• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש היום בנקים שנותנים חשבון עובר ושב ללא עמלות + כרטיס אשראי?

אם אתה רוצה פלסטיק בחינם, רק תגיד אשלח לך קופסא מלאה... כשמתחילים להשתמש אני פוגש באילו שמאבדים את הצפון והדרום. כחוק אצבע... אם המוצר הוא בחינם, אתה הוא המוצר.

אם אתה רוצה פלסטיק בחינם, רק תגיד אשלח לך קופסא מלאה... כשמתחילים להשתמש אני פוגש באילו שמאבדים את הצפון והדרום. כחוק אצבע... אם המוצר הוא בחינם, אתה הוא המוצר.
לא מדויק, למשל בכרטיס אשראי של רמי לוי (שאין לי אותו), רמי לוי מקבל סליקה במחיר מוזל כנראה ולכן הוא נותן הנחות למי שמחזיק אותו, ככה שאתה ובעל העסק מרוויחים וחברת האשראי מרוויחה קצת פחות. ככה שלא הייתי מגדיר את זה "שהוא המוצר".

יותר מדויק, הלקוחות מוטים להגיע ולהוציא אצלו כי מקבלים הנחות. הוא יודע למי שייך הכרטיס אשראי למטרות פילוח והצעות למבצעים מותאמים אישית.

אני חושב שזה לא מדויק.
ברור שמנפיק הכרטיס מרוויח מעצם ההנפקה של הכרטיס אבל גם אתה יכול להרוויח.
יש לי לדוגמא מספר כרטיס אשראי ביזנס ללא דמי שימוש עם חיוב של שותף + 30/60 בחו"ל (טוב לנסיעות מהעבודה)
או כרטיס אשראי אמריקאי שנותן לי cash back על כל רכישה ללא תנאים וללא כוכביות.

כשאתה ישראלי, אז באמת כרטיס אמרקאי "מבוזבז" עליך...
על אזרח אמריקאי שמשתמש בו באמריקה ואפשר למכור מידע עליו למפרסמים...

ולא שאני חושב שהעסק לא כדאי למשתמש קצה - אף אחד לא הכריח אותך לקחת את הכרטיס או להשתמש בו,
אתה עושה בו שימוש כי בסופו של יום זה חוסך לך X.
מקווה שברור למשתמש שהעסק מטרתו להרוויח והוא לא נותן מתנות "לשם שמיים".

כשמתחילים להשתמש אני פוגש באילו שמאבדים את הצפון והדרום.
חתך האוכלוסיה כאן שונה קצת מאנשים אותם אתה פוגש בפעמונים..

כבר הוזכר בעבר כרטיס אשראי לאומי קארד FREE. אני מחזיק בכרטיס הנ"ל כבר 5+ שנים.
לא משלם עמלות ולא צריך לריב עם נציגים כל תקופה בכדי לקבל את ההטבה.
הכרטיס לא צובר נקודות או הטבות אחרות ומקבלים פירוט חודשי באתר החברה ולא בדואר - למי שהדברים האלו חשובים לו.

הכרטיס "הולך" אתך לכול בנק שאתה עובר. החלפתי 3 בנקים ב 6 שנים האחרונות ורק הייתי צריך למסור לויזה את מס. החשבון החדש שלי.
לא קרה לך מצב שפשוט נתקעת בין מעבר בנקים ? שאם אתה רוצה לחזור לבנק שהיית בו בעבר - הם לא מעוניינים שתחזור.

אם הם יודעים שאתה עובר כל כמה שנים בנק בגלל תנאי החשבון אז לא.
רק אם התחלקו על השכל...

מי מוותר על עמלות לכמה שנים וסיכוי לשמר אותך?

@oz1987 לכל סניף יש יעדים.
אחד מהם הוא לגייס לקוחות, אחד אחר זה למכור הלוואות/תוכניות חסכון (זוכר סניף שהתקשר להציע לי לסגור תוכנית חסכון לשנתיים בשביל 0.10% ריבית שנתית)

שילכו קיבינימט. עסק שלא רוצה לקוחות?!
תתפלא. הפועלים מנע מאיתנו להעביר כספים בין חשבונות באותה בעלות ובאותו הסניף, כשהוא ידע שהמשמעות היא העברה לחשבון בבנק אחר.

לבסוף, אחרי שהוצאנו משם כמה מאות אלפי שקלים ונשארו שם כמה מאות בודדות, הם דרשו חתימה של כל בעלי החשבון לפעולה, מכיוון שהיה מדובר ב"רוב הכסף בחשבון".

תתפלא. הפועלים מנע מאיתנו להעביר כספים בין חשבונות באותה בעלות ובאותו הסניף, כשהוא ידע שהמשמעות היא העברה לחשבון בבנק אחר.

לבסוף, אחרי שהוצאנו משם כמה מאות אלפי שקלים ונשארו שם כמה מאות בודדות, הם דרשו חתימה של כל בעלי החשבון לפעולה, מכיוון שהיה מדובר ב"רוב הכסף בחשבון".
אתה לא מתאר פעולה הפוכה מזאת שאנחנו מדברים עליה - הצטרפות לבנק?

לא. דברתי בדיוק על מה שהוא דיבר: אתה מושך כסף מהבנק, והוא לא רוצה אותו בחזרה.
אז הם סתומים...

לא אמרתי שאין אנשים סתומים.

בעיני זה דיי מצדיק לא להתקשר עמם.

לא קרה לך מצב שפשוט נתקעת בין מעבר בנקים ? שאם אתה רוצה לחזור לבנק שהיית בו בעבר - הם לא מעוניינים שתחזור.
ברגע שתפסיק להתייחס לבנק כפרטנר במערכת יחסים ותתחיל לחשוב עליו כ"ספק" או "ממשק" החיים שלך (או ההתנהלות מול הגופים) יהיו יותר קלים
הצעה שלי, תתגרש :)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
M האג"ח בסביבה של היום שוק ההון 20
Z האם הסכומים בסעיף 47(א) הם לא בערכים של ש״ח של היום? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S האם יש אגחים שאפשר לקנות היום עם תשואה ריאלית מובטחת? פוסטים מאיכות נמוכה 7
E חברים - כמה משלמים היום לפיקדון? שוק ההון 2
הפרופסור התלבטות מה רלוונטי יותר לתעשיה, היום ובעתיד התפתחות אישית 6
מ כמה הייתם משלמים היום במזומן על 250K צבירה בפנסיה ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
Y איפה אפשר לקבל את ההלוואה הכי זולה היום? פוסטים מאיכות נמוכה 21
מ איזו קרן פנסיה מחקת סנופי בחרתם ולמה? (יש גם סיכום של תמונת המצב היום) פוסטים מאיכות נמוכה 5
A מה עדיף היום: קנית אג"ח ממשלתי או אג"ח חברות בדרוג גבוה? שוק ההון 9
מ היום שאחרי יומני מסע אישיים 17
צ פטור ממדד תשומות הבנייה+ תשלום 20 אחוז היום והיתרה לאחר טופס 4 נדל"ן 26
L מה מקובל היום בשוק בחוזי שכירות מבחינת הצמדה למדד המחירים לצרכן? נדל"ן 36
ב האם שווה להשקיע באשקלון היום? נדל"ן 10
F קרן כספית שקלית - העלו היום את דמי הניהול שוק ההון 34
א האם ההעלאה היום תגדיל את התשואות בפק"מים ? פוסטים מאיכות נמוכה 10
Y מה חבילת האינטרנט הכי טובה היום? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 103
ה מה התשואה לפדיון חסרת סיכון הכי טובה היום? שוק ההון 7
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
נ אוסף המקרים בהם קפיטליזם\שוק חופשי כמו שפועל היום לא עובד אוף טופיק 48
א האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ? שוק ההון 2
Y IRA - מי נותן היום את השירות\מחיר הכי טוב היום? שוק ההון 48
א היום כל מדדי האגחים יורדים קרוב ל0.5% , מה בעצם ה"תרחיש" ? שוק ההון 8
M ההגרלות החדשות שנפתחו היום נדל"ן 57
bayov מה תנאי הלוואה סבירים היום עבור 100K ל-36 חודשים צרכנות פיננסית 8
I מי מציע היום תנאים טובים להלוואה מפנסיה וקרן השתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
E השפעת הירידות בבורסה על היום-יום ומצב הרוח שוק ההון 63
ה לעבוד בישראל vs אירופה בשוק של היום התפתחות אישית 7
Maureen קבלת תשלומים ביורו ותשלום לספק ביורו - איך עושים את זה היום? צרכנות פיננסית 7
Aslan החלטה בין אירית צוברת לאמריקאית מחלקת - היום שאחרי הפרישה שוק ההון 8
F חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ? התפתחות אישית 70
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
מ למה הכוונה בצעד הממשלה שעליו מדברים היום להיתר לפיצול דירות בבתים פרטיים? נדל"ן 5
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
Y האם אפשר היום לקחת הלוואה בריבית קבועה ולהתחיל לשלם אותה רק עוד כמה שנים? צרכנות פיננסית 5
S היום שאחרי תשלומי החל"ת: המציאות המסתמנת מ-1 ביולי אוף טופיק 12
השקעה לא מזל איך אתם מתארים את סדר היום שלכם בפרישה? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 92
F יש עתיד היום לעורכי דין ? אוף טופיק 59
O מישהו יכול להסביר איך אלטשולר ishares S&P עולה 14/01/2021 היום 2% שוק ההון 5
א הבאתי היום לקבצן 500 שקל צרכנות פיננסית 123
N מישהו יודע מה העונש היום על אי שיתוף פעולה עם סוקר של הלמ"ס? אוף טופיק 48
M למה הכוונה כשמשווקים היום בחוף התכלת ושדה דב קרקע עם זכות ל-100 מטר דירה? נדל"ן 12
N נדל"ן בגוש דן היום נדל"ן 17
ד חזרה ללימודים -רלוונטי היום אפילו לשקול דבר כזה??? התפתחות אישית 13
B שיפסיק להסתובב הראש לכבוד היום הולדת יומני מסע אישיים 6
H המצב שלי היום נדל"ן 77
ב היום שאחרי הפרישה- הפוסט החשוף והכנה של הסולידית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
unrealx מחפש דרך להשקיע בחברה שמונפקת היום שוק ההון 12

נושאים דומים

Back
למעלה