• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש היום בנקים שנותנים חשבון עובר ושב ללא עמלות + כרטיס אשראי?

סה"כ מגובה המשכורת - מישו הבין על מה היא דיברה ויכול להסביר
אם אתה מכניס X בחודש, הריבית שתקבל היא על ה X בלבד, אם יש לך בעובר ושב יותר מ X, לא תקבל 3% על מה שמעבר ל X
ויש גם הגבלה של ה X
לגבי ריבית על המינוס - האם כדאי להתעכב גם על זה
נורא פשוט...אל תכנס למינוס....

אם אתה מכניס X בחודש, הריבית שתקבל היא על ה X בלבד, אם יש לך בעובר ושב יותר מ X, לא תקבל 3% על מה שמעבר ל X
ויש גם הגבלה של ה X

אז לא הבנתי - ואם אני סוגר סכום מסוים לתקופה מסוימת כדי לקבל על זה ריבית ? יש לי לצורך הדוגמה 100K ואני רוצה לסגור 50K - עדיין אקבל ריבית רק על המשכורת החודשית מתוך הסכום הזה ? ואיך אני יכול לקבל ריבית דריבית ?

נערך לאחרונה ב:
אז הלכתי אתמול כדי לסגור בנק. הלכתי במיוחד לאיגוד. כשהגעתי לשם הסניף היה מלא באנשים כשבסניף עצמו יש סה"כ 2 עמדות כשמתוכם רק 2 היו פעילות.
אני רואה פה דפוס שחוזר על עצמו. אתה כל פעם מתיאש כשיש תור. אתה רוצה לסיים את הסידורים שלך (לפתוח חשבון בנק)? אז תמתין שיתפנו אליך. קורה שיש מצבים של לחץ.
אתה אמור להגיע לסניף בדיוק פעמים.
1)לפתוח את החשבון
2)לאסוף כרטיסי אשראי/צ'קים וכו'

אז לא הבנתי - ואם אני סוגר סכום מסוים לתקופה מסוימת כדי לקבל על זה ריבית ? יש לי לצורך הדוגמה 100K ואני רוצה לסגור 50K - עדיין אקבל ריבית רק על המשכורת החודשית מתוך הסכום הזה ? ואיך אני יכול לקבל ריבית דריבית ?
אתה לא "סוגר" אף סכום.
הייתרה שיש לך בחשבון מקבלת ריבית בהתאם ל- MIN(balance, 30000, income)q כלומר קח את המינימום של 3 הסכומים ועליהם תקבל ריבית של 3% לשנה.
המקסימום הוא 900 ש"ח בשנה (לפני מס).
ה-2100 ש"ח שאתה מקבל בבנק הבינלאומי הם ממש סבבה.

אתה כנראה מתבלבל עם תוכנית חסכון/פיקדון=
אתה צריך לסגור את הכסף לתקופה (בניגוד לעובר ושב שזה הכסף הנזיל שאתה יכול להשתמש מתי שאתה רוצה) ועל הכסף בתוכנית הזאת תקבל ריבית כלשהי, כנראה זעומה.

ריבית דרבית אומר שאתה מקבל ריבית גם על הריבית.
הפקדת 100, בשנה הראשונה קיבלת 10% אז יהיה לך בסופה 110,
בשנה השנייה תקבל 10% על 110, שכוללים את ההפקדה המקורית (100) ועוד הריבית של השנה הקודמת (10) וזה יהיה 121, וכן הלאה.
ה10% ריבית שקיבלת על ה10% ריבית הקודם נחשב ריבית דריבית.

יש כרטיס אשראי בינלאומי חינמי?

גוגל ענה לי..:) לאומי כארד..

אתה כנראה מתבלבל עם תוכנית חסכון/פיקדון=
אתה צריך לסגור את הכסף לתקופה (בניגוד לעובר ושב שזה הכסף הנזיל שאתה יכול להשתמש מתי שאתה רוצה) ועל הכסף בתוכנית הזאת תקבל ריבית כלשהי, כנראה זעומה
האם זאת הריבית על העו"ש שבנק איגוד מדברים עליה של 3٪?

ומה זאת אומרת מתבלבל ? איזה עוד אופציה אחרת יש ?

האם זאת הריבית על העו"ש שבנק איגוד מדברים עליה של 3٪?

ומה זאת אומרת מתבלבל ? איזה עוד אופציה אחרת יש ?
הריבית על עו"ש וריבית על פיקדון אלה שני דברים שונים.

הריבית על עו"ש וריבית על פיקדון אלה שני דברים שונים.
הריבית על העו"ש זה הריבית שבנק איגוד מציע והריבית על הפיקדון זאת הריבית עם הפריים אני מניח.

מתנצל שלא קראתי את השירשור (מעט חסר סבלנות היום)... אגיב לכותרת כמו שהיא ב- 2 הזלוטי שלי:

1. כרגע - אני בבנק יהב.
דרך מקום העבודה שלי יש נציגה של בנק יהב (סניף כפר סבא) שמגיעה עד לכאן ונותנת שירות לעובדים. כיף לאללה.
חלק מהשירות הזה הוא חשבון בלי עמלות לגמרי בהתניה של העברת המשכורת לחשבון העו"ש בבנק יהב.
אני לא משלם שם כלום.
אני לא חושב שאני מיוחד, ואם מעבירים לשם משכורת של נניח יותר מ- 5K - זה אפשרי לדרוש (לא לבקש, לדרוש!) חשבון בלי שום עמלות.

2. בעודי שמח וטוב לב ונהנה מחשבון עו"ש חדש בבנק יהב ללא עמלות כלל וכלל (העברתי לשם את הפקדות המשכורת) ניגשתי אחרי חודשיים-שלושה לסניף בנק הפועלים בו היה חשבון הבנק שלי החל מגיל 16, כמובן עם עמלות.
הייתה לי חבילת בסיס בעלות של 12 ש"ח לחודש שסיפקה את כל צרכיי. בתור אקדמאי קיבלתי 50% הנחה, כלומר שילמתי משהו כמו 6 ש"ח על כל המסביב שהייתי זקוק לו (אני לא זקוק להרבה, עושה הכל דרך אתר הבנק באינטרנט - לקוח מושלם!).
לעמלת כרטיס האשראי כבר מזמן סגרתי את הברז - אמרתי שאם לא יורידו לי את העמלה, אעשה כרטיס חוץ בנקאי בלי עמלה (כל המולטי יזראעלי והנ"ל) וכל שנתיים אחליף אותו.
חיכיתי בתור חצי שעה. התיישבתי מול הפקידה.
במילים הללו: "שלום, אני רוצה חשבון בלי עמלות. אני מדגיש, לא מבקש חשבון בלי עמלות, רוצה חשבון בלי עמלות" (ומדגיש למתלבטים - לא ביקשתי, לא הצעתי - דרשתי).
ההגיון מאחורי הבקשה? - אני לקוח של שנים רבות בבנק. היה לי חסכון בבנק (קרן חירום של 6 חודשי הוצאות). על החסכון הזה קיבלתי כלום ריבית והם אלו שנהנו מהכסף שלי שישב אצלם, מלווים אותו בריבית גבוהה לאחרים ומרוויחים עליי. אז אני רוצה להרוויח בחזרה.
אני: "אני. רוצה. חשבון. בלי עמלות. נקודה".
פקידה: "אתה משלם סה"כ 6 ש"ח בחודש במסלול בסיסי אחרי שאתה מקבל כבר את ה- 50% הנחה" (למה אתה פה יא קמצן? 6 ש"ח כבד עליך?).
אני: "נכון, 6 ש"ח סה"כ ואני לא רוצה לשלם לכם אותם כי אתם מרוויחים עליי. מה לא ברור?".
פקידה: "אי אפשר. אין דבר כזה. כולם משלמים עמלות. יש מסלול בסיסי של עמלת מינימום שאי אפשר שלא לשלם אותו. הוא מסלול בסיסי לכולם והעלות שלו נקבעת על ידי בנק ישראל. אין דבר כזה בלי לשלם. מצטערת. זה מסלול בסיסי אדוני".
אני: "אני. רוצה. חשבון. בלי עמלות. נקודה" (לא מאיים בעזיבה, לא מתעצבן, לא דיאלוג, לא מיקוח, לא התווכחות... פשוט מתרווח על הכיסא, משחק אותה טמבל, רובוט וחוזר על המשפט הזה, מחכה למוצא פיה שתחזור שוב על אותו המשפט).
פקידה: "טוב, אני אברר אם זה אפשרי" (קמה מהכיסא שלה, הולכת לכיוון מנהל הסניף כנראה, מייבשת אותי 10 דקות).
פקידה: "תראה, דיברתי עם מנהל הסניף, אי אפשר דבר כזה חשבון בלי עמלות. אתה משלם את המינימום האפשרי בחבילת הבסיס וזה אחרי שאנחנו עושים לך 50% הנחה".
אני: "בטח שאפשר בלי עמלות - הנה יש לי חשבון בבנק יהב שהוא בלי עמלות בכלל. תסתכלי בעצמך, אני כבר 3 חודשים לא מעביר אליכם משכורת. לא באתי לשקר. באתי לקבל חשבון בלי עמלות בדיוק כמו שיש לי בבנק יהב כי אני לקוח של שנים אצלכם ורוצה מאוד להישאר, אבל בלי עמלות".
פקידה: (קמה מהכיסא שלה, הולכת שוב לכיוון מנהל הסניף כנראה, מייבשת אותי שוב עוד 10 דקות) "תראה, דיברתי עם מנהל הסניף. הוחלט שאם תעביר אלינו את המשכורת בחזרה מבנק יהב, תקבל פטור מלא מהעמלות בחשבון כתלות בהעברת המשכורת בחזרה אלינו".
אני: "מעולה. אבל אתם לא תקבעו לי לאן אעביר את המשכורת, קודם תסדרו לי חשבון בלי עמלות ואני זה שאחליט לאן להעביר את המשכורת. הייתה לי משכורת אצלכם, היה לי חסכון אצלכם שהעברתי ליהב, אז אני רוצה חשבון בלי עמלות".
פקידה: "בסדר, אבל בתנאי שתעביר אלינו את המשכורת בחזרה".
אני: "ואם אני מעביר את המשכורת, אני מקבל חשבון בלי עמלות? בוודאות?".
פקידה: "כן".
אני: "אז קודם החשבון הוא יהיה בלי עמלות ואז אעביר אליכם את המשכורת, כן? זה הסיכום?".
פקידה: "כן. קיבלת, החשבון בלי עמלות. תעביר אלינו את המשכורת כבר החודש בבקשה".
אני: "מעולה. תסגרי לי בבקשה את החשבון".

זהו. אין מוסר השכל.
הבנק צריך לומר תודה שאתה לקוח שלו.
ואם אתה במינוס אז הוא צריך לומר עוד יותר תודה כי הוא מרוויח עליך עוד יותר.
מ.ש.ל.

אני: "מעולה. תסגרי לי בבקשה את החשבון".
קבל ח"ח, גם על "תקציר האירועים", הצלחת להשאיר אותי במתח :)
לגופו של עניין:
הבנק צריך לומר תודה שאתה לקוח שלו.
במקרה שלי בעבר ואני בטוח ששל רבים שאפילו לא שמעו על הפורום הזה בכלל עד היום (ובעתיד), הבנק "צוחק כל הדרך על הלקוח", מרמה, מסתיר, מנסה (מצליח) לגנוב, נתפס, נקנס, ממשיך הלאה

במסלול של הוט אני מקבל הפקדה של 2100 ש"ח לחשבון, פטור מתשלום עמלות פעולה ע"י פקיד ועמלות פעולה בערוץ ישיר, פטור מדמי כרטיס ישראכרט-הוֹט, פטור מעמלת הקצאת אשראי כל זה במשך 5 שנים ולאחר מכן הם מעבירים אותי למסלול של "חשבון ירוק" שזה מסלול דיגיטלי עם פטור מעמלות ערוץ ישיר ופטור מעמלת מינימום.
מסלול טוב, גם אני הצטרפתי ובינתיים אין תלונות.

כסף נזיל, מוגבל בסכום

ריבית רק עד גובה המשכורת ?

כסף נזיל, מוגבל בסכום

כסף לא נזיל, לא מוגבל בסכום (עד שהבנק יסכים לקבל)

שזה אני מניח הריבית פריים שאני מקבל ? ושבה אני יכול להרוויח או להפסיד בין אם משתנה או קבועה.

פקידה: "אי אפשר. אין דבר כזה. כולם משלמים עמלות. יש מסלול בסיסי של עמלת מינימום שאי אפשר שלא לשלם אותו. הוא מסלול בסיסי לכולם והעלות שלו נקבעת על ידי בנק ישראל. אין דבר כזה בלי לשלם. מצטערת. זה מסלול בסיסי אדוני".

אחד לאחד מה שנאמר לי לפני הרבה שנים רק שאני הייתי לקוח הרבה יותר קל ממך כי באמת חשבתי שזה נכון.

מסלול טוב, גם אני הצטרפתי ובינתיים אין תלונות.
האם שמת דגש על הריביות בין אם בעו"ש או בפק"מ לפני שהצטרפת לבנק ולמסלול הזה ?

ריבית רק עד גובה המשכורת ?
הייתרה שיש לך בחשבון מקבלת ריבית בהתאם ל- MIN(balance, 30000, income)q כלומר קח את המינימום של 3 הסכומים ועליהם תקבל ריבית של 3% לשנה.
המקסימום הוא 900 ש"ח בשנה (לפני מס).
דוגמא א': יש לך 100 ש"ח בחשבון, המשכורת שלך 8 וההגבלה היא על 30
הסכום עליו תקבל את הריבית הוא 100 ש"ח ריבית של 3% לשנה, יענו 3 ש"ח
דוגמא ב': אם יש לך 9000 ש"ח בחשבון, המשכורת עדיין 8, ההגבלה עדיין על 30
הסכום עליו תקבל את הריבית הוא 8000, ריבית של 3% לשנה, יענו 240 ש"ח
דוגמא ג': אם יש לך 50 אלף בחשבון, המשכורת שלך היא 40 אלף, ההגבלה עדיין על 30 אלף
הסכום עליו תקבל ריבית שנתית של 3% הוא: 30,000, יענו 900 ש"ח בשנה, כפי שציין ידידנו הקיפוד
הריבית פריים שאני מקבל
הריבית הזאת היא רק נקודת הפתיחה של הריבית, זאת ריבית בסיסית וסטנדרטית בכל הארץ לתמחור עיסקאות
כאשר ערכה הוא 1.5% ועליה בדרך כלל מוסיפים (ויש מורידים) אחוזים כדי לקבל את גובה הריבית המלאה
לדוגמא פקדון בפריים + 0.5%, אומר שתקבל עליו 2% ריבית
פקדון פריים מינוס 1.5 הוא בעצם פקדון שאתה לא מקבל עליו כלום (1.5-1.5)

אחד לאחד מה שנאמר לי לפני הרבה שנים רק שאני הייתי לקוח הרבה יותר קל ממך כי באמת חשבתי שזה נכון.
אני כמובן לא מדבר על עמלות של ניהול חשבון השקעות בבנק וכו'... מדבר רק על חשבון עו"ש ללא עמלות כלל (עמלת שורה, עמלת פקיד, עמלת זיון וכו') ועמלות כרטיסי אשראי מגוחכות למיניהן (הרי חברת האשראי מקבלת עמלת סליקה של כמעט 0.5 ש"ח על כל קניה שאני מבצע אצל בעל עסק והיא עוד מעיזה לחייב אותי בדמי עמלת כרטיס של 13-20 ש"ח בחודש?!?!?!).
אגב, זה לא רק בבנק. התעקשות ובירור מחירי שוק בהרבה מקרים (צריך להיות סבלני לעשות 3-5 טלפונים כל פעם) ודרישה לא בקשה של כמה אתה רוצה - עובדת.
אני בהחלט לא מהמתמקחים הממולחים ביותר שיש... אדם ממוצע עם עצבים בגוף.
זה קורה לי גם עם ביטוח צד ה- ג' על הטרנטה שלי. מתחילים בבביטוח ישיר ב- 1000 ש"ח, אני אומר "לא, זה יקר לי אני רוצה 700 ש"ח" ויורדים לכיוון ה- 700-800 בלי שום בעיה.
הסוד? - לומר מה אתה רוצה. לא לבקש. גם אם המחיר מגוחך. לומר מה אתה רוצה כמו רובוט ולהישאר על הקו, לייאש את נציג השירות.

מי שמרשה לעצמו לשלם לבנק עמלות, עושה חסד עם מנהלי הבנק ופשוט מפרגן להם הישר מכיסו הפרטי לארנק של רקפת רוסק סילי פוסטרופדיק.

דוגמא א': יש לך 100 ש"ח בחשבון, המשכורת שלך 8 וההגבלה היא על 30
הסכום עליו תקבל את הריבית הוא 100 ש"ח ריבית של 3% לשנה, יענו 3 ש"ח
דוגמא ב': אם יש לך 9000 ש"ח בחשבון, המשכורת עדיין 8, ההגבלה עדיין על 30
הסכום עליו תקבל את הריבית הוא 8000, ריבית של 3% לשנה, יענו 240 ש"ח
דוגמא ג': אם יש לך 50 אלף בחשבון, המשכורת שלך היא 40 אלף, ההגבלה עדיין על 30 אלף
הסכום עליו תקבל ריבית שנתית של 3% הוא: 30,000, יענו 900 ש"ח בשנה, כפי שציין ידידנו הקיפוד

בוא ננווט את הדוגמה יותר אליי - אם יש לי 80,90K בחשבון, המשכורת K6 ברוטו וההגבלה אין לי מושג(מה זה בכלל ? לא ממש הבנתי) ?

ולא נראה לי שהבנק הבינלאומי יתנו לי ריבית של 3 אחוז לשנה. כמו שכבר ציינתי - מנהלת הסניף כבר ציינה בפניי שבבנק איגוד ה-3% שהם מציעים זה לפי גובה המשכורת. לא נשמע כ"כ משתלם לדרוש את זה.

הריבית הזאת היא רק נקודת הפתיחה של הריבית, זאת ריבית בסיסית וסטנדרטית בכל הארץ לתמחור עיסקאות
כאשר ערכה הוא 1.5% ועליה בדרך כלל מוסיפים (ויש מורידים) אחוזים כדי לקבל את גובה הריבית המלאה
לדוגמא פקדון בפריים + 0.5%, אומר שתקבל עליו 2% ריבית
פקדון פריים מינוס 1.5 הוא בעצם פקדון שאתה לא מקבל עליו כלום (1.5-1.5)

ממה שראיתי וקראתי - הרוב מורידים. קראתי דוגמה שאם הפריים(שלצורך הדוגמה נסמן אותו באות Pׂׂׂׂׂ) שווה ל-5
והמרווח מהפריים הוא 3 יצא לנו P-3=2%.
לכן, 2 אחוז תהיה הריבית שלי.

בוא ננווט את הדוגמה יותר אליי - אם יש לי 80,90K בחשבון, המשכורת K6 ברוטו וההגבלה אין לי מושג(מה זה בכלל ? לא ממש הבנתי) ?
תקבל ריבית 3% על 6K יענו 180 ש"ח בשנה
ההגבלה היא בתנאים של החשבון, היא עומדת על 30K ולא זזה
המשמעות היא שלא תוכל לקבל ריבית על יותר מ 30K גם אם המשכורת שלך 100K בחודש וגם אם יש לך מיליון בעובר ושב
לא נשמע כ"כ משתלם לדרוש את זה.
לדרוש לא תוכל ובטוח שגם לא תקבל יותר
ממה שראיתי וקראתי - הרוב מורידים. קראתי דוגמה שאם הפריים(שלצורך הדוגמה נסמן אותו באות Pׂׂׂׂׂ) שווה ל-
הפריים בארץ לא יכול שונה, זה סטנדרט שכל הבנקים תיאמו בינהם
מה שכן יכול להיות שונה זה האחוזים שמוסיפים (או מורידים) ביחס לפריים ואז נקבעת הריבית השנתית
תקרא עוד כאן

האם שמת דגש על הריביות בין אם בעו"ש או בפק"מ לפני שהצטרפת לבנק ולמסלול הזה ?
בכלל לא.
החלטתי לא לסגור יותר כסף בפק"מ בכלל. אין לי ציפיות לקבל ריבית על העו"ש.
הצטרפתי בעיקר כי המסלול הוא ללא עמלות לזמן די גדול (5 שנים) ובעיקר בגלל ה 2100 ש"ח מענק.

בכלל לא.
החלטתי לא לסגור יותר כסף בפק"מ בכלל. אין לי ציפיות לקבל ריבית על העו"ש.
הצטרפתי בעיקר כי המסלול הוא ללא עמלות לזמן די גדול (5 שנים) ובעיקר בגלל ה 2100 ש"ח מענק.
אז אתה אומר בעצם שאין יותר מדי מה לצפות מהריבית שאתה מקבל על הפק"מ ? גם אם זה 0.5% וגם אם טיפה יותר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
M האג"ח בסביבה של היום שוק ההון 20
Z האם הסכומים בסעיף 47(א) הם לא בערכים של ש״ח של היום? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S האם יש אגחים שאפשר לקנות היום עם תשואה ריאלית מובטחת? פוסטים מאיכות נמוכה 7
E חברים - כמה משלמים היום לפיקדון? שוק ההון 2
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
מ כמה הייתם משלמים היום במזומן על 250K צבירה בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
מ איזו קרן פנסיה מחקת סנופי בחרתם ולמה? (יש גם סיכום של תמונת המצב היום) פוסטים מאיכות נמוכה 5
A מה עדיף היום: קנית אג"ח ממשלתי או אג"ח חברות בדרוג גבוה? שוק ההון 9
מ היום שאחרי יומני מסע אישיים 17
צ פטור ממדד תשומות הבנייה+ תשלום 20 אחוז היום והיתרה לאחר טופס 4 נדל"ן 26
L מה מקובל היום בשוק בחוזי שכירות מבחינת הצמדה למדד המחירים לצרכן? נדל"ן 36
ב האם שווה להשקיע באשקלון היום? נדל"ן 10
F קרן כספית שקלית - העלו היום את דמי הניהול שוק ההון 34
א האם ההעלאה היום תגדיל את התשואות בפק"מים ? פוסטים מאיכות נמוכה 10
Y מה חבילת האינטרנט הכי טובה היום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 103
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
נ אוסף המקרים בהם קפיטליזם\שוק חופשי כמו שפועל היום לא עובד אוף טופיק 48
א האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ? שוק ההון 2
Y IRA - מי נותן היום את השירות\מחיר הכי טוב היום? שוק ההון 48
א היום כל מדדי האגחים יורדים קרוב ל0.5% , מה בעצם ה"תרחיש" ? שוק ההון 8
M ההגרלות החדשות שנפתחו היום נדל"ן 57
bayov מה תנאי הלוואה סבירים היום עבור 100K ל-36 חודשים צרכנות פיננסית 8
I מי מציע היום תנאים טובים להלוואה מפנסיה וקרן השתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E השפעת הירידות בבורסה על היום-יום ומצב הרוח שוק ההון 63
ה לעבוד בישראל vs אירופה בשוק של היום התפתחות אישית 7
Maureen קבלת תשלומים ביורו ותשלום לספק ביורו - איך עושים את זה היום? צרכנות פיננסית 7
Aslan החלטה בין אירית צוברת לאמריקאית מחלקת - היום שאחרי הפרישה שוק ההון 8
F חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ? התפתחות אישית 70
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
מ למה הכוונה בצעד הממשלה שעליו מדברים היום להיתר לפיצול דירות בבתים פרטיים? נדל"ן 5
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
S היום שאחרי תשלומי החל"ת: המציאות המסתמנת מ-1 ביולי אוף טופיק 12
השקעה לא מזל איך אתם מתארים את סדר היום שלכם בפרישה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 92
F יש עתיד היום לעורכי דין ? אוף טופיק 59
O מישהו יכול להסביר איך אלטשולר ishares S&P עולה 14/01/2021 היום 2% שוק ההון 5
א הבאתי היום לקבצן 500 שקל צרכנות פיננסית 123
N מישהו יודע מה העונש היום על אי שיתוף פעולה עם סוקר של הלמ"ס? אוף טופיק 48
M למה הכוונה כשמשווקים היום בחוף התכלת ושדה דב קרקע עם זכות ל-100 מטר דירה? נדל"ן 12
N נדל"ן בגוש דן היום נדל"ן 17
ד חזרה ללימודים -רלוונטי היום אפילו לשקול דבר כזה??? התפתחות אישית 13
B שיפסיק להסתובב הראש לכבוד היום הולדת יומני מסע אישיים 6
H המצב שלי היום נדל"ן 77
ב היום שאחרי הפרישה- הפוסט החשוף והכנה של הסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
unrealx מחפש דרך להשקיע בחברה שמונפקת היום שוק ההון 12

נושאים דומים

Back
למעלה