• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ?

אופסשםמשתמש

משתמש רגיל
דירוג
180
אני מסתכל על האגחים השקליים ואגח שפוקע עוד שנתיים ירד ב0.12% זה לא מעט ליום אחד לאגח שכל מה שהוא נותן זה 2% שנתי

במאמץ שלי להבין אג"חים אני מנסה להבין מה גרם לתנועה הזאת, אם האג"ח השיקלי של מדינת ישראל ירד, זה אומר שאנשים צופים תשואה טובה יותר במקום אחר, וסביר שאינפלציה גבוהה יותר ממה שציפו לה לפני כמה ימים.
למה ? יצא איזשהו נתון רלוונטי היום ?

אגב , גם האגחים הצמודים יורדים

זה די חסר תוחלת לנסות להסביר תנודות יומיות של מניות / אג"ח.

השוק נותן בערך את הצפי הנכון, כל מה שתראה מעבר לכך זה רעש.

קח תרגיל: תסתכל מה האג"ח עשה כל יום בחודש האחרון ותראה אם אתה יכול להסביר את זה על סמך נתונים שהיו אז.

אני מסתכל על האגחים השקליים ואגח שפוקע עוד שנתיים ירד ב0.12% זה לא מעט ליום אחד לאגח שכל מה שהוא נותן זה 2% שנתי

במאמץ שלי להבין אג"חים אני מנסה להבין מה גרם לתנועה הזאת, אם האג"ח השיקלי של מדינת ישראל ירד, זה אומר שאנשים צופים תשואה טובה יותר במקום אחר, וסביר שאינפלציה גבוהה יותר ממה שציפו לה לפני כמה ימים.
למה ? יצא איזשהו נתון רלוונטי היום ?

אגב , גם האגחים הצמודים יורדים

ביום שישי האגחים הממשלתיים בארה"ב ירדו בצורה משמעותית.
האג"חים הממשלתיים בארה"ב ובישראל מתנהגים בצורה מאד דומה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S נתון לא נכון בתיק ההשקעות שלי באינטרקטיב ישראל מיסים 8
hommie הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות - נתון למיקוח? שוק ההון 5
Chase חישוב תשואה שנתית מתוך נתון של תשואה לאורך 11 שנים שוק ההון 3
ל האם נתון "היקף נכסים" של קרן אמור להוות שיקול בבחירה? שוק ההון 7
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
S חיפוש משרה ראשונה בפיתוח תוכנה כאשר אין ניסיון רלוונטי התפתחות אישית 11
G סוכן: "גוף שסוגר את הפעילות לא רלוונטי ההבטחות שלו" פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
O חוק מס' 1 עדיין רלוונטי? שוק ההון 2
ד חזרה ללימודים -רלוונטי היום אפילו לשקול דבר כזה??? התפתחות אישית 13
A zero-comission trading רלוונטי גם לאזרחים ישראלים? שוק ההון 25
S איך להישאר רלוונטי בשוק העבודה - פיתוח תוכנה בסביבית . NET אוף טופיק 65
A מחיר הזהב הנוכחי - רלוונטי או לא שוק ההון 16
amidar זכייה במחיר למשתכן - במקום לא רלוונטי למגורים - מה עושים? נדל"ן 237
זאב "המשקיע הנבון" פרק 19 - האם הוא רלוונטי למשקיע הפסיבי ? צרכנות פיננסית 8

נושאים דומים

Back
למעלה