגד החונטה המשפטית.
מעדיף שיהיה איזון כדי שאף צד לא יוכל לעשות מהלכים קיצונים ורק מהלכים שיש להם רוב גורף של 75% או לא יותר

השופטים בהחלט נבחרים ועוד על ידי ועדה בה יש רוב גדול לפוליטיקאים (לפחות בשנים האחרונות).
השופטים נבחרים על ידי ועדה שיש בה גם חברי ממשלה אבל יש שם גם שופטים ועורכי דין כלומר המערכת ממנה את עצמה. השופטים בניגוד לנבחרי ציבור לא יכולים להיות מוחלפים אם מצבר שהפסיקו שלהם והמדיניות שלהם כשלה לעומת פוליטיקאים שיכולים להיות מוחלפים. שופט זה מינוי עד גיל שבעים.

אוחנה בצדק רוצה לעצור את הדיקטטורה המשפטית ולהחזיר את הדמוקרטיה למדינה. בית המשפט אמור לפרש את החוק ולא לקבוע מדיניות לידיעתך. בית. המשפט הוא לא מחוקק בשום אופן. ישראל לפני חקיקת חוק כבוד האדם וחירותו וההפיכה השיפוטית. היתה דמוקרטיה וצריך להחזיר את המצב לשם. לא שופטים יקבעו אם מסתננים ישארו המדינה ואיך להלחם בטרור עם כל הכבוד לשופטים.

השופטים נבחרים על ידי ועדה שיש בה גם חברי ממשלה אבל יש שם גם שופטים ועורכי דין כלומר המערכת ממנה את עצמה
מה שכתבת פשוט לא נכון בשנים האחרונות ולא מדוייק לגבי שאר השנים. תבדוק בעצמך מיהם הנציגים בועדה לבחירת שופטים.
אוחנה בצדק רוצה לעצור את הדיקטטורה המשפטית ולהחזיר את הדמוקרטיה למדינה.
על זה הבחירות. אם אדון אוחנה יקבע מי יהיו היועמש, פרקליט המדינה והשופטים שידונו במעשי הבוס שלו. מה שאתה קורא "דיקטטורה שיפוטית".

• אהבתי
מעדיף שיהיה איזון כדי שאף צד לא יוכל לעשות מהלכים קיצונים ורק מהלכים שיש להם רוב גורף של 75% או לא יותר
צריך לבטל את המהפיכה השיפוטית להחזיר את האיזון שבית. המחוקקים יחוקק ובית המשפט יפרש את החוקים. האנשים יודעים טוב מאוד מה מתאים להם ולכן הם בוחרים את נציגיהם. השופטים זה לא גוף חכם שיודע הכי טוב מה מתאים אלא אנשים כמוני וכמוך שפוסקים לאור דיעותיהם הפרטיות בצורה לא דמוקרטית וכופים דעתם על הציבור.

אתה מעדיף גוף פרלמנטרי שעומד לבחירה כל ארבע דנים שנערך בו דיונים, יש עיתונות ושיח ציבורי או חונטה משפטית מצומצמת כמו באיראן של כמה חכמי הדור שמבינה ויודעת מה הכי טוב לאנשים?
אתה מעדיף רופאים שעומדים לבחירה כל ארבע שנים, יש עיתונות ושיח ציבורי, או חונטה רפואית מצומצמת של כמה חכמי הדור שמבינה ויודעת איך לרפא אנשים?
אני מעדיף גם רופאים וגם משפטנים שלמדו את המקצוע שלהם באופן מסודר ולא נבחרו באופן פופוליסטי.

כל ראש ממשלה כבר עשרים שנה שרוצה רפורמה במערכת המשפט נפתחות חקירות נגדו ומוגשים כתבי אישום
קודם כל מי שפותח בחקירות זו המשטרה, לא הפרקליטות ולא מערכת בתי המשפט.
ומה בדיוק הטענה שלך? שכל הראיות בתיקי נתניהו מפוברקות? וקצב לא אנס? ואולמרט לא קיבל שוחד (או מה שלא היה שם במקרה שלו)? כל הראיות מפוברקות ע"י המשטרה? הפרקליטות יודעת שהן מפוברקות ובכל זאת החליטו להעמיד את קצב לדין על אונס? ובית המשפט ידע שמה שהוצג בפניו הוא שקר ובכל זאת הכניס את דרעי לכלא?
והפתרון לכל השחיתות הזאת במשטרה, בפרקליטות ועל כס השיפוט היא שופטים נבחרי ציבור ללא השכלה משפטית? וגם משטרה נבחרת כל ארבע שנים? ופרקליטות נבחרת?

• אהבתי
צריך לבטל את המהפיכה השיפוטית להחזיר את האיזון שבית. המחוקקים יחוקק ובית המשפט יפרש את החוקים. האנשים יודעים טוב מאוד מה מתאים להם ולכן הם בוחרים את נציגיהם. השופטים זה לא גוף חכם שיודע הכי טוב מה מתאים אלא אנשים כמוני וכמוך שפוסקים לאור דיעותיהם הפרטיות בצורה לא דמוקרטית וכופים דעתם על הציבור.
ואז חוזרים למה שכתבתי קודם... אני לא מרגיש בטוח במדינה שבה הרוב יכול להחליט לעשות כל מה שבא לו

יש ב
מה שכתבת פשוט לא נכון בשנים האחרונות ולא מדוייק לגבי שאר השנים. תבדוק בעצמך מיהם הנציגים בועדה לבחירת שופטים
יש בועדה למינוי שופטים שופטים, עוד וחברי ממשלה. השופטים ועורכי הדין כפי שראו בפרשת נווה דואגים לאינטרסים הצרים שלהם ולא לציבור. חברי הממשלה לעומת. זאת נבחרים ויכולים להיות מחולפים ע"י הציבור לעומת השופטים ועורכי דין שלך שהם ממש לא צדיקי הדור אלא אינטרסנטים הכי גדולים שיש.
לגבי זה ששר המשפטים ידאג למערכת משפט שתתמוך בבוס שלו או חבריו בשביל זה יש בחירות, עיתונות, שיח ציבורי וזה עדיף עשרות מונים מהשופטים ועורכי הדין שהם הכי אינטרס צר שלהם ושם השחיתות הכי גדולה שיש.

רות בר זו לא רות בר דוד. הזהר מתביעת דיבה.
אבל עניתי למי שכתב על רות בר. מעולם לא שמעתי על רות בר דוד.
ולהגיד שרות בר היתה מאהבת של נתניהו זו לא דיבה, ביבי הודה בבגידה (בלי לנקוב בשם המאהבת) בשידור חי ולמיטב זכרוני זה גם עלה במשפט הגירושין שלה.

• אהבתי
יש בועדה למינוי שופטים שופטים, עוד וחברי ממשלה. השופטים ועורכי הדין כפי שראו בפרשת נווה דואגים לאינטרסים הצרים שלהם ולא לציבור. חברי הממשלה לעומת. זאת
אתה מעוות את העובדות.
בועדה האחרונה היו 6 פוליטיקאים ו-3 שופטים. כל הפוליטיקאי מאותו צד של המפה הפוליטית. אפי נווה שלדעתך אינו פוליטיקאי אמר של איילת שקד "היא זורמת איתי ואני זורם איתה", היה בן בריתה הקרוב ושניהם יחד הכתיבו את הטון (שולטים ב-6 נציגים מתוך 9). אתה ברצינות חושב שכל הפוליטיקאים בועדה דאגו לציבור ולא לעצמם. מציע לך לבדוק מה קורה עם "נטל הראיה" של כב' השר כחלון. הברית המושחתת נווה - שקד הכניסה שופטות על בסיס כישורים בחדר המיטות, אתה באמת רואה בהם כאלו שדואגים לציבור? שלא לדבר על ההגנה ההזויה של שקד על השופטת "המופתעת". מעניין למה.

• אהבתי
Reactions: ogi
המספרים מקבלים פחות משמעות כשצריך רוב של 7 מה שמקנה לשופטים זכות ווטו אוטומטית
רק בעליון.
ובכל מקרה יש פער עצום בין "הם ממנים את החברים שלהם" לבין "הם מיעוט שיש לו זכות וטו רק במינויים לעליון".
אגב, במקרים בהם כל צד מתבצר ואין הסכמה, שופטי העליון משלמים את מחיר העומס.

• אהבתי
הטענה ש
הם ממנים את החברים שלהם"
רלונטית בעיקר לגבי המינויים לעליון ששם מתקבלות ההכרעות השנויות במחלקות מבחינה פוליטית
מי שטוען שבית משפט מנהל את המדינה אומר את זה כלפי העליון לא לגבי הערכאות הנמוכות
הם מיעוט שיש לו זכות וטו
זה כח, ראית מה קרה כשלא הייתה הסכמה בין הצדדים (בתקופת לבני למשל אאל״ט)

השופטים ועורכי הדין כפי שראו בפרשת נווה דואגים לאינטרסים הצרים שלהם ולא לציבור. חברי הממשלה לעומת. זאת נבחרים ויכולים להיות מחולפים ע"י הציבור לעומת השופטים ועורכי דין שלך שהם ממש לא צדיקי הדור אלא אינטרסנטים הכי גדולים שיש.
אתה לגמרי מתבלבל.
דבר ראשון בפרשת נוה, מי שדאג לאינטרסים הצרים של עצמו היו כחלון, שקד ונוה. לא השופטים. דוקא שני נציגי הממשלה, ונציג לשכת עורכי הדין (סוג של נבחר ציבור, מספר עורכי הדין מספיק גדול כדי לקרוא להם ציבור).
ודבר שני, חברי הכנסת (הרשות המחוקקת) הם אלה שנבחרים ע"י הציבור. השרים (הרשות המבצעת) ממונים ולא מוחלפים ע"י הציבור. ראש הממשלה (שהוא היחיד שחיב להיות חבר כנסת ולכן נבחר ציבור) הוא זה שממנה איזה שרים שהוא רוצה.

טול קורה!

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 5
C איך לציין לבנק שאני רוצה להעביר רק *חלק* מהניירות לבית ההשקעות? שוק ההון 11
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
א מפתחת Backend - רוצה להתמקצע בבינה מלאכותית התפתחות אישית 5
B עזרה רוצה לבנות תיק השקעות לטווח קצר שוק ההון 10
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
H אשתי רוצה ללמוד קורס בהייטק. התפתחות אישית 24
D רוצה להתגרש אוף טופיק 18
N רוצה להחכים יומני מסע אישיים 8
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
ח רוצה לטוס בפעם הראשונה לחו"ל אוף טופיק 14
c881 סגן שר הבריאות רוצה לראות רופאים חרדים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 48
GeraltOfHaifa אני רוצה להעשיר את העברית שלי - איך עושים זאת? התפתחות אישית 23
הoוליד חייל משוחרר | בן 23 רוצה להבין יותר בכסף יומני מסע אישיים 20
D רוצה ללמוד על עסקים התפתחות אישית 2
ס משרת סטודנט בתוכנה - תחום ממש לא מעניין שאני לא רוצה להמשיך בו. מה עושים? התפתחות אישית 7
גימפל רוצה להשקיע בS&P 500 לעשות את זה דרך קופת גמל להשקעה, או דרך מסחר עצמאי בבורסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
ה רוצה להעביר את הקרן השתלמות, קופת הגמל, והפנסיה מאלטשולר, למקום אחר למסלול עוקב מדד s&p. בסלייס יש מסלול כזה עם דמי ניהול 0.3 אבל הבנתי שלא ככ מומלץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
T אני רוצה ללמוד לצייר התפתחות אישית 1
A אני רוצה לשלם אחת לחודש משכורת לפרילנס בחו"ל. איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
YoniLevy הצעד הראשון: בגיל 18 נזכרתי שאני רוצה מלא כסף יומני מסע אישיים 21
YoniLevy בגיל 18 נזכרתי שאני רוצה מלא כסף יומני מסע אישיים 32
M עשיתי תוכנית כלכלית, לפני שמתחיל רוצה לוודא שלא טעיתי בדרך שוק ההון 25
ע מיסוי על אופציות שהחברה רוצה לרכוש חזרה מהעובד מיסים 3
V רוצה לפתוח חשבון מסחר עצמאי אבל בית ההשקעות דורש ממני לשלוח לו צילום של תעודת זהות כולל תאריך הנפקה דרך האתר שלהם צרכנות פיננסית 8
E לקוח לא רוצה לשלם את מלוא הסכום כי טוען שכמה תמונות לא יצאו טוב. מה לעשות? אוף טופיק 22
M חברה שלי רוצה להשקיע 15 אלף ש"ח לטווח ארןך שוק ההון 10
N מה אתם... הייתם עושים ? - רוצה לעבור מניהול תיק בבנק שוק ההון 0
אני חדש סליחה אם זה שייך לנדלן, רק רוצה להבין. כשאני שוכר דירה, חובה לשלם ארנונה ודמי וועד? אוף טופיק 1
I אלטרנטיבה לכרטיס אשראי ללא עמלות (בדומה ל "כזה אני רוצה") לבעלי דיירקט צרכנות פיננסית 7
G לא רוצה לקחת משכנתא מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
E רוצה להעביר 70 אלף שקל לקופות גמל להשקעה. כדאי בתקופה הזו ומה הדמי ניהול? שוק ההון 61
ד בעיית "אני רוצה להביא את המכה" התפתחות אישית 147
ש רוצה להתנתק, מה ההבדל בין הפסקת שירות/ניתוק/סיום? צרכנות פיננסית 11
W שוהה בארה"ב בתפקיד בכיר, רוצה ללמוד ניהול בפתוחה במקביל התפתחות אישית 8
חתול לילה עצרו אותי אני רוצה לתזמן (מניות הבנקים) שוק ההון 35
Godfather הבנק יכול להשוות תנאים (כשהוא רוצה) שוק ההון 15
G איפה כדאי לי לסחור אם אני רוצה להשקיע בעיקר לטווח ארוך? שוק ההון 8
ה רוצה לפתוח עוסק פטור- ולהיעזר באיש משפחה.מותר? צרכנות פיננסית 2
T עזרה- רוצה להתחיל להשקיע וטובע מרוב חומר שוק ההון 12
ה בן 21- רוצה להיות חוקר. רק הייטקיסטים יכולים לשרוד במדינה? יומני מסע אישיים 143
O רוצה פאסיבי סולידי אבל יש בלוצ'יפ ברווח שוק ההון 11
S רוצה להתחיל להשקיע, התבלבלתי לגמרי מכל המידע שוק ההון 3
פ אם משקיע תאורטי רוצה לקנות קרנות סל של נפט וגם של שווקים מתעוררים, בנטרול מטח, איך יעשה זאת? שוק ההון 34
T רוצה לוודא הבנה: באיזו בורסה ובאיזה מטבע לקנות ETF? צרכנות פיננסית 11
G רוצה להתחיל לסחור וצריך עזרה לגבי מסחר דרך ברוקר אמריקאי שוק ההון 9
W רוצה להתחיל להשקיע במניות, שאלה בנוגע לברוקר שוק ההון 8
ב רוצה להשקיע (גר באירופה) שוק ההון 18
ו רוצה לשמוע את דעתכם לגבי תיק ההשקעות שוק ההון 28
D רוצה ליצור עמוד בויקי לגבי מיסוי דיבידנדים - אשמח להערות ותיקונים מיסים 24

נושאים דומים

Back
למעלה